Skocz do zawartości


Zdjęcie

Haven & Hearth


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

#1 cero

cero

    Budowniczy praktycznych budowli

  • Użytkownik
  • 60 postów

Napisano 10 December 2010 - 18:19

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

to

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

potem to :P

Wystarczy poszukać w linkach, które podałem w pierwszym poście

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 szrama99

szrama99

    Nowy

  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 10 December 2010 - 16:38

nie kumam tej gry :C wbiaj do tej jaskini gadam ze wszystkimi wychodzę przez drabinę i ... nie rozumiem interfaca i nie wiem jak budować.wolałbym żeby przy rejestraci się to wybierało a w jaskini były pokazane podstawy gry.Mógły by ktoś dać jakiś video-poradnik ale chociaż jakiś łatwy do zrozumienia tekst ?

#3 crazy

crazy

    Nowy

  • Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 08 December 2010 - 11:14

;D ja tam sie wogole w tej grze nie moge odnalezc skille wszystko po angielsku przez co rozumiem 50% ...

#4 cero

cero

    Budowniczy praktycznych budowli

  • Użytkownik
  • 60 postów

Napisano 07 December 2010 - 21:01

My znaleźliśmy jaskinię i tam na razie łóżka przenieśliśmy, może będzie tam kopalnia, trzeba poszukać jej, bo potrzeba nam mieczy, itp. itd. :P

DOWN:
Polecam zajrzeć na polskie forum, które podałem w pierwszym poście.

#5 cero

cero

    Budowniczy praktycznych budowli

  • Użytkownik
  • 60 postów

Napisano 02 December 2010 - 22:29

Cześć wam! Pierwszy raz prezentuję grę, więc mogą być drobne błędy ;)

Haven & Hearth jest to sandbox i MMO w jednym. Gra polega na przetrwaniu w dziczy, zbudowania domu, wioski, aż w końcu miasta. (Chociaż można zaprzestać na domku i zamieszkać samemu na odludziu :P) Więc od początku: (Chciałbym dopisać, że gra jest całkowicie darmowa i nie ma żadnych IS, a utrzymuje się ona dzięki innej firmie)

Trafiamy do jakiejś jaskini (jest tam paru NPC, u których wpisujemy nick jaki chcemy mieć i czy chcemy być kobietą czy mężczyzną + jakieś dodatki dzięki, którym można znaleźć się w wiosce, do której cię zaproszono). Podchodzimy do każdego z NPC (no prawie), aż w końcu wydostajemy się stamtąd po drabinie.

Trafiamy w środek lasu (gdy ktoś ma szczęście to może znaleźć nad rzeką, a kto ma pecha to znajdzie się na pustyni :P). Mamy parę chlebów, pochodnie i beatiful dream (do budowy spawnu). Zaczynamy od ścinania gałęzi z drzewek do budowy łóżeczka (dzięki niemu możemy się wylogować). Potem trzeba budować ogniska, dużo ognisk (za budowę i zapalanie ognisk są punkty, które pozwalają kupować umiejętności (a jest ich w h**)).

Opowiedziałem tylko o początkach gry, potem jest ona trudniejsza, ale i ciekawsza (zaczynasz spotykać dzikie zwierzęta, które ci atakują, a z drugiej strony, gdy w grupie chce się upolować niedźwiedzia to jest zarąbista akcja :P)

Ktoś gra ? Grał ? Kto chce dołączyć do mnie ? (mam dwa domki, pisać o hasło do teleportu na PW).

Ważne linki:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

- strona gry

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

- polskie forum o grze

#6 Mac70

Mac70

    Nowy

  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 02 December 2010 - 23:01

post do usunięcia


A dlaczego?

A co do samego tekstu...

(Chciałbym dopisać, że gra jest całkowicie darmowa i nie ma żadnych IS, a utrzymuje się ona dzięki innej firmie)


Gra nie utrzymuje się dzięki innej firmie, jest to projekt utrzymujący się tylko z dotacji, a sama gra jest tworzona przez dwóch studentów.

Zaczynamy od ścinania gałęzi z drzewek do budowy łóżeczka (dzięki niemu możemy się wylogować).


Wylogować się można zawsze, ale logout w łóżku zbija ci z czasem travel weariness.

Ktoś gra ? Grał ?


Heh, trafiłeś na administratora polskiej strony tej gry. Gra w tą grę dużo Polaków, wspólnie z Einarem i Leonem zamieniliśmy małe polskie community w mocarstwo, które jest obecnie liczniejsze nawet od do niedawna niepokonanych Rosjan.

http://havenandhearth.eu/forum/index.php - polskie forum o grze


Właśnie o to forum mi chodziło. Tam poszukaj ludzi chętnych do gry, na pewno znajdziesz.

