Skocz do zawartości


Zdjęcie

ComCraft - Minecraft 3D na telefony z Java


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
181 odpowiedzi w tym temacie

#161 Hertil

Hertil

    Nowy

  • Użytkownik
  • 55 postów

Napisano 17 July 2012 - 11:00

Na razie gram sobie na emulatorze i texturki swoje patrze.
Wszystko działa tylko muszę dodać przezroczystość jeszcze raz.
Dołączona grafika

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#162 bingo009

bingo009

    Uczony

  • Użytkownik
  • 464 postów

Napisano 17 July 2012 - 11:44

Coś wiadomo o wydaniu full?

A co z kolizją z blokami? Trochę to głupię dla mnie, że możemy przelatywać przez bloki.

#163 grzdylek

grzdylek

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 86 postów

Napisano 17 July 2012 - 16:05

Czyli update , w tym tyg. tak ? czwartek ? No cóż pozostaje nam tylko czekać. Mam pomysł , czytałem na stronie gry że jeśli ktoś ma lagi to powinien zmienić teksturki na mniejsze , ktoś niby podmienił teksturki na 1x1 i nie miał wogóle lagów , jeśli to sie sprawdza to może ktoś jak umie to zrobi i wyśle autorowi a ten wrzuci do działu Download , pod nazwa np: texturki zmniejszajace lagi i taki ktoś komu te lagi by sie nie podobaly , wchodzilby na strone gry , pobieral terrain i sobie podmienil. Mozna prosic o jakies screny na 240x400 ? :P :D

#164 Hertil

Hertil

    Nowy

  • Użytkownik
  • 55 postów

Napisano 17 July 2012 - 20:23

UP2:
Kolizję będą dodane w tym uptade.
Już wiem jakie na pewno będą bloki w CC:
-Kamień
-Dirt
-Piasek
-Szkło
-Deski
-Drzewo
-Wełna(biała,czarna,czerwona,niebieska,żółta,zielona)
-Cobblestone
-Półki na książki
-Cegły
-Obsydian

Tyle wiem zobaczymy jakie jeszcze :D
Dołączona grafika

#165 grzdylek

grzdylek

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 86 postów

Napisano 17 July 2012 - 21:05

Czyli ankieta juz zakończona ? I dobrze ze jest to co chciałem :P

#166 Hertil

Hertil

    Nowy

  • Użytkownik
  • 55 postów

Napisano 17 July 2012 - 21:19

Nie jest zakończona ale można się domyśleć po procentach :D
Dołączona grafika

#167 Osiot

Osiot

    Nowy

  • Użytkownik
  • 33 postów

Napisano 18 July 2012 - 19:06

U mnie out of memory LoL !!!!

#168 Hertil

Hertil

    Nowy

  • Użytkownik
  • 55 postów

Napisano 18 July 2012 - 21:24

Wyskoczył mi błąd: java.land.SecurityException
Error message:Aplication not authorized to acces the restricted API.

Wersja 240x400.
Dołączona grafika

#169 Queader

Queader

    Nowy

  • Użytkownik
  • 30 postów

Napisano 29 July 2012 - 13:23

Chciałbym poinformować, że ukazała się nowa wersja Comcrafta! Przynosi ona kilka bardzo ważnych poprawek, min. ogromną OPTYMALIZACJĘ! Więcej informacji możecie znaleźć tutaj:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

. Mam nadzieję, że teraz będzie się grało o wiele lepiej i czekam na Wasze opinie :)

#170 bingo009

bingo009

    Uczony

  • Użytkownik
  • 464 postów

Napisano 03 August 2012 - 21:14

Troche podbije temat :D Muszę pobrać.

Edit: Niestety, brak kolizji z blokami.

#171 Queader

Queader

    Nowy

  • Użytkownik
  • 30 postów

Napisano 26 August 2012 - 13:30

Właśnie ukazała się nowa aktualizacja! Co nowego?

