Skocz do zawartości


Zdjęcie

OSPYT - Uważajcie na nich!

trolle youtube ospyt

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
75 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bigfoot

Bigfoot

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 94 postów

Napisano 25 June 2015 - 23:04

Jeśli jesteście aktywnymi użytkownikami YouTube, szczególnie fanami Krainy Grzybów, Klocucha, lub osobami związanymi z Minecraftem, radzę wam nie wdawać się nigdy w dyskusje z użytkownikami OSPYT-u. Obrońcy Sprawiedliwości Polskiego YouTube to banda trolli, którzy nie znoszą słów krytyki, a gdy się im podpadnie - wykorzystują niedoskonałość botów filtrujących treści na YT i doprowadzają do usunięcia filmów lub zablokowania kanału poprzez zgłaszanie za pedofilię i znęcanie się nad dziećmi. Filtry YouTube działają nieprecyzyjnie, więc masowe zgłoszenie kanału przez tę grupę może skutkować blokadą konta.

Kilka słów o OSPYT:

-są spadkobiercami niesławnej Kasty - grupy trolli działającej z przerwami od 2009 roku.

-najczęściej obszarem ich działań są kanały i filmy poświęcone Krainie Grzybów, Klocuchowi, czasem także Minecraftowi.

-"obrona sprawiedliwości" w ich wykonaniu to tak naprawdę hejt na "grzybiarzy" i "srajcraftowców".

-cechą charakterystyczną jest nieprzestrzeganie elementarnych zasad ortografii.

 

Członkowie:
-Pierwszy Krul OSPYT Return
-Ćwierć Recenzje
-KlocuchTV
-KrainaŻydówTV
(ten i dwa poniższe kanały - nie wiem, czy to OSPYT, ale też radzę uważać)
-KrainaZj*bówTV (oczywiście nicki nie są oryginalnie ocenzurowane)
-KrainaCh*jówTV
-Rzecznik Rządu ZGRŁ - Kapturzysta
-Papcio Imperator Wojownik OSPYT
-Kupa z Rożna Reeułcenzje
-Obrońcy Sprawiedliwości Polskiego YouTube OFFICIAL
-Papcio Imperator

 

(oczywiście jest ich zapewne znacznie więcej, szczególnie, że lubią używać multikont)

Zapamiętajcie sobie dobrze te nicki i nie wdawajcie się w dyskusje z nimi, przez to im podpadłem, podobnie jak SzopDemaskuje - użytkownik słynący z analizowania psychodelicznych filmów z kanału KrainaGrzybowTV. Jeśli nie zamierzacie użerać się z trollami, nie radzę wam wdawać się z nimi w żadne rozmowy.


Użytkownik Bigfoot edytował ten post 26 June 2015 - 00:27

  • jano37, Serpico i koxmisiek lubią to

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Payper Duck

Payper Duck

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 115 postów

Napisano 25 June 2015 - 23:21

co


  • Swiezu lubi to

#3 Kluczyk

Kluczyk

    Naprawdę wredny człowiek

  • Użytkownik+
  • 756 postów

Napisano 25 June 2015 - 23:28

ponawiam pytanie 

 

co 


༼ʕっ•ᴥ•ʔっ(_̅_̅_̅__̅_̅_̲̅F̲̲̅̅I̲̲̅̅S̲̲̅̅S̲̲̅̅U̲̲̅̅R̲̲̅̅E̲̲̅̅_̅_̅_̅_̅_̅_() 


#4 Bigfoot

Bigfoot

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 94 postów

Napisano 25 June 2015 - 23:29

co

Tlenek węgla (II) z małych liter. A tak na serio - starałem się napisać wszystko w jasny sposób, Po prostu jestem wyczulony na głupotę i myślę, że nie tylko ja - temat założyłem ku przestrodze - jeśli ktoś nie chce się potem użerać z trollami na YT, to niech nie wdaje się w dyskusje z wymienionymi przeze mnie osobami, jeśli się na nie natknie.



