Skocz do zawartości


Zdjęcie

Klub tajemnic


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
239 odpowiedzi w tym temacie

#41 Wojtek

Wojtek

    Ekspert

  • Użytkownik
  • 1707 postów

Napisano 25 January 2014 - 21:57

@up

Wikipedia

Tak, sygnał ten został w pełni zarejestrowany i był to jedyny sygnał radiowy pochodzący spoza Układu Słonecznego. Czyli teoretycznie albo został nadany przez pozaziemską inteligencję albo cała ta historia została sfałszowana.



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#42 Ciach

Ciach

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 231 postów

Napisano 25 January 2014 - 22:06

@up

Wikipedia

Tak, sygnał ten został w pełni zarejestrowany i był to jedyny sygnał radiowy pochodzący spoza Układu Słonecznego. Czyli teoretycznie albo został nadany przez pozaziemską inteligencję albo cała ta historia została sfałszowana.

A co ten sygnał zawierał?



#43 Wojtek

Wojtek

    Ekspert

  • Użytkownik
  • 1707 postów

Napisano 25 January 2014 - 22:16

@up

Gdzieś czytałem, że zawierał ziemskie słowo "wow" i inne pierdółki. Trwał 72 sekundy.



#44 Ciach

Ciach

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 231 postów

Napisano 25 January 2014 - 22:21

@up

Gdzieś czytałem, że zawierał ziemskie słowo "wow" i inne pierdółki. Trwał 72 sekundy.

No tak, i wszystko jasne. ;__;



#45 Sonic_Gorski

Sonic_Gorski

    #SONIC #SWAG

  • Użytkownik+
  • 67 postów
  • hgorski6

Napisano 25 January 2014 - 22:50

Czemu nikt się nie zapisuje?


happy_birthday_sonic_the_hedgehog___by_m


#46 Ciach

Ciach

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 231 postów

Napisano 25 January 2014 - 22:54

Czemu nikt się nie zapisuje?

Możesz mnie zapisać. ;__;



#47 Aziz

Aziz

    Legenda

  • Administrator
  • 4182 postów
  • Aziz

Napisano 25 January 2014 - 22:56

ziemskie słowo... podczas gdy ewentualny system kodowania treści do fal radiowych może być zupełnie inny u każdej potencjalnej cywilizacji.
z drugiej strony, jakiś pseudoastronom mógł wysłać sygnał gdzieś w przestrzeń x lat temu, po czym się odbił i wrócił do nas jako tajemnicza wiadomość od obcych.
Dołączona grafika
Ja tu tylko sprzątam
Na co mi pad gdy mam WSAD
"era kucyków na CraftPortal minęła" - Danio, 11 grudnia 2011; 22:52 "David z Getta" ~ Vermello
"Aziz to Aziz" - Mawi "Wielka księga epickich cycatów" ~ Soneillon
"Adikso rano kobiety w dniu ich siekiery." - Ransey

#48 Gość_GBH301_*

Gość_GBH301_*
  • Gość

Napisano 25 January 2014 - 22:59

@Up

Stacje numeryczne to 100% pewności że to jest logiczna zaszyfrowana wiadomość gdzie jest 1/2 szansy na to że to ajkiś rząd do szpiega dzwoni oraz 1/2 pewności że to jakieś inne źródło... (czyżby ukryty drugi internet?)


Co do samego sygnału wow... czy on czasem nie został odebrany jako jakiś tam sobie sygnał i jedynie nazwany przez kogoś "wow" ?


Wracając do głównego tematu, co sadzicie o nazistowskim ufo? Albo o rzekomych strukturach na księzycu?



#49 Ciach

Ciach

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 231 postów

Napisano 25 January 2014 - 23:02

Wracając do głównego tematu, co sadzicie o nazistowskim ufo? Albo o rzekomych strukturach na księzycu?

Lądowanie na księżycu zostało podobno sfałszowano i są na to dość przekonujące dowody.



#50 Gość_GBH301_*

Gość_GBH301_*
  • Gość

Napisano 25 January 2014 - 23:14

Lądowanie na księżycu zostało podobno sfałszowano i są na to dość przekonujące dowody.


Podaj jakies tutaj albo PW.