-WZROST WYDAJNOŚCI
-3 nowe bloczki
-dodana wersja na zhackowanego Symbiana
-ulepszone kolizje
-przewijany ekwipunek
-nowa grafika
-dodana rozdzielczość: 320x240
-dodana rozdzielczość: 360x480
-możliwość utworzenia maksymalnie 5 światów
-zmniejszona ilość zapytań o odczyt plików
-poprawa błędów z wczytywaniem texturepacków
-możliwość usuwania światów z poziomu gry
-możliwość przechodzenia do górnego i dolnego bloczka w ekwipunku

Zapraszam do pobierania, testowania i dzielenia się swoją opinią o grze! :)

#172 Pitbull

Pitbull

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 396 postów
  • _Pitbull_

Napisano 26 August 2012 - 17:26

Aż sobie przetestuję, bo mnie zaciekawiło.

#173 szug

szug

    Nowy

  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 30 August 2012 - 19:16

Przygladam sie tej grze od pewnego czasu i
mam pytanie i kilka pomyslow
1. Czy ty autor tej gry zarabiasz na tym. Moim zdaniem powinienes, gra to hit (dziala na avili GPS na 2-4 fps ale jest :) ) a poza tym cos musisz miec wzamian za swoja ciezka prace.
2. Jak wlacza sie gre menu pionowo a sama gra jest poziomo. Moim zdaniem to leciutko niepotrzebne, jakbys mogl to zrobil bys tez menu poziomo? To nie przeszkadza ale ja co jakis czas musze grecic telem.
3. Co do zarabiania to jest takie cos jak paypal i hotline.pl ( to sie szczegolnie przyda).
4. Na avili mam 2-4 fps wiec czasami gra robi cos czego nie chce nie mowie tu o jakims strasznym bugu ale ja czasami klikajac na strzalki stawiam klocek za strzalka. To jest troche uciezliwe bo pozniej musze tamten kloc usunac a na 2-4 fps jest to czasochlonne.
5. Zbudowalem domek na far a jak zmienilem na normal domek zostal podzielony na 4 czesci kazda w innym chunku.
6. Ci ktorzy pomogli mogli by figurowac w Info jako pomyslodawcy. Ja osobiscie uwiwlbiam ta gre.

Mam kolejny pomysl
dobrze by bylo gdyby podczas gry leciala jakas fajna nuta np. z prawdziwego mc, albo jakas skomponowana przez fanow lub tworce, tu mozna zrobic KOMLURS NA NUTE DO COMCRAFTA. Nie chce opozniac ani odeslac comcrafta w zapomnienie ale mam kolejny pomuysl. Uzywajac silnika grafiki i pozostalych kodow zrobic symulator redstowna, oczywiscie to zalezy od tworcy. Byly by bloki stowna, redstowna, red torch, ripiter, piston, wajcha, lampa. Ja na przyklad z checia bym to uzywal ale w info pomyslodawcy oczywiscie bede prawda? :)

#174 The Karol

The Karol

    Love Sens Music

  • Użytkownik
  • 619 postów
  • Karol1998P

Napisano 31 August 2012 - 08:17

Ta twoja głupia gra zżarła mi wczoraj 4 godziny życia :D Przydały by się bloki ozdobne. Jakieś np. schodki, kwiaty.
Znalazłem błąd: gdy stawia się dynie jest ona ustawiona zawsze w jedną stronę.
Trochę szkoda, że laguje na mojej Nokii 5800 XM.
@UP: Mi te przestawianie pasuje. Lepiej się gra na obróconym ekranie. Tylko zablokowałem opcję na zmianę ekranu przy przekręceniu telefonu i gram w każdej możliwej pozycji :)
Sygnatura została ukradnięta :c

#175 szug

szug

    Nowy

  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 31 August 2012 - 08:52

Ja jakby co to juz jestem na forum i ogladam wpisy ale ja jestem z fona i bede tu co 20-40 mimut. Co z ta nuta, dobru pomysl?
A co z tymi teksturkami 1x1 ja mam 2-4 fps wiec sie przydadza ( ale gdybyscie mogli to te teksturki jakos tak wstawic do pobrania zebym mogl na tela sciagnac a ja pozniej sobie poradze)

