Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Skarga] wrogar


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
30 odpowiedzi w tym temacie

#1 WMR2

WMR2

    Tak naprawdę jestem tosterem ;_;

  • Użytkownik
  • 862 postów
  • WMR2

Napisano 13 June 2012 - 15:19

Twój nick z gry: WMR2
Nicki osób posądzonych: wrogar
Opis zdarzenia: Ten gracz... jakby to powiedzieć... WK****A CAŁY SERWER!!! Nie będę opisywał dokładnie każdego przypadku, bo zapewne sporo graczy będzie wypowiadać się w tej sprawie, ale mogę podać kilka przykładów.
- "Denerwuje" go, że wszyscy, a w szczególności ja go poprawiają (błędy ortograficzne itp. itd.)
- Pisze na czacie rzeczy, które wskazują, że jest idotą (bez obrazy, ale inaczej tego nazwać się nie da)
- Duuuuuuuuużo więcej, ale poszczególne przykłady będą pisać już gracze ;)
Dowód(screeny, film):

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


Sugerowany wymiar kary: perm
Dołączona grafika

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 JuriasuHime

JuriasuHime

    世界で一番おひめさま

  • Użytkownik+
  • 469 postów
  • Nieaktualne : P
  • Hime

Napisano 13 June 2012 - 15:26

Od dłuższego czasu widzę , że to wy go prowokujecie (ty,Anneczka,Kaban i inni) .

#3 Kamishki

Kamishki

    Nowy

  • Użytkownik
  • 33 postów

Napisano 13 June 2012 - 15:36

Skoro tak bardzo Cie drazni jego pisownia to wyjdz z serwera i poczekaj az on sobie pojdzie! Nie kazdy potrafi opanowac ortografie itp. do perfekcji. A tak przy okazji pomysl naprzod 2x zanim zalozysz zalosny temat.

Maly dodatek:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



#4 WMR2

WMR2

    Tak naprawdę jestem tosterem ;_;

  • Użytkownik
  • 862 postów
  • WMR2

Napisano 13 June 2012 - 15:41

Przepraszam Cię bardzo Kamishki, ale ja nie mam zamiaru słuchać się jakiegoś bachora, a poza tym to poprawianie wyjdzie mu na dobre -.- Niech się uczy, a nie gra.
Dołączona grafika

#5 JuriasuHime

JuriasuHime

    世界で一番おひめさま

  • Użytkownik+
  • 469 postów
  • Nieaktualne : P
  • Hime

Napisano 13 June 2012 - 15:41

Cytuję
berbom98:

Umarles na zanik tkanki mozgowej a nie z glodu

WMR2:

Wrogar jestes idiota

On tego nie rozumie

Zdjęcia obciążają was a nie wrogara .

#6 hedzik11

hedzik11

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 169 postów
  • hedzik11

Napisano 13 June 2012 - 15:59

Boże... w Minecrafta może grać każdy, nawet dzieci. Wyraźnie widać, że to wy go przezywacie. (Samobój?)

#7 Yunius

Yunius

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 522 postów
  • Yunius

Napisano 13 June 2012 - 16:05

Przepraszam Cię bardzo Kamishki, ale ja nie mam zamiaru słuchać się jakiegoś bachora, a poza tym to poprawianie wyjdzie mu na dobre -.- Niech się uczy, a nie gra.

Z całym szacunkiem WMR ,ale Ty do osób dorosłych także nie należysz. Często gęsto używasz przekleństw - "cenzurujesz je" ,chociaż dla mnie to niczego nie zmienia. Przekleństwo to przekleństwo, bez względu na to czy w słowie "ch*j" jest litera U, czy jej nie ma.
On ma 9 lat, wszystko wymaga swojego czasu. Sądzę, że będąc w jego wieku popełniałeś podobne błędy. Nikt nie jest idealny. Sam zresztą nie raz popełniasz błędy ortograficzne ;) Screeny, które zamieściłeś bardziej obciążają Ciebie, a nie jego. Nie potrafisz się zachować, na czacie często gęsto łamiesz zasady kultury.
Skoro już jest ten temat.. Powiem, że używając przekleństw nikomu nie zaimponujesz, a szczególnie mi. Nie wiem co chcesz w ten sposób wyrazić? Niezadowolenie? Dodać sobie parę lat, nadać wyższego tonu całej wypowiedzi, a może pokazać jaki to Ty jesteś groźny.
Mniej hipokryzji poproszę.

