Skocz do zawartości


Zdjęcie

[SKARGA] gunitfaza1


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
27 odpowiedzi w tym temacie

#1 tysonek

tysonek

    Nowy

  • Użytkownik
  • 60 postów
  • tysonek

Napisano 10 July 2013 - 11:33

Twój nick z gry: tysonek
Nicki osób posądzonych: gunitfaza1
Opis zdarzenia:Napisałem , że kupię glowstone on się rzucił z tekstem typu co nie chce sie farmy zrobic itp (niestety z tego nie mam ss) , później jak widać na pierwszym zdjęciu tekst 'Co zatkało kako tysonek ? ' a dalej sami widzicie na zdjęciach ... Według mnie to nie tylko obelgi i prowokowanie , ale także znęcanie się .

Dowody: 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

Sugerowany wymiar kary: Nie wiem jaka kara jeśli napisze to co zawsze to zostane wyśmiany sami go osądźcie ...


eJzzCXXydFXwdwMBZ1cgULByUeBKLkpMKynOLEnV                                         

                                                                                                    


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 MrPaszczakus

MrPaszczakus

    Allons-y Alonso!

  • Użytkownik+
  • 144 postów
  • MrPaszczakus

Napisano 10 July 2013 - 12:03

Jest takie powiedzonko: "Robić z igły widły". Doskonale tu pasuje.


Dołączona grafika

#3 JohnySeven

JohnySeven

    Nowy

  • Użytkownik
  • 24 postów

Napisano 10 July 2013 - 12:11

Ehhh kolejna skarga. On Cię po prostu trollował -.-



#4 tysonek

tysonek

    Nowy

  • Użytkownik
  • 60 postów
  • tysonek

Napisano 10 July 2013 - 18:37

Naprawdę widzę , że ma pojęcie o znaczeniu 'trollowania' . Do ciebie Johny nic nie mam , rozumiem , że bronisz kolegi , też bym tak postąpił , ale przez rzeczy typu 'tysonek nie zdzieraj z ludzi jollarow' tracę klientów i według mnie między trollowanie a chamstwem jest duża różnica ...


eJzzCXXydFXwdwMBZ1cgULByUeBKLkpMKynOLEnV                                         

                                                                                                    


#5 JohnySeven

JohnySeven

    Nowy

  • Użytkownik
  • 24 postów

Napisano 10 July 2013 - 18:42

Ja tam się za bardzo nie udzielam, ale powiedział swoje ;)



#6 GunitPolska

GunitPolska

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 174 postów
  • gunitfaza1

Napisano 10 July 2013 - 20:53

Dobra, to może i ja się wypowiem? Dziękuje. "Ziomuś". Jeżeli chodzi o screen'y  1, 2, 5, 6 to tylko się z tobą droczyłem na żarty, a ty to sobie wyolbrzymiałeś jakby nie wiem co.

A jeżeli chodzi o screen'y 3,4 to powiedziałem najczystszą prawdę.Powiedziałem to co uważałem za stosowne. I "ziomuś" naprawdę musiałeś aż tak sobie wyolbrzymiać tą całą sprawę żeby napisać skargę? O jakieś głupie dwa słowa? W ciągu dwóch tygodni napisałeś trzy skargi. NIE ZA DUŻO?

 

Pozdrawiam, gunit.


eJxLL83LLElLrEo0VNBVKCnKz8lRyEtMgbASczO5

431us.png


#7 tysonek

tysonek

    Nowy

  • Użytkownik
  • 60 postów
  • tysonek

Napisano 11 July 2013 - 12:07

Nie za dużo ...  na 3 czysta prawda , że chcę sprzedać slik touch to jest od razu zdzieranie ? trzeba jakoś zarobić , Na czwarytm stwierdziłeś , że zdzierstwem jest to , że robię konkurencję ? 


eJzzCXXydFXwdwMBZ1cgULByUeBKLkpMKynOLEnV                                         

                                                                                                    


#8 GunitPolska

GunitPolska

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 174 postów
  • gunitfaza1

Napisano 11 July 2013 - 12:13

Na czwarytm stwierdziłeś , że zdzierstwem jest to , że robię konkurencję ? 

