Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co chciałbyś aby pojawiło się w grze? - Wasze pomysły na przyszłe aktualizacje!

Minecraft Przyszłe wersje 1.10

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
70 odpowiedzi w tym temacie

#21 N0rbit4

N0rbit4

    Rak

  • Użytkownik+
  • 312 postów
  • BORBI#2685
  • Norbit4

Napisano 12 July 2017 - 10:23


Nazwa: TerrainUpdate

Zmiany: Ulepszenie generatora terenu (żeby były ładniejsze przejścia między biomami, żeby drzewa były ładniejsze, nowe struktury i ulepszenie starych, bardziej rzeczywiste przejścia między wysokościami itp.).

Użytkownik N0rbit4 edytował ten post 12 July 2017 - 10:24

  • MinecraftRudenet lubi to

Never lose hope.


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#22 MinecraftRudenet

MinecraftRudenet

    Znawca

  • Użytkownik
  • 357 postów
  • Rudenet

Napisano 24 August 2017 - 10:49

Lampiony. Poziom świecenia-8. Sposób wytwarzania: 1 pochodnia+8 kartek=1 lampion. Trwały-nie. Możliwość wieszania oraz stawiania.



#23 Nupp_

Nupp_

    MinecraftSklep.PL - Najtańsze Premki!

  • Użytkownik+
  • 324 postów
  • Nupp_#0802
  • Nupp_
  • ehe

Napisano 24 October 2017 - 21:16

Ja bym chciał lepszy system łowienia ryb bo ten jest jakiś nierealny. 



#24 Nasedo

Nasedo

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 177 postów

Napisano 25 October 2017 - 13:22

Ja bym chciał lepszy system łowienia ryb bo ten jest jakiś nierealny. 

 

Lepszy, czyli jaki? Czy oczekiwałbyś, że to co jest do złowienia będzie widoczne - jako np. ryby pływające w wodzie, lub inne zdobycze widoczne pod wodą?



#25 NightFireDragon

NightFireDragon

    Wiecznie Smutny

  • Użytkownik+
  • 930 postów
  • NightFireDragon

Napisano 25 October 2017 - 14:18

Lepszy, czyli jaki? Czy oczekiwałbyś, że to co jest do złowienia będzie widoczne - jako np. ryby pływające w wodzie, lub inne zdobycze widoczne pod wodą?

Jak był jeden gatunek ryb, to to miało sens.


9eeff5b4f0c6f38c.png


#26 Varanzo

Varanzo

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 45 postów
  • Varanzo

Napisano 12 November 2017 - 14:58

Optymalizacja silnika Java, i jeden ogromny update dodający wiele nowych biomów, zwierząt, roślin oraz stworzenie minecrafta ładniejszym tzn. wbudowane shadery i tym podobne.


Tutaj moze byc twoja reklama za diamenty :P
Po prostu daj donate większego od aktualnego i napisz co chcesz, aby tutaj było ^^

Aktualny Donate ----> 11 diamentów

 

Testujemy Kiślowi mapy, walimy do loli, słuchamy jazzu oraz potępiamy zbrodnie papieża.

 https://discord.gg/p6myuJR


#27 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 13 November 2017 - 17:05

@up
Nie da się zoptymalizować bardziej silnika Java.

Użytkownik Rohen Tahir edytował ten post 13 November 2017 - 17:06


aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"

#28 Nasedo

Nasedo

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 177 postów

Napisano 13 November 2017 - 20:22

Pomysłów na aktualizacje jest nawet zbyt wiele. Chociażby można się przyjrzeć jak wiele jest modów. Przecież jest w czym wybierać. Jednak, pojawia się pytanie, czy z punktu widzenia marketingu, warto wprowadzać wszystko od razu? Czy może warto stopniowo, podsycając zainteresowanie przez długie lata.



#29 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 13 November 2017 - 21:59

@up
Człowieku przyszedłeś tu dodać coś do tematu, czy narzekać? Ameryki nie odkryjesz, więc zachowaj swoje przemyślenia dla siebie.
@topic
Dajcie w końcu możliwość dodania paska hp bossa dowolnemu mobowi komendą plz.


#30 Nasedo

Nasedo

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 177 postów

Napisano 14 November 2017 - 16:46

@up
Człowieku przyszedłeś tu dodać coś do tematu, czy narzekać? Ameryki nie odkryjesz, więc zachowaj swoje przemyślenia dla siebie.
@topic
Dajcie w końcu możliwość dodania paska hp bossa dowolnemu mobowi komendą plz.