Moje zdanie na temat wrogara: Mnie także irytują jego wypowiedzi, próbuje za bardzo zwrócić na siebie uwagę, zapewne sądzi, że cały serwer obraca się w okół jego osoby.
Fajnie było by, gdyby był plugin, który umożliwiał by ignorowanie graczy ;)

#8 JuriasuHime

JuriasuHime

    世界で一番おひめさま

  • Użytkownik+
  • 469 postów
  • Nieaktualne : P
  • Hime

Napisano 13 June 2012 - 16:15

Warto też zaznaczyć , że go przedrzeźniacie tekstami typu: ''To straszne'' ,''Naprawdę ?'' , i ogólnie próbujecie robić z niego idiotę , mnie też coś takiego by wkurzyło . Chciałam też zauważyć że on nie obraża was w żadnym ze screenów robicie to wy . Poza tym was jest więcej więc wrogar z psychologicznego punktu widzenia czuje się przytłoczony , a krzyczy zawsze ten który jest słabszy bo może w widoczny sposób wyrazić swoje zdanie .

Skoro tak bardzo Cie drazni jego pisownia to wyjdz z serwera i poczekaj az on sobie pojdzie! Nie kazdy potrafi opanowac ortografie itp. do perfekcji. A tak przy okazji pomysl naprzod 2x zanim zalozysz zalosny temat.

Maly dodatek:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

Kaban też nie postępuje najlepiej parę razy dał mu bezpodstawnego mute oraz jednego bana z powodem ''dorośnij''.

#9 Colombos

Colombos

    Książę Witold

  • Użytkownik+
  • 262 postów

Napisano 13 June 2012 - 16:37

Apropo hipokryzji:
Dołączona grafika
: - )

#10 berbom98

berbom98

    Nowy

  • Użytkownik
  • 36 postów

Napisano 13 June 2012 - 16:40

Apropo tego co wstawił Colombos:
Każdy popełnia błędy a wrogar robi to systematycznie.

A co do cytatu Hime:

Napisałem tak ponieważ wrogar wszedł na serwer i zaczął gadać żeby nie grać na Seggelinie ponieważ zginął tam w ciągu 20 minut grania jak to wyjaśnił "Przez Throka". Gdy wreszcie odpowiedział dlaczego zginął i dlaczego to było przez Throka napisał, że dlatego, że Throk ustawił śmierć głodowa na serwerze...
Więc zanik tkanki mózgowej rzeczywiście nastąpił. :)

#11 maciekg333

maciekg333

    Ekspert

  • Weteran
  • 1493 postów

Napisano 13 June 2012 - 16:46

Oj, WMR, sam robisz byki i bluzgasz, a na innych skarżysz. Nieładnie ;)

Ale tak swoją drogą to to, że ten cały wrogar ma 9 czy ileś tam lat, to nie znaczy, że swoją ortografią i sposobem wypowiadania się ma prawo denerwować innych graczy. jCraft jest jednak dla osób "dojrzałych" i inteligentnych. Jak ktoś chce sobie bluzgać, wyzywać innych lub po prostu zachowywać się jak niewyżyty bachor i wkurzać innych to polecam OutRage ;)
Dołączona grafika

#12 JuriasuHime

JuriasuHime

    世界で一番おひめさま

  • Użytkownik+
  • 469 postów
  • Nieaktualne : P
  • Hime

Napisano 13 June 2012 - 16:56

Apropo tego co wstawił Colombos:
Każdy popełnia błędy a wrogar robi to systematycznie.

A co do cytatu Hime:

Napisałem tak ponieważ wrogar wszedł na serwer i zaczął gadać żeby nie grać na Seggelinie ponieważ zginął tam w ciągu 20 minut grania jak to wyjaśnił "Przez Throka". Gdy wreszcie odpowiedział dlaczego zginął i dlaczego to było przez Throka napisał, że dlatego, że Throk ustawił śmierć głodowa na serwerze...
Więc zanik tkanki mózgowej rzeczywiście nastąpił. :)

To cie nie usprawiedliwia , nikt cię nie obrażał robiłeś to ty . Było wiele innych takich przypadków przed wrogarem.