#5 quxxo

quxxo

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • 1118 postów

Napisano 25 June 2015 - 23:56

O jezu kasta, znam tych debili. To nawet trolle nie są, tylko jakieś bezmózgi z karachanu. Poznałem ich kilku członków forum na martwym już forum o klocuchu
Jeśli widzicie gościa z dziwnym nickiem i papieżem w avatarze to na pewno ich członek

Użytkownik Error edytował ten post 26 June 2015 - 00:00

Error


#6 Bigfoot

Bigfoot

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 94 postów

Napisano 26 June 2015 - 00:25

O jezu kasta, znam tych debili. To nawet trolle nie są, tylko jakieś bezmózgi z karachanu. Poznałem ich kilku członków forum na martwym już forum o klocuchu
Jeśli widzicie gościa z dziwnym nickiem i papieżem w avatarze to na pewno ich członek

Teraz już przestali się naśmiewać z papieża, ogólnie z irytowania ludzi przerzucili się na hejtowanie widzów Krainy Grzybów i graczy Minecrafta.



#7 Charmander

Charmander

    Pokémon!

  • Użytkownik+
  • 496 postów
  • Fikou

Napisano 26 June 2015 - 11:28

olaboga, klocucha obrażajo?


maly_kotek.jpg

Posty:

1, 5 ,10, 15, 50, 100, 150, 200, 300, 400, 500, 1000, 1500

Charmander wspiera akcje przeciwko izi hace, bądź jak czarmander

 

ENTRY NUMBER 420
DANK, DANKER, YET DANKER, THE DANKNESS KEEPS GROWING.

THE DORITOS PIERCE MY SKIN. SCRUB READINGS NEGATIVE.
THIS NEXT MONTAGE PARODY WILL BE VERY VERY MLG
WAT U 2 THINK?

 


#8 Bigfoot

Bigfoot

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 94 postów

Napisano 26 June 2015 - 12:06

olaboga, klocucha obrażajo?

Klocucha kochajo. Aż za bardzo.



#9 quxxo

quxxo

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • 1118 postów

Napisano 26 June 2015 - 13:23

Czemu akurat hejtują fanów krainy grzybów?


Error


#10 Bigfoot

Bigfoot

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 94 postów

Napisano 26 June 2015 - 13:36

Czemu akurat hejtują fanów krainy grzybów?

A bo ja wiem? Po prostu są fanatykami Klocucha (w końcu duża część z nich to Kasta), a KGTV odciągnęła większość poszukiwaczy internetowych tajemnic od kanału KlocuchRecenzje. Taki jest moim zdaniem ogólny powód. Doszły jeszcze do tego jakieś facebookowe dramy na stronach poświęconych teoriom na temat Krainie Grzybów, punktem zapalnym była krytyczna wypowiedź Szopa na temat tego, co wyprawiali na jego stronie OSPYT-owcy/Kasta.

Proszę o traktowanie tematu w miarę poważnie, bo jego zamysłem nie jest wylewanie bólu du*y czy wywołanie dramy, ale prośba o niekarmienie trolli.


  • jano37 lubi to

#11 DeltaT

DeltaT

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 539 postów

Napisano 26 June 2015 - 14:02

Właściciel Youtube powinien zwrócić na nich uwagę i ich zablokować czy co tam jeszcze, jak tak można? To czysta przesada.



#12 Bigfoot

Bigfoot

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 94 postów

Napisano 26 June 2015 - 14:05

Właściciel Youtube powinien zwrócić na nich uwagę i ich zablokować czy co tam jeszcze, jak tak można? To czysta przesada.

Ach ten sarkazm, jakbyśmy sobie bez niego poradzili?


Użytkownik Bigfoot edytował ten post 26 June 2015 - 14:06


#13 quxxo

quxxo

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • 1118 postów

Napisano 26 June 2015 - 14:38

Może zgłośmy ich kanał? Jakby tak z 10 osób z tego forum zreportowało to by im pewnie zablokowali. 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 

dawajcie za "Spam i oszustwa"


Użytkownik Error edytował ten post 26 June 2015 - 14:40

  • Pan Spinacz lubi to

Error


#14 Bigfoot

Bigfoot

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 94 postów

Napisano 26 June 2015 - 14:43

Może zgłośmy ich kanał? Jakby tak z 10 osób z tego forum zreportowało to by im pewnie zablokowali. 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 

dawajcie za "Nękanie i podszywanie w sieci"

Ja bym raczej zgłaszał wszystkie te kanały wymienione na liście. Ucięcie jednego łba hydrze tylko pogorszy sytuację. Zacząłbym od tego "krula".


