Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ja i 'On'


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#1 SecroN

SecroN

    Sekretny Grafik :3

  • Użytkownik+
  • 395 postów
  • SecroN

Napisano 01 February 2014 - 19:36

Witajcie!
Wszystkie błędy ortograficzne/stylistyczne - proszę nie wytykajcie ich C:.
Mam pewien pomysł na historie, nie umiem animować więc ją opowiem ;)

Część pierwsza ( Wstęp)
-Cześć, kim ja jestem?
Jestem wielkim królem 7 wysp, wodzem licznych wojowników, władcą który pilnuje porzątku i...
...więzi swojego brata ponieważ, jak to przecież jestem dobrym królem????Wszystko przez....
Część druga.
A wszystko zaczeło się tak:
Gdy zostałem urodzony, właśnie niepamiętam nic związanego z moimi narodzinami ,wiem tylko że jestem królem który nazywa się Steve, obecnie mam (chyba tyle poniewaz sam niewiem kiedy sie urodzilem, moi doradcy podpowiadają, ale nie wierze im w wszystko) więc mam obecnie 17 lat, jutro są moje 18 urodziny, a w zamku jest pustka, wiem że będzie wielka uczta i co najważniejsze - moja koronacja, będe pełnoprawnym królem całego Minecrafta!Fajnie co nie?Jednak On on wszystko zaplanował.Tymczasem ja położyłem się spać, myśląc o mojej przyszłej koronacji.
Następnego dnia cały zamek był praktycznie ze złota tylko podłoga tak ona była głównie z piasku - mojego ulubionego materiału, On on mnie zna, lepiej niż najlepsi doradcy.
Zapadł zmrok- czas bym wyją pradawny miecz przekazywany z pokolenia na pokolenie, miecz był w skale, jeśli jestem godzien dam radę wyjąć miecz, jeśli nie- jest jescze ktoś inny, lepszy.
Już dotknołem rączki miecza gdy wtem może zadrżało i fale wzburzyły się tak bardzo, że kamienny zamek mało co nie pękł,
podłoga - pamiętacie z czego była zrobiona?Wszystko zaplanował, do dziś mnie to zaskakuje.
Woda dostała się do zamku, wtem jakiś wieśniak kazał mi 'iść' zaprowadził mnie do groty, kazał założyc zbroje i powiedział tak:
'idz po twój miecz, a potem wróć w to miejsce, a będziesz bezpieczny.Poszłem, zamek tonoł z minuty na minute coraz bardziej, wtedy coś we mnie wstąpiło- jakbym na chwile stał się wilkiem.Wspiołem się po miecz i nagle zyskałem siłę - jak po wypiciu eliksira którego kiedyś pomyliłem z winem, chwyciłem miecz i popędziłem w stronę groty, gdy byłem już bezpieczny wszystko wróciłó do normy już nie czułem się jak wilk, to było dziwne.Ten wieśniak, on stał i czekał z łodzią, już miałem do niej wsiąść gdy nagle zauważyłem że ziemia się jakby topi ja zapadałem się pod nią pochwili widziałem tylko ciemność.
Ciąg dalszy nastąpi.

Czekam na wasze opinie :) C:

2vaihyh.jpg


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Shamge

Shamge

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 167 postów

Napisano 01 February 2014 - 19:40

Żałosne.
  • KillShoot lubi to

Słońce zachodzi, nadeszła pora żerowania. Stado Shamg wyruszyło na polowanie ~Tiberian.

 

Przejawia cechy typowego ucznia gimnazjum (albo i emo) ~Severiana

 


#3 Grycio

Grycio

    Beczka śmiechu!

  • Użytkownik+
  • 341 postów

Napisano 01 February 2014 - 19:41

Wybacz, ale muszę wytknąć Ci te błędy. Zarówno ortograficzne jak i interpunkcyjne. Już na samym początku oczy wypala "porzątku". Co do samej historii to jest ona zbyt zbyt łatwa do przewidzenia. Do opowiadania nie pasują słowa typu Minecraft. Lepiej by było, gdybyś sam nazwę wymyślił.