#176 Vernonrosannepl

Vernonrosannepl

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 14 September 2012 - 19:33

Hello!! jest to może jeszcze aktualne ?? (ożywiam temat)
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#177 Hertil

Hertil

    Nowy

  • Użytkownik
  • 55 postów

Napisano 18 September 2012 - 19:19

Pewnie że aktualne:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


Tu możesz śledzić postępy gry :P
Dołączona grafika

#178 szug

szug

    Nowy

  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 21 September 2012 - 20:04

Przygladam sie tej grze (...) mam kolejny pomysl. Ja moge pisac tylko na CraftPortal wiec jak byscie mogli to poinformujcie Queadera (sory za wszelkie moje bledy) zeby zagladal tu, ja tu bede rzucal pomyslami co jakis czas. A wiec:
(powtarzam) nuta do CC
symulator redstowna
(nowy) worms armagedon 2D ale na telefon, tam mapa jest totalnie zniszczalna. Wyobrazam sobie takiego minecrafta 2D w Twoim (Qeader'a) wykonaniu.

Reszta:
Znacie to chyba "Niechce odeslac CC w zapomnienie ale nic nie poradze na moje ideas ( chyba dobrze napisalem? :) ) Temat: IT'S LIVE, LIVE ale czasami niema o czym pisac. Z tym hotline.pl to chyba powinno byc hotfile.pl albl .com. Kontakt do mnie jest ale zadko. Mozecie pisac odrazu ja sobie wiadomosci odczytam pozniej. W next edit napisze nr gg

Użytkownik szug edytował ten post 21 September 2012 - 20:16


#179 szug

szug

    Nowy

  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 22 September 2012 - 09:20

Dzis jak sobie przed chwila gralem w comcraft 0.4( chyba dobrze napisalem) i w tech demo KOMPLENIE SIE ZDZIWILEM, poniewaz tech demo chodzilo z 3-8 fps a comcratf 0.4 1-3 fps. Troche to dziwne, ale v 0.4 jest bardziej rozbudowana. Jednak byla mowa o OGROMNEJ OPTYMALIZACJI, ale i tak lubie ta gre. Moje gg 44441717 jestem na nim raz na jakis czas ale bede przynajmniej raz w tygodniu. To gg jest mobilne wiec nie moge prowadzic konferencji. A teraz POMYSL:
pisalem o wormsach armagedon na tela i ze fajnie by bylo grac w podobnego mc ale telefon moze tegonie pociagnac a wiec moze taki Comcraft na kompa albo real minecraft 3D z zastosowaniem kompletnie nie kwatratowego swiata. Oczywiscie nie chce odeslac CC w zapomnienie (lubie ta gre) ale nic nie poradze na moje pomysly :) ( Chyba dodam to do mojego opisu)

#180 szug

szug

    Nowy

  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 25 September 2012 - 20:02

No tak temat chyba MARTWY. O NIE NIC Z TEGO (zabrzmialo jak gatka alyx vence z hl2) temat ZYJE. Jestem tego "dowodem". Ponawiam kwestie pomyslow:
co z ta muzyka do CC? Robimy konkurs? A co z tymi teksturkami ( ja sobie poradze ) mozna by je dodac do CC jako textury zwiekszajace wydajnosc w nazwie.
No nie bylbym soba ( chyba ) gdybym nie napisal jakiegos pomysla :) a wiec:
multiplayer przez blootoch ( pomysl do bani bo za duzo roboty ale moze kiedys)
Tworca tej gry Queader masz 14 Lat, myslales aby pkonsultowac sie z kims bardziej doswiadczonym? Nie znam takiej osoby ale napewno jakas sie znajdzie.
Ja nie chce bys tylko uzytkownikiem tej gry, chce cos do niej wniesc (znowu "wiec") czyt moje poprzednie wpisy moze uda mi sie
jakos pomoc.
co do mojego gg to musze wykupic a narazie krucho z kasa mam (kolejny raz) wiec narazie nie wejde. Jeszcze raz prosze ja nie moge pisac na blogu comcrafta wiec poinformujcie Queadera aby tu zagladal.Kod mozna spbie poczytac? Chcialbym sie troche poduczyc kodowania. Moze pomoge.