Skocz do zawartości


Zdjęcie

Klub tajemnic


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
239 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sonic_Gorski

Sonic_Gorski

    #SONIC #SWAG

  • Użytkownik+
  • 67 postów
  • hgorski6

Napisano 19 January 2014 - 13:27

Witam was w kolejnym klubie w hydeparku, a mianowicie,,klubie tajemnic". Tutaj możemy dawać różne tajemnice na temat świata, lub o nich dyskutować. Gotowi? Okej, no to zaczynamy:

1360580269_by_Moonshield_500.jpg?1360580

Członkowie:

1. hgorski6

2.LaCreepa


happy_birthday_sonic_the_hedgehog___by_m


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Xnut

Xnut

    Nowy

  • Użytkownik
  • 39 postów

Napisano 19 January 2014 - 14:08

WOW Nie odnaleźli kobiety z chustą, o jaa, taka tajemnicaa! Co ty wiesz o tajemnicach naszego świata... Słyszałeś kiedyś o choćby największym przekręcie świata czyt.: "Rezerwie Federalnej"? Albo o zakonie, który kontroluje świat i jest sporo dowodów na jego istnienie? Co prawda zakon ten faktycznie istniał, ale ogłosił swój upadek w bodajże 19 wieku. Mowa tu o naszych słynnych Illuminatach i ich związku z Szatanem. Więc jak ty zamierzasz zaśmiecać hydepark zagadkami typu jak ten powyżej, czyli "Ktoś był przy zamachu Kennedy'ego podobnie jak tysiące innych ludzi. Osoba ta została niezidentyfikowana, bo to ważne, pomimo tego, iż sprawcy zostali złapani, a wydarzenie te, zdarzyło się 50 lat temu i owa babcia prawdopodobnie już nie żyje." to po prostu daruj sobie takie tematy na CS'ie ;__;.


"Celem wojny nie jest śmierć za ojczyznę, ale sprawienie, aby tamci sk******e umierali za swoją."

 

"Po prostu jedź tą drogą dopóki cię nie rozpieprzą."- instrukcje dla oddziału rozpoznania

 

"Moi żołnierze mogą zjeść swoje paski, ale moje czołgi potrzebują paliwa."

 

"Fortyfikacje są pomnikiem ludzkiej głupoty. Wszystko co zostało zbudowane przez człowieka może zostać przez niego zniszczone."

 

- George Patton...


#3 Wojtek

Wojtek

    Ekspert

  • Użytkownik
  • 1707 postów

Napisano 19 January 2014 - 14:13

Czy tylko ja nie zamierzam hejtować tego tematu? Co więcej - tylko ja uważam go za ciekawy?


  • Maeglin, Xkkk i Torbacz lubią to

#4 Xnut

Xnut

    Nowy

  • Użytkownik
  • 39 postów

Napisano 19 January 2014 - 14:31

 Ciekawe? Nie, to nie będzie ciekawe, jak to będą "tajemnice" jak ta pierwsza.


"Celem wojny nie jest śmierć za ojczyznę, ale sprawienie, aby tamci sk******e umierali za swoją."

 

"Po prostu jedź tą drogą dopóki cię nie rozpieprzą."- instrukcje dla oddziału rozpoznania

 

"Moi żołnierze mogą zjeść swoje paski, ale moje czołgi potrzebują paliwa."

 

"Fortyfikacje są pomnikiem ludzkiej głupoty. Wszystko co zostało zbudowane przez człowieka może zostać przez niego zniszczone."

 

- George Patton...


#5 Wojtek

Wojtek

    Ekspert

  • Użytkownik
  • 1707 postów

Napisano 19 January 2014 - 14:37

Na początku drugiego zdania fajnie byłoby jakbyś dopisał magiczne "MOIM ZDANIEM".



#6 LaCreepa

LaCreepa

    Zastępca Herobrine na zmianie.

