Skocz do zawartości


Zdjęcie

Haven & Hearth


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

#21 dawidl9

dawidl9

    Śledź

  • Użytkownik
  • 27 postów

Napisano 13 December 2010 - 22:23

1.Klikasz lewym przyciskiem myszy na wiadro.
2.Klikasz prawym przyciskiem na studnie.
3.Czekasz aż wiadro napełni się wodą.

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#22 Mofixil

Mofixil

    Użyszkodnik

  • Użytkownik
  • 668 postów

Napisano 14 December 2010 - 07:58

1.Klikasz lewym przyciskiem myszy na wiadro.
2.Klikasz prawym przyciskiem na studnie.
3.Czekasz aż wiadro napełni się wodą.

Waht?
Podchodzisz do zbiornika z wodą/źródła wody, patrząc na źródło wody naciskasz PPM, to samo robisz w studni, patrzysz na klocek (np. przy brzegu) i dusisz PPM, woda "przyklei" się do ściany ale będzie spływać na dno, jeśli masz studnie 2x2 i zrobisz tak w każdym brzegu, będziesz miał nieskończoną ilość wody.

#23 Mac70

Mac70

    Nowy

  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 14 December 2010 - 08:07

1.Klikasz lewym przyciskiem myszy na wiadro.
2.Klikasz prawym przyciskiem na studnie.
3.Czekasz aż wiadro napełni się wodą.

Waht?
Podchodzisz do zbiornika z wodą/źródła wody, patrząc na źródło wody naciskasz PPM, to samo robisz w studni, patrzysz na klocek (np. przy brzegu) i dusisz PPM, woda "przyklei" się do ściany ale będzie spływać na dno, jeśli masz studnie 2x2 i zrobisz tak w każdym brzegu, będziesz miał nieskończoną ilość wody.


Przypominam, że to jest HaH, a na Minecraft. dawidl9 ma rację, ale z tym czekaniem to jest różnie, bo wodę można uzupełniać także przy rzece, i czasami to się bardziej opłaca (jest szansa na wyższą jakość wody).

#24 Mofixil

Mofixil

    Użyszkodnik

  • Użytkownik
  • 668 postów

Napisano 14 December 2010 - 08:25

Przypominam, że to jest HaH, a na Minecraft.

Kurna zapomniałem D;

#25 Trix10

Trix10

    Nowy

  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 14 December 2010 - 13:45

jak zrobić teleport???

#26 Trix10

Trix10

    Nowy

  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 14 December 2010 - 14:56

dzięki za pomoc w nabieraniu wody ale jak ją pić???

#27 ProTester

ProTester

    Nowy

  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 14 December 2010 - 16:57

Musisz mieć skin leather working, potem wyrabiasz waterflask/waterskin, następnie idziesz nad brzeg, LPM na nie, potem PPM na wodę i się potem napełnia, picie wody powiększa hungry i staminę(w dobrą stronę).



Czemu zadajecie tyle "prostych" pytań, nie żebym miał to za złe, ale jeśli ktoś zna średnio angielski, to niech wejdzie na te H&H wiki, tam jest wszystko opisane, DOSŁOWNIE, wszystko.

Jakby ktoś nie zauważył:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



I nie wchodźcie na te polskie fora czy co tam, gó**o tam wiedzą, H&H WIKI RLZ!

#28 Trix10

Trix10

    Nowy

  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 15 December 2010 - 14:46

jak zrobić bramke bo mam pot a niemoge zrobić bramki .

#29 Mac70

Mac70

    Nowy

  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 15 December 2010 - 15:59

Muszą być dwa cornerposty, a pomiędzy nimi dwie kratki pustej przestrzeni.

#30 ProTester

ProTester

    Nowy

  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 15 December 2010 - 16:04

Daje wam wiki, ale pytania nadal się nie kończą... :F
Trzeba by zrobić jakiś FAQ. xd Mimo że jest pokazane na wiki co najlepiej robić na początku gry, co wymaga zbudowanie/wycraftowanie czegoś, co trzeba zrobić by zabić dzika/niedźwiedzia, jezu ludzie, to nie jest skomplikowane tego użyć. Wchodzimy do tłumacza google i wklejamy do tego "link" naszej wiki, i ustawiamy tłumaczenie na polski potem tłumaczy nam wiki. I teraz każdy kto nie zna się na angielski a chodź trochę potrafi rozumować zdania, będzie wiedział co trza zrobić.


Jeśli coś nie wiecie/nie możecie tego znaleźć na wiki, to napiszcie, bo pytając "jak się robi płot?", "do czego służy ten skill", "z czego to można zbudować?" robimy taki spam.

