Skocz do zawartości


Zdjęcie

Idealny serwer


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#21 dosamek

dosamek

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 84 postów

Napisano 25 October 2012 - 21:27

Widzę, że jednak rozwinęła się z tego dyskusja. Sam chciałbym zabrać się za taki serwer, ale środki pieniężne na opłacenie owego serwera niestety nie pojawią się znikąd. Główna rzecz która mnie blokuje, ech..


Yhm, wiesz to jest tak, ja mogę sobie pozwolić na dedykowany serwer 5 slotowy, żeby go dokładnie z kimś zrobić, ale niestety na nic więcej :)

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#22 Senesaku

Senesaku

    Dragonica <3

  • Użytkownik
  • 556 postów
  • Asaki12

Napisano 25 October 2012 - 22:13

Taa, a sponsorzy skąd nikąd się nie znajdą. D:

ab52e3ec7e8af226med.jpg


#23 dragonitex

dragonitex

    Legenda

  • Użytkownik+
  • 2980 postów

Napisano 25 October 2012 - 22:20

Jak sie mysli ze sponsorzy sami przybiegna, no to macie 10 stron serwerow surival 5-12 slotow

#24 SheriffChicken

SheriffChicken

    Niebezpieczny Kurczak

  • Użytkownik
  • 116 postów

Napisano 26 October 2012 - 12:28

Widzę, że jednak rozwinęła się z tego dyskusja. Sam chciałbym zabrać się za taki serwer, ale środki pieniężne na opłacenie owego serwera niestety nie pojawią się znikąd. Główna rzecz która mnie blokuje, ech..


Jak włożysz 30 zł na miesiąc to chyba nie jest aż tak wielka suma... Jeśli się nie mylę to 20 slotów masz na 30 zł na mineserv.eu. Ktoś kupi VIP-a ktoś inny coś innego i masz kolejne 30 zł na kolejny miesiąc. Zwiększy się liczba graczy - kupujesz więcej slotów itd.

Tak jak wspomniałem wcześniej - mógłbym zrobić serwer, nawet go opłacać. Ale potrzebuje pomocy. Jak są chętni to napiszcie do mnie pw i ew. to co moglibyście robić (budować mapę, konfigurować pluginy). Zobaczę ile będzie chętnych i można na serio pomyśleć nad tym serwerem.

Dołączona grafika
Daj plusika jak pomog?em... To dla mnie niewiele znaczy
Jak nie pomog?em to te? daj d-.-b


#25 w0j73k

w0j73k

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 93 postów

Napisano 26 October 2012 - 13:07

Serwer jest 63 sloty na chwile obecną - będzie zwiększone do 150 (przenosze go na dedyka)

Chcę stworzyć właśnie taki serwer o jakim jest tu mowa :) Jeżeli chcecie pomoc piszcie na GG 1152151 :)

#26 dosamek

dosamek

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 84 postów

Napisano 26 October 2012 - 14:47

Serwer jest 63 sloty na chwile obecną - będzie zwiększone do 150 (przenosze go na dedyka)

Chcę stworzyć właśnie taki serwer o jakim jest tu mowa :) Jeżeli chcecie pomoc piszcie na GG 1152151 :)


O survival+ frakcje taa? Ja bym chcial taki jak go opisuje na 1 stronie. To co? :)

#27 w0j73k

w0j73k

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 93 postów

Napisano 26 October 2012 - 15:06

mozemy zmodyfikować mój serwer - :) jeżeli to sprawi większą przyjemność dla graczy :) Jak pisałem wyżej - jestem otwarty na wszelkie propozycje oraz sugestie :)

#28 dosamek

dosamek

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 84 postów

Napisano 26 October 2012 - 16:08

mozemy zmodyfikować mój serwer - :) jeżeli to sprawi większą przyjemność dla graczy :) Jak pisałem wyżej - jestem otwarty na wszelkie propozycje oraz sugestie :)


Podaj IP na pw :)

#29 Mack00

Mack00

    Nowy

  • Użytkownik
  • 33 postów

Napisano 26 October 2012 - 17:13

★★★★★★★★
SWEET! I just got a free Minecraft card code at [CIACH!]
★★★★★★★★


Warn 40 % za reflinki
//Tiberian666


#30 dosamek

dosamek

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 84 postów

Napisano 27 October 2012 - 19:01

Jeżeli ktoś kto tutaj pisał jest zainteresowany, tworzeniem owego serwera o jakim pisałem zapraszam na PW.

#31 AlfaLeporis

AlfaLeporis

    Nowy

  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 27 October 2012 - 20:33

Cóż, w praktyce wygląda to tak, że i ja jestem w trakcie tworzenia serwera. Docelowo jest to połączenie dużych biomów, survivalu, trudnego poziomu trudności (jako że Minecraft na normalnym poziomie jest łatwiutki), średniowiecznego klimatu, pluginów typowo ekonomicznych takich jak prace czy sklepy oraz samej mapy z zamkami, arenami i tym podobnymi.

Na razie tworzona jest sama mapa, docelowo serwer ma być ~30-40 slotowy (zobaczymy ile wytrzyma maszyna bez większych lagów). Trwają rozmowy z potencjalnym hostingodawcą więc wszystko wskazuje na to, że uda się wystartować serwer.

Pozdrawiam! AlfaLeporis

#32 w0j73k

w0j73k

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 93 postów

Napisano 29 October 2012 - 23:08

ja natomiast przeniosłem serwer na dedyka - narazie jest 80 slotow :) w dalszym ciagu zapraszam

Zmieniliśmy też mape - spawnem jest katedra obok jest koloseum do walk :) troszke jeszcze pracy nad mapka - ale jest fajnie ;)

jak ktos chetny pisac na gg 1152151

#33 w0j73k

w0j73k

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 93 postów

Napisano 30 October 2012 - 12:54

Przemnie nie - fakt mam swój serwer Survival, ale chętnie wysłucham opinii ludzi którzy właśnie taki serwer chceliby stworzyć a nie mają środkó. Wysłucham celem zmodyfikowania swojego serwera, tak aby rozgrywka na nim była naprawde zaj....(walista) :)

I absolutnie nie staram się tu reklamować swojego serwera - jeżeli tak to odebrałeś drogi modzie, to albo ja źle się wyraziłem w którymś ze swoich postów - alby Ty źle go zinterpretowałeś.

W każdym bądź razie wybacz :) Nie to miałem na myśli :)

#34 dosamek

dosamek

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 84 postów

Napisano 30 October 2012 - 15:41

Obserwuje temat, bo mnie zainteresował, ale jak widzę, że z pomysłów i chęci pracy przeszło na reklamę serwerów.

Jeżeli chodzi o ten typ serwera to także byłbym zainteresowany, gdyż to jest jeden z fajniejszych trybów gry. Tylko, czy ten temat jest już przez Was zamknięty?



Ehhh. Ja chciałbym stworzyć taki serwer o jakim pisałem, ale jak widać nikt nie jest zainteresowany, widocznie wszyscy wolą RPG oraz FB.