Skocz do zawartości


Zdjęcie

[1.6.4][NP][40s][RP] A V E R N U S


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
247 odpowiedzi w tym temacie

#201 zaikoski

zaikoski

    Nowy

  • Użytkownik
  • 68 postów

Napisano 03 July 2017 - 16:22

Za każdym razem gry próbuję się zarejestrować wyświetla mi się komunikat"

"Anscheinend brauchen noch eine oder zwei Fragen Ihre Aufmerksamkeit."

Jednakże za każdym razem mam wypełnione wszystkie wymagane pola.


"Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo co się wydarzy zanim ją przyniosą."

Gerald "Pani Jeziora"

 

"Wolę kapłanów, którzy są grubi, skorumpowani i cyniczni(...). Takich, którzy lubią siedzieć na miękkich, atłasowych poduszkach, zajadać słodycze i chędożyć małych chłopców. To ci, którzy wierzą w swojego boga, powodują kłopoty."

Tyrion Lannister "Taniec ze Smokami"


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#202 poncjusz

poncjusz

    Uczony

  • Użytkownik
  • 532 postów
  • Galador256

Napisano 03 July 2017 - 17:50

A gdzie ty sie chcesz rejestrować?


sob7f7.png


#203 zaikoski

zaikoski

    Nowy

  • Użytkownik
  • 68 postów

Napisano 03 July 2017 - 18:24

No na stronie?

Wielki napis "Zarejestruj się"


Użytkownik zaikoski edytował ten post 03 July 2017 - 18:25

  • Zioomkox lubi to

"Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo co się wydarzy zanim ją przyniosą."

Gerald "Pani Jeziora"

 

"Wolę kapłanów, którzy są grubi, skorumpowani i cyniczni(...). Takich, którzy lubią siedzieć na miękkich, atłasowych poduszkach, zajadać słodycze i chędożyć małych chłopców. To ci, którzy wierzą w swojego boga, powodują kłopoty."

Tyrion Lannister "Taniec ze Smokami"


#204 poncjusz

poncjusz

    Uczony

  • Użytkownik
  • 532 postów
  • Galador256

Napisano 03 July 2017 - 18:25

Nie musisz się rejestrować na stronie żeby grać na serwerze.


sob7f7.png


#205 zaikoski

zaikoski

    Nowy

  • Użytkownik
  • 68 postów

Napisano 03 July 2017 - 19:17

Rozumiem

 

//

 

Teraz mam inny problem xD

Umarłem i odrodziłem się w mieście mając wszystkie przedmioty. Wyszedłem więc z gry i przed chwilą wszedem ponownie, a tutaj okazało się że jakimś cudem znowu umarłem i straciłem wszystkie itemki. Jakiś błąd?


Użytkownik zaikoski edytował ten post 03 July 2017 - 19:19

"Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo co się wydarzy zanim ją przyniosą."

Gerald "Pani Jeziora"

 

"Wolę kapłanów, którzy są grubi, skorumpowani i cyniczni(...). Takich, którzy lubią siedzieć na miękkich, atłasowych poduszkach, zajadać słodycze i chędożyć małych chłopców. To ci, którzy wierzą w swojego boga, powodują kłopoty."

Tyrion Lannister "Taniec ze Smokami"


#206 poncjusz

poncjusz

    Uczony

  • Użytkownik
  • 532 postów
  • Galador256

Napisano 03 July 2017 - 19:29

Tak. To jakiś błąd, pewnie brak synchronizacji z klientem. Normalnie po śmierci tracisz wszystkie przedmioty a punkty życia (serduszka) są zredukowane do jednego.


sob7f7.png


#207 zaikoski

zaikoski

    Nowy

  • Użytkownik
  • 68 postów

Napisano 05 July 2017 - 11:52

Kolejne pytanie. System jedzenia ma jakiś błąd? Te procenty nie powiększają się pomimo że jem inne rzeczy, przez co w tym momencie nie opłaca mi się jeść czegokolwiek bo i tak daje pół ikonki głodu, albo nawet wcale.

