Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zapłata 2

pbf

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
58 odpowiedzi w tym temacie

#41 Filipendoxx

Filipendoxx

    Władca Wilków, Ostatni z Nefilim.

  • Użytkownik+
  • 528 postów
  • Filipendoxx

Napisano 06 June 2015 - 15:11

Filip westchnął cicho.

-Rozwiązanie "po trupach do celu" jest moim zdaniem mało skuteczne.

Wyciągnąwszy spod lady swój laptop (którego pojawienie się tam pozostało zagadką), zaczął coś przeglądać. Po chwili rzucił:

-Chcecie usłyszeć mój plan? Dwie osoby powinny wejść do środka i przygotować się do zneutralizowania strażników i przejęcia pokoju ochrony, w międzyczasie Benjamin, przebrany za robotnika zajął by miejsce na dachu, a my w tym samym czasie - znaczy się ja i Peter - odstawilibyśmy scenkę i wyeliminowali strażnika. Peter zająłby pozycję przed skrzynką, aby mój odciąć zasilanie w każdej chwili. Odcięcie zasilania oznaczałoby rozpoczęcie akcji. Dwójka w pomieszczeniu wykorzystałaby kilka sekund ciemności i wyeliminowała strażników, po czym przedarła się do pokoju ochrony. Ja w tym czasie ruszyłbym do środka, prosto do tego pokoju. Mniej więcej po tym, jakbym dotarł, załączyłoby się zasilanie awaryjne. I to dałoby mi możliwość do usunięcia nagrań z kamery ochrony, jak również prawdopodobnie wyłączenia alarmów, a przynajmniej ich większości. Wtedy reszta wkroczyłaby do akcji i obrobiła miejsce ze wszystkiego, co miałoby jakąś wartość. Co powiecie na taki plan?


Šuŋgmánitu Tȟaŋka Ob'wačhi.

Obraz1.png
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#42 Tiberian

Tiberian

    Krasnolud - Władca Run

  • Weteran
  • 1529 postów

Napisano 06 June 2015 - 15:17

- Plan wydaje się dobry... Ale mam wrażenie że ci tutaj - tutaj wskazał paluchem na prostokąt z dwiema kamerami i dwójką cywili w środku - Mogą mieć asa w rękawie. Albo guzik pod blatem. Jedno z dwojga. Więc nimi też należy się albo zająć, albo zbadać czy mają jakieś możliwości alarmowania. Tak dla czystej pewności.


Próżno szukać mądrości na drzewach, bowiem rośnie ona na brodach.

#43 Skiron

Skiron

    Ulfrbjörn

  • Użytkownik+
  • 489 postów
  • Ulfrbjorn

Napisano 06 June 2015 - 15:20

-Nie taki zły ten twój plan. Jestem za. -Powiedziała Victoria biorąc już zimną kawę waniliową, obróciła kilka razy kubkiem wprawiając zawartość w ruch po czym zaczęła pić małymi łykami.
-To dwójkę cywili chyba będzie trzeba wyeliminować. Mogą mieć przyciski z alarmem.

Użytkownik Skiron edytował ten post 06 June 2015 - 15:22


#44 Modi

Modi

    How do you like me now?

  • Użytkownik+
  • 2144 postów

Napisano 06 June 2015 - 17:38

Thomas słuchając rozmowy, wyciągnął z szafki kilka markerów i zaczął rysować po planie.

 

-Więc tak, cyframi oznaczyłem kolejność przebiegu akcji a kolorami linii...wasze kolory, które wybraliście. Więc...

...najpierw Benjamin wchodzi na dach...

...ja i Vex wchodzimy do banku i zajmujemy pozycje...

...Wolf i Peter zajmują się strażnikiem, chowają jego ciało do śmietnika...

...Peter wyłącza zasilanie...

...ja i Vex zajmujemy się strażnikami oznaczonymi na mapie po czym Vex wbiega do pomieszczenia z bankierami i zajmuje się nimi zanim wcisną guzik alarmu...

...ja wchodzę do pokoju menadżera i zabieram mu kartę, jeśli jej nie ma to szybko przeszukuję strażników i biegnę do pokoju ochrony...

...Wolf wchodzi do pokoju ochrony i zajmuje się ewentualnym strażnikiem, wyłącza alarmy i usuwa nagrania z kamer...

...wszyscy którzy nie mają już nic do roboty włącznie z Benjaminem zajmują się cywilami...

