Skocz do zawartości


Zdjęcie

OSPYT - Uważajcie na nich!

trolle youtube ospyt

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
75 odpowiedzi w tym temacie

#41 kao123456

kao123456

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • kao123456

Napisano 31 July 2015 - 18:44

Ciekawe dlaczego robal też nazywa się Yeti. OSPYT WIN



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#42 Bigfoot

Bigfoot

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 94 postów

Napisano 31 July 2015 - 20:03

Ciekawe dlaczego robal też nazywa się Yeti. OSPYT WIN

Mnie to też zastanawia, od kiedy Rob Mal zobaczył moje filmy zmienił sobie nick na Rob Mal Yeti. Jeśli chodzi ci o to, że jestem Rob Malem, to jesteś w błędzie, przez długi czas myślałem nawet, że Rob Mal to rob sral. OSPYT Wieners.



#43 Martinez1995

Martinez1995

    Nowy

  • Użytkownik
  • 0 postów

Napisano 18 August 2015 - 15:57

A to sorka w imię OSPYTu :) bo troszkę z tym nie ogar.

 

Normalnie tak do tego kolesia z armi zaglądam a tam :D konto zamknięto, co prawda powstała druga armia ale na razie nie ma czym się przejmować, ale jak ktoś chce ich raportować to proszę bardzo.

 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 

Sam chciałęm ich raportować ale mam jakie komunikat że raport nie może być wysłalny i prosi o spróbowanie póżniej, no to robię następnego dnia i nadal to samo....ech trudno :D przynajmniej można zobczyć co te kołki co zamierzają robić.



#44 Bigfoot

Bigfoot

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 94 postów

Napisano 18 August 2015 - 19:32

A to sorka w imię OSPYTu :) bo troszkę z tym nie ogar.

Czy mi się wydaje, czy są jakby dwa OSPYT-y? Bo to co napisałeś jest w miarę normalne i różni się od wypowiedzi Krula, Kupy z Rożna czy Mużyda Ebolka.



#45 Martinez1995

Martinez1995

    Nowy

  • Użytkownik
  • 0 postów

Napisano 19 August 2015 - 19:31

O dwóch OSPYTów nie słyszałem, być może ktoś co był w OSPYTie zrobił swój OSPYT i są dwa,, jakby był jego odmałemem tego prawdziego.

Tak jak teraz z tą Armią, Armia Kijaczka upadłą i powstała druga którą podałem.



#46 kao123456

kao123456

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • kao123456

Napisano 21 August 2015 - 14:01

Czy mi się wydaje, czy są jakby dwa OSPYT-y? Bo to co napisałeś jest w miarę normalne i różni się od wypowiedzi Krula, Kupy z Rożna czy Mużyda Ebolka.

Widzę, że wy trochę nie w temacie, to pozwólcie, że was oświecę.

 

Primo: nie słyszałem, żeby było więcej OSPYTów, sama teoria z wieloma OSPYTami została stworzona przez twórców OSPYT, żeby odciągnąć podejrzenia (prawdziwymi twórcami OSPYT był minecraft to gó**o z ekipą, a organizacja powstała po to, żeby obalić kijaczenka - swoją drogą należało mu się).

Sekundo: w OSPYT są różni ludzie i mają różne cele. Są tam anty-minecraftowcy, aty-grzybiarze, anty-sonicfagi itp. Jest to po prostu organizacja na YT, która zwalcza wszystko co złe, a to, że niektórzy zachowują się chamsko (np. Krul), to nie wina OSPYT.

 

Tertio: Nie rozumiem o co ty się spinasz. Trzeba było nie wdawać się w dyskusję, a ty to dalej ciągniesz. Prawda jest taka, że grzybiarze są rakiem internetu (nie tylko polskiego, w Argentynie też oglądają KG) i tylko irytują normalnych ludzi. Wygonienie wszystkich do Deep Webu byłoby bardzo dobrym rozwiązaniem. A elity grzybiarzy czyli Szop i KrainaX to zwykłe bezskrupulatne szuje.



