Skocz do zawartości


Zdjęcie

[1.6.4][NP][40s][RP] A V E R N U S


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
247 odpowiedzi w tym temacie

#61 poncjusz

poncjusz

    Uczony

  • Użytkownik
  • 532 postów
  • Galador256

Napisano 16 December 2015 - 11:28

103acjt.jpg
 
Powoli konsoliduje się grupa administratorów opracowująca projekty serwera III edycji. W swym kolejnym wydaniu Avernus będzie jeszcze lepszy. Postaramy się wyeliminować najbardziej uciążliwe błędy, a także poprawić funkcjonowanie ekonomii, aby jeszcze lepiej oddawała realne mechanizmy obiegu pieniądza oraz zasad podaży i popytu. Ponadto planowane jest dodanie wielu nowych elementów wzbogacających rozgrywkę, jak chociażby zaawansowana metalurgia. Duży nacisk położony też będzie na zachowanie równowagi rozgrywki oraz wyrównanie szans graczy. 
 
Tak jak edycja pierwsza nawiązywała klimatem do średniowiecza, edycja druga do wczesnego renesansu, tak edycja trzecia nawiązywać będzie do późnego renesansu/baroku. Oto wstępnie ustalone cechy serwera Avernus III ED:
 
- kilkanaście rodzajów surowców (także minerałów typu siarka czy saletra), w tym metali oraz możliwych do uzyskania stopów.
- wskaźnik obciążenia postaci, dzięki czemu znaczenia nabiorą środki transportu (okręty, osiołki, balony na ogrzane powietrze).
- brak kont VIP oraz przywilejów z tego wynikających
- zrównoważenie rozgrywki poprzez ograniczenie magii
- wprowadzenie autorskich rozwiązań usprawniających ekonomię
- rozwinięty system monetarny opierający się na biciu monet z trzech rodzajów metalu
 
Chcielibyśmy zaprosić do współpracy wszystkie osoby związane swego czasu z innymi serwerami RPG, które z różnych względów zakończyły swoją działalność bądź nie zostały ostatecznie uruchomione. Wasze doświadczenie i zapał pozwolą jeszcze bardziej usprawnić funkcjonowanie serwera. Będziecie mieli też szansę zrealizować pomysły jakie mieliście w ramach tworzenia innych serwerów. Gwarantujemy pewność i stabilność, z której Avernus słynie od ponad czterech lat. Propozycja współpracy i dołączenia do nas jest gestem pojednania i wyciągnięcia przyjaznej dłoni, po wielu miesiącach jałowych waśni. Potrafimy docenić wartościowych ludzi, którzy swoim zaangażowaniem oraz pasją chcą coś wspólnie tworzyć.
 
Kontaktować się można z nami tutaj, albo najlepiej mailowo: [email protected]
 
Czekamy na Was!

sob7f7.png


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#62 poncjusz

poncjusz

    Uczony

  • Użytkownik
  • 532 postów
  • Galador256

Napisano 19 December 2015 - 14:39

ref


sob7f7.png


#63 Demors

Demors

    Nowy

  • Użytkownik
  • 40 postów

Napisano 20 December 2015 - 08:54

Serdecznie zapraszam, gram tutaj ogrom czasu i nie zaluje przegranych setek godzin.

Zachecam do obejrzenia dynmapy, ktora swietnie ukazuje poziom serwera.


  • poncjusz lubi to

#64 Xkkk

Xkkk

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 708 postów
  • Xeerix

Napisano 20 December 2015 - 11:40

Serwer jest na modach, tak? Jeśli tak, to można wiedzieć na jakich?


Nick w MC: Xeerix

 

 


#65 poncjusz

poncjusz

    Uczony

  • Użytkownik
  • 532 postów
  • Galador256

Napisano 20 December 2015 - 17:19

Tego jest na prawdę dużo. Pobierz po prostu naszą paczkę i zobacz :)


sob7f7.png


#66 poncjusz

poncjusz

    Uczony

  • Użytkownik
  • 532 postów
  • Galador256

Napisano 29 December 2015 - 12:40

ref


sob7f7.png


#67 poncjusz

poncjusz

    Uczony

  • Użytkownik
  • 532 postów
  • Galador256

Napisano 02 January 2016 - 13:22

ref


sob7f7.png


#68 poncjusz

poncjusz

    Uczony

  • Użytkownik
  • 532 postów
  • Galador256

Napisano 06 January 2016 - 21:57

ref


sob7f7.png


#69 poncjusz

poncjusz

    Uczony

  • Użytkownik
  • 532 postów
  • Galador256

Napisano 09 January 2016 - 18:11

ref


sob7f7.png


#70 poncjusz

poncjusz

    Uczony

  • Użytkownik
  • 532 postów
  • Galador256

Napisano 12 January 2016 - 23:29

ref


sob7f7.png


#71 Żyleta

Żyleta

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 289 postów
  • Zyleta

Napisano 13 January 2016 - 13:25

Serwer mi się bardzo podoba i z wyglądu i z pomysłu. Zagram na nim na 100% zwłaszcza, że uwielbiam serwery RPG. Szkoda tylko, że jest na wersję 1.6.4



#72 TheLoczekThe

TheLoczekThe

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 627 postów
  • Exet3r
  • Exet3r

Napisano 13 January 2016 - 23:24

Ja nie zagram. Wbiłem na serwer, mój nick został zmieniony na taki ośmieszający mnie, napisałem że jestem na statku i potrzebuje pomocy, przybiegli, zabili mnie. KOniec.


76561198265305542.png


#73 poncjusz

poncjusz

    Uczony

  • Użytkownik
  • 532 postów
  • Galador256

Napisano 14 January 2016 - 16:04

Ja nie zagram. Wbiłem na serwer, mój nick został zmieniony na taki ośmieszający mnie, napisałem że jestem na statku i potrzebuje pomocy, przybiegli, zabili mnie. KOniec.

 

Twoja historia jest prosta. Wszedłeś na nicku który nie pasuje do realiów serwera. Wyobrażasz sobie, że może być takie imię "TheLoczekThe"? Obawiam się, że na serwerze Fantasy RP nie. Tak więc dostałeś inne imię. A potem zaatakowałeś bez powodu strażników miejskich (NPC) którzy w odpowiedzi Cię zatłukli. 

 

Jednym słowem to nie jest serwer dla Ciebie. Graj sobie na klepach albo easy HC.


sob7f7.png


#74 TheLoczekThe

TheLoczekThe

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 627 postów
  • Exet3r
  • Exet3r

Napisano 14 January 2016 - 16:58

Czemu kłamiesz? Po pierwsze, łaska to powiedziec? Tylko zmieniac bez mojej zgody? Widac poziom serwera. A tak btw, zaatakowalem? Szkoda ze na statku tam gdzie spawn jest nie ma straznikow. Same klamstwa.

76561198265305542.png


#75 poncjusz

poncjusz

    Uczony

  • Użytkownik
  • 532 postów
  • Galador256

Napisano 14 January 2016 - 17:12

To jest wszystko napisane w regulaminie i na forum. Trzeba czytać a nie wchodzić na serwer nic o nic o nim nie wiedząc. Na statku faktycznie nie było strazników, ale byli dwaj NPC. Zaatakowałeś któregoś z nich - on Cię zabił w obronie. 

 

Natomiast o poziomie serwer świadczy to, że grają tutaj ludzie którzy mają po 20-25 lat. 


sob7f7.png


#76 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 28 January 2016 - 22:12

A co to, forum nie działa?


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#77 poncjusz

poncjusz

    Uczony

  • Użytkownik
  • 532 postów
  • Galador256

Napisano 05 February 2016 - 22:20

A co to, forum nie działa?

 

Przywróciliśmy już pełną funkcjonalność naszej strony i forum. Zapraszamy!


sob7f7.png


#78 poncjusz

poncjusz

    Uczony

  • Użytkownik
  • 532 postów
  • Galador256

Napisano 26 February 2016 - 22:02

ref


sob7f7.png


#79 poncjusz

poncjusz

    Uczony

  • Użytkownik
  • 532 postów
  • Galador256

Napisano 03 March 2016 - 20:56

11mcjfs.jpg

 

W dniu 5 marca o godzinie 20:00 rozpocznie się wieczór wprowadzający dla nowych graczy. Tego dnia każdy nowo zarejestrowany gracz będzie mógł skorzystać ze specjalnej skrzynki, ustawionej na okręcie startowym. W skrzynce znajdą się przedmioty niedostępne na serwerze w normalny sposób. Ponadto  planowany jest dla nowych graczy (zarejestrowanych  tego dnia) konkurs, gdzie nagrodą będzie możliwość natychmiastowego, darmowego założenia miasta w dowolnie wybranym miejscu mapy!


Użytkownik poncjusz edytował ten post 03 March 2016 - 20:57

sob7f7.png


#80 poncjusz

poncjusz

    Uczony

  • Użytkownik
  • 532 postów
  • Galador256

Napisano 05 March 2016 - 15:55

Jedynie dzisiaj nowo zarejestrowani gracze mają okazję skorzystać ze specjalnej skrzyni startowej, zawierającej wiele rzadkich lub unikalnych przedmiotów! Skrzynię znajdziesz na statku, na którym rozpoczynasz grę.


sob7f7.png