Skocz do zawartości

Zdjęcie

ComCraft - Minecraft 3D na telefony z Java

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
184 odpowiedzi w tym temacie

#181 szug

szug

Nowy

• Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 25 wrzesień 2012 - 20:02

No tak temat chyba MARTWY. O NIE NIC Z TEGO (zabrzmialo jak gatka alyx vence z hl2) temat ZYJE. Jestem tego "dowodem". Ponawiam kwestie pomyslow:
co z ta muzyka do CC? Robimy konkurs? A co z tymi teksturkami ( ja sobie poradze ) mozna by je dodac do CC jako textury zwiekszajace wydajnosc w nazwie.
No nie bylbym soba ( chyba ) gdybym nie napisal jakiegos pomysla :) a wiec:
multiplayer przez blootoch ( pomysl do bani bo za duzo roboty ale moze kiedys)
Tworca tej gry Queader masz 14 Lat, myslales aby pkonsultowac sie z kims bardziej doswiadczonym? Nie znam takiej osoby ale napewno jakas sie znajdzie.
Ja nie chce bys tylko uzytkownikiem tej gry, chce cos do niej wniesc (znowu "wiec") czyt moje poprzednie wpisy moze uda mi sie
jakos pomoc.
co do mojego gg to musze wykupic a narazie krucho z kasa mam (kolejny raz) wiec narazie nie wejde. Jeszcze raz prosze ja nie moge pisac na blogu comcrafta wiec poinformujcie Queadera aby tu zagladal.Kod mozna spbie poczytac? Chcialbym sie troche poduczyc kodowania. Moze pomoge.

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#182 piotrkol7

piotrkol7

Bywalec

• Użytkownik
  • 107 postów

Napisano 25 wrzesień 2012 - 21:21

Nie da się poduczyć, gdy się nie umie :/ Zacznij od choćby htmla, potem bierz się za Javę. Taka moja sugestia i zdanie.
Dołączona grafika

#183 irth

irth

Początk. Programista

• Użytkownik
  • 115 postów

Napisano 26 wrzesień 2012 - 17:00

Queader, tak sobie myślę. Nie lepiej by było zrobić to w 2d? Coś jak projekt Razora, ale nie w klikaczu. To chyba łatwiejsze, a byłyby mniejsze wymagania, więcej FPS i (moim zdaniem) większa wygoda. Taki jakby klon terrari, z itemami z minecrafta. I wtedy mógłby być survival. Bo skoro Razorowy JavaCraft u mnie (bez mobów) 40fps a jest zrobiony w MMF2Dev to myślę, że