Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ja i 'On'


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#21 Grycio

Grycio

    Beczka śmiechu!

  • Użytkownik+
  • 341 postów

Napisano 02 February 2014 - 14:21

W Off topie, posty się nie nabijają. ;____; Wszystkie posty, które Ci napisałem, były pisane z telefonu. Nie mam obecnie dostępu do komputera.

"Prawdziwy Krasnolud powinien w życiu zbudować fortecę, ściąć dąb i regularnie chędożyć"~ Sheldon Skaags

 

 

 


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#22 Krafto.

Krafto.

    Znawca

  • Zbanowany
  • 268 postów
  • WBDeggerMMP

Napisano 02 February 2014 - 16:37

Ne pisz. Jesteś beznadziejnym pisarzem.

 To po prostu leży i kwiczy. Interpunkcja, ortografia, błędy stylistyczne. To się nawet nie trzyma kupy.

 

 Sory, ale...

 

 

 #gó**o


i0uiMw7.png


#23 Gość_Severiana_*

Gość_Severiana_*
  • Gość

Napisano 02 February 2014 - 17:06

Masz w delikatnie mówiąc, końcowej części układu pokarmowego nasze opinie. To na chole*ę w ogóle postujesz? Chodzi ci o pochwalenie się tym, co napisałeś (nie, żeby było czym)? Twoje opowiadanie jest żałosne, przykro mi, że nie potrafisz łapać krytyki. Która nie musi być konstruktywna i rzadko jest.

Piszę to jako osoba, która (UWAGA, WŁASNA OPINIA AREGFDF) tworzy wielokrotnie lepsze prace. I także spotyka się z negatywnymi opiniami. 

Chłopie, takie rzeczy się bierze na klatę C: 

A posty w offtopie się nie podliczają.

 

EDIT

 

A wiesz, czemu nie dostajesz wielozdaniowej i rozbudowanej krytyki? Bo nikt nie ma ochoty tracić czasu na coś, co i tak do ciebie nie trafi.



#24 SecroN

SecroN

    Sekretny Grafik :3

  • Użytkownik+
  • 395 postów
  • SecroN

Napisano 02 February 2014 - 20:58

@Up jeśli ktoś niema czasu na mnie, czemu ja mam mieć czas dla niego?

2vaihyh.jpg


#25 Gość_Severiana_*

Gość_Severiana_*
  • Gość

Napisano 03 February 2014 - 21:21

Tak :) To ty masz zabiegać o czytelnika.



#26 Pan_Pirania

Pan_Pirania

    Znawca

  • Użytkownik
  • 395 postów
  • ReSeT

Napisano 10 February 2014 - 14:35

Krótkie



#27 XSzynszylowaX

XSzynszylowaX

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 114 postów
  • Eillistraee

Napisano 10 February 2014 - 17:13

Pozwól, że i ja wyrażę swoją opinię. 
Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to błędy. 
Mogę jeszcze zrozumieć, że ktoś jest uczniem 1-3 klasy podstawówki lub obcokrajowcem i ma pewne problemy ze składnią itp. 

Co ma wspólnego wstęp z resztą "opowiadania" (oprócz tego, że jest tak samo żałosny, jak reszta)? 
Jeszcze to ubogie słownictwo. Człowieku jak bierzesz się za pisanie i wiesz, że może ci to nie wyjść to najpierw przeczytaj jakąś dobrą książkę. 

"Rączka miecza"? O rly? Jak już to rękojeść... 

W ogóle całe to opowiadanie wygląda jak nabazgrane przez średnio uzdolnionego piątoklasistę liczącego na ocenę nie wyższą niż 3.