#13 WMR2

WMR2

    Tak naprawdę jestem tosterem ;_;

  • Użytkownik
  • 862 postów
  • WMR2

Napisano 13 June 2012 - 16:57

@2up
Mi to się rzadko zdarza, a najczęściej są to literówki ;) A bluzgam tylko wtedy kiedy jestem wkurzony.
Dołączona grafika

#14 berbom98

berbom98

    Nowy

  • Użytkownik
  • 36 postów

Napisano 13 June 2012 - 16:58

Podaj mi przykład Hime to uwierzę.

#15 JuriasuHime

JuriasuHime

    世界で一番おひめさま

  • Użytkownik+
  • 469 postów
  • Nieaktualne : P
  • Hime

Napisano 13 June 2012 - 17:01

Podaj mi przykład Hime to uwierzę.

Proszę bardzo przykład : https://craftportal....__fromsearch__1 . Już wierzysz ?

#16 berbom98

berbom98

    Nowy

  • Użytkownik
  • 36 postów

Napisano 13 June 2012 - 17:04

Proszę bardzo przykład : https://craftportal....__fromsearch__1


Kogo tym obraziłem?
Po prostu bawiłem się a, że Lesovikk źle to odebrał nie moja wina.

#17 kaban00

kaban00

    Operator jCraft

  • Użytkownik+
  • 158 postów
  • kaban00

Napisano 13 June 2012 - 17:04

A ja też się wypowiem bo mam również dość tego dziecka.. Gdy byłem na serwerze i On zaczął pisać te swoje smuty (znowu) 3 osoby powiedziały że odechciewa im się grac przez niego. To On jest powodem większości kłótni bo nad nim nie da się zapanować.. Mute nie pomaga, gdy go kickuje mówi mi co mam robić.... AAAA no bym zapomniał że nasz kochany wrogar zabraniał mi dziś również gdy na Seggelinie, kazał się od siebie odwalić chcociaż starałem się go uspokoić. Mam wiele problemów w życiu sam i jak przychodzę na serwer to w nadzieji że bd mógł pomoderować i pobawić się w spokoju a nie otoczony idiotyzmem.

jCraft jest jednak dla osób "dojrzałych" i inteligentnych jakby nie patrzeć. Jak ktoś chce sobie bluzgać, wyzywać innych lub po prostu zachowywać się jak bahor to polecam OutRage ;)

Bardzo dobrze powiedziane, święta prawda

Warto też wspomnieć że sam wrogar oberwał ode mnie bana z powodem dorośnij gdyż nie dało się z nim wytrzymać na serwerze. A to temu postanowił powiedzieć co ma robić, opowiadał na chacie jak mu jest źle bo nie może czegoś tam kupić...
Następna sytuacja - Skakał jak oszalały ze spawnu robiąc niesamowity spam na czacie. Po teleportowaniu go i ostrzeżeniu że takie zachowanie będzie karane wielce się obraził, zaczął wypisywać jakieś pierdoły co do mojej osoby typu: "Nie lubie Cię kaban" "Czego jeszcze mi zabronicie ?!"...
Może i ponoszą mnie emocje czasem ale jeśli On nie ogarnie swojej głupoty to jego gra na serwerze będzie bardzo powikłana...
Gra u nas wiele osób w młodym wieku typu nie wiem.. 11, 13 lat lat ale Oni są tak cholernie jak na swój wiek dojrzali i w porządku że nie mam im zupełnie nic do zarzucenia, wręcz cenię sobie ich obecność gdy nagle przychodzi taki rozwydrzony 10 latek, który dopiero co przestał robić w pampersy i cały serwer staje na głowie -.-

BTW. To czy postępuje najlepiej czy nie będą oceniać czerwoni a nie Ty Hime bo dobrze wiesz że Ty również święta nie jesteś :) Bana dostał bo serwer jak i moją psychikę postawił na głowę a gracze po paru minutach jego stękania zaczęli sobie po prostu wychodzić z serwera w nadzieji że gdy wrócą go już nie będzie :) Mute też dostawał bo spamował jak już jest z resztą przedstawione na SSach bo nie będę tolerował jego wpisu typu:" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie bendziecie mi rozkazywać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"
Fakt faktem jest jeszcze młody ale przepraszam bardzo... W naszym regulaminie nie ma przewidzianych ulg z powodu przedziału wiekowego więc nie widzę powodu żeby On tez miał jakieś ustępstwa..

I tak naprawdę to co On wnosi na serwer ? Śmiga sobie z szarym nickiem, wrzeszczy i jest niereformowalny w przeciwieństwie do innych graczy np. WMR2, który miał wpływ na rozwój naszego serwera i którego specjalnie tu wymieniłem gdyż to On i berbom biorą udział w tym cyrku.