 

co-to-jest-trollowanie-filozofia-trolla-


  • Egzequtor lubi to

#31 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 14 November 2017 - 17:09

Chciałbym aby w grze pojawiły się postacie i elementy dawnego kultu - coś czego nie mówili w update, ale istniało, przez co gracze tworzyli legendy o:

 

- Notchu, który się spawni

- O nadludzkich światach w których wszystko jest inne (efekt istnienia Giganta* w grze, który naturalnie nie występuje)

- Jabłkach, które wypadają z drzew w określone dni w roku

- Ogniu potrzebnym do zrobienia kolczugi, dostępny po złapaniu wcześniej wrzuconego do lawy przedmiotu, który wylatywał płonący

- Nadludzkiej mocy korzystającej z generatora mapy porozumiewająca się z nami ukształtowaniem terenu

- Istnieniu nieba (po Halloween Update, gdy dodano Nether)

Najpopularniejsza: O Herobrine, totemach, griefach, działaniach

 

* Gigant (ang. Giant) - Potężny zombie, najwyższy mob w grze, można go zespawnić jedynie komendami.


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#32 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 14 November 2017 - 20:53

 

- Nadludzkiej mocy korzystającej z generatora mapy porozumiewająca się z nami ukształtowaniem terenu

- Istnieniu nieba (po Halloween Update, gdy dodano Nether)

To nie jest forum judaizmu, zła legenda.


  • Serpico lubi to

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"

#33 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 15 November 2017 - 13:33

co-to-jest-trollowanie-filozofia-trolla-

Kolega chyba nie wie co to trolling.



#34 SmutnyPiotrek

SmutnyPiotrek

    pogromca gołębi

  • Użytkownik+
  • 157 postów
  • Nycaff

Napisano 15 November 2017 - 16:06

Real Update

 

1. Bloki wreszcie spadają.

2. Nie przenikamy przez siebię oraz moby.

3. Na początek gry (survival,creative oraz na innych serwerach) domyślnie dostajemy drewnianą siekierę do rąbania drzewa. Reką nie będzie można niszczyć bloków, jezeli jakis serwer nie chce tej opcji to ją ustawia.

4. Błoto i inne typu rzeczy (realne)


Chcesz zostać elektronikiem? Chcesz porozmawiać z innymi użytkownikami na temat elektroniki? Wejdź na serwer https://discord.gg/Jmmhucd

Uwaga. Ten serwer jest tylko dla zainteresowanych elektroniką. 

 

 

 

SkriptCraft (javascript w minecraft): https://craftportal....w/#entry1184934

 

MRT Minecraft Repair Tool: https://craftportal....o/#entry1196551


#35 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 15 November 2017 - 17:42

2. Nie przenikamy przez siebię oraz moby.

Już jest...

Użytkownik Rohen Tahir edytował ten post 15 November 2017 - 17:42


aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"

#36 luc78

luc78

    Znawca

  • Użytkownik
  • 290 postów
  • luc78

Napisano 25 November 2017 - 14:41

Ja bym chciał lepszy system łowienia ryb bo ten jest jakiś nierealny. 

Już w 1.14 "

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

".

 

W sumie wszystko co chciałem, dostanę w 1.14.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

.

Chciałbym zróżnicowanie w podziemiach i widać, że

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

.



#37 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 25 November 2017 - 15:16

@up
Nie ma pewności, że to ze screena to nowy boss. Nie wiadomo o tym mobie nic, o ile to w ogóle mob.
  • Zeus1970 lubi to


#38 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 25 November 2017 - 16:04

 

Real Update

 

1. Bloki wreszcie spadają.

2. Nie przenikamy przez siebię oraz moby.

3. Na początek gry (survival,creative oraz na innych serwerach) domyślnie dostajemy drewnianą siekierę do rąbania drzewa. Reką nie będzie można niszczyć bloków, jezeli jakis serwer nie chce tej opcji to ją ustawia.

4. Błoto i inne typu rzeczy (realne)

 

Minecraft nie jest realistyczny i nie ma sensu wprowadzać w nim żadnego realizmu. Mogłoby to tylko zruinować dotychczasowe mechaniki i zmienić grę nie do poznania.


discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#39 Nasedo

Nasedo

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 177 postów

Napisano 27 November 2017 - 19:47

Minecraft nie jest realistyczny i nie ma sensu wprowadzać w nim żadnego realizmu. Mogłoby to tylko zruinować dotychczasowe mechaniki i zmienić grę nie do poznania.

 

Pewien realizm jednak jest - np. osypywanie się piasku, czy żwiru. Oczywiście wiadomo, że w realnym świecie nie spada po prostu klocek w dół. Jakie pojawią się zmiany i na ile będą one odpowiednie dla graczy, zostanie to zweryfikowane.

Na moje obecne odczucia - wersje 1.11 i 1.12 są wystarczające - ale czy sięgnę po nowe kiedyś, zobaczymy.



#40 Nupp_

Nupp_

    MinecraftSklep.PL - Najtańsze Premki!

  • Użytkownik+
  • 324 postów
  • Nupp_#0802
  • Nupp_
  • ehe

Napisano 27 February 2018 - 00:04

@Nasedo chodziło mi bardziej o to żeby te ryby można było zobaczyć, chociaż nie wiem jak na to efpeesy





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Minecraft, Przyszłe wersje, 1.10