#51 Ciach

Ciach

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 231 postów

Napisano 25 January 2014 - 23:27


Podaj jakies tutaj albo PW.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 

Fakt że wszystkie są obalane po kolei, ale kto wie...  :D



#52 Wojtek

Wojtek

    Ekspert

  • Użytkownik
  • 1707 postów

Napisano 25 January 2014 - 23:40

Lądowanie Apollo zostało sfałszowane... żeby faktycznie zaprzeczyć tej tezie jakiś amator (czyt. człowiek niezwiązany z NASA) pewnie musiałby wysłać łazik na Księżyc i sprawdzić, czy znajdują się tam śmieci pozostawione przez astronautów. Poza tym... można je dostrzec przez dobry teleskop.

 

A patrząc z innej strony - lądowania rzeczywiście mogły zostać sfałszowane, żeby USA mogło pokazać dominację nad Związkiem Radzieckim.



#53 Damianex1234

Damianex1234

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 332 postów

Napisano 26 January 2014 - 00:03

Dawajcie więcej jakiś tajemnic bo chce mi się czytać, a ja niestety nie posiadam ich więcej. ;-; WINCEJ! WINCEJ!


  • quxxo lubi to

#54 Ciach

Ciach

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 231 postów

Napisano 26 January 2014 - 00:06

Dawajcie więcej jakiś tajemnic bo chce mi się czytać, a ja niestety nie posiadam ich więcej. ;-; WINCEJ! WINCEJ!

A o stacjach numerycznych to przeczytałeś? Łap linka 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

;_;



#55 Wojtek

Wojtek

    Ekspert

  • Użytkownik
  • 1707 postów

Napisano 26 January 2014 - 00:06

@Damianex

Nie będzie czytania, my je musimy omówić. ;__;

 

@tajemnica

Odchodząc od tematu, ciekawi was sprawa zdjęcia z dnia zamachu na WTC, na którym widać tego człowieka, który skacze z wieżowca?



#56 Ciach

Ciach

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 231 postów

Napisano 26 January 2014 - 00:09

@tajemnica

Odchodząc od tematu, ciekawi was sprawa zdjęcia z dnia zamachu na WTC, na którym widać tego człowieka, który skacze z wieżowca?

No miał 3 wybory... spłonąć, zostać pogrzebany albo skoczyć... Cholera, czemu nie ewakuowali ludzi z  drugiego budynku, kiedy samolot uderzył w pierwszą wieże?



#57 Wojtek

Wojtek

    Ekspert

  • Użytkownik
  • 1707 postów

Napisano 26 January 2014 - 00:12

@up

Ponoć był chory na astmę, co pisało mu śmierć w męczarniach w zadymionej wieży.

 

A czemu nie ewakuowali... krótko mówiąc: brak organizacji. Musieliby to zrobić bardzo szybko, a oni w ogóle wiedzieli, że samolot został przejęty?



#58 Ciach

Ciach

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 231 postów

Napisano 26 January 2014 - 00:15

@up

Ponoć był chory na astmę, co pisało mu śmierć w męczarniach w zadymionej wieży.

 

A czemu nie ewakuowali... krótko mówiąc: brak organizacji. Musieliby to zrobić bardzo szybko, a oni w ogóle wiedzieli, że samolot został przejęty?

Kazali im zachować spokój i pozostać na miejscu pracy.



#59 Gość_Severiana_*

Gość_Severiana_*
  • Gość

Napisano 26 January 2014 - 00:19

Co do tych radiostacji... Zaczęłam po artykule o nich przeskakiwać po odnośnikach do innych stron wikipedii. Przeczytałam już chyba ze 40 artykułów, w tym ten o drożdżach i humorach hipokratejskich. Well, fu**.



#60 Gość_GBH301_*

Gość_GBH301_*
  • Gość

Napisano 26 January 2014 - 12:48

Po za tym co do WTC to jest masa porządnych dowodów że tam nie tylko samolot uderzył, ale także jakieś ładunki na piętrach explodowały.

+Konstruktorzy ponoć twierdzili ze wieże były tak zaprojektowane że 474 mógłby w nie uderzyć a one by nadal stały na miejscu.