@Edit

Może w sensie woda...dotknołem, poszłem, tonoł, wspiołem. To bardzo boli. Nie widzisz tej czerwonej linii pod źle napisanym słowem? Muszę Cię zasmucić, ale chorujesz chyba na ślepotę.
  • Maximus lubi to

"Prawdziwy Krasnolud powinien w życiu zbudować fortecę, ściąć dąb i regularnie chędożyć"~ Sheldon Skaags

 

 

 


#4 SecroN

SecroN

    Sekretny Grafik :3

  • Użytkownik+
  • 395 postów
  • SecroN

Napisano 01 February 2014 - 19:47

Hmmm, postaram sie ja poprawic w czesci 3 ;)
Co do łatwości ,napisz na pw co według ciebie będzie działo się dalej.
@2up uzasadnij swoją wypowiedź bo powiedzieć żałosne to moja babcia potrafi -.-

Poprawie to ;)

2vaihyh.jpg


#5 LaCreepa

LaCreepa

    Zastępca Herobrine na zmianie.

  • Użytkownik+
  • 323 postów
  • Różne :P

Napisano 01 February 2014 - 19:50

Przede wszystkim brak przecinków sprawia że czytam zbyt szybko i jest to po prostu niewygodne w czytaniu.

No i ta podłoga z piasku... mogła być raczej wyłożona piaskiem. Dużo przecinków w miejscu w którym powinien być trzykropek i takie drobne niedociągnięcia sprawiają że kłuje w oczy ;-;


jRQdN.gif1A8sh.gif0taFB.gifrjEAF.gifMW51j.gifMMVhB.gifyHew9.gifaysff.gif
 


#6 Gość_Murshtin_*

Gość_Murshtin_*
  • Gość

Napisano 01 February 2014 - 19:51

@LaCreepa

[...] powinien być trzykropek [...]

Chyba wielokropek. ;p

@SecroN
Pomogę Ci lekko:

 

jdOXqN6.png


  • Grycio lubi to

#7 Grycio

Grycio

    Beczka śmiechu!

  • Użytkownik+
  • 341 postów

Napisano 01 February 2014 - 19:52

Dalej będzie coś z Hirobrinem i on pewnie coś tam zrobi i coś się tam stanie, a na końcu Steve go zabije. Easy, gg, wp.

"Prawdziwy Krasnolud powinien w życiu zbudować fortecę, ściąć dąb i regularnie chędożyć"~ Sheldon Skaags

 

 

 


#8 SecroN

SecroN

    Sekretny Grafik :3

  • Użytkownik+
  • 395 postów
  • SecroN

Napisano 01 February 2014 - 19:58

@3 up Postaram się poprawić
@2 up Tak jak up postaram się poprawić na komputerze, bo pisałem na telefonie.
@1 up już odrazu widać że nie skupiłeś się na wstępie ;) , niema to nic wspólnego z zabijaniem herobrina, o herobrinie będzie sporo, ale to nie będzie tak jak napisałeś ;)

2vaihyh.jpg


#9 Prawda3

Prawda3

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 01 February 2014 - 20:02

@up

hmm na początku tak miało być ale zdanie zmieniłeś. łatwe do przewidzenia. każde dziecko tak robi



#10 Grycio

Grycio

    Beczka śmiechu!

  • Użytkownik+
  • 341 postów

Napisano 01 February 2014 - 20:05

A co wstęp ma do rzeczy? W oczy najbardziej rzuciły mi się błędy ortograficzne i interpunkcyjne. Fabuła jest po prostu miałka i tyle.

"Prawdziwy Krasnolud powinien w życiu zbudować fortecę, ściąć dąb i regularnie chędożyć"~ Sheldon Skaags

 

 

 


#11 SecroN

SecroN

    Sekretny Grafik :3

  • Użytkownik+
  • 395 postów
  • SecroN

Napisano 01 February 2014 - 20:09

@2up widze ze nic z tego nie bedzie wiec tak:
Herobrine nie mial zlych celow, lecz zostal wychowany i wykorzystany przez maga , herobrine byl jego marionetka i nielicznie mial sie ujawniac steva mial uratowac zombie przekonujac go ze wcale nie sa tacy jak pisze legenda na zakonczeniu steve przydziela wielkie wyspy wszystkim potworom i wlada wszystkim, a swojego brata uwiezil bo obiecal magowi ze nie zjednocza sie przeciw niemu, a on bedzie mogl uciec.
To takie mega streszczenie.
Ale coz najlepiej nazwac kogos dzieckiem....
@Up Co do bledow zgodzilem sie z toba ale ta historia byla inna niz ja sobie wyobrazales...
Opowiadam , wogole opowiadam cos 1 raz ...