#7 dawidl9

dawidl9

    Śledź

  • Użytkownik
  • 27 postów

Napisano 02 December 2010 - 23:22

Poznałem tą grę około tydzień temu(ktoś o niej pisał na SB).Uważam, że gra jest świetna, ponieważ kocham sandboxy i survivale.Nie miałem czasu żeby dłużej pograć, ale jak się znajdzie ludzi to od razu znajde czas :D
Mam pomysł żeby założyć wspólną osade.Co wy na to?

#8 Mac70

Mac70

    Nowy

  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 02 December 2010 - 23:54

Ja jestem członkiem starej gwardii i będę grać dopiero na nowym świecie (stary jest usuwany w marcu, reset gry), więc raczej bym się nie dołączył, ale w razie pytań możecie pisać do mnie.

#9 cero

cero

    Budowniczy praktycznych budowli

  • Użytkownik
  • 60 postów

Napisano 03 December 2010 - 16:55

No ja mam już małe domki, to jakby ktoś chciał koło mnie zamieszkać to pisać na PW, może nawet wioskę zrobimy :P

#10 mikidyb102

mikidyb102

    Three Days Grace

  • Użytkownik
  • 232 postów

Napisano 03 December 2010 - 19:08

Strona gry nie działa... da się skądś to pobrać?

#11 dawidl9

dawidl9

    Śledź

  • Użytkownik
  • 27 postów

Napisano 03 December 2010 - 19:22

To tylko chwilowe problemy.Za kilka minut/godzin :D powinno wszystko wrócić do normy.

#12 cero

cero

    Budowniczy praktycznych budowli

  • Użytkownik
  • 60 postów

Napisano 03 December 2010 - 20:04

To tylko przez to, że słabo utrzymują tą grę. Przy dużej ilości ludzi (500-600) serwer pada :P

#13 ProTester

ProTester

    Nowy

  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 06 December 2010 - 20:43

Gram w to, mieszkam w swojej wiosce, mam ogromne pole, z każdą możliwą do hodowli roślinką. Ci lepsi gracze z mojej wioski szukają akurat kopalni by zdobyć troszkę metali. Ja akurat zajmuje się: Farmerstwem, myślictwem(dziki,lisy), można powiedzieć że wszystkim. Ale jeśli ktoś ma zamiar napaść na moją wiochę, to radzę nie, bo mamy kilku ze skillem murder. :>

#14 Mac70

Mac70

    Nowy

  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 06 December 2010 - 22:23

Murder jest dobry, ale ważniejsze są skille - ja przeciętnego gracza mam na jeden cios gołej ręki ;). Jeśli dopiero jesteście na etapie szukania kopalnii, to wam radzę - jeśli już znajdziecie iron lub chociaż copper+tin (po pojedynczo nie mają większej wartości), to przenieście tam całą osadę.

#15 Trix10

Trix10

    Nowy

  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 12 December 2010 - 20:18

GdZie to ściągnąć bo jak wchodzę na tą stronę to naciskam download i mi wyskakuje jakiś pay pal.

PS: JESTEM nowy na forum.

#16 Trix10

Trix10

    Nowy

  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 12 December 2010 - 20:29

Acha i niemoge jeszcze wysyłać wiadomości na PW więc masz miejsce w wiosce???

#17 szrama99

szrama99

    Nowy

  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 12 December 2010 - 22:02

Lektura zaliczona :P a teras prosze o szybką odpowiedż lepiej budować stone masion czy timber house ... i czego wymaga stone masion ;)

#18 Mac70

Mac70

    Nowy

  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 12 December 2010 - 22:17

Timber house się bardziej opłaca, jeśli chodzi o dostępność materiałów do niego oraz jest całkiem niezły pod względem stosunku materiałów do wielkości, a za to materiały na stone masion są bardzo ciężkie do zdobycia, ale się opłaca - SM jest trzykrotnie większy od timber house, zajmując zaledwie 1,5 więcej raza miejsca.

#19 ProTester

ProTester

    Nowy

  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 13 December 2010 - 21:09

Jeśli posiadasz kopalnię, buduj stone mansion.


Co do, czego wymaga/jakich skilii to polecam popatrzeć na wiki H&H, tam jest wszystko ładnie opisane i przede wszystkim mówią co i jak na początku trza robić.



LINK DO WIKI H&H:(bo nikt nie dał)

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować




Jest 100x lepsza od tych waszych pseudo-forów.

#20 Trix10

Trix10

    Nowy

  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 13 December 2010 - 21:42

mam pytanie jak nabierać wode do wiadra podchodze do wody i nic niewiem co dalej pomużcie :cry: