Skocz do zawartości


Zdjęcie

[SKARGA] Yunius


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
24 odpowiedzi w tym temacie

#1 Pelikanos94

Pelikanos94

    Nowy

  • Użytkownik
  • 72 postów
  • Barteek2010

Napisano 01 November 2013 - 19:56

Twój nick z gry: Barteek2010

Nicki osób posądzonych: Yunius

Opis zdarzenia: Gracz Y., którego zapewne wszyscy znacie nie jest zbyt miły dla innych. Nie będę przytaczał sprawy pewnej dziury, ani poprzednich sytuacji. Wiele osób łącznie z członkiem administracji widziało też jego zbulwersowanie po otrzymaniu mute, ale o tym również nie mam zamiaru rozmawiać.

Chodzi mi o niestosowne zachowanie pana Y. w stosunku do wielu graczy. O to, iż pomimo wielu okazji nie otrzymał zasłużonej kary. Inni którzy odwiedzają serwer otrzymują srogie bany za wszelkie wybryki. Nawet ci, którzy grają już długi czas. Pan Y. jest jedną z bardziej znanych osób na jcrafcie, wiele razy jego imię zostało zapisane w historii serwera, jednak równie wiele razy to imię powinno zostać zapisane w księdze, którą taszczy ze sobą każdy członek administracji i na której karty trafiają najróżniejsi złoczyńcy. Jednak odkąd gram nie było mi dane zaobserwować chociaż jednego większego kroku w celu ukarania go. Nie mówię tu o wybrykach, które nastąpiły po otrzymaniu przez pana Y. mute - w tej sytuacji była to reakcja na operacje, które w przypadku szarego gracza zakończyły by się kilkugodzinnym banem a jednak tym razem było to łagodne plasknięcie zwane jednogodzinnym uciszeniem.

I tu się pytam: gdzie do jasnej cholery jest sprawiedliwość? Jak człowiek, który pomimo wielokrotnego obrażania i brzydkiego traktowania innych wciąż może beztrosko taplać się w złocistych wodach jcrafta? Nie jest to jedyny przypadek takiego lekceważenia niestosownego zachowania przez administrację.

Sugerowany wymiar kary: Proszę o głębsze zastanowienie się nad tym postem i podjęcia w końcu jakichś działań.

Dziękuję.


A jeśli komuś jeszcze jest mało to proszę o porównanie szkód wyrządzonych przez pewnego gracza w farmie npc w ... (świadek- moderator Ice_trooper) (temporary ban) do tego co się działo w dziurze własności gracza ... (nic)

// Double post - 2pkt - łączę ~ Adikso


 

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Migo2468

Migo2468

    Znawca

  • Użytkownik
  • 251 postów
  • Migo2468

Napisano 01 November 2013 - 20:05

Chciałbym prosić o nie wciąganie mnie w tą skargę w żaden możliwy sposób. 
Sprawy które zgłaszałem zostały zakończone mimo że mogę nie być zadowolony z rezultatów zakończenia sprawy. Nie mam podstawy do żądania czegoś wiece, sprawa została zakończona, kara została wymierzona. Wielkość kary jest zależny od administracji i nie mam wpływu na niego oraz nie chcę mieć. Uznaje sprawy za zakończone. 

 

 

Jeszcze raz powtarzam proszę o niewciąganie wioski Almaz ani mojej osoby w takie sprawy. Każdy wymieniony mój nick lub nazwa wioski uznam za atak na moją osobę lub imię osady. 

 

 

Proszę Żądam o ocenzurowanie wypowiedzi wyżej usuwając z niej nazwę wioski oraz mój osobisty nick. 



#3 Yunius

Yunius

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 522 postów
  • Yunius

Napisano 01 November 2013 - 20:05

O zgrozo. Nie pamiętam dokładnej daty tej sytuacji. Jakiś czzas temu wszedłem na serwer i z ciekawości poszedłem sprawdzić jak idą pracę w "dziurze" o którą jakiś czas temu był toczony spór. Zauwazyłem, że praktycznie nic nie zostało tam zrobione przez okres ponad 2 miesięcy czasu co postanowiłem zakomunikować na czacie zwracając się bezpośrednio do Migo. Zupełnie nie proszenie do dyskusji włączyli się Sydael wraz z Bartkiem.

