Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kącik Fanów !.Total War.!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
303 odpowiedzi w tym temacie

#261 Dominatort

Dominatort

    Torteł Tortuch Dominatortsky

  • Użytkownik+
  • 211 postów
  • dominatorTT

Napisano 26 September 2013 - 15:09

Chętnie, tylko też musiałbym kupić, a kasy ziroł ;_;


"- Czy wiesz, moja najukochańsza żono, że dostrzegłem jeszcze jedną mądrość pośród mądrości proroka Lebiody? Taką, która da mi jeszcze jedną korzyść z obdarowania Redanii psotnymi kotami? Koty, moja Zuleyko, wrócą do domu. Koty zawsze wracają do domu. No, a gdy moje koty wrócą, gdy przyniosą żołd, zdobycz, bogactwa... To ja te koty opodatkuję!"
~ Esterad Thyssen, Wieża Jaskółki

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#262 Kluczyk

Kluczyk

    Naprawdę wredny człowiek

  • Użytkownik+
  • 756 postów

Napisano 02 October 2013 - 19:08

Ach, ale się zasiedziałem. Wypędziłem szkotami anglików z wysp brytyjskich i w najbliższym czasie przejmę Dublin, potem pomyślę nad jakąś małą inwazją na... Skandynawię? 


༼ʕっ•ᴥ•ʔっ(_̅_̅_̅__̅_̅_̲̅F̲̲̅̅I̲̲̅̅S̲̲̅̅S̲̲̅̅U̲̲̅̅R̲̲̅̅E̲̲̅̅_̅_̅_̅_̅_̅_() 


#263 RErErty

RErErty

    Pancerny Stalker

  • Użytkownik+
  • 422 postów

Napisano 03 October 2013 - 14:14

Nie lepiej na Hiszpanię?



kompletnie pijany


#264 Kluczyk

Kluczyk

    Naprawdę wredny człowiek

  • Użytkownik+
  • 756 postów

Napisano 03 October 2013 - 16:35

Nie lepiej na Hiszpanię?

 

W sumie to niezły pomysł, Hiszpania jest teraz ekskomunikowana więc będzie spoko. 


༼ʕっ•ᴥ•ʔっ(_̅_̅_̅__̅_̅_̲̅F̲̲̅̅I̲̲̅̅S̲̲̅̅S̲̲̅̅U̲̲̅̅R̲̲̅̅E̲̲̅̅_̅_̅_̅_̅_̅_() 


#265 RErErty

RErErty

    Pancerny Stalker

  • Użytkownik+
  • 422 postów

Napisano 04 October 2013 - 15:42

Heh. Albo jestem genialnym strategiem, albo komputer na poziomie Very Hard z AI od Darthmoda jest skończonym głupcem. Wygrałem bitwę 4000vs6000, Polska kontra Prusy.

Po prostu ustawiłem wojska w linii i ostrzeliwywałem z armat. Komputer przybył, w linii się ostrzeliwaliśmy, i wygrałem. O zwycięstwie, uważam, że przesądziło wsparcie pikinierów na lewej flance, na której żołnierze nie mieli juz amunicji i się załamywali, oraz doświadczenie i technologia moich wojsk ;) Jak ktoś chce powtórkę (Empire+ European Wars Mod) to PW ;)



kompletnie pijany


#266 RErErty

RErErty

    Pancerny Stalker

  • Użytkownik+
  • 422 postów

Napisano 05 October 2013 - 08:48

Czyściłem CCleanerem, usuwałem to czego nie potrzebuję i 20 FPS na najniższych detalach ;)



kompletnie pijany


#267 Dominatort

Dominatort

    Torteł Tortuch Dominatortsky

  • Użytkownik+
  • 211 postów
  • dominatorTT

Napisano 05 October 2013 - 09:16

No, towarzysze, czas na dawkę epickości w najczystszej postaci


To jest kutfa piękne.


