Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kącik Fanów !.Total War.!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
303 odpowiedzi w tym temacie

#281 Dominatort

Dominatort

    Torteł Tortuch Dominatortsky

  • Użytkownik+
  • 211 postów
  • dominatorTT

Napisano 03 April 2014 - 16:10

Ja tam Rzymu II nie mam zamiaru kupować. Poza epicką kamerą znad oddziału i pięknymi modelami, gra nie urzekła mnie niczym. Mimo tych wszystkich poprawek, spodziewałem się więcej. :l

Tak w ogóle, ostatnio znów zainstalowałem sobie Medka II. Ktoś chętny do gry na multi w Call of Warhammer albo Third Age (o ile ktokolwiek tu jeszcze wchodzi)?


"- Czy wiesz, moja najukochańsza żono, że dostrzegłem jeszcze jedną mądrość pośród mądrości proroka Lebiody? Taką, która da mi jeszcze jedną korzyść z obdarowania Redanii psotnymi kotami? Koty, moja Zuleyko, wrócą do domu. Koty zawsze wracają do domu. No, a gdy moje koty wrócą, gdy przyniosą żołd, zdobycz, bogactwa... To ja te koty opodatkuję!"
~ Esterad Thyssen, Wieża Jaskółki

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#282 Kluczyk

Kluczyk

    Naprawdę wredny człowiek

  • Użytkownik+
  • 756 postów

Napisano 03 April 2014 - 16:16

Przyznam szczerze że mnie bardziej przekonują teraz strategie Paradoxu, po 50h w Crusaders Kings II kiedy patrzę na Medievala II to widzę naprawdę prostą, wręcz banalną grę której jedyna mocna strona to bitwy. :I


༼ʕっ•ᴥ•ʔっ(_̅_̅_̅__̅_̅_̲̅F̲̲̅̅I̲̲̅̅S̲̲̅̅S̲̲̅̅U̲̲̅̅R̲̲̅̅E̲̲̅̅_̅_̅_̅_̅_̅_() 


#283 Dominatort

Dominatort

    Torteł Tortuch Dominatortsky

  • Użytkownik+
  • 211 postów
  • dominatorTT

Napisano 03 April 2014 - 16:26

Cóż, seria TW nie ma być realistycznym symulatorem średniowiecznego królestwa, tak jak CK II. To ma być przyjemna strategia turowa o poprowadzeniu własnego państwa do hegemonii w danym świecie z bardzo ciekawą ideą prowadzenia wielkich, krwawych bitem w czasie rzeczywistym. Stąd to odczucie.


"- Czy wiesz, moja najukochańsza żono, że dostrzegłem jeszcze jedną mądrość pośród mądrości proroka Lebiody? Taką, która da mi jeszcze jedną korzyść z obdarowania Redanii psotnymi kotami? Koty, moja Zuleyko, wrócą do domu. Koty zawsze wracają do domu. No, a gdy moje koty wrócą, gdy przyniosą żołd, zdobycz, bogactwa... To ja te koty opodatkuję!"
~ Esterad Thyssen, Wieża Jaskółki

#284 Builderek

Builderek

    Pogromca Lewactwa :_:

  • Użytkownik+
  • 1270 postów

Napisano 03 April 2014 - 19:53

Ja mam Romka 2 i nie narzekam. akt, wymagania ma wysokie, ale gra zaj****ta :)


Kącik Fanów Total War.!

