Skocz do zawartości


Zdjęcie

[1.6.4][NP][40s][RP] A V E R N U S


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
247 odpowiedzi w tym temacie

#241 poncjusz

poncjusz

    Uczony

  • Użytkownik
  • 532 postów
  • Galador256

Napisano 17 June 2018 - 19:37

Nie no, jak moze zyc jak nie zyje. Juz gnic zaczal. powinienes zapytac raczej kiedy umarl. A umarl juz jakis czas temu.

 

Widzę że dalej żal poślady ściska niektórym. To że masz małego pafnuca to już twój problem. Idź gdzie indziej mieć bóle anusa.

 

Avernus ma się dobrze, tyle że w tej chwili jest jest serwerem zamkniętym, na którym grają tylko osoby z rekomendacją. 


Użytkownik poncjusz edytował ten post 17 June 2018 - 19:38

sob7f7.png


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#242 fullfun

fullfun

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 599 postów

Napisano 17 June 2018 - 19:39

Można prosić o waszego disccorda?



#243 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 18 June 2018 - 05:16

Widzę że dalej żal poślady ściska niektórym. To że masz małego pafnuca to już twój problem. Idź gdzie indziej mieć bóle anusa.

 

Avernus ma się dobrze, tyle że w tej chwili jest jest serwerem zamkniętym, na którym grają tylko osoby z rekomendacją. 

Skoro nie jest publicznie dostępny (wnioskując też po tym, że podane w wątku IP nie działa) to co robi w dziale dla takowych?


Użytkownik Katniss edytował ten post 18 June 2018 - 05:56

  • coalaa lubi to

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#244 coalaa

coalaa

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 111 postów
  • coalaa

Napisano 18 June 2018 - 16:56

Zastanawiam sie czym ty jestes, skoro dowartosciowujesz sie obrazajac i oklamujac wszystkich.

 

Widzę że dalej żal poślady ściska niektórym. To że masz małego pafnuca to już twój problem. Idź gdzie indziej mieć bóle anusa.

 

Avernus ma się dobrze, tyle że w tej chwili jest jest serwerem zamkniętym, na którym grają tylko osoby z rekomendacją. 

 

Komu ty bajki wciskasz ?

 

Skoro nie jest publicznie dostępny (wnioskując też po tym, że podane w wątku IP nie działa) to co robi w dziale dla takowych?

 

Popieram.



#245 poncjusz

poncjusz

    Uczony

  • Użytkownik
  • 532 postów
  • Galador256

Napisano 18 June 2018 - 17:30

Zastanawiam sie czym ty jestes, skoro dowartosciowujesz sie obrazajac i oklamujac wszystkich.

 

 

Komu ty bajki wciskasz ?

 

 

Popieram.

 

Śmierdzą mi palce.

 

 

2hygoqs.jpg

 

Każdy potencjalny gracz może się zgłosić,a jego kandydatura jest rozpatrywana. Nie różni się to niczym od warunkowego dopisywania do WL.


Użytkownik poncjusz edytował ten post 18 June 2018 - 17:36

sob7f7.png


#246 Smolki14

Smolki14

    Nowy

  • Użytkownik
  • 31 postów

Napisano 19 June 2018 - 17:09

Zgaduje że whitelista jest po to żeby zapobiec trollom/grieferom to samo może osiągnąć dobre opluginowanie
(to tylko moja opinia jakby co)
(już nawet nie wypowiadam się o moralności właściciela {a próbowałem z nim współpracować})


SadBeneficialBunny-size_restricted.gif


#247 poncjusz

poncjusz

    Uczony

  • Użytkownik
  • 532 postów
  • Galador256

Napisano 19 June 2018 - 20:40

(już nawet nie wypowiadam się o moralności właściciela {a próbowałem z nim współpracować})

 

Napisz o tym więcej a potem ja wkleję screeny żeby każdy mógł się pośmiać z ciebie.


sob7f7.png


#248 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 05 July 2018 - 15:56

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został przeniesiony do
archiwum


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/