"- Czy wiesz, moja najukochańsza żono, że dostrzegłem jeszcze jedną mądrość pośród mądrości proroka Lebiody? Taką, która da mi jeszcze jedną korzyść z obdarowania Redanii psotnymi kotami? Koty, moja Zuleyko, wrócą do domu. Koty zawsze wracają do domu. No, a gdy moje koty wrócą, gdy przyniosą żołd, zdobycz, bogactwa... To ja te koty opodatkuję!"
~ Esterad Thyssen, Wieża Jaskółki

#268 RErErty

RErErty

    Pancerny Stalker

  • Użytkownik+
  • 422 postów

Napisano 05 October 2013 - 14:15

Tak, dzisiaj miałem podobną sytuację, tyle, że wygrałem a następnie miałem crasha ;_;



kompletnie pijany


#269 RErErty

RErErty

    Pancerny Stalker

  • Użytkownik+
  • 422 postów

Napisano 10 October 2013 - 15:16

Mam klucz do kampanii multiplayer w Empire Total War :D

 

Poza tym, do Romka II wyszło kilka patchy. A co sądzicie o książce Total War: Rome: Zniszczyć Kartaginę? ;)



kompletnie pijany


#270 Taboretto

Taboretto

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 92 postów
  • Taboretto

Napisano 17 October 2013 - 14:16

Ja ostatnio w Empire (które niedawno znów zainstalowałem bo mnie na Rome 2 nie stać xD) odniosłem iście pyrrusowe zwycięstwo. Polska vs Imperium Osmańskie. Wojska wraz z posiłkami - 6000. Wojska turków - 5500 - więc siły dość wyrównane z lekką przewagą dla mnie. Wygrałem - rezultat - ocalało z 500 w tym jeden bardzo dobry generał. Ale przynajmniej tym ocalałym mocno doświadczenie wzrosło więc nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło xd


sgolj7.jpg

http://www.youtube.c...L?feature=guide - zapraszam na mój kana? na YT! Nagrywam Minecrafta i inne gierki :D


#271 RErErty

RErErty

    Pancerny Stalker

  • Użytkownik+
  • 422 postów

Napisano 12 November 2013 - 20:29

Czas odświeżyć ten umierający temat :/

Ostatnio wyszło DLC o nazwie Blood&Gore. Chcielibyście widzieć chillitta legionistę bez głowy? ;D


Dodano też frakcję- Monarchię Seleucydów.



kompletnie pijany


#272 Kluczyk

Kluczyk

    Naprawdę wredny człowiek

  • Użytkownik+
  • 756 postów

Napisano 04 December 2013 - 10:47

Akurat przyznam się bez bicia że przez CK II praktycznie porzuciłem Medievala 2. Gra jest wyśmienita choć uważam że większość DLC wydanych do niej mogłoby być od razu dodane do podstawki. 


༼ʕっ•ᴥ•ʔっ(_̅_̅_̅__̅_̅_̲̅F̲̲̅̅I̲̲̅̅S̲̲̅̅S̲̲̅̅U̲̲̅̅R̲̲̅̅E̲̲̅̅_̅_̅_̅_̅_̅_() 


#273 RErErty

RErErty

    Pancerny Stalker

  • Użytkownik+
  • 422 postów

Napisano 14 December 2013 - 11:18

Tak, gra w CK II jest ciekawa, ale wolę Europę Universalis III ;)

 

Ale my tu mamy rozmawiać o Total War, a już 17 grudnia będzie premiera nowej kampanii regionalnej do Rome II, opowiadającej o wojnach Cezara w Galii.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

Do tego, wyjdzie patch, poprawiający wiele rzeczy.

 

I do tego- nowa panorama: 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



kompletnie pijany


#274 Dominatort

Dominatort

    Torteł Tortuch Dominatortsky

  • Użytkownik+
  • 211 postów
  • dominatorTT

Napisano 26 December 2013 - 21:42

Grał ktoś z was w Call of Warhammer?

A i owszem, a co? :>
"- Czy wiesz, moja najukochańsza żono, że dostrzegłem jeszcze jedną mądrość pośród mądrości proroka Lebiody? Taką, która da mi jeszcze jedną korzyść z obdarowania Redanii psotnymi kotami? Koty, moja Zuleyko, wrócą do domu. Koty zawsze wracają do domu. No, a gdy moje koty wrócą, gdy przyniosą żołd, zdobycz, bogactwa... To ja te koty opodatkuję!"
~ Esterad Thyssen, Wieża Jaskółki

#275 Dominatort

Dominatort

    Torteł Tortuch Dominatortsky

  • Użytkownik+
  • 211 postów
  • dominatorTT

Napisano 26 December 2013 - 21:49

Tego co praktycznie każdy mod do Medka II konwertujący całą grę - podstawka + kingdoms w wersji 1.5.
"- Czy wiesz, moja najukochańsza żono, że dostrzegłem jeszcze jedną mądrość pośród mądrości proroka Lebiody? Taką, która da mi jeszcze jedną korzyść z obdarowania Redanii psotnymi kotami? Koty, moja Zuleyko, wrócą do domu. Koty zawsze wracają do domu. No, a gdy moje koty wrócą, gdy przyniosą żołd, zdobycz, bogactwa... To ja te koty opodatkuję!"
~ Esterad Thyssen, Wieża Jaskółki