#31 Trix10

Trix10

    Nowy

  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 15 December 2010 - 16:09

K.rde wchodze do wody włączłem pływanie i umieram w wadzie. WTF? DLACZEGO?

#32 ProTester

ProTester

    Nowy

  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 15 December 2010 - 16:11

By pływać w wodzie musisz mieć minimalnie 40 Constitution. To jest tak zrobione, że jak pływasz to się męczysz jak będziesz miał 0 stamina, to wtedy toniesz. A Constitution pomaga by stamina spadała coraz mniej(chyba). Też moja postać zginęła, tonąc. Teraz mam postać z 45 Constitution i mogę tylko troszkę popływać i szybko wracać, do przekraczania rzek to trochę będziesz tego potrzebował. Ogólnie pływanie w H&H SUX.

#33 Trix10

Trix10

    Nowy

  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 15 December 2010 - 16:41

jak atakowac jelenia bo wiem już wszystko jak oswajać itp. ale niewiem jak zaatakować jelenia i lis czyli tych neutralnych.

#34 ProTester

ProTester

    Nowy

  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 15 December 2010 - 16:49

Musisz mieć jakiś skill bojowy(unarmed combat, militia training, whatever). Potem klikasz w Attacks i piąstka w jelenia/lisa. Osobiście nie polecam atakować wszystkiego prócz mrówek, królików i żab. Jeśli masz już tak z 15 Melee i unarmed combat oraz dużo skillów bojowych(przydatne są niektóre ataki specjalne), oraz dużo strentgh, armor i dużo constitution, możesz wtedy polować na wszystko. Jeśli "noobem" zaatakujesz, to jeleń/lis/dzik/niedźwiedź wystarczy że cię uderzy i padasz na glebę, a jeśli mimo to nadal coś masz do niego to w końcu zabije cie.


LUDZIE PATRZCIE KUŹWA TROCHĘ NA TĄ WIKI

#35 Trix10

Trix10

    Nowy

  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 16 December 2010 - 15:21

gdzie jest glina??

#36 homer0

homer0

    Notchie!

  • Użytkownik
  • 274 postów

Napisano 16 December 2010 - 15:39

Tam jest :

LUDZIE PATRZCIE KUŹWA TROCHĘ NA TĄ WIKI



#37 Trix10

Trix10

    Nowy

  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 17 December 2010 - 18:33

patrzałem na wiki ale iema tam jak wyjść z łodzi. Mój prablem to ze utknołem w łodzi
!!!!
dobra mój błąd było na WIKI
Doublepost, warn //Wirtualność

Gra ktoś w H&H bo szukam kogoś do wioski??? napiszcie to podam hasło

Doublepost, warn //Pesio

#38 galaus

galaus

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 29 December 2010 - 14:09

mam problem gra mi sie nieuruchamia
wyskakuje jakis error
pomocy

#39 Trix10

Trix10

    Nowy

  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 29 December 2010 - 15:14

MOŻĘ COś się źle ściągneło lub może masz jakoś źle jave zainstlowaną .
PS: może net ci słabo działa bo mi jak czasem słabo dziła to błąd wyskakuje
PS2:może chcesz dołączyć do mojej wioski???

#40 crafter

crafter

    Nowy

  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 29 December 2010 - 17:14

Jest 100x lepsza od tych waszych pseudo-forów.

Wiki jest to zbior wiedzy nt. HH i nie na wszystkie pytania znajdziesz tam odpowiedz, a jesli tak twierdzisz, to masz mala wiedze. Forum sluzy do zadawania pytan, na ktore nie mozna znalesc odp., nie rozumie sie odp., mozna pogadac z doswiadczonymi graczami, itp, itd. - kapujesz roznice?
Lepiej chyba zadawac pyt na forum, ktore jest do tego przeznaczone, niz na forum minecrafta,w jednym temacie spamowac roznymi pytaniami?
Ja tam goszcze od 2 miechow i nie narzekam, zawsze dostane odp. na swoje pytania i nie musze nawet dlugo czekac.
Zreszta tamto forum skupia chyba wiekszosc polskich pro graczy H&H, wiec i na pomoc w grze mozna liczyc - ja potrzebowalem metalu, to zaraz mialem chetnych, ktorzy chcieli mi go dac za free.
Takze to "pseudo forum", jak to nazywasz ma inne zadania niz wiki.

Ps. Idac twoim tokiem rozumowania, to i to forum Minecrafta, zapewne nazwiesz PSEUDOFORUM - poniewaz na minecraftwiki.net sa wszystkie informacje o MC - mam racje? Tylko czemu tutaj zagladasz?