  • Użytkownik+
  • 323 postów
  • Różne :P

Napisano 19 January 2014 - 14:37

WOW Nie odnaleźli kobiety z chustą, o jaa, taka tajemnicaa! Co ty wiesz o tajemnicach naszego świata... Słyszałeś kiedyś o choćby największym przekręcie świata czyt.: "Rezerwie Federalnej"? Albo o zakonie, który kontroluje świat i jest sporo dowodów na jego istnienie? Co prawda zakon ten faktycznie istniał, ale ogłosił swój upadek w bodajże 19 wieku. Mowa tu o naszych słynnych Illuminatach i ich związku z Szatanem.

Podaj mi choć jeden dowód. Bo jeśli chodzi o większe tajemnice to jest wiele teorii spiskowych i innych tego typu, jak chociażby coś mi się obiło o uszy że niby naziści próbowali eksperymentować z zombie itp. Te tajemnice są tak ,,poważne'' i wielkie , że wydaje mi się że to po prostu FAKE. Ale podaj chociaż dowody bo mnie zaciekawiło trochę.

Mnie najbardziej zainteresowała sprawa dot. Strefy 51.

Strefa 51 kojarzy się z UFO i eksperymentami dotyczącego rzekomego UFO.

W niedawnym czasie ukazało się wiele artykułów wyjaśniających, iż były to prace nad samolotami wojskowymi, nowymi napędami itp.

A całe pogłoski o UFO wzięły się z nowego modelu samolotu który może startować niemal pionowo.

Wciąż jednak nie wiadomo czy jest to rzeczywiste wyjaśnienie tajemnicy, czy to tylko przykrywka by sprowadzić ludzi na niewłaściwy kurs, a tak naprawdę robią tam co innego...
 


  • SandMander lubi to

jRQdN.gif1A8sh.gif0taFB.gifrjEAF.gifMW51j.gifMMVhB.gifyHew9.gifaysff.gif
 


#7 Wojtek

Wojtek

    Ekspert

  • Użytkownik
  • 1707 postów

Napisano 19 January 2014 - 14:39

@up

Oficjalnie ona nie istnieje, ale nie wiadomo jak jest w rzeczywistości, są tam rzekomo tereny operacyjne (chronione wojskiem, itp.).



#8 LaCreepa

LaCreepa

    Zastępca Herobrine na zmianie.

  • Użytkownik+
  • 323 postów
  • Różne :P

Napisano 19 January 2014 - 14:43

U.F.O to skrót od Unidentificated Flying Object, (Niezidentyfikowany obiekt latający) więc same te ich samoloty to UFO :P

 

Albo próbowali utajnić strefę z powodu badań wojskowych przeciwko jakiemuś krajowi (chyba Rosji, ale zapomniałem)

Albo próbowali utajnić strefę z innych powodów (tutaj działa ludzka wyobraźnia)


jRQdN.gif1A8sh.gif0taFB.gifrjEAF.gifMW51j.gifMMVhB.gifyHew9.gifaysff.gif
 


#9 Wojtek

Wojtek

    Ekspert

  • Użytkownik
  • 1707 postów

Napisano 19 January 2014 - 14:47

Czytałem gdzieś (w to już nie tajemnica, tylko plotka-głupota ;___; ), że do Strefy 51 przylatują istoty pozaziemskie i rozmawiają z Amerykanami, dzielą się z nimi technologiami, etc. Oczywiście to tylko pogłoska. ;d



#10 Wojor

Wojor

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 475 postów

Napisano 19 January 2014 - 14:48

@up

Oficjalnie ona nie istnieje, ale nie wiadomo jak jest w rzeczywistości, są tam rzekomo tereny operacyjne (chronione wojskiem, itp.).

LOL NOPE. Jakby oficjalnie nie istniała to nic by nie było napisane o tym na Wikipedii. Istnienie Area 51 nie było nigdy tajemnicą. Tajemnicą było to, co znajduje się w środku. 


xW3eEqn.png

 

"Bezczynność z powodu strachu, przed ryzykiem to nic innego, jak śmierć za życia."