Pomimo  tego, że nie miałem ochoty prowadzić dyskusji z nimi na ten temat, ciągle starali się mi dociąć. Każde moje zdanie spotykało się z 10 zdaniami z ich strony.

Następnie Ice_trooper włączył się do dyskusji sugerując, że powinniśmy zaprzestać kłótnią na czacie głównym. Z racji tego, że zostałem przez wyżej wymienionych osobników zmieszany z błotem, chciałem obronić swoje stanowisko.

Dostałem jednego mute od Ice, następnie kolejnego.

 

Bartku pragnę przypomnieć sytuację przed roku czasu w której byłeś głównym bohaterem.



#4 Pelikanos94

Pelikanos94

    Nowy

  • Użytkownik
  • 72 postów
  • Barteek2010

Napisano 01 November 2013 - 20:08

Ale nie przyznajesz się do swych okrzyków rozpaczy sekundę po zakończeniu mute. Ani nie masz zamiaru wyjawić szczegółów swoich wypowiedzi, oraz ich intencji.


  • GunitPolska lubi to
 

#5 Yunius

Yunius

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 522 postów
  • Yunius

Napisano 01 November 2013 - 20:13

Moje niezadowolenie było spowodowane tym, że w momencie kiedy Wy na czacie uskutecznialiście spam Ice nie zareagował. Następnie gdy ja miałem ochotę odnieść się do wcześniej wypowiedzianych przez Was słów - otrzymałem mute. Moim zdaniem była to czysta nie sprawiedliwość. 10 linijek tekstu na moją jedną linijkę.

Mam wrażenie, że ta skarga jest swojego rodzaju odwetem za wcześniejszą sytuację. Po tym jak Bartek nie został przyjęty do osady pomimo próśb, oraz konfliktem z Sydaelem, który miał miejsca z pół roku temu(?)

 

 

@Edit : Bartek jeśli dysponujesz datą, oraz godziną proszą ją wyjawić. Sam nie bardzo pamiętam kiedy ta sytuacja miała miejsca. Nie widzę przeciwwskazań z upublicznienia zapisu czatu.

.



#6 Pelikanos94

Pelikanos94

    Nowy

  • Użytkownik
  • 72 postów
  • Barteek2010

Napisano 01 November 2013 - 20:16

Moja skarga nie ma związku z nie przyjmowaniem ludzi do osady z głupich powodów. Przypominam też iż nie toczymy dyskusji na temat tego, z jakiego powodu kto otrzymał mute dnia xx. Próby odwrócenia uwagi innymi sytuacjami są nie na miejscu.


@Ja natomiast nie widzę powodu z którego miałbyś dalej upierać się przy jednej rozmowie, kiedy mówimy o całokształcie. Jest to po prostu niepotrzebne odwracanie uwagi od tego, co nie istotne i/lub próby wywołania kłótni. Podam ci jednak datę i godzinę.
-21 października, godzina 18:45-początek dyskusji koniec po godzinie 19 (nie licząc tego,co było po drugim uciszeniu)-
 


  • GunitPolska lubi to
 

#7 Yunius

Yunius

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 522 postów
  • Yunius

Napisano 01 November 2013 - 20:19

Moja skarga nie ma związku z nie przyjmowaniem ludzi do osady z głupich powodów. Przypominam też iż nie toczymy dyskusji na temat tego, z jakiego powodu kto otrzymał mute dnia xx. Próby odwrócenia uwagi innymi sytuacjami są nie na miejscu.

Mimo wszystko tego dnia zupełnie nie proszony postanowiłeś włączyć się do dyskusji, która nijak nie była z Tobą związana. Przypadek? Moim zdaniem wraz z Sydaelem, chcieliście wziąć odwet i mi dopiec.

Oboje mieliście ku temu motyw.



#8 Pelikanos94

Pelikanos94

    Nowy

  • Użytkownik
  • 72 postów
  • Barteek2010

Napisano 01 November 2013 - 20:21

Nie mam zamiaru odpowiadać na tego typu prowokacje.
Jedyne czego oczekuję to reakcja administracji jcrafta.