 

 

//Na dodatek przed chwilą dostałem znikąd weakness II i nie mogę chodzić


Użytkownik zaikoski edytował ten post 05 July 2017 - 11:53

"Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo co się wydarzy zanim ją przyniosą."

Gerald "Pani Jeziora"

 

"Wolę kapłanów, którzy są grubi, skorumpowani i cyniczni(...). Takich, którzy lubią siedzieć na miękkich, atłasowych poduszkach, zajadać słodycze i chędożyć małych chłopców. To ci, którzy wierzą w swojego boga, powodują kłopoty."

Tyrion Lannister "Taniec ze Smokami"


#208 poncjusz

poncjusz

    Uczony

  • Użytkownik
  • 532 postów
  • Galador256

Napisano 05 July 2017 - 14:57

Polecam zapoznać się ze specyfiką moda:

 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 

Tam znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.


sob7f7.png


#209 zaikoski

zaikoski

    Nowy

  • Użytkownik
  • 68 postów

Napisano 05 July 2017 - 18:08

Przeważnie serwery same tworzą poradniki i wyjaśnienia do wykorzystanych przez nich modyfikacji.


"Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo co się wydarzy zanim ją przyniosą."

Gerald "Pani Jeziora"

 

"Wolę kapłanów, którzy są grubi, skorumpowani i cyniczni(...). Takich, którzy lubią siedzieć na miękkich, atłasowych poduszkach, zajadać słodycze i chędożyć małych chłopców. To ci, którzy wierzą w swojego boga, powodują kłopoty."

Tyrion Lannister "Taniec ze Smokami"


#210 poncjusz

poncjusz

    Uczony

  • Użytkownik
  • 532 postów
  • Galador256

Napisano 05 July 2017 - 19:43

Po pierwsze, nie znam serwera który by opisywał w poradniku 60 wykorzystywanych modów. Po drugie, tobie i tak nie chce się czytać poradników, bo dopytywałeś się nawet o banalne rzeczy, które były dokładnie opisane w tutorialu. Po trzecie, nie zajmuję się już serwerem i nie mam czasu ani ochoty odpowiadać każdemu na tego rodzaju pytania. Tym bardziej, że pytasz o działanie modów, które to informacje możesz bez trudno znaleźć w internecie.


sob7f7.png


#211 poncjusz

poncjusz

    Uczony

  • Użytkownik
  • 532 postów
  • Galador256

Napisano 05 July 2017 - 20:06

Ze względu na zakończenie działalności forum i strony, paczka jest do pobrania pod linkiem umieszczonym w prezentacji: 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


sob7f7.png


#212 Zioomkox

Zioomkox

    Uczony

  • Użytkownik
  • 609 postów
  • Zioomkox#6688
  • Zioomkox

Napisano 05 July 2017 - 20:19

Przeważnie serwery same tworzą poradniki i wyjaśnienia do wykorzystanych przez nich modyfikacji.




Kolego podaj przykład serwera na którym tak jest. Grając przykładowo na technicznym skyblock gdzie mamy doczynienia z 200 modyfikacjami serwer nie będzie Cie prowadził za rękę ,żeby nauczyć Cię wszystkiego. Tak samo żadnen serwer Vanilla nie uczy Cię jak np stworzyć crafting table.

A teraz pytanie do Poncjusza dlaczego serwer na 1.7.10 przecież na tą wersję jest jeszcze więcej modow.

Użytkownik Zioomkox edytował ten post 05 July 2017 - 20:21


#213 poncjusz

poncjusz

    Uczony

  • Użytkownik
  • 532 postów
  • Galador256

Napisano 05 July 2017 - 20:31

A teraz pytanie do Poncjusza dlaczego serwer na 1.7.10 przecież na tą wersję jest jeszcze więcej modow.

 

1. Na wersję 1.7.10 nie ma około połowy modów, które określają mechanikę i specyfikację serwera. Prace nad tymi modami zostały zakończone na wersji 1.6.4

2. Nowy format map pod 1.7.10 uniemożliwia dostosowywanie w taki sposób map z worldpaintera, aby generowały się na nich surowce z dowolnych modów.