#47 Bigfoot

Bigfoot

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 94 postów

Napisano 21 August 2015 - 16:05

 

Prawda jest taka, że grzybiarze są rakiem internetu (nie tylko polskiego, w Argentynie też oglądają KG) i tylko irytują normalnych ludzi. Wygonienie wszystkich do Deep Webu byłoby bardzo dobrym rozwiązaniem.

Ja tam w Krainie Grzybów nie widzę nic złego, choć z teoriami dałem sobie spokój po premierze czwartego odcinka. Lubię oglądać Krainę, ale wbrew powszechnemu przekonaniu nie masturbuję się, oglądając PU. Irytują mnie za to gimbusy powielające ciągle te same, bezsensowne i niepotrzebne teorie. Sam kanał Krainy Grzybów jest jak najbardziej w porządku i nie rozumiem hejtu na niego.



#48 kao123456

kao123456

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • kao123456

Napisano 21 August 2015 - 20:13

Ja tam w Krainie Grzybów nie widzę nic złego, choć z teoriami dałem sobie spokój po premierze czwartego odcinka. Lubię oglądać Krainę, ale wbrew powszechnemu przekonaniu nie masturbuję się, oglądając PU. Irytują mnie za to gimbusy powielające ciągle te same, bezsensowne i niepotrzebne teorie. Sam kanał Krainy Grzybów jest jak najbardziej w porządku i nie rozumiem hejtu na niego.

Na sam kanał hejtu też nie rozumiem, ale te gimbusy podniecają się bombą są niebezpieczne i kibicuję antygrzybiarzom w blokowaniu ich kanałów. Szczególnie nienawidzę szopa.



#49 OSPYT

OSPYT

    Nowy

  • Użytkownik
  • 0 postów
  • OSPYT

Napisano 28 August 2015 - 14:15

OSPYT WIN. Rozwaliliśmy armię antysrajkraftową co niszczyła MC a wy jeszcze płaczecie.


  • Serpico lubi to

#50 nie pierdol

nie pierdol

    Nowy

  • Użytkownik
  • 0 postów
  • dominik fan tron

Napisano 01 September 2015 - 10:57

zapomniałeś o tym że chejcą też fnafa i są podróbą UTTP wiem bo sam byłem w uttp ale odszedłem


OSPYT WIN. Rozwaliliśmy armię antysrajkraftową co niszczyła MC a wy jeszcze płaczecie.

kolejny troll czy d***l ???


zapomniałeś że są polską podróbą UTTP i to że chejtują fnaf



#51 SandMander

SandMander

    Onii-Chan!

  • Użytkownik+
  • 950 postów
  • ja_twoj_fan

Napisano 02 September 2015 - 13:05

Może ktoś napisać jeden post wyjaśniający te dyskusję, bo uwielbiam takie teorie spiskowe jak w TVP.  


  • Kroqus lubi to

cc98e9956f0731463aa40d43bf4f3067919173a6


#52 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 13 September 2015 - 21:05

Gdyby tak z 10 osób zgodziło sie mi pomóc to moglibyśmy wyplenić takie ścierwa. Zaczynając na np. ,,kenny antysrajkraft" (mniej niż 20 subów, dziecko) a na ,,Sadowiec55" (100+ subów) kończąc. Myślą, że są potężni, bo nie ma żadnego ruchu oporu. Nie są gotowi na żaden kontratak. Da sie ich zniszczyć, i to jak łatwo. Z kilkoma osobami z fb usuneliśmy jeden film od ,,Wojti2000" (400+ subów, aktywne miniony, najgroźniejszy ze wszystkich ,,antysrajkraftów"). Jeżeli nie zniszczymy ich teraz... za kilka miesięcy może być za późno...