  • GunitPolska lubi to
 

#9 Sydael

Sydael

    Nowy

  • Użytkownik
  • 50 postów

Napisano 01 November 2013 - 20:22

Moje niezadowolenie było spowodowane tym, że w momencie kiedy Wy na czacie uskutecznialiście spam Ice nie zareagował. Następnie gdy ja miałem ochotę odnieść się do wcześniej wypowiedzianych przez Was słów - otrzymałem mute. Moim zdaniem była to czysta nie sprawiedliwość. 10 linijek tekstu na jedną linijkę moją.

Mam wrażenie, że ta skarga jest swojego rodzaju odwetem za wcześniejszą sytuację. Po tym jak Bartek nie został przyjęty do osady pomimo próśb, oraz konfliktem z Sydaelem, który miał miejsca z pół roku temu(?).

Bartkowi pewnie chodziło o grief w dziurze a nie o dyskusje na czacie. W których moim zdaniem wina leży po obu stronach i ty też napisałeś pare ciekawych epitetów. Dlatego ja zakończyłem dyskusję. Moderatorowi nie chodziło o to kto ma rację, co podkreślał niejednokrotnie. Kazał zaprzestać dyskusji, tak też uczyniłem. Kto się nie zastosował, dostał mute.

 

Ten temat nie był moim pomysłem ani nie konsultowałem i nie proponowałem Bartkowi nic takiego. Nie mieszaj mnie do tego.

 

Mimo wszystko tego dnia zupełnie nie proszony postanowiłeś włączyć się do dyskusji, która nijak nie była z Tobą związana. Przypadek?

Niejednokrotnie włączałeś się do dyskusji nie związanych z Tobą. "Zalatuje hipokryzją"


  • BlasiusG lubi to

#10 GreyHavens

GreyHavens

    jCraft forever

  • Użytkownik+
  • 1893 postów

Napisano 01 November 2013 - 20:50

Kazdy z uczestnikow tej wymiany zdan nieraz mial pogadanke na temat zachowania. Nie sadze zebysmy byli niesprawiedliwi wobec was, skoro rowniez wam odpuszczalismy.

Jezeli sie przebywa w spolecznosci to chcac nie chcac pewne konflikty beda sie pojawiac, a nierozwiazane, nawarstwiac, powielac i prowadzic do jeszcze wiekszych klotni.

 

Dlatego tez apeluje do wszystkich zywiacych uraze na serwerze - odpusccie sobie a kiedy macie ochote komus dosrac to ugryzcie sie w jezyk i wezcie gleboki oddech.


  • bartico6 lubi to

 


#11 Sydael

Sydael

    Nowy

  • Użytkownik
  • 50 postów

Napisano 01 November 2013 - 21:01

A ja apeluję o zamknięcie tego tematu bądź przeniesienie do kosza.



#12 Pelikanos94

Pelikanos94

    Nowy

  • Użytkownik
  • 72 postów
  • Barteek2010

Napisano 01 November 2013 - 21:15

Pragnę przypomnieć iż nie wszyscy są tacy jak pan Y. Nikt tu nie miał zamiaru wywoływać konfliktu. Złożyłem skargę na gracza za jego zachowanie, która jak zwykle spotkała się z lekceważącym stosunkiem administracji i zwróceniem uwagi na kłótnię którą oskarżony wywołał pod swoją skargą.

Nikt dłużej nie pomyślał zanim zaczął pisać. I znów pan Y. wymyka się z rąk władz, które przecież robią, co mogą.


 

#13 GreyHavens

GreyHavens

    jCraft forever

  • Użytkownik+
  • 1893 postów

Napisano 02 November 2013 - 01:13

Porozmawialam sobie z Yuniusem na ten temat i dostal ode mnie nagane na team speaku. Jak widac nikt z administracji nie lekcewazyl tej kwestii. Ice dal mu mute, a ja opieprz. Jezeli wiec nie wiesz co sie dzieje, to zamilnij a nie wprowadzasz ludzi w blad.