#18 JuriasuHime

JuriasuHime

    世界で一番おひめさま

  • Użytkownik+
  • 469 postów
  • Nieaktualne : P
  • Hime

Napisano 13 June 2012 - 17:20

A ja też się wypowiem bo mam również dość tego dziecka.. Gdy byłem na serwerze i On zaczął pisać te swoje smuty (znowu) 3 osoby powiedziały że odechciewa im się grac przez niego. To On jest powodem większości kłótni bo nad nim nie da się zapanować.. Mute nie pomaga, gdy go kickuje mówi mi co mam robić.... AAAA no bym zapomniał że nasz kochany wrogar zabraniał mi dziś również gdy na Seggelinie, kazał się od siebie odwalić chcociaż starałem się go uspokoić. Mam wiele problemów w życiu sam i jak przychodzę na serwer to w nadzieji że bd mógł pomoderować i pobawić się w spokoju a nie otoczony idiotyzmem.

Bardzo dobrze powiedziane, święta prawda

Warto też wspomnieć że sam wrogar oberwał ode mnie bana z powodem dorośnij gdyż nie dało się z nim wytrzymać na serwerze. A to temu postanowił powiedzieć co ma robić, opowiadał na chacie jak mu jest źle bo nie może czegoś tam kupić...
Następna sytuacja - Skakał jak oszalały ze spawnu robiąc niesamowity spam na czacie. Po teleportowaniu go i ostrzeżeniu że takie zachowanie będzie karane wielce się obraził, zaczął wypisywać jakieś pierdoły co do mojej osoby typu: "Nie lubie Cię kaban" "Czego jeszcze mi zabronicie ?!"...
Może i ponoszą mnie emocje czasem ale jeśli On nie ogarnie swojej głupoty to jego gra na serwerze będzie bardzo powikłana...
Gra u nas wiele osób w młodym wieku typu nie wiem.. 11, 13 lat lat ale Oni są tak cholernie jak na swój wiek dojrzali i w porządku że nie mam im zupełnie nic do zarzucenia, wręcz cenię sobie ich obecność gdy nagle przychodzi taki rozwydrzony 10 latek, który dopiero co przestał robić w pampersy i cały serwer staje na głowie -.-

BTW. To czy postępuje najlepiej czy nie będą oceniać czerwoni a nie Ty Hime bo dobrze wiesz że Ty również święta nie jesteś :)

Na pewno jestem bardziej święta od ciebie kaban . Prowokujecie go i widać to na każdym kroku .

#19 Alexefer

Alexefer

    Aether Explorer

  • Użytkownik
  • 483 postów

Napisano 13 June 2012 - 17:21

Nie tłumaczcie go tym, że jest młody - np. TNT ma 9 lat i jakoś ogarnia :P
Według mnie ktoś kto robi błąd w co drugim słowie i wywołuje kłótnie na serwerze powinien albo się ogarnąć, albo wyjść :)
Jcraft zawsze był dla mnie tym jednym serwerem, gdzie mogłem pograć w spokoju, nieotoczony debilizmem i/lub noobami.
Dać może bana ostrzegawczego na tydzień? :P

PS. Jeżeli umiałby, to napisałby odwołanie i tyle... A jak nie umie, to wielka strata to nie była :/

#20 WMR2

WMR2

    Tak naprawdę jestem tosterem ;_;

  • Użytkownik
  • 862 postów
  • WMR2

Napisano 13 June 2012 - 17:47

@Yunius
Jestem niepełnoletni, to fakt, ale używając "mocniejszego języka" po prostu uwalniam emocje. Nasz serwer bardzo się zmienił. Nie jest to już ten sam, jaki zastałem dołączając do niego. Chciałbym, aby było tak jak dawniej... Nowi gracze mnie irytują. Pamiętam, że gdy wrogar przyszedł na serwer, nie umiał wyjść ze spawnu PVP... Ba! Nawet nie umiał wejść na mapę PVP! Ja też popełniałem podobne błędy na początku swojej gry, ale przeczytałem KAŻDĄ zasadę, jaka była na spawnie oraz na forum i wszystko stało się jasne. Jeśli każdy nowy gracz będzie tak postępował to ja będę się mniej emocjonował.
Dołączona grafika