Tak, ponieważ zrobiłeś książki tańsze niż Johny, a nie echantowałeś książek na 30lvl. Moim zdaniem robienie targu na przeciwko kogoś i sprzedawanie tych samych itemów za niższą cenę to chamstwo i zdzierstwo.


eJxLL83LLElLrEo0VNBVKCnKz8lRyEtMgbASczO5

431us.png


#9 tysonek

tysonek

    Nowy

  • Użytkownik
  • 60 postów
  • tysonek

Napisano 11 July 2013 - 12:22

W tym momencie mnie obrażasz . Swoją drogą pierw był mój shop w którym nie było książek , a swoja drogą teraz jest drożej ale można trafić książki o wartości ponad 20j ... 


eJzzCXXydFXwdwMBZ1cgULByUeBKLkpMKynOLEnV                                         

                                                                                                    


#10 JohnySeven

JohnySeven

    Nowy

  • Użytkownik
  • 24 postów

Napisano 11 July 2013 - 12:28

Przykro mi ale taka jest prawda z tym targiem. Zrobiłeś konkurencje obniżając ceny książek. I nie wiem czy to nie mój targ był pierwszy :mellow:



#11 Yunius

Yunius

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 522 postów
  • Yunius

Napisano 11 July 2013 - 12:35

To już jego osobisty problem czy sprzeda taniej czy nie. Chce sprzedać swój towar w związku z czym wprowadza konkurencyjną cenę. W jego interesie jest to, aby towar sprzedawać, a nie magazynować. Chcesz sprzedać swój? Wystaw towar na fenrir, albo obniż cenę. Moim zdaniem bezpodstawnie gunit wypowiedział takie słowa, ale nie są one wystarczającym powodem, aby kogokolwiek zbanować.

Pomijam już fakt, że ta skarga to jest po prostu głupota, a tysonek jest przewrażliwiony.



#12 GunitPolska

GunitPolska

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 174 postów
  • gunitfaza1

Napisano 11 July 2013 - 12:48

Ludzie, ja tylko chciałem żeby on to zrozumiał. 


  • MrPaszczakus lubi to

eJxLL83LLElLrEo0VNBVKCnKz8lRyEtMgbASczO5

431us.png


#13 tysonek

tysonek

    Nowy

  • Użytkownik
  • 60 postów
  • tysonek

Napisano 12 July 2013 - 09:36

Jeżeli ktoś obraża mnie za to ,że chcę więcej zarobić to chyba troszkę przesadza . Chyba też chcę zarobić jak najwięcej jeżeli naprzeciwko mnie są książki i widzę , że ludzie je kupują to proste , że chcę zarobić więc wystawiam je taniej . Jeżeli Was to boli to nie kupujcie u mnie ...


eJzzCXXydFXwdwMBZ1cgULByUeBKLkpMKynOLEnV                                         

                                                                                                    


#14 GunitPolska

GunitPolska

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 174 postów
  • gunitfaza1

Napisano 12 July 2013 - 10:15

"Ziomuś". Pisałem: chamstwo i zdzierstwo dlatego, że:

1.Zrobiłeś tańsze książki niż Johny chociaż nie zaklinałeś ich na 30lvl i trafiało się coś typu Fether Falling I.

2.Ściągnąłeś pomysł Johnego z losowanymi enchanted bookami.

3.Zacząłeś sprzedawać enchanted booki zaklinane na 30 lvl dopiero po tej całej sprawie.

 

I nie rozumiem tego - dlaczego wszystkie pomysły ze sprzedażą enchanted book'ów sciągnołeś od wyżej wspomnianego Johnego :huh:?


eJxLL83LLElLrEo0VNBVKCnKz8lRyEtMgbASczO5

431us.png


#15 tysonek

tysonek

    Nowy

  • Użytkownik
  • 60 postów
  • tysonek

Napisano 12 July 2013 - 10:29

'Ziomuś'

1. nie było nigdzie u mnie napisane , że robię na 30lvl u johnego było to ludzie kupowali u niego , ale jeśli u johnego się skończyły to przyszli do mnie ... 