 

Piszesz ta skarge w tym momencie tylko i wylacznie dlatego, ze Yunius i Sydael wymienili slowa w innym temacie. Bawicie sie w jakas zemste? Jezeli cos wynika, to pisz skarge od razu, a nie czekaj dwa tygodnie, kiedy Yunius nie moze sie nawet obronic bo nie pamieta co tam do was powiedzial.

 

Tu jest zapis rozmowy.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

Z powyzszego zapisu wyraznie widac, ze to ty Bartku zaczales ta "rozmowe". Po czym oboje naskoczyliscie na niego. Rozdmuchaliscie wiec sprawe, podsycajac klotnie, a teraz po dwoch tygodniach  dajecie skarge, poniewaz Yunius napisal niegrzecznego wobec innych posta na forum. To prawda, ze nie powinniscie sie wtracac. To was sie pytal co z ta dziura? Jezeli byscie byli choc w minimalnym stopniu poinformowani, to byscie wiedzieli, ze ta tak zwana dziura od dawna nie miala racji bytu, a zostala przekazana Migowi tylko i wylacznie dlatego, ze zobowiazal sie cos tam robic. W przeciwnym wypadku zniknelaby zasypana ziemia! Yunius rowniez chcial ta dziure przejac, wiec mial pelne prawo sie zapytac dlaczego nic sie tam nie dzieje.

 

Dodatkowo operator pomogl ja powiekszyc mimo iz mamy zasade nie pomagania graczom komendami w takich przypadkach. Wiec juz skoro to sie stalo, to ta dziura powinna byc juz dawno gotowa skoro najbardziej czasochlonna rzecz zostala wykonana przez operatora.

 

Pomijam inne kwestie w waszej rozmowie, ktore nijak maja sie do tej skargi. Geneza waszej klotni bylo to, ze Barteek zamiast milczec odpowiedzial na pytanie nie skierowane do niego, co spowodowalo lawine nastepnych zalow i wygarniania sobie nawzajem.

 

PS, ten tekst o glupim i glupszym byl w zasadzie smieszny, chociaz i moze nie na miejscu ;)

 

-- A teraz wracajac do ogolnej skargi. Znam Yuniusa od wielu lat i tak, jest moim dobry kolega. Wiem, ze moge na nim polegac, nie oznacza to jednak, ze mu zawsze odpuszczam. Tylko on wie ile razy otrzymywal ode mnie opieprz. Jezeli jest dla kogos niemily to nie dlatego, ze jest taki z natury, lecz ktos go sprowokowal do otwarcia geby. Nigdy jednak nie jest na tyle nieuprzejmy by kogos zwyzywac, dlatego jezeli cos na prawde zasluguje na kare, to nie jest to kara zawieszenia na serwerze (ban). Rozumiem, ze czujecie sie pokrzywdzeni, ale zastanowcie sie czy sami nie prowadzicie do eskalacji tego konfliktu.


  • Lotos69 lubi to

 


#14 GreyHavens

GreyHavens

    jCraft forever

  • Użytkownik+
  • 1893 postów

Napisano 02 November 2013 - 13:57

Na prosbe Pelikanosa otwieram ten watek. Jednak, jezeli posty tutaj napisane beda sprzeczne z regulaminem dzialu oraz beda na temat inny niz przedmiot skargi (to jest Yunius jest niegrzeczny wobec innych graczy) to delikwenci dostana warny.

 

Niech kazdy jednak wie, ze skarga zostala rozpatrzona oraz zakonczona. Poczynilam tez odpowiednie kroki wobec zaistnialej sytuacji. Dlatego, jezeli ktokolwiek bedzie znowu twierdzil, ze nic nie robimy to sam wpadnie w klopoty.


  • Sydael lubi to

 


#15 Pelikanos94

Pelikanos94

    Nowy

  • Użytkownik
  • 72 postów
  • Barteek2010

Napisano 02 November 2013 - 17:41

Nie chodzi mi o ukaranie pana Y. za wszelką cenę. Chcę tylko, żeby zaczął być milszy dla ludzi, bo czasem robi się przykro podczas czytania jego odzywek do innych.

Skarga nie miała na celu skupienia się na rozmowie dnia 21 miesiąca 10, więc nie wiem po co te komentarze na jej temat.