 


#11 Wojtek

Wojtek

    Ekspert

  • Użytkownik
  • 1707 postów

Napisano 19 January 2014 - 14:53

@up

To widocznie mi się pomyliło, bo gdzieś czytałem, że bodajże G. Bush zaprzeczył jej istnieniu w 2001 roku.



#12 Xnut

Xnut

    Nowy

  • Użytkownik
  • 39 postów

Napisano 19 January 2014 - 14:54

Bo zaprzeczał, ale potem FBI odtajniło dokumenty, które potwierdzały istnienie strefy.


"Celem wojny nie jest śmierć za ojczyznę, ale sprawienie, aby tamci sk******e umierali za swoją."

 

"Po prostu jedź tą drogą dopóki cię nie rozpieprzą."- instrukcje dla oddziału rozpoznania

 

"Moi żołnierze mogą zjeść swoje paski, ale moje czołgi potrzebują paliwa."

 

"Fortyfikacje są pomnikiem ludzkiej głupoty. Wszystko co zostało zbudowane przez człowieka może zostać przez niego zniszczone."

 

- George Patton...


#13 quxxo

quxxo

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • 1118 postów

Napisano 19 January 2014 - 15:05

@up

Oficjalnie ona nie istnieje, ale nie wiadomo jak jest w rzeczywistości, są tam rzekomo tereny operacyjne (chronione wojskiem, itp.).

800px-Area51sat.png


Error


#14 LaCreepa

LaCreepa

    Zastępca Herobrine na zmianie.

  • Użytkownik+
  • 323 postów
  • Różne :P

Napisano 19 January 2014 - 15:16

800px-Area51sat.png

A to skąd? Jakiś symulator lotu? Google earth?

Czy z neta?


jRQdN.gif1A8sh.gif0taFB.gifrjEAF.gifMW51j.gifMMVhB.gifyHew9.gifaysff.gif
 


#15 Mankom

Mankom

    Taktyczny Wpieh*ol

  • Użytkownik+
  • 792 postów
  • Mankom

Napisano 19 January 2014 - 15:20

Strefa 51 istnieje, tylko każdy, kto się do niej zbliży, zostanie zastrzelony.

 

@up To zdjęcie z map satelitarnych, Area 51 jest specjalnie zamazana


[*]


#16 LaCreepa

LaCreepa

    Zastępca Herobrine na zmianie.

  • Użytkownik+
  • 323 postów
  • Różne :P

Napisano 19 January 2014 - 15:30

Na tamtym satelitarnym zdjęciu nie wyglądała na zamazaną...


jRQdN.gif1A8sh.gif0taFB.gifrjEAF.gifMW51j.gifMMVhB.gifyHew9.gifaysff.gif
 


#17 Mankom

Mankom

    Taktyczny Wpieh*ol

  • Użytkownik+
  • 792 postów
  • Mankom

Napisano 19 January 2014 - 15:52

Na tamtym satelitarnym zdjęciu nie wyglądała na zamazaną...

 

Nie widzisz tej wielkiej, białej plamy? To Area 51, widać kawałek pasu startowego nawet.


[*]


#18 Wojtek

Wojtek

    Ekspert

  • Użytkownik
  • 1707 postów

Napisano 19 January 2014 - 15:58

Te ogromne równiny w USA zawsze były ciekawe.

Czytał ktoś o przypadku lądowania istot pozaziemskich w PRL-u? 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



#19 quxxo

quxxo

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • 1118 postów

Napisano 19 January 2014 - 16:02

Nie widzisz tej wielkiej, białej plamy? To Area 51, widać kawałek pasu startowego nawet.

To jest jezioro. Na tym jeziorze jest chyba najdłuższy pas startowy na świecie


Error


#20 Mankom

Mankom

    Taktyczny Wpieh*ol

  • Użytkownik+
  • 792 postów
  • Mankom

Napisano 19 January 2014 - 16:09

To jest jezioro. Na tym jeziorze jest chyba najdłuższy pas startowy na świecie

 

Ten pas startowy należy do bazy .- .


[*]