Total_War_logo.png


#285 RErErty

RErErty

    Pancerny Stalker

  • Użytkownik+
  • 422 postów

Napisano 05 April 2014 - 15:05

Ja bym bardzo chętnie kupił Rome II, lecz tu problemem jest mój komputer, który ledwo dźwiga demo Shoguna II. Ostatnio też za często nie gram w Total War'y, podobnie jak Maxkey gam w strategie Paradox'u, rozgrywam pseudo RPG w CK2 ;)



kompletnie pijany


#286 Dominatort

Dominatort

    Torteł Tortuch Dominatortsky

  • Użytkownik+
  • 211 postów
  • dominatorTT

Napisano 05 April 2014 - 20:29


rozgrywam pseudo RPG w CK2 ;)


Za dużo Thrasha :D
"- Czy wiesz, moja najukochańsza żono, że dostrzegłem jeszcze jedną mądrość pośród mądrości proroka Lebiody? Taką, która da mi jeszcze jedną korzyść z obdarowania Redanii psotnymi kotami? Koty, moja Zuleyko, wrócą do domu. Koty zawsze wracają do domu. No, a gdy moje koty wrócą, gdy przyniosą żołd, zdobycz, bogactwa... To ja te koty opodatkuję!"
~ Esterad Thyssen, Wieża Jaskółki

#287 RErErty

RErErty

    Pancerny Stalker

  • Użytkownik+
  • 422 postów

Napisano 06 April 2014 - 20:03

Za dużo Thrasha :D

A cicho, spodobał mi się taki styl rozgrywki, poza tym, do Victorii save'a nie przenoszę ;)



kompletnie pijany


#288 Dominatort

Dominatort

    Torteł Tortuch Dominatortsky

  • Użytkownik+
  • 211 postów
  • dominatorTT

Napisano 06 April 2014 - 20:06

Nie no, spoko. Też kiedyś próbowałem, tyle że po 1. przegrałem ok. 1000 r., a po 2. nie wychodziło mi RP (odruchy nie pozwalające mi podejmować głupich decyzji).

A tak wracając do TW: zastanawiam się nad robieniem tych takich raportów z kampanii (nie pamiętam profesjonalnej nazwy, RErErty to robił z kampanii szwedzkiej w Empirze ;-; ), tylko z Third Age'a. Dobry pomysł? 


"- Czy wiesz, moja najukochańsza żono, że dostrzegłem jeszcze jedną mądrość pośród mądrości proroka Lebiody? Taką, która da mi jeszcze jedną korzyść z obdarowania Redanii psotnymi kotami? Koty, moja Zuleyko, wrócą do domu. Koty zawsze wracają do domu. No, a gdy moje koty wrócą, gdy przyniosą żołd, zdobycz, bogactwa... To ja te koty opodatkuję!"
~ Esterad Thyssen, Wieża Jaskółki

#289 RErErty

RErErty

    Pancerny Stalker

  • Użytkownik+
  • 422 postów

Napisano 06 April 2014 - 20:11

Nie no, spoko. Też kiedyś próbowałem, tyle że po 1. przegrałem ok. 1000 r., a po 2. nie wychodziło mi RP (odruchy nie pozwalające mi podejmować głupich decyzji).

A tak wracając do TW: zastanawiam się nad robieniem tych takich raportów z kampanii (nie pamiętam profesjonalnej nazwy, RErErty to robił z kampanii szwedzkiej w Empirze ;-; ), tylko z Third Age'a. Dobry pomysł? 

AAR, tak, mogłoby się udać, M2TW jest trochę bardziej przystosowany do prezentacji własnej rozgrywki według mnie. Jeśli chcesz, mogę ci trochę przy tym pomóc.

 

btw. Sprawdź PW.



kompletnie pijany


#290 Dominatort

Dominatort

    Torteł Tortuch Dominatortsky

  • Użytkownik+
  • 211 postów
  • dominatorTT

Napisano 06 April 2014 - 20:30

Tak w ogóle, mam zamiar to dodatkowo na modzie Divide & Conquer robić, i być może na rozgrzanie tematu dodam głosowanie na frakcję ;-;

Bo z grywalnych to będą:

