Skocz do zawartości


Zdjęcie

Konwenty


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
636 odpowiedzi w tym temacie

#41 Soneillon

Soneillon

    My own life, my own lies.

  • Weteran
  • 1363 postów

Napisano 12 February 2013 - 22:54

O, dzięki za wtajemniczenie ._.



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#42 lilithin

lilithin

    Pełnoetatowa Wiedźma

  • Użytkownik
  • 962 postów
  • lilithin

Napisano 12 February 2013 - 23:03

Dostałam info od Lemura (pamiętacie go, prawda?) że też będzie :)

Co do kradzieży etc. - wiadomo, że absolutnie w każdej grupie ludzi znajdą się zarówno osoby fajne jak i buraki. Dlatego rzeczy cenne - portfel, telefon, dokumenty etc. ZAWSZE nosimy przy sobie. ZAWSZE. I w godzinach wieczornych ZAWSZE poruszamy się w grupie. Nawet jak mamy 18 lat. Nie ma co zgrywać bohatera, ostatnio była sprawa we Wrocku, że chłopak po obronie inżyniera poszedł balować, wracali nad ranem, on na chwilę poszedł się odlać i już go więcej nie zobaczyli. A zaręczam wam, że dwudziestokilkulatka 1,80m wzrostu raczej trudno jest porwać/pobić bez śladu.

Ale z własnego doświadczenia wiem, że konwenty to fajne miejsca i jeśli zachowuje się zdrowy rozsądek - nic się nie stanie. Prędzej puszczę dziecko na konwent niż na taki Woodstock ;)

PS. Spanie na podłodze jest fajne, o ile nie zależy nam tak bardzo na wyspaniu się ;)
PS2. Ja mogę kogoś przygarnąć na czas konwentu, napić się czegoś razem, etc., o ile nie będzie Wam przeszkadzała obecność mojego faceta ;)



#43 Seth

Seth

    Żelazny Prawiczek

  • Użytkownik+
  • 1077 postów

Napisano 12 February 2013 - 23:11

PS. Spanie na podłodze jest fajne, o ile nie zależy nam tak bardzo na wyspaniu się ;)

 

Nie jest fajne - jest za******e. Jestem skautem od ponad 3 lat i nic tak się nie pamięta, jak rajdy harcerskie i spanie na podłodze, powiem szczerze - bardziej się człowiek potrafi wypić na podłodze niż na dobrym łóżku ;D


  • Dawidn99 lubi to

MfNfsRk.gif


#44 lilithin

lilithin

    Pełnoetatowa Wiedźma

  • Użytkownik
  • 962 postów
  • lilithin

Napisano 12 February 2013 - 23:13

Ale to nie chodzi o samą podłogowość podłogi - raczej o to, że tam będzie dużo ludzi w kupie i raczej na pewno ktoś wpadnie na genialny pomysł krzyczenie 'wazzzzuuuuuuuuuup' :P



#45 Shota

Shota

    Łajza

  • Użytkownik+
  • 1468 postów
  • Shotyslawa

Napisano 12 February 2013 - 23:15

Na Pyrkonie 2011 równoległa do mnie odrośl drzewa genealogicznego, bratem zwana, wpadła na genialny pomysł śpiewania ze znajomkami Kaczmarskiego, na ten przykład.

No i oczywiście spać nie dają "Nocne Polaków rozmowy" :P


"Lecz cieniom zbrakło nagle sił, a cień się mrokom nie opiera!
I powymarły jeszcze raz, bo nigdy dość się nie umiera...

I nigdy dość, i nigdy tak, jak tego pragnie ów, co kona!...
I znikła treść — i zginął ślad — i powieść o nich już skończona!"

 

~ Bolesław Leśmian "Dziewczyna"


#46 Seth

Seth

    Żelazny Prawiczek

  • Użytkownik+
  • 1077 postów

Napisano 12 February 2013 - 23:18

Ale to nie chodzi o samą podłogowość podłogi - raczej o to, że tam będzie dużo ludzi w kupie i raczej na pewno ktoś wpadnie na genialny pomysł krzyczenie 'wazzzzuuuuuuuuuup' :P

 

Heh, nie takie rzeczy się przeżywało na rajdach; kumpel prawie 100kg czystej 'masy' i 2m wzrostu, przetoczył się jak walec po ponad 40 osobach śpiących pod ścianą :P


MfNfsRk.gif


#47 lilithin

lilithin

    Pełnoetatowa Wiedźma

  • Użytkownik
  • 962 postów
  • lilithin

Napisano 12 February 2013 - 23:20

No przeżywało, też miałam sporo 'przeżyć', pytanie, czy chcę to przeżywać jeszcze raz z własnej woli :D

Btw., Dramo, nie pie*dol. Jedziesz. Nie ma innej opcji. Sto lat temu obiecałeś mi piwo, a ja jestem pamiętliwa.



#48 Tiberian

Tiberian

    Krasnolud - Władca Run

  • Weteran
  • 1529 postów

Napisano 12 February 2013 - 23:20

Jeżeli o Pyrkon idzie to pozostałaby kwestia zbiórki grupy tak na marginesie.

@Edit
Dramo, przykro mi bardzo ale jeżeli o obiecanki idzie to złą dziewczynę wybrałeś X3


Próżno szukać mądrości na drzewach, bowiem rośnie ona na brodach.

#49 Soneillon

Soneillon

    My own life, my own lies.

  • Weteran
  • 1363 postów

Napisano 12 February 2013 - 23:22

Przeca jeszcze cały miesiąc. Proponuję działac nadal w tym temacie jeśli chodzi o tworzenie grupy, a ewentualne sprawy prywatne ustalać na PW.