...ktoś z nas idzie do vana po wiertło i montuje je przy "wrotach" do sejfu...


MODI RULZ!!!! ok


#45 Filipendoxx

Filipendoxx

    Władca Wilków, Ostatni z Nefilim.

  • Użytkownik+
  • 528 postów
  • Filipendoxx

Napisano 06 June 2015 - 20:16

Filip popatrzył dziwnie na Thomasa, a następnie na plan.

"Jakby dziecko z autyzmem markery dostało..."

Wysłuchawszy planu, zamyślił się na dłuższą chwilę.

-Proponuję, aby Peter skoczył po odcięciu zasilania po wiertło, pójdzie szybciej. A Benjamin mógłby zostać na dachu i obserwować okolicę, zszedłby dopiero pod sam koniec, jak już torby będą pełnę.


  • KillShoot lubi to

Šuŋgmánitu Tȟaŋka Ob'wačhi.

Obraz1.png
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



#46 Tiberian

Tiberian

    Krasnolud - Władca Run

  • Weteran
  • 1529 postów

Napisano 06 June 2015 - 20:28

- Myślę że to całkiem solidny pomysł. Jako że mam jakiś wgląda do biura menadżera, mogę wam jeszcze coś przekazać. Cywilami na dachu rozumiem zająć się jak tylko wejdę na dach, tak?


Próżno szukać mądrości na drzewach, bowiem rośnie ona na brodach.

#47 Modi

Modi

    How do you like me now?

  • Użytkownik+
  • 2144 postów

Napisano 06 June 2015 - 20:31

-Jeśli zajmiesz się nimi cicho, pewnie...możemy wydać resztę pieniędzy na jakieś paczki amunicji w środku, nie wiadomo czy wszystko pójdzie zgodnie z planem a nie mamy nic do stracenia w sumie...


MODI RULZ!!!! ok


#48 Tiberian

Tiberian

    Krasnolud - Władca Run

  • Weteran
  • 1529 postów

Napisano 06 June 2015 - 20:39

- Proponowałbym w takim razie na dachu. Wtedy, gdyby coś poszło nie tak, będę mógł zebrać kilka dodatkowych magazynków, wybić szybę z dachu i zrzucić wam do pokoju menadżera. Stamtąd zrobicie z tym torbiszczem co wam się żywnie spodoba. - powiedział, po czym podparł brodę pięścią. - Wracając do tych robotników... Trudno będzie na dachu cicho to zrobić. Na parterze raczej usłyszą moje krzyki, strzał, albo krzyki przetrzymywanych. Jakieś sugestie?


Próżno szukać mądrości na drzewach, bowiem rośnie ona na brodach.

#49 Modi

Modi

    How do you like me now?

  • Użytkownik+
  • 2144 postów

Napisano 06 June 2015 - 20:41

-Może po prostu zachowuj się jak...robotnik, postukaj młotkiem w coś i jak usłyszysz krzyki na dole to wyciągnij broń i zajmij się nimi.


MODI RULZ!!!! ok


#50 Tiberian

Tiberian

    Krasnolud - Władca Run

  • Weteran
  • 1529 postów

Napisano 06 June 2015 - 20:47

Kiwnął głową

- Pokojowo, czy niekoniecznie? - spytał, krzywiąc się już delikatnie. Nigdy nie lubił zbędnych strat w ludności cywilnej i unikał tego kiedykolwiek tylko mógł.


Próżno szukać mądrości na drzewach, bowiem rośnie ona na brodach.

#51 Filipendoxx

Filipendoxx

    Władca Wilków, Ostatni z Nefilim.

  • Użytkownik+
  • 528 postów
  • Filipendoxx

Napisano 06 June 2015 - 20:48

Filip podrapał się po głowie. Znowu.

-Zawsze mógłbyś załatwić jakiś mocny granat błyskowo-hukowy. Jak zacznie się zabawa, wykorzystasz zamieszanie, rzucisz granat, a później ogłuszysz roboli, ewentualnie postrzelisz każdego w kolano, czy coś...


Šuŋgmánitu Tȟaŋka Ob'wačhi.

Obraz1.png
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



#52 Modi

Modi

    How do you like me now?

