Skocz do zawartości


Zdjęcie

Najstraszniejsza/Najdziwniejsza rzecz przytrafiona w Minecraft


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
284 odpowiedzi w tym temacie

#241 Gablaw122

Gablaw122

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 179 postów

Napisano 06 May 2015 - 10:59

Jeden z strasznych momentów w minecraft?? hmm?

Było tego dużo ale opowiem jedną z nich...

 

Dawniej miałem tak że jak wyłączył mi się prąd to save na którym grałem mi się usuwał...

Tak się właśnie stało... byłem zły bo nie zrobiłem sobie kopii sava...

Chciałem znowu zagrać na tym świecie to wpisałem seed i stworzyłem świat...

Od razu wiedziałem gdzie jest węgiel to poszedłem go wykopać a tam go NIE MA!

Idę dalej żeby zbudować sobie domek  patrze a tam mój dom z sava który mi się usunął...

Skrzynki były pełne moich itemów... 

Ale straciłem te rzeczy które miałem w ekwipunku czyli cała zbroja diamentowa z echantowana i 30 diamentów i 14 emeraldów

Co ?

Ciekawe.

Też tak miałem , ale save nie usunął mi się z braku prądu tylko wlączam minecraft'a , patrzę i nie ma save'a.

Ale jest coś jeszcze , wieża obok domu była przecięta na pół.


  • Serpico lubi to

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#242 Kamciok22122

Kamciok22122

    Nowy

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • MrDragonFighter

Napisano 06 May 2015 - 17:14

No powiem Ci, że trochę mam WTF tak jak ty, ale mogę w to uwierzyć ja też miałem podobnego buga , ale to długa historia ;D



#243 seba14a1

seba14a1

    Nowy

  • Użytkownik
  • 27 postów
  • Derik12

Napisano 09 May 2015 - 17:40

Opiszę Wam teraz moją najdziwniejszą rzecz, która mi się przytrafiła w Minecraft.

 

 

Było to na wersji Beta 1.7.3. Weszłem na świat i mój pies , który był oswojony zniknął i zamiast niego był wilk :wolf: .  Kiedy odwróciłem się, pod drzewem był oswojony pies, ale nie dało się zrobić, żeby wstał :o . Kiedy go zaatakowałem zaczął mnie bić, ale na siedząco i jak do mnie szedł skakał jak królik. Kiedy był w trawie nie atakował mnie.

 

Dla niewierzących film:



  • BadGirl lubi to

8XtWOGz.png


#244 Libter

Libter

    Legenda

  • Zbanowany
  • 3502 postów

Napisano 09 May 2015 - 22:19

Dawno, dawno temu, jeszcze za czasów Bety 1.8.1, gdy wyszła aktualizacja 1.0, dodająca biomy, skasowałem wszystkie pliki regionów, poza plikiem regionu z moimi budowlami aby wygenerowały się dżungle.
Kiedy wszedłem do kopalnii, zobaczyłem że tunel zasypany jest żwirem (tam kończył się region, który kopiowałem). Wtedy usłyszałem kroki! Przestraszyłem się! Herobrine? Wyłączyłem Minecrafta, ponieważ na początku pobieżnie czytałem changeloga, przypomniałem sobie że było tam słowo Herobrine, dodali Herobrine'a do gry?!
Patrzę dokładnie w changeloga, a tam removed Herobrine, to była pierwsza wersja gdzie napisali oficjalnie, że jest usunięty. Wchodzę z powrotem na świat, kopię źwir a tam lawa - dodali dźwięk lawy, przypominający kroki!
Straszne mogą być te nowe aktualizacje ;)
  • Estralier lubi to

#245 seba14a1

seba14a1

    Nowy

  • Użytkownik
  • 27 postów
  • Derik12

Napisano 11 May 2015 - 15:17

Opiszę Wam jeszcze dwie historie.



Pierwsza historia:



Gram sobie na Minecraft Indev kopałem się w dół i znalazłem jaskinię. Kopie sobie surowce chce wyjść z jaskini i nagle owca ._.  !Prawie zawału dostałem.
 

Druga historia:



Gram sobie na Minecraft 1.9 Pre-release (nie wiem jaka to dokładnie. Gram sobie i buduje sobie domek z dirta . Kiedy już kończę zaczęła się fajna muzyczka, a potem pojawił się taki krzyk. Kiedy wyszłem z save, cały czas było to słychać. Wyłączyłem grę i już tego nie było. Przeszukałem pliki gry i nie znalazłem tej muzyki.