#276 Dominatort

Dominatort

    Torteł Tortuch Dominatortsky

  • Użytkownik+
  • 211 postów
  • dominatorTT

Napisano 26 December 2013 - 21:58

To kup :x Umożliwia on wgranie modów, które są wg mnie o niebo lepsze od podstawki (Third Age, Call of Warhammer, The Sundering, Stainless Steel etc. etc., dużo by tu wymieniać).
"- Czy wiesz, moja najukochańsza żono, że dostrzegłem jeszcze jedną mądrość pośród mądrości proroka Lebiody? Taką, która da mi jeszcze jedną korzyść z obdarowania Redanii psotnymi kotami? Koty, moja Zuleyko, wrócą do domu. Koty zawsze wracają do domu. No, a gdy moje koty wrócą, gdy przyniosą żołd, zdobycz, bogactwa... To ja te koty opodatkuję!"
~ Esterad Thyssen, Wieża Jaskółki

#277 RErErty

RErErty

    Pancerny Stalker

  • Użytkownik+
  • 422 postów

Napisano 10 February 2014 - 20:31

Czyżby temat umierał? Czas go ożywić ;)

 

1. Udostępnione zostały narzędzia moderskie do Total War: Rome II, co jest bardzo dobrą wiadomością!

2. Pod Rome II wydany został patch 9.0, poprawiający m.in. optymalizację, oraz sporo poprawek dla AI. Do tego, w MiniPatch'u dodano i poprawiono wiele jednostek helańskich, oraz słonie afrykańskie.

3. W Giermaszu Biedronki ukazał się Shogun II: Total War Zmierzch Samurajów za 10 zł, jak myślicie, czy na takim złomie sprzęcie zadziała?

System: Windows XP Home Edition
Procesor: Intel Core 2CPU 2.40 GHz
Pamięć RAM: 4 Gb
Karta graficzna: NVidia Club 3D GeForce GT630 1GB



kompletnie pijany


#278 Dominatort

Dominatort

    Torteł Tortuch Dominatortsky

  • Użytkownik+
  • 211 postów
  • dominatorTT

Napisano 10 February 2014 - 23:03

Myślę, że powinno pociągnąć, ale nie jestem w stanie powiedzieć na jakich ustawieniach. Ale chyba zdajesz sobie sprawę że o maksie możesz pomarzyć co najwyżej :L
"- Czy wiesz, moja najukochańsza żono, że dostrzegłem jeszcze jedną mądrość pośród mądrości proroka Lebiody? Taką, która da mi jeszcze jedną korzyść z obdarowania Redanii psotnymi kotami? Koty, moja Zuleyko, wrócą do domu. Koty zawsze wracają do domu. No, a gdy moje koty wrócą, gdy przyniosą żołd, zdobycz, bogactwa... To ja te koty opodatkuję!"
~ Esterad Thyssen, Wieża Jaskółki

#279 RErErty

RErErty

    Pancerny Stalker

  • Użytkownik+
  • 422 postów

Napisano 11 February 2014 - 14:30

No nie wiem, przy TES V marzyłem o średnich, a gram na maxie :P

Dzięki, kupię.

 

@Edit W Biedronce w moim mieście nie ma prawie nic, w tym właśnie FotS...



kompletnie pijany


#280 Dominatort

Dominatort

    Torteł Tortuch Dominatortsky

  • Użytkownik+
  • 211 postów
  • dominatorTT

Napisano 11 February 2014 - 15:04

TES V ci idzie na maksie pewnie ze względu na, wg mnie, bardzo dobrą optymalizację. Mi samemu teoretycznie na poprzednim kompie nie powinien chodzić nawet na średnich, a grałem w ~50 klatkach na wysokich/~30 na b. wysokich.


"- Czy wiesz, moja najukochańsza żono, że dostrzegłem jeszcze jedną mądrość pośród mądrości proroka Lebiody? Taką, która da mi jeszcze jedną korzyść z obdarowania Redanii psotnymi kotami? Koty, moja Zuleyko, wrócą do domu. Koty zawsze wracają do domu. No, a gdy moje koty wrócą, gdy przyniosą żołd, zdobycz, bogactwa... To ja te koty opodatkuję!"
~ Esterad Thyssen, Wieża Jaskółki