 

#16 Sydael

Sydael

    Nowy

  • Użytkownik
  • 50 postów

Napisano 02 November 2013 - 17:59

A teraz wracajac do ogolnej skargi. Znam Yuniusa od wielu lat i tak, jest moim dobry kolega. Wiem, ze moge na nim polegac, nie oznacza to jednak, ze mu zawsze odpuszczam. Tylko on wie ile razy otrzymywal ode mnie opieprz. Jezeli jest dla kogos niemily to nie dlatego, ze jest taki z natury, lecz ktos go sprowokowal do otwarcia geby. Nigdy jednak nie jest na tyle nieuprzejmy by kogos zwyzywac, dlatego jezeli cos na prawde zasluguje na kare, to nie jest to kara zawieszenia na serwerze (ban). Rozumiem, ze czujecie sie pokrzywdzeni, ale zastanowcie sie czy sami nie prowadzicie do eskalacji tego konfliktu.

 

Powtórka z rozrywki. Z rzeznijkiem było podobnie z tą różnicą, że on używał wulgaryzmów i obelg w stronę rodziców. Były screeny, wielokrotne zgłaszanie. Odzew ze strony Grey: "on nie jest taki".

 

Tak jak już napisałem. Wiele "opieprzy", z których nie ma poza nimi żadnej kary. Następnie piszesz, że nie jest nieuprzejmy itp. (tak jak mówiłaś o rzeznijku)

 

Najświeższe z jego wypowiedzi:

"Braki w inteligencji należy nadrabiać siłą." 

 "Jak ktoś nie ma w głowie to musi mieć w nogach."

 

Już nie wspominając o "głupim i głupszym" (jak administrator ma czelność wyrażać opinię, że obrazę innych graczy uważa za zabawną)

 

 

 Bawicie sie w jakas zemste?

 

Nie życzę sobie używania liczby mnogiej w tym przypadku wskazując mnie i Bartka. To Bartek założył temat i mi nie było wiadomo o tym dopóki nie pojawił się na fourm. Nie byłem pomysłodawcą ani prowodyrem utworzenia tej skargi. Wypowiadam się w niej bo ten temat mnie dotyczy i zaczęto pisać w nim o mnie.

 

A Tobie Grey zaznaczam, że to jest już nie pierwszy raz kiedy nie reagujesz na skargi w stronę znajomych. Dawanie "opieprzu" co tydzień podczas gdy reszta graczy często dostaje surowsze kary jest dla mnie tłumaczeniem drwiącym tak z regulaminu jak i z graczy.


  • Pawełek lubi to

#17 Pelikanos94

Pelikanos94

    Nowy

  • Użytkownik
  • 72 postów
  • Barteek2010

Napisano 02 November 2013 - 18:09

Temat nie był zakładany w zmowie z żadnym z graczy jcrafta. Od początku do końca pisałem go samodzielnie, bez konsultacji z innymi. Podkreślam iż dotyczy on (temat) Yuniusa, nie żadnego członka administracji, bądź innych użytkowników. Proszę o nie dopisywanie obelg na te osoby.



VVV


 

#18 Yunius

Yunius

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 522 postów
  • Yunius

Napisano 02 November 2013 - 18:11

"Braki w inteligencji należy nadrabiać siłą." 

 "Jak ktoś nie ma w głowie to musi mieć w nogach."

Tamte słowa nie były bezpośrednio do Ciebie skierowane. Prawda jest taka, że kreatywność pozwala uprościć czynności. Dzięki czemu można uzyskać dokładnie taki sam efekt przy mniejszym nakładzie pracy. Według mnie nie ma w tym nic nadzwyczajnego.

Już nie wspominając o "głupim i głupszym" (jak administrator ma czelność wyrażać opinię, że obrazę innych graczy uważa za zabawną)

Dołączyliście do rozmowy, która Was nie dotyczyła. Na silę próbowaliście przedstawić mnie w jak najgorszym świetle. Nie miałem ochoty nawet wchodzić w dyskusję z Wami, ale na tle takiej abstrakcji nie miałem wyboru. Czytając zapis czatu można to doskonale zauważyć, dodatkowo byliście wyjątkowo nachalni. Z mojego punktu widzenia wyglądało to żart, marny żart.

 

 

Client> 2013-10-21 18:50:57 [CLIENT] [INFO] [CHAT] [!] Yunius >> Migo, widze, ze podczas ponad 2 miesiecy prac straszne postepy poczynilsicie
Client> 2013-10-21 18:51:01 [CLIENT] [INFO] [CHAT] [!] Yunius >> w dziurze o ktora tak walczyles.
Client> 2013-10-21 18:51:26 [CLIENT] [INFO] [CHAT] [!] Barteek2010 >> yuniusz widze ze w ciagu ponad 2 miesiecy dalej sie tak samo wpierdzielasz
Client> 2013-10-21 18:51:40 [CLIENT] [INFO] [CHAT] [!] Barteek2010 >> ogolnie niezle postepy poczyniles w netherze
Client> 2013-10-21 18:51:46 [CLIENT] [INFO] [CHAT] [!] Sydael >> szuka dziury w calym
Client> 2013-10-21 18:51:53 [CLIENT] [INFO] [CHAT] [!] Yunius >> Bartek, nie twoj interes, nie dotyczy ciebie ta sprawa
Client> 2013-10-21 18:51:56 [CLIENT] [INFO] [CHAT] [!] Yunius >> wiec sie nie wpieprzaj ;>
Client> 2013-10-21 18:52:00 [CLIENT] [INFO] [CHAT] [!] Barteek2010 >> a moze jednak?
Client> 2013-10-21 18:52:03 [CLIENT] [INFO] [CHAT] Barteek2010 >> o czej ic
Client> 2013-10-21 18:52:04 [CLIENT] [INFO] [CHAT] Barteek2010 >> tera
Client> 2013-10-21 18:52:07 [CLIENT] [INFO] [CHAT] Ice_trooper >> co tu mialo byc?
Client> 2013-10-21 18:52:09 [CLIENT] [INFO] [CHAT] Barteek2010 >> pacz wszedzie
Client> 2013-10-21 18:52:13 [CLIENT] [INFO] [CHAT] [!] Sydael >> yunius, nie gadaj mi tekstow typu "nie twoj interes"
Client> 2013-10-21 18:52:22 [CLIENT] [INFO] [CHAT] [!] Sydael >> ty masz czelnosc zawsze i we wszystko sie wtracac
Client> 2013-10-21 18:52:30 [CLIENT] [INFO] [CHAT] [!] Sydael >> niezaleznie czy tyczy sie to ciebie czy nie
Client> 2013-10-21 18:52:38 [CLIENT] [INFO] [CHAT] [!] Yunius >> nie znasz Sydel sprawy ale mimo wszystko zabierasz glos
Client> 2013-10-21 18:52:39 [CLIENT] [INFO] [CHAT] [!] Sydael >> wiec spusc z tonu i zostaw sprawe dziury
Client> 2013-10-21 18:52:43 [CLIENT] [INFO] [CHAT] Barteek2010 >> wszedzie jeden cwok
Client> 2013-10-21 18:52:46 [CLIENT] [INFO] [CHAT] [!] Sydael >> a znam sprawe.
Client> 2013-10-21 18:52:48 [CLIENT] [INFO] [CHAT] [!] Barteek2010 >> wszyscy znaja yuniuszu
Client> 2013-10-21 18:52:56 [CLIENT] [INFO] [CHAT] [!] Barteek2010 >> taka afere z tego zrobiles
Client> 2013-10-21 18:53:01 [CLIENT] [INFO] [CHAT] [!] Sydael >> i wiem co zrobiles po tym. Na zlosc jak dziecko
Client> 2013-10-21 18:53:02 [CLIENT] [INFO] [CHAT] [!] Barteek2010 >> ze nawet moja mama zna
Client> 2013-10-21 18:53:20 [CLIENT] [INFO] [CHAT] [!] Yunius >> widze, ze wlasnie trafilem na przedstawienie
Client> 2013-10-21 18:53:23 [CLIENT] [INFO] [CHAT] Migo2468 >> ja tam niegadam z debilami
Client> 2013-10-21 18:53:23 [CLIENT] [INFO] [CHAT] [!] Sydael >> zawsze we wszystko sie wtracasz, poczuj jak to jest z drugiej strony
Client> 2013-10-21 18:53:24 [CLIENT] [INFO] [CHAT] [!] Yunius >> pod tytylem glupi i glupszy

 

Z rzeznijkiem było podobnie z tą różnicą, że on używał wulgaryzmów i obelg w stronę rodziców.

Koło to taki sam kwadrat tylko że okrągły.

 Bawicie sie w jakas zemste?

Bawiliście się w zemstę podczas rozmowy, która miała miejsca 2 tygodnie temu. Sam zresztą napisałeś mi, że dalej pamiętasz sytuację w której zabrałem głos.

 

Sądziłem, że ponowne otwarcie tematu wniesie coś ciekawszego.

 

 

Tak, dalej pamiętam sytuację, w której zabrałeś głos. Ty też nadal ją pamiętasz. Fakt jest taki, że ciągle widzę jak wtrącasz się do rozmaitych dyskusji siejąc agresję.

Dowody, dowody, dowody.

 

 

Fakt jest taki, że ciągle widzę jak wtrącasz się do rozmaitych dyskusji siejąc agresję.

Od około 3 miesięcy moja aktywność na serwerze jest mocno ograniczona, więc fantazja troszkę Ciebie ponosi.



#19 Sydael

Sydael

    Nowy

  • Użytkownik
  • 50 postów

Napisano 02 November 2013 - 18:24

Koło to taki sam kwadrat tylko że okrągły.

Napisałem, że sytuacja jest podobna, nie taka sama. Podobna, bo Grey w niej zachowała się podobnie. Zero kar jedynie marne pogadanki w kółko. Konsekwencji oprócz tego żadnych. Także argumenty pokroju "On taki nie jest" na przedstawiane dowody. Twoje błyskotliwe i ZNOWU drwiące docinki. Nie zrozumiałeś, nie wypowiadaj się.

 

Tak, dalej pamiętam sytuację, w której zabrałeś głos. Ty też nadal ją pamiętasz. Fakt jest taki, że ciągle widzę jak wtrącasz się do rozmaitych dyskusji siejąc agresję.

 

Dowody? Były, przy pierwszej kłótni szmat czasu temu. Zostały zignorowane. Po co więc mam je gromadzić? Z rzeznijkiem miałem sporo dowodów i też zostały zignorowane. Grey jasno dała mi swoim zachowaniem do zrozumienia, że dowody nic nie znaczą wobec jej zdania.

 

Po co otwierać ponownie ten temat? Nie chce mi się już o tym pisać dalej. Będzie jak było. Klika, niesprawiedliwość. 



#20 Migo2468

Migo2468

    Znawca

  • Użytkownik
  • 251 postów
  • Migo2468

Napisano 02 November 2013 - 18:50

Chciałbym powiedzieć, jak na wstępie prosiłem o nie wciaganie mojej osoby do tych dyskusji. 
Zwracam się z prośba o ocenzurowanie wypowiedzi: 
1. Pelikanos94 Napisany Wczoraj, 19:56 - nazwa wioski, usunąć słowo Almaz

2. Yunius Napisany Wczoraj, 20:05 -  mój prywatny nick, usunąć słowo Migo

3. Yunius Napisany Dzisiaj, 18:11 - wycinek rozmowy z lokalnego chatu, proszę go usunąć. 

 

 

Ja chcę tylko sobie pograć na serwerze, z uwagi na to ze mapa się kończy chciałbym uznać sprawy które dotyczą mojej osoby za zamknięte i zakończone. Co było to było miejmy nadzieję że każdy nauczył się na błędach i nie powtórzą się już takie sytuacja. 
Nie żywię do nikogo urazy.

 

 

Jeszcze raz powtarzam proszę o niewciąganie wioski Almaz ani mojej osoby w takie sprawy. Każdy wymieniony mój nick lub nazwa wioski uznam za atak na moją osobę lub imię osady. 

 

 

P.S. Proszę o usunięcie moich postów z tego tematu po ocenzurowaniu wyżej wymienionych wypowiedzi.