Edit :
Skorzystajcie z wrozki Prawda3 on prawde ci powie...

2vaihyh.jpg


#12 Grycio

Grycio

    Beczka śmiechu!

  • Użytkownik+
  • 341 postów

Napisano 01 February 2014 - 20:17

Twoja składnia jest taka, że nie idzie z tego nic zrozumieć.

"Prawdziwy Krasnolud powinien w życiu zbudować fortecę, ściąć dąb i regularnie chędożyć"~ Sheldon Skaags

 

 

 


#13 SecroN

SecroN

    Sekretny Grafik :3

  • Użytkownik+
  • 395 postów
  • SecroN

Napisano 01 February 2014 - 20:20

Poprostu chce podkreslic ze miala ona inny bieg.
Uwaga! Jesli ktos chce prowadzic dalsze dyskusje zapraszam na pw ;)

2vaihyh.jpg


#14 Grycio

Grycio

    Beczka śmiechu!

  • Użytkownik+
  • 341 postów

Napisano 01 February 2014 - 20:22

Widzę, że nie rozumiesz...chodzi mi o to, że piszesz w taki chaotyczny sposób, że nie idzie się nawet domyślić co, gdzie i jak.

"Prawdziwy Krasnolud powinien w życiu zbudować fortecę, ściąć dąb i regularnie chędożyć"~ Sheldon Skaags

 

 

 


#15 SecroN

SecroN

    Sekretny Grafik :3

  • Użytkownik+
  • 395 postów
  • SecroN

Napisano 01 February 2014 - 20:27

Wiem o co ci chodzi, poprostu strasznie zdenerwowal mnie uzytkownik nazywajac mnie dzieckiem -.- wiem to troche zalosne ale nielubie kiedy ktos nie jest czegos pewien i obgaduje itd...

2vaihyh.jpg


#16 Shamge

Shamge

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 167 postów

Napisano 01 February 2014 - 21:00

Nie zostaniesz pisarzem przykro mi.
  • SoRe i KillShoot lubią to

Słońce zachodzi, nadeszła pora żerowania. Stado Shamg wyruszyło na polowanie ~Tiberian.

 

Przejawia cechy typowego ucznia gimnazjum (albo i emo) ~Severiana

 


#17 Gość_Severiana_*

Gość_Severiana_*
  • Gość

Napisano 02 February 2014 - 09:36

Trzy razy nie.

Popieram kota Bastilę.

Tak, żałosne. I nie, nie muszę ci nic udowadniać.



#18 KillShoot

KillShoot

    Potępiony

  • Użytkownik+
  • 206 postów

Napisano 02 February 2014 - 13:40

Heh, już susnia pisał(a?) lepsze opowiadania :P Lepiej już nie pisz... A, i argument "piszę z telefonu, więc mam prawo robić błędy" jest żałosny. Ja, i pewnie wielu użytkowników forum pisze większość postów z telefonu, i jakoś nie robi błędów. A nawet jak się jakiś zrobi, przez nieuwagę albo szybkość pisania, to zawsze można to poprawić.

I tak samo jak Sham i Sev - uważam że to jest żałosne
  • SoRe lubi to

#19 SoRe

SoRe

    Ja tu tylko sprzątam

  • Użytkownik
  • 739 postów

Napisano 02 February 2014 - 13:51

Przebrnąłem przez pierwsze dwie linijki... No ale tego naprawdę nie da się czytać, 0 przecinków, 0 jakiejkolwiek składni... I te błędy ortograficzne xD 

Pasuje tu tylko jedno słowo-

Żałosne. 



#20 SecroN

SecroN

    Sekretny Grafik :3

  • Użytkownik+
  • 395 postów
  • SecroN

Napisano 02 February 2014 - 13:52

@Up Bede pisal az napisze cos z sensem.
Ja sie nie poddam :P
Dzieki wszystkim za komentarze:)
Wasze opinie wiele mi pomogly.
Komentarze typu 'zalosne' nie sa brane pod uwage, to tylko nabicie postu...

2vaihyh.jpg