Użytkownik Bigfoot edytował ten post 26 June 2015 - 14:48


#15 Nudyl

Nudyl

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 142 postów
  • mrteddytorpedo

Napisano 29 June 2015 - 18:38

Mnie wnerwia ta cała toksyczna kraina przez nich nie przepadam za Klocuchem bo przez to co słyszałem o np. Przedłużaku to po prostu przeraża. 


76561198062403702.png


#16 Bigfoot

Bigfoot

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 94 postów

Napisano 30 June 2015 - 16:57

Mnie wnerwia ta cała toksyczna kraina przez nich nie przepadam za Klocuchem bo przez to co słyszałem o np. Przedłużaku to po prostu przeraża. 

Jaka toksyczna kraina? Chodzi o Krainę Grzybów? Kanał jak kanał, po prostu jest ofiarą OSPYT-u. A co do Przedłużaka to nie wiem, jak z nim było, wiem, że na początku rzetelnie podchodził do demaskowania Klocucha, a potem zmienił awatar na murzyńskie dziecko, w tle ustawił sobie swastyki i zaczął publikować przerobione Movie Makerem fragmenty "Akademii Pana Kleksa", a w jednym filmie nawet dał zdjęcie więźniów Auschwitz i podpisał: "Tak skończą wszystkie dzieci majngówna i antykasta!" Potem Przedi wracał i znów zamykał kanał, wypierając się swojej "twórczości" i zwalając winę na Kastę.

Właściwie to masz rację - teraz kanał Klocucha odstrasza, bo z widzów ostała się w większości Kasta/OSPYT-owcy.

Bardziej na temat: Myślę, że OSPYT upada, bo chyba przegrał "wojnę" z Armią Anty Srajcraftową (podobnie działające ugrupowanie, ale skłócone z OSPYT-em), jednak w ich przypadku ciężko jest stwierdzić, co jest prawdą, a co zwyczajnym trollingiem.



#17 M4SK1N

M4SK1N

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 107 postów
  • M4SK1N

Napisano 05 July 2015 - 13:11

:o Znam KASTĘ dobrze, nie miałem nic do nich, ale nie słyszalem o OSPYT. :D Ostatnio mało siedzę na YT. Nie wiem, jak teraz działałają, ale wcześniej się fajnie wchodziło z nimi w dyskusję. :D Tylko pewnie mnie już nie kojarzą, bo zmieniłem nick na YT z Polski_Ziom na M4SK1N. XD

#18 Aziz

Aziz

    Legenda

  • Administrator
  • 4182 postów
  • Aziz

Napisano 05 July 2015 - 13:20

Jak dobrze że nie mam możliwości pisania komentarzy na yt, bo i tak by mi to zwisało.
Dołączona grafika
Ja tu tylko sprzątam
Na co mi pad gdy mam WSAD
"era kucyków na CraftPortal minęła" - Danio, 11 grudnia 2011; 22:52 "David z Getta" ~ Vermello
"Aziz to Aziz" - Mawi "Wielka księga epickich cycatów" ~ Soneillon
"Adikso rano kobiety w dniu ich siekiery." - Ransey

#19 SandMander

SandMander

    Onii-Chan!

  • Użytkownik+
  • 950 postów
  • ja_twoj_fan

Napisano 06 July 2015 - 12:44

Pierwsze widzę że takie organizacje na YT się porobiły XD


cc98e9956f0731463aa40d43bf4f3067919173a6


#20 Bigfoot

Bigfoot

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 94 postów

Napisano 06 July 2015 - 22:00

Pierwsze widzę że takie organizacje na YT się porobiły XD

Już dość dawno, bo w 2009 roku, ale trudno było na nich trafić. Jednak zauważyłem, że tych trolli najbardziej przyciągają różne "jutubowe" tajemnice - zaciekawieni ludzie szukają domysłów i teorii, przez co trafiają na mniejsze kanały, wdają się w dyskusję z kimś, kto na ten przykład napisze "ale guwno idz sie powies XDDD" i od razu zleci się cała banda chcąca poczęstować rozmówcę tradycyjnym, polskim wpie*dolem (jak chcą tego dokonać przez internet - tego nie wiedzą najstarsi Indianie, więc "oj będzie wpie*dol" zamienia się na "ZGLOSIMY CIE I ZABLOKUJOM CI KANAU").

Szczerze - nie jestem w stanie pojąć ich logiki, widocznie jestem za głupi. Albo na odwrót.
 


Użytkownik Bigfoot edytował ten post 13 July 2015 - 15:41






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: trolle, youtube, ospyt