- Cienie Mordoru

- Pozostałości Angmaru

- Elfy z Mrocznej Puszczy

- Easterlingowie z Rhun

- Plemiona Haradrimów

- Przystań Umbaru

- Orkowie z Gór Mglistych

- Khazad Dum

- Królestwo Gondoru

- Księstwo Dol Amroth

- Dunedainowie

- Królestwo Rohanu

- Puszcza Dorwinionu

- Dzicy Ludzie z Dunlandu

- Dolina Anduiny

- Isengard

- Królestwo Dali

- Związek Bree i Shire

- Krasnoludy z Ereboru i Gór Żelaznych

- Krasnoludy z Gór Błękitnych

- Domena Imladris (Rivendell)

- Domena Thranduila (Lorien)

- Szara Przystań Lindonu

- Domena Galadhrimów

- Enedwaith

Dość szeroki wybór, o ile uda mi się pobrać i poprawnie zainstalować submoda to dodam ankietę do osobnego tematu.


"- Czy wiesz, moja najukochańsza żono, że dostrzegłem jeszcze jedną mądrość pośród mądrości proroka Lebiody? Taką, która da mi jeszcze jedną korzyść z obdarowania Redanii psotnymi kotami? Koty, moja Zuleyko, wrócą do domu. Koty zawsze wracają do domu. No, a gdy moje koty wrócą, gdy przyniosą żołd, zdobycz, bogactwa... To ja te koty opodatkuję!"
~ Esterad Thyssen, Wieża Jaskółki

#291 RErErty

RErErty

    Pancerny Stalker

  • Użytkownik+
  • 422 postów

Napisano 06 April 2014 - 20:35

Jak dla mnie ciekawie wyglądałaby rozgrywka krasnoludami z Morii (Chyba, że chodzi o gobliny), lub Hobbitami.



kompletnie pijany


#292 Builderek

Builderek

    Pogromca Lewactwa :_:

  • Użytkownik+
  • 1270 postów

Napisano 19 April 2014 - 14:03

Witam, mam mały problem z moim kochanym empajerem :D

 

Otóż mam wersję, która nie obsługuje Steam (Do tej pory tego nie rozgryzłem), i muszę ręcznie ściągać patche.

 

Problem w tym że nie mogę znaleźć nigdzie wersji 1.1 :/

Aby zupdatować sobie do tej najnowszej wersji, muszę pobrać wszystkie te wcześniejsze łatki (Chyba :D)

 

Moglibyście mi podać linki do tych patchy?

Mogą być torrenty, itp, tylko ja mam wersję PL.

 

@Tak, szukałem po googlach :)


Kącik Fanów Total War.!

Total_War_logo.png


#293 RErErty

RErErty

    Pancerny Stalker

  • Użytkownik+
  • 422 postów

Napisano 19 April 2014 - 15:32

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 

Nie jestem pewny, czy to będzie to, na dodatek w komentarzach niektórzy pisali o wirusie, ale nic innego nie znalazłem.



kompletnie pijany


#294 Dominatort

Dominatort

    Torteł Tortuch Dominatortsky

  • Użytkownik+
  • 211 postów
  • dominatorTT

Napisano 03 September 2014 - 16:22

Odkoooooop.

A odkopuję bo obejrzałem niedawno zadżebistą bitwę z Shoguna 2 na poziomie legendarnym, od naszego jakże lubianego Ragnaroka. Polecam.



  • RErErty lubi to
"- Czy wiesz, moja najukochańsza żono, że dostrzegłem jeszcze jedną mądrość pośród mądrości proroka Lebiody? Taką, która da mi jeszcze jedną korzyść z obdarowania Redanii psotnymi kotami? Koty, moja Zuleyko, wrócą do domu. Koty zawsze wracają do domu. No, a gdy moje koty wrócą, gdy przyniosą żołd, zdobycz, bogactwa... To ja te koty opodatkuję!"
~ Esterad Thyssen, Wieża Jaskółki

#295 RErErty

RErErty

    Pancerny Stalker

  • Użytkownik+
  • 422 postów

Napisano 03 September 2014 - 19:09

Sam jestem ciekaw, najpierw muszę odebrać mojego Medka od kolegi i zarejestrować kod. Ostatnio zamknęli serwery GameSpy, więc wydaje mi się, że tak.


