Skocz do zawartości


Zdjęcie

[SKARGA] gunitfaza1


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
27 odpowiedzi w tym temacie

#21 tysonek

tysonek

    Nowy

  • Użytkownik
  • 60 postów
  • tysonek

Napisano 12 July 2013 - 16:09

Czy wy ludzie naprawdę nie widzicie różnicy między trollowaniem, a obrazą i prowokacją ... Rozumiem, że na tym serwerze jest taka zasada, że jeśli ktoś gra dłużej to jest ważniejszy i lepszy. Ja do Gunita nie mam i nie miałem żadnych pretensji, ale jak ktoś na serwerze mnie prowokuje z powodu, że jakąś rzecz na targu wystawiłem taniej niż inny gracz ? 


  • Fifi i tjanusik lubią to

eJzzCXXydFXwdwMBZ1cgULByUeBKLkpMKynOLEnV                                         

                                                                                                    


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#22 OgoniastyPL

OgoniastyPL

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 140 postów

Napisano 12 July 2013 - 16:26

Czytając tą skargę też jestem za Tysonkiem. Czy według niektórych jak będę mówił do ludzi, że są zdziercami i chamami to będę czysty, bo to "trolling"? Czy przez to, że Tysonek chciał zarobić ma zostać zwyzywany? Według mnie skarga jak najbardziej słuszna.

 

P.S. Co z tego ile skarg napisał jak są one trafne?


  • quxxo, tjanusik i tysonek lubią to

#23 tjanusik

tjanusik

    流血のプリンス

  • Użytkownik+
  • 309 postów
  • tjanusik

Napisano 12 July 2013 - 16:30

Czy wy ludzie naprawdę nie widzicie różnicy między trollowaniem, a obrazą i prowokacją ... Rozumiem, że na tym serwerze jest taka zasada, że jeśli ktoś gra dłużej to jest ważniejszy i lepszy. Ja do Gunita nie mam i nie miałem żadnych pretensji, ale jak ktoś na serwerze mnie prowokuje z powodu, że jakąś rzecz na targu wystawiłem taniej niż inny gracz ? 

szczerze sie przyznam ze nienawidze tego traktowania graczy i podzialu na nowych i starych - owszem jak juz ktos kiedys baaardzo dawno zauwazyl nowi sa bardziej irytujacy (uwazam ze nie zawsze) nie wazne.. wracajac do tematu to powiem szczerze ze samo zachowanie gunita takze nie bylo na miejscu i jak na "nie nowego" gracza zupelnie bez sensu, jednak sadze ze sprawe daloby sie rozwiazac bez pisania skargi ;)


  • Fifi lubi to

#24 MrPaszczakus

MrPaszczakus

    Allons-y Alonso!

  • Użytkownik+
  • 144 postów
  • MrPaszczakus

Napisano 12 July 2013 - 21:41

Okej, wystarczy. Zrobimy jak w przedszkolu. Podajcie sobie rączki i powiedzcie sobie jakąś miłą rzecz. Mówie to tylko do dwóch osobników zamieszanych w sprawę. Reszta się nie wtrąca.


  • snickers111a i tjanusik lubią to
Dołączona grafika

#25 GunitPolska

GunitPolska

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 174 postów
  • gunitfaza1

Napisano 13 July 2013 - 10:09

Bez obrazy dla wszystkich, ale skoro nie o was mowa to po co aż tak go bronicie? A ty tysonek NAPRAWDĘ musiałeś pisać o to skargę zamiast po prostu się tym nie przejmować? Moim zdaniem to nic strasznego Ci nie zrobiłem.


eJxLL83LLElLrEo0VNBVKCnKz8lRyEtMgbASczO5

431us.png


#26 tysonek

tysonek

    Nowy

  • Użytkownik
  • 60 postów
  • tysonek

Napisano 13 July 2013 - 10:49

Najlepiej nie przejmować się obelgami ... a swoją drogą ciebie też bronią jak zauważyłeś . Dopiero jak 2 czy 3 osoby wstawiły się za mną to stwierdziłeś, że po co się wtrącają. NIC STRASZNEGO ? TAK ? 

 

Dobra . Spoko. Ustąpię ... Zgoda ? 


  • MrPaszczakus i tjanusik lubią to

eJzzCXXydFXwdwMBZ1cgULByUeBKLkpMKynOLEnV                                         

                                                                                                    


#27 GunitPolska

GunitPolska

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 174 postów
  • gunitfaza1

Napisano 13 July 2013 - 11:41

Zgoda.


eJxLL83LLElLrEo0VNBVKCnKz8lRyEtMgbASczO5

431us.png


#28 tysonek

tysonek

    Nowy

  • Użytkownik
  • 60 postów
  • tysonek

Napisano 13 July 2013 - 11:47

Temat do zamknięcia . 


eJzzCXXydFXwdwMBZ1cgULByUeBKLkpMKynOLEnV