Użytkownik seba14a1 edytował ten post 12 May 2015 - 18:24

8XtWOGz.png


#246 I'm Nikt.

I'm Nikt.

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 755 postów

Napisano 23 May 2015 - 11:50

Straszne, straszne, straszne...

Grałem sobie na zwykłym survivalu, sadziłem trzcinę, czekałem, aż wyrośnie, i zobaczyłem, że trzcina miała 4 metry kwadratowe.
Poszedłem w świat, a tu patrzę - herobrine koło trzciny, było to dziwne, gdyż ja nie posiadałem żadnych modyfikacji!


*Nie wyjaśnione zjawisko

Użytkownik MrNawi26 edytował ten post 23 May 2015 - 11:51

201011_drift-3d.gif

#247 Przemistrz

Przemistrz

    Nowy

  • Użytkownik
  • 29 postów
  • Przemistrz

Napisano 05 June 2015 - 21:45

Dawno, dawno temu... a konkretniej za czasów wersji 1.5.2 - grałem w Minecrafta(co za niespodzianka). Mapa miała kilka dni, ale pomimo tego nie miałem jeszcze dachu nad głową. Włączyłem(Przysięgam, że włączyłem!) pauzę, zminimalizowałem grę i wszedłem na Google, poszukać inspiracji(nie jestem dobrym budowniczym). Gdy nagle słyszę, no zgadnijcie, co.

 

Tak, pomimo pauzy jakimś cudem nie dość, że zapadła noc, to podszedł do mnie Creeper i eksplodował. Szybko wyłączyłem Operę, sprawdzić, co się stało. Byłem kilka bloków nad ziemią z połową serduszka i o dziwo pauza działała. W końcu musiałem to zrobić, kliknąłem "Powrót do gry", spadłem i zginąłem. A najgorsze było to, że grałem na trybie Hardcore.


Życie usłane jest różami

A róże to kwiaty z kolcami


#248 Mixmid

Mixmid

    Nowy

  • Użytkownik
  • 44 postów
  • Mixmid

Napisano 07 June 2015 - 19:54

Kiedy na wersji 1.1 stworzyłem nowy świat, zaraz po tym gre scrashowało a po powrocie znalazłem ściany z desek i lewitujący piasek z trzciną na nim. Na początku myślałem że to herobrine ale po namyśle stwierdzam że był to zwyczajny błąd. I nie nie jest to historia zmyślona ;)

#249 klipbun1234

klipbun1234

    Expert

  • Użytkownik+
  • 951 postów
  • klipbun

Napisano 07 June 2015 - 19:54

gram sobie w minecraft , i pewnego razu schodzę do kopalni i kopie , kopie , kopie i mam taki długi tunel i jak wracam to lawa na mnie spada nie wiem jak to się stało ale spadła pewnie jakoś się zbugowała i bardzo wolno spadała a tam nie było bloków/bloka i akurat na mnie spadła 


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
POMOGŁEM WIESZ CO ROBIĆ...

 


#250 Pan Nikt

Pan Nikt

    SAY MY NAME!

  • Użytkownik+
  • 429 postów
  • zatormuzgu

Napisano 20 August 2015 - 22:45

Ja kiedyś na creative miałem pieski(bo je zrespiłem i oswoiłem)
więc szukałem fajnego miejsca na budowlę kiedy wróciłem do domku
ja słyszę warczenie psa ja się patrze a one są oswojone
(moja reakcja to:WTF!!!!!)


jest taki bug ze oswojone psy czasem warcza

...


#251 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 18 September 2015 - 09:16

Kiedyś w cave'ie szukałem surowców. Nie wczytała mi sie całą mapa i miałem chwilowego ,,x-ray'a", widziałem moby, ale nie bloki. Zobaczyłem tam coś dziwnego, jakby innego gracza (to był singleplayer). Poszedłem tam i....




To był szkielet. Jak ja go k*rwa mogłem wziąć za gracza?


#252 Regic

Regic

    Nowy

  • Użytkownik
  • 76 postów

Napisano 01 November 2015 - 15:29

Po tym, jak się naczytałem o panu białookim i widziałem go na filmie Roxa (większość pewnie kojarzy), zdawało mi się, że w oddali widzę napis: Herobrine. 

To najpewniej były zwidy, ale kto wie...


Cześć! Oto moja piękna sygnatura. Press "spoiler" button to continue.

Dotacje (autor: ProgrammerPeter. Link do tematu o tu tu o tu gdzie patrzysz, no klikaj)

 


#253 mich89

mich89

    Nowy

  • Użytkownik
  • 40 postów
  • mich89

Napisano 27 February 2016 - 12:47

Najdziwniejsza to to, że ostatnio napotkałem kanion pełen koni i osłów co było bardzo dziwne, a najstraszniejsza to to, że save mi się usunął a jak stworzyłem 2 o yej samej nazwie to byłem w tym co mi się usunął były wszystkie skrzynki, portal do netheru i się trochę wystraszyłem :P



#254 Wormsiak z polski

Wormsiak z polski

    Nowy

  • Użytkownik
  • 57 postów

Napisano 29 February 2016 - 16:46

Najstraszniejsze co mi się przytrafiło to to kiedy chodziłem sobie po netherze i nagle ghast zespawnił się we mnie oraz to kiedy pierwszy raz usłyszałem odgłosy jaskini.



#255 Snowrip

Snowrip

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 597 postów

Napisano 29 February 2016 - 18:45

spotkałem herobrine


  • Kacprus lubi to

#256 Megumin

Megumin

    ten od robienia zadym

  • Użytkownik+
  • 199 postów

Napisano 01 March 2016 - 21:13

Z 5 lat temu, od 3 stron przed domem zaszły mnie creeper'y na hardcore, a ja byłem bez zbroi i nie mogłem sprintować.


Loli to nie pedofilia.


#257 Pan Nikt

Pan Nikt

    SAY MY NAME!

  • Użytkownik+
  • 429 postów
  • zatormuzgu

Napisano 02 March 2016 - 14:56

Ostatnio grałem sobie na serwerze Creative i na działce sąsiada nagle pojawił się widmowy kawałek lobby. Dziwne nieprawdaż??? o_O

...


#258 Maciek7395_PL

Maciek7395_PL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 69 postów

Napisano 22 March 2016 - 19:44

Na jakimś serwerze PvP, gdy byłem oddalony od spawnu to wystrzeliłem sobie strzałę z łuku nie patrząc się gdzie celuję. Nagle pokazuje mi się wiadomość z CombatLoga, żebym nie wychodził z gry, oraz słyszę odgłos trafienia z łuku. Dodam, że stałem na wysokiej górze i gracza, którego trafiłem nie było w moim zasięgu widzenia.



#259 Hubkra

Hubkra

    Sługa HEROBRINE

  • Użytkownik
  • 431 postów
  • Hubkra

Napisano 24 March 2016 - 23:20

Z 5 lat temu, od 3 stron przed domem zaszły mnie creeper'y na hardcore, a ja byłem bez zbroi i nie mogłem sprintować.

5 lat temu nie było hardcore :v

 

@Topic

Nie jest to związane z grą bezpośrednio, ale jakoś 1-2 lata temu śnił mi się Minecraft i to, że spotkałem w nim Herobrine :D Po prostu biegał z zawrotną prędkością, teleportował się i nie ogarniałem.

Koledze natomiast śniły się otaczające go creepery w grze. Znajdował się na arenie, a creepery poustawiały się wokół niego, nie atakowały, po prostu go otaczały nie wybuchając. Robił screeny, ale nie mógł ich nigdzie znaleźć po przebudzeniu xd

 

Spokojne czytanie tego tematu i znalezienie własnego wpisu sprzed 3 lat.



#260 Dziobax

Dziobax

    Dziobak

  • Użytkownik+
  • 503 postów
  • FlyingSpoon#0363
  • dziobax

Napisano 25 March 2016 - 10:38

Ostatnio gdy grałem na 1.9 i scinalem drzewa, zobaczyłem światło. Myślałem, że to lawa, lecz gdy podszedlem bliżej zobaczyłem, że to światło nie ma widocznego źródła. Zbudowalem tam potem i ołtarz, a światło zgasło. W następna noc była burza, podczas której ciagle spawnowaly się skeleton trapy.