Użytkownik RErErty edytował ten post 03 September 2014 - 19:09


kompletnie pijany


#296 Grycio

Grycio

    Beczka śmiechu!

  • Użytkownik+
  • 341 postów

Napisano 03 September 2014 - 19:12

A ja pobieram sobie Total War: Shogun 2 Zmierzch Samurajów, bo po zainstalowaniu każe pobierać 15 GB jeszcze. A podczas samego instalowanie nie chce 2 płyty tylko od razu trzecią. Nie ogarniam tego.

 

A filmik fajny. Głos gościa bardzo przyjemny. Ogólnie miło się ogląda. :)


  • Dominatort lubi to

"Prawdziwy Krasnolud powinien w życiu zbudować fortecę, ściąć dąb i regularnie chędożyć"~ Sheldon Skaags

 

 

 


#297 RErErty

RErErty

    Pancerny Stalker

  • Użytkownik+
  • 422 postów

Napisano 25 September 2014 - 16:34

No i wiemy, jaki będzie kolejny Total War... Total War: Atilla, czyli swego rodzaju Barbarian Invasion 2. Ja nie jestem zachwycony, a wy?




kompletnie pijany


#298 Kluczyk

Kluczyk

    Naprawdę wredny człowiek

  • Użytkownik+
  • 756 postów

Napisano 29 September 2014 - 16:45

Z tego co wiem będzie można w podstawowej wersji grać tylko Rzymem, jak dla mnie to cała gra będzie składała się liniowej kampanii, paru bitew historycznych i multiplayera, więc będzie to zapewne test czy można wydawać total wary co pół roku. ;]


༼ʕっ•ᴥ•ʔっ(_̅_̅_̅__̅_̅_̲̅F̲̲̅̅I̲̲̅̅S̲̲̅̅S̲̲̅̅U̲̲̅̅R̲̲̅̅E̲̲̅̅_̅_̅_̅_̅_̅_() 


#299 Dominatort

Dominatort

    Torteł Tortuch Dominatortsky

  • Użytkownik+
  • 211 postów
  • dominatorTT

Napisano 01 October 2014 - 11:36

Też kupiłem ostatnio Napoleona, w gruncie rzeczy tylko i wyłącznie dla moda The Great War - i zdecydowanie nie żałuję tych 15 złotych, wręcz byłbym skłonny wydać więcej. Ta modyfikacja jest NIESAMOWITA, moim zdaniem niezbędna do sprawdzenia przez każdego posiadacza Napoleona. Posiada parę dziwnych rozwiązań w kampanii a także nieco niedopracowane SI, ale zdecydowanie można jej to wybaczyć. Definitywnie 10/10.
  • RErErty lubi to
"- Czy wiesz, moja najukochańsza żono, że dostrzegłem jeszcze jedną mądrość pośród mądrości proroka Lebiody? Taką, która da mi jeszcze jedną korzyść z obdarowania Redanii psotnymi kotami? Koty, moja Zuleyko, wrócą do domu. Koty zawsze wracają do domu. No, a gdy moje koty wrócą, gdy przyniosą żołd, zdobycz, bogactwa... To ja te koty opodatkuję!"
~ Esterad Thyssen, Wieża Jaskółki

#300 Kluczyk

Kluczyk

    Naprawdę wredny człowiek

  • Użytkownik+
  • 756 postów

Napisano 01 October 2014 - 17:17

Ja kupiłem Shoguna 2 i gra się bardzo przyjemnie. Mnie Napoleon nigdy nie wciągnął na dłużej niż godzinę, ale w sumie ostatnio w niewiele gier gram jakoś bardziej na serio. :I 


༼ʕっ•ᴥ•ʔっ(_̅_̅_̅__̅_̅_̲̅F̲̲̅̅I̲̲̅̅S̲̲̅̅S̲̲̅̅U̲̲̅̅R̲̲̅̅E̲̲̅̅_̅_̅_̅_̅_̅_()