3. Cauldron pod 1.6.4 działa stabilniej z modami i pluginami

4. EULA wymaga akceptacji od wersji 1.7.10

5. Nie mam czasu ani chęci by testować nową edycję serwera, która by miała być pod 1.7.10


sob7f7.png


#214 poncjusz

poncjusz

    Uczony

  • Użytkownik
  • 532 postów
  • Galador256

Napisano 06 August 2017 - 13:01

Wprawdzie nasze forum nie funkcjonuje już od około miesiąca, ale serwer wciąż działa - paczkę z modami możecie pobrać z linka, który podany jest na początku tematu. Jeśli ktoś ma ochotę poznać świat Avernusa, pełen pisanych przez prawie dwa lata questów, odkryć naprawdę piękne lokacje budowane przez utalentowanych architektów, czy po prostu raz jeszcze powrócić, by przypomnieć sobie stare, dobre czasy - Avernus nadal jest otwarty. Kto wie, może nadejdzie jeszcze czas wspaniałych przygód, bohaterów i magów...?


sob7f7.png


#215 poncjusz

poncjusz

    Uczony

  • Użytkownik
  • 532 postów
  • Galador256

Napisano 07 August 2017 - 18:17

Wygląda na to, że serwer powoli wraca do życia. Warto odwiedzić naszego discorda (adres w opisie) aby dowiedzieć się więcej i skontaktować z ludźmi.


sob7f7.png


#216 poncjusz

poncjusz

    Uczony

  • Użytkownik
  • 532 postów
  • Galador256

Napisano 10 August 2017 - 12:48

UWAGA: Poszukujemy doświadczonych osób (graczy, modów), które chciałyby przyłączyć się do administracji serwera. Najlepiej z serwerów takich jak Revolution czy Meumcraft. Zbieramy powoli "weteranów" którzy szukają swojego miejsca pośród powstających i ginących serwerów Minecrafta - miejsca może nie do końca doskonałego, ale pewnego i prowadzonego z pasji. Jacyś chętni?


sob7f7.png


#217 poncjusz

poncjusz

    Uczony

  • Użytkownik
  • 532 postów
  • Galador256

Napisano 28 October 2017 - 16:17

Serwer przeszedł pewną modernizację, uaktualniono paczkę modów. W najbliższym czasie planowane są eventy różnej rangi - zarówno wprowadzająca, dla nowych graczy, jak i bardziej skomplikowane, dla tych zaawansowanych.

 

Poza tym poszukiwani są moderatorzy oraz osoby chętne do współpracy i pomocy przy tworzeniu zadań i eventów.


n2lszm.png

 

Dodano nowe surowce i nowe stopy metali.


sob7f7.png


#218 poncjusz

poncjusz

    Uczony

  • Użytkownik
  • 532 postów
  • Galador256

Napisano 29 October 2017 - 16:17

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 

Spodziewajcie się interesującego eventu pełnego wyzwań i konkursów, który przygotowany zostanie z okazji święte Heloim. Szczegóły wkrótce!


sob7f7.png


#219 poncjusz

poncjusz

    Uczony

  • Użytkownik
  • 532 postów
  • Galador256

Napisano 01 November 2017 - 18:26

Jutro o 18:00 zapraszam na event z okazji Halloween :) Riordian przygotował dl awa sporo atrakcji i bardzo wartościowych nagród! Zapraszam graczy, którzy mają ochotę odwiedzić po dłuższej przerwie serwer, a także wszystkich nowych!


sob7f7.png


#220 poncjusz

poncjusz

    Uczony

  • Użytkownik
  • 532 postów
  • Galador256

Napisano 02 November 2017 - 17:38

Już za pół godziny rozpoczynamy event. Jeśli chcesz dołączyć, zacznij od wejścia na naszego discorda aby pobrać paczkę:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


sob7f7.png