Skocz do zawartości


Zdjęcie

[SKARGA] Yunius


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
24 odpowiedzi w tym temacie

#21 Sydael

Sydael

    Nowy

  • Użytkownik
  • 50 postów

Napisano 02 November 2013 - 19:37

Dajcie sobie już spokój. Zamknijcie ten temat. Przecież widać, że to NICZEGO nie zmieni.

 

Minimodding, 2pkt. //Matrizen


  • JASIO007 lubi to

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#22 TerrorystkA

TerrorystkA

    Nowy

  • Użytkownik
  • 18 postów
  • TerrorystkA

Napisano 02 November 2013 - 19:48

(Wnioskuję jedynie po wklejonym fragmencie rozmowy z konsoli przez Yuniusa.)
"...w dziurze o którą tak walczyłeś" - Niektórzy mogą twierdzić, że była to zaczepka - takimi ludźmi byli właśnie Bartek i Sydael. Dużo razy doświadczyli właśnie takich zaczepek, więc mogli się co do niej pomylić. Ja sama pomyślałabym podobnie. 
Jako że Bartek i Sydael tak naprawdę zaczęli Yunius poczuł się 
1) Urażony
2) Atakowany.
Wtedy mógł skończyć, po prostu zignorować. Dobrze by się skończyło.
Sydael chciał uświadomić Yuniusowi, że takie wtrącanie się w nie swoje sprawy, jak czyni to niechybnie Yun jest niemiłe i niegrzeczne. Nie rozumiem nadal po co tak agresywnie zareagowali. Mogli mu napisać na pw kiedy sytuacja gdzie Yunius się wtrącał miała miejsce, że nie należy tak robić i jemu byłoby też niemiło, gdyby ktoś wsadzał by nos w nie swoje sprawy. 
Yunius miał już ostrzeżenie i ochran ze strony Grey gdzie o tym wspomniała w poście. Sydael chyba sam zrozumiał. Myślę, że kiedy ktoś się wtrąca powinno mu się napisać uwagę na prywatnej konwersacji, że jest to niemiłe. Gdyby wtedy rozwinęła się niesympatyczna sytuacja trzeba by było skonsultować to z moderatorem/administratorem. Moim zdaniem oboje przesadzają, zbyt się nakręcają. Yunius coś powie, zaraz odpowie mu Sydael. Sydael coś powie, zaraz odpowie mu Yunius i tak w kółko. Myślę, że trzeba o tym zapomnieć i unikać podobnych sytuacji.
A, i chłopaki pamiętajcie: mądrzejszy ustępuje, głupszy dalej toczy kłótnie/dyskusję.


  • GreyHavens, Niutek2002 i Pelikanos94 lubią to

#23 GreyHavens

GreyHavens

    jCraft forever

  • Użytkownik+
  • 1893 postów

Napisano 02 November 2013 - 22:28

To nie jest temat o Rzezniku, wiec nie wiem czemu ktokolwiek sie na jego temat wypowiada.

 

Powiedzieliscie sobie co mieliscie do powiedzenia. Nastepnym razem rozwiazcie swoje problemy jak mezczyzni. Na przyklad na team speaku.


 


#24 kaban00

kaban00

    Operator jCraft

  • Użytkownik+
  • 158 postów
  • kaban00

Napisano 03 November 2013 - 00:05

No nic, chyba jednak dorzucę swoje 5 groszy... Powiem szczerze - żaden z Was nie jest święty i my jako administracja często i gęsto przymykamy oko na drobne wybryki graczy naszego serwera.. Jak już wspomniała Grey zagrywka ze skargą po paru dniach gdy jedna ze stron pamięta jak przez mgłę zaistniałą sytuację jest po prostu nie fair.. Yunius ma swoje wady, sam się o tym przekonałem gdy była afera z dziurą, która została przyznana Migo.. Nie bronię go wcale aczkolwiek Bartek niczym mu nie ustępujesz bo jakoś Twoje wybryki również zapadły mi w pamięć.. Głupie odzywki, zbyt duże pozwalanie sobie na docinki, których tak naprawdę nie musiałbym słuchać tylko mógłbym od ręki strzelić Ci jakiś prezencik, gratis byś opanował swój język. Jesteś też chyba najczęstszym prowokatorem kłótni bo potrafisz walnąć jakąś głupotę, docinek, rozdmuchać sprawę i zawsze starasz się obrócić obieg wydarzeń na swoją korzyść bo przecież ty byłeś miły i wcale nie przeginałeś a potrafisz wyprowadzić z równowagi jak mało kto.. Nie chce mi się na Was krzyczeć i upominać jak jakichś dzieci więc przestańcie do jasnej ciasnej tak się zachowywać.. Aga zaproponowała.. Wejdzcie na TSa, nadrzyjcie się na siebie i będzie święty spokój a nie swoimi kłótniami psujecie atmosferę na serwerze.. Docinacie, że nie jesteśmy sprawiedliwi - Jeśli tak bardzo naciskacie na to byśmy aż za bardzo przestrzegali regulaminu gwarantuję wam w 110%, że wyjdziecie na tym naprawdę źle.. Będzie stękanie i zgrzytanie zębów bo kiedyś było lepiej.. Czy Wam da się dogodzić? Bo ja uważam, że nie.. Dać Wam palec to próbujecie chwytać cała rękę..

Chyba troche odbiegłem od tematu...

Bartek naprawdę radzę Tobie byś się opanował i czasami ugryzł klawiaturę zanim coś napiszesz.. Yunius też opanuj swoje durne wypociny i anegdotki na forum jak i czacie serwera bo to wcale nie polepsza Twojej sytuacji a wręcz Tobie szkodzi bo sam widzisz co z tego wynika..



#25 Pelikanos94

Pelikanos94

    Nowy

  • Użytkownik
  • 72 postów
  • Barteek2010

Napisano 03 November 2013 - 00:13

Przepraszam za swoje zachowanie. Poniosło mnie. Następnym razem zastanowię się 20 razy zanim złożę na kogoś skargę. Proszę o zamknięcie tematu.