#53 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 13 September 2015 - 21:27

@up
Demokracja! Demokracja! Demokracja!
Oczywiście tak!
Założę konto na FB to się odezwę.
Główna armia jest już w fazie rozkładu, jak ich dobijemy to się nie podniosą.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"

#54 Libter

Libter

    Legenda

  • Zbanowany
  • 3502 postów

Napisano 13 September 2015 - 21:42

Demokratycznie do ataku, towarzysze!
Rozbijemy w proch tą nieistniejącą armię!

#55 Krystiank1410

Krystiank1410

    Snek

  • Użytkownik+
  • 165 postów

Napisano 13 September 2015 - 21:54

 Jestem wręcz zatrwożony stężeniem głupoty w tym temacie.


  • SandMander i Libter lubią to

uQcilSi.jpg?1


#56 SandMander

SandMander

    Onii-Chan!

  • Użytkownik+
  • 950 postów
  • ja_twoj_fan

Napisano 13 September 2015 - 22:44

To teraz wysyłajcie e-mail do Zbigniewa Stonogi on znajdzie jakieś papierki na OSPYT i ludzi należących do nich. 


cc98e9956f0731463aa40d43bf4f3067919173a6


#57 Bigfoot

Bigfoot

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 94 postów

Napisano 14 September 2015 - 16:12

Szczerze mówiąc, to temat miał tylko ostrzec co mniej doświadczonych użytkowników przed karmieniem trolli, a zrobił się z tego totalny autyzm, aż żal patrzeć. Niedobitki dzieci Minecrafta chcą atakować niedobitki Armii. Wstyd mi, że sam do tego doprowadziłem, idę się pociąć.

@MrKisiel Wojti to najgroźniejszy antysrajcraftowiec? Fakt, nie lubi Minecrafta, ale jeszcze nie spotkałem się z ciężkimi hejtami z jego strony, wydaje się w miarę normalny. Chociaż pewnie według ciebie ja też jestem antysrajcraftowcem, bo swego czasu mocno krytykowałem Blowa, bóstwo dziesięciolatków oraz jemu podobnych (Mandzio, Pingwin, Rezi) i nadal za nimi nie przepadam, no może z wyjątkiem Mandzia.


  • Serpico lubi to

#58 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 14 September 2015 - 18:41

Sam krytykuje bóstwa dziesięciolatków - blowjob czy stuuł to dno. A wojti i jego banda cweli zniczyli kilka małych kanałów. Dla większych zagrożenia nie stanowią, ale skutecznie niszczą mające mniej niż 500 subów.


#59 Bigfoot

Bigfoot

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 94 postów

Napisano 15 September 2015 - 18:08

Sam krytykuje bóstwa dziesięciolatków - blowjob czy stuuł to dno. A wojti i jego banda cweli zniczyli kilka małych kanałów. Dla większych zagrożenia nie stanowią, ale skutecznie niszczą mające mniej niż 500 subów.

W jaki sposób zniszczyli? I co było na tych kanałach? Skywarsy i let's play na modach? Jeśli tak, to nawet dobrze.



#60 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 15 September 2015 - 20:24

Nie wiem co dokładnie było na kanale który rozdupili, ale zrobili to masowo spamiąc i reportując filmy z multikont aż odpuścił i zrobił nowe konto, a stare usunoł. Na nowym mimo wszystko go znaleźli i... domyśl sie. Aktualnie kanał istnieje (chyba) ale ma wyłączone łapki, komentarze i dyskusję.

Powiem tak. Kiedyś chciałem sam ich zniszczyć. Teraz dotarło do mnie, że to nie ma sensu. Zarówno ,,dzieci minecrafta" jak i ,,antysrajkrafty" są jak azjaci - nigdy sie nie kończą. To wszystko będzie tak trwać do premiery half-life 3 i jeden dzień dłużej. Trzymam sie po prostu z daleka od tego ścierwa, ale sam nie popieram srania na yt tym czego pełno. Sam nagrywam minecraft, ale jest to seria map horror, i robię to jako jedyny w Polsce. Moje motto: ,,Chcesz nagrywać mc? Prosze bardzo, ale bądź choć troche oryginalny".






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: trolle, youtube, ospyt