  • Użytkownik+
  • 2144 postów

Napisano 06 June 2015 - 20:51

-Pokojowo...spróbujmy to wszystko zrobić bez strzałów, po cichu...przed robotą załatwię wszystkim jakieś plastikowe zapinki coby cywile nie stawiali oporu...a jeśli coś pójdzie nie tak to policja może nie być taka agresywna, wiedząc, że mamy zakładników. - mówił, po chwili zaciął się i spojrzał na broń towarzyszy. - ...my mamy w ogóle tłumiki ?


MODI RULZ!!!! ok


#53 Filipendoxx

Filipendoxx

    Władca Wilków, Ostatni z Nefilim.

  • Użytkownik+
  • 528 postów
  • Filipendoxx

Napisano 06 June 2015 - 20:55

Mężczyzna zaprzeczył.

-Właśnie to chciałem poruszyć... Tak odnośnie cichej akcji. Jeśli chodzi o mnie, wolałbym, aby wszystko obyło się bez ofiar. Lepiej zainwestować te 4-5 kafli na tłumiki do jednej z dwóch broni, a resztę z tej kwoty na granaty błyskowo-hukowe. Jeden taki, wyciągnięty, przetrzymany z dwie, trzy sekundy i rzucony w stronę cywili i strażników, w dodatku w ciemnym pomieszczeniu, wybuchnie szybko, nie dając im dużego czasu na reakcję, a ogłuszenie załatwi ich na tyle czasu, że zdążycie ich obezwładnić. A mocne opaski samozaciskowe, czyli popularne "trytki", można kupić za kilka dolców w ogrodniczym...


Użytkownik Filipendoxx edytował ten post 06 June 2015 - 20:56

Šuŋgmánitu Tȟaŋka Ob'wačhi.

Obraz1.png
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



#54 Skiron

Skiron

    Ulfrbjörn

  • Użytkownik+
  • 489 postów
  • Ulfrbjorn

Napisano 06 June 2015 - 21:15

"Bez zabijania...? Odbieracie mi całą przyjemność... Chociaż widok tych całych pieniędzy może poprawi mi humor..." -Pomyślała Victoria przybierając dość niezadowolony wyraz twarzy. Gdy skończyła pić kawę odłożyła pusty kubeczek w miejsce z którego go wzięła.

#55 Modi

Modi

    How do you like me now?

  • Użytkownik+
  • 2144 postów

Napisano 07 June 2015 - 14:53

Lista zakupów

 

Gotówka całej grupy: 0$

 

 

-No to mamy wszystko, towar odbierzemy po drodze do banku, a tą paczkę z amunicją załatwi ten koleś już na miejscu. Coś jeszcze chcecie przedyskutować, czy możemy jechać ?


Użytkownik Modi edytował ten post 07 June 2015 - 16:31

MODI RULZ!!!! ok


#56 KillShoot

KillShoot

    Potępiony

  • Użytkownik+
  • 206 postów

Napisano 09 June 2015 - 21:07

- Mi tam plan się podoba. Chociaż pewnie i tak będzie jak ostatnio, że coś się zj**ie... - rzucił Edmund, łapiąc Remingtona
- To co, idziemy? - zapytał po chwili

#57 Filipendoxx

Filipendoxx

    Władca Wilków, Ostatni z Nefilim.

  • Użytkownik+
  • 528 postów
  • Filipendoxx

Napisano 09 June 2015 - 21:23

Filip kiwnął głową, po czym wyciągnął z papierowej torby latarkę, podrzucił ją w dłoni i wetknął za pasek.

-Przebieramy się i do dzieła!


Šuŋgmánitu Tȟaŋka Ob'wačhi.

Obraz1.png
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



#58 Jeff The Morderca

Jeff The Morderca

    Zbanowany

  • Użytkownik
  • 822 postów
  • nie wiem

Napisano 25 June 2015 - 22:44

((
))


Dołączona grafika
[img[http://www.troll.me/...d/wc-donald.png[/img]
glupota123.blogspot.com - R.I.P Normalny Internet [*]

MIAŁEM ESSENTIALS PRZETERMINOWANE.


ludzie nie miejcie serca z cabelston


#59 Filipendoxx

Filipendoxx

    Władca Wilków, Ostatni z Nefilim.

  • Użytkownik+
  • 528 postów
  • Filipendoxx

Napisano 29 June 2015 - 15:47

Filip zgarnął wszystkie pieniądze i wyjechał w Bieszczady.


Šuŋgmánitu Tȟaŋka Ob'wačhi.

Obraz1.png
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pbf