2.Ściągnąłem bo Ściągnąłem tak samo jak teraz pół targu , Johny jakoś nie płacze tak jak ty , że ściągnąłem jego pomysł ... kupują u niego i u mnie nikt na tym nie traci . 

3. Wcześniej ich nie miałem a z okazji , że gracz FivePL użyczył mi expiarki to korzystam :) 

 

ps. nie ściągnołeś tylko ściągnąłeś . 


eJzzCXXydFXwdwMBZ1cgULByUeBKLkpMKynOLEnV                                         

                                                                                                    


#16 GunitPolska

GunitPolska

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 174 postów
  • gunitfaza1

Napisano 12 July 2013 - 11:02

"Ziomuś"

1.No OK, ale cały czas ci mówię, że to MOIM ZDANIEM zdzierstwo dlatego bo zrobiłeś tańsze.

2.Ja nie płaczę tylko stwierdzam fakty.

3.No, super. Nie musisz się tłumaczyć.

 

P.S Naucz się robić odstępy między znakami interpunkcji, a wyrazami.


eJxLL83LLElLrEo0VNBVKCnKz8lRyEtMgbASczO5

431us.png


#17 Yunius

Yunius

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 522 postów
  • Yunius

Napisano 12 July 2013 - 12:10

"Ziomuś". Pisałem: chamstwo i zdzierstwo dlatego, że:

1.Zrobiłeś tańsze książki niż Johny chociaż nie zaklinałeś ich na 30lvl i trafiało się coś typu Fether Falling I.

2.Ściągnąłeś pomysł Johnego z losowanymi enchanted bookami.

3.Zacząłeś sprzedawać enchanted booki zaklinane na 30 lvl dopiero po tej całej sprawie.

 

I nie rozumiem tego - dlaczego wszystkie pomysły ze sprzedażą enchanted book'ów sciągnołeś od wyżej wspomnianego Johnego :huh:?

 

1. Zrobił, no i co z tego? Prawa rynku.

2. Ksiązki na targu w ten sposob były sprzedawane już wczesniej.

3. No i co z tego? Nie ogarniam o co Tobie chodzi.

 

Rozumiem, że wakacje, ale bez przesady.



#18 tjanusik

tjanusik

    流血のプリンス

  • Użytkownik+
  • 309 postów
  • tjanusik

Napisano 12 July 2013 - 12:25

Twój nick z gry: tysonek
Nicki osób posądzonych: gunitfaza1
Opis zdarzenia:Napisałem , że kupię glowstone on się rzucił z tekstem typu co nie chce sie farmy zrobic itp (niestety z tego nie mam ss) , później jak widać na pierwszym zdjęciu tekst 'Co zatkało kako tysonek ? ' a dalej sami widzicie na zdjęciach ... Według mnie to nie tylko obelgi i prowokowanie , ale także znęcanie się .

Dowody: 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

Sugerowany wymiar kary: Nie wiem jaka kara jeśli napisze to co zawsze to zostane wyśmiany sami go osądźcie ...

cos za czesto piszesz te skargi zreszta gunit gra tu juz od jakiegos czasu i jakos wczesniej nikomu problemow nie sprawial - przejmujesz sie drobnostkami - lepiej troche ochlon bo jak spotkasz prwadziwe problemy to mozesz sobie nie poradzic zreszta z tego co widac na screenach (jak juz ktos zauwazyl) to byl poprostu sarkazm lub "trolling" -.-


  • Fiwo735, GunitPolska i JohnySeven lubią to

#19 JohnySeven

JohnySeven

    Nowy

  • Użytkownik
  • 24 postów

Napisano 12 July 2013 - 15:00

Moim zdaniem to temat jest do zamknięcia. To był po prostu trolling i tak jak tjanusik napisał to chyba ty przesadzasz. ;)


  • tjanusik lubi to

#20 quxxo

quxxo

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • 1118 postów

Napisano 12 July 2013 - 15:56

Też bym napisał taką skargę, gdyby jakiś idiota prowokował mnie. Według mnie skarga w 100 % słuszna.

 

a jeszcze jedno, co z tego że napisał trzy skargi w jednym tygodniu?

jeszcze jedno jedno ;_;. To nie jest trolling.


  • OgoniastyPL i tysonek lubią to

Error