#50 Imael

Imael

    Żyd

  • Użytkownik
  • 513 postów
  • Imael

Napisano 13 February 2013 - 01:08

Nosz cholera tak bardzo chciałbym się tam znaleźć, ale to prawie 400 km ode mnie i nie mam pojęcia jak w ogóle przekonać rodziców co do tego.


JP


#51 lilithin

lilithin

    Pełnoetatowa Wiedźma

  • Użytkownik
  • 962 postów
  • lilithin

Napisano 13 February 2013 - 01:28

@Imael powiedz, że będą tam znani pisarze i będzie można posłuchać ich prelekcji (bo to prawda). I powiedz, że będzie tam można wziąć udział w amatorskim teatrze (no bo czym są LARPy i inne temu podobne gry oparte na improwizacji, jak nie teatrem!). Także tego. Odchamisz się, i te sprawy - ten argument powinien na rodziców zadziałać ;)



#52 Dramo

Dramo

    Mistrz

  • Zbanowany
  • 2366 postów

Napisano 13 February 2013 - 02:36

Dostałam info od Lemura (pamiętacie go, prawda?) że też będzie :)
 

to ja jednak podziękuję

 

 

 


PS2. Ja mogę kogoś przygarnąć na czas konwentu, napić się czegoś razem, etc., o ile nie będzie Wam przeszkadzała obecność mojego faceta  ;)

 

jak nie ma tam dzikich lemurów to ujdzie
 
@lemur, jeżeli to czytasz, tak, hejcę cię


#53 Kodi98

Kodi98

    Forumowy Kodi

  • Użytkownik
  • 535 postów

Napisano 13 February 2013 - 09:57

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 
Nieznam się na topografii Poznania ale proponowałbym to miejsce na spotkanie
 
Niedaleko, łatwo można określić strony, godzine to wy sobie ustalcie...
 
Ohh god.... czemu nie moge tam jechać? Pół-Elfy czekają :3

CraftSitePlay.png

 

uqic.jpg


#54 dragonitex

dragonitex

    Legenda

  • Użytkownik+
  • 2980 postów

Napisano 13 February 2013 - 14:26

LEMUR? LEMUR? Jak ja dawno z nim kontaktu nie miałem :o

 

Jeśli dobrze pójdzie, to pojadę z jedną osobą ode mnie, tylko warto by było uszykować jakiś plan, kto skąd jedzie :F



#55 Maeglin

Maeglin

    Tolkienista

  • Użytkownik+
  • 315 postów

Napisano 13 February 2013 - 15:20

Co do Pyrkonu to trzeba zrobić kilka grup. No bo jak osoby z Krakowa, Warszawy i Trójmiasta mają się spotkać razem na wspólny dojazd do Poznania?

Jak zorganizujemy to jakoś sensownie, to może też się skuszę na Pyrkon... Pozostaje jeszcze kwestia przekonania rodziców, jak u Imaela :/


"Nie zgasną światła gdy świat trwa,
nie przyćmi ich mijając czas
choć wiatr niezmierną ciemność gna
nad staw, nad górę i nad las!"

#56 lilithin

lilithin

    Pełnoetatowa Wiedźma

  • Użytkownik
  • 962 postów
  • lilithin

Napisano 13 February 2013 - 15:31

To raczej nie chodziło o wspólny dojazd, tylko o spotkanie na miejscu... tzn. ja to tak odebrałam, jak się mylę to mnie poprawcie :)



#57 dragonitex

dragonitex

    Legenda

  • Użytkownik+
  • 2980 postów

Napisano 13 February 2013 - 15:55

To między innymi, ale trzeba by było zebrać osoby, które jadą z paru, podobnych stron żeby może dosiąść się do kogoś, spotkać się w drodze...



#58 Grery

Grery

    Astronom

  • Użytkownik+
  • 169 postów

Napisano 13 February 2013 - 16:20

Piotpasz, musimy się zobaczyć :D Ja na pewno będę na Pyrkonie, co roku jestem (mam kilkaset metrów do niego, do szkoły Shoty też :P).

A Czersk jest dla mnie za daleko, bo chyba 150-200km.

 

Inne imprezy, na które idę oprócz Pyrkonu i Polconu, to PGA (Poznań Game Arena).


grery_14723_sig.jpg   

Zbiór wszystkich projektów: http://craftsite.pl/...raz-iglica-mtp/


#59 Maeglin

Maeglin

    Tolkienista

  • Użytkownik+
  • 315 postów

Napisano 13 February 2013 - 16:46

U mnie sytuacja odwrotna. Do Poznania - pół Polski, do Czerska - ok. 80 km. A co do Pyrkonu - ja tak luźno rzuciłem, że może się pojawię. To będzie trudne.
Kto jest z Warszawy i okolic (kierunek Marki) i jedzie na Pyrkon/Czersk?

 

EDIT: Pierwsze podejście przekonywania rodziców do Pyrkonu:

R: - Oczywiście, że możesz!

J: - Serio?

R: - Tak, po maturze.

-.-


"Nie zgasną światła gdy świat trwa,
nie przyćmi ich mijając czas
choć wiatr niezmierną ciemność gna
nad staw, nad górę i nad las!"

#60 jammiNg

jammiNg

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 159 postów

Napisano 13 February 2013 - 21:07

Będzie jakiś konwent w Krakowie?

Jammigus Forumowus (zwany także Pimpkiem, Jammigiem, Jamnigiem, Jammingiem, Jamnikiem, Jamnikiem-O-Tysiącu-I-Jednym-Pytaniu) - rzadki gatunek użyszkodnika, występujący jedynie w działach Gry Forumowe, Forumowe RPG i podobnych. Zapada w sen zimowy od października do kwietnia.

 

KNiEx.gif Landscape.png FXoxT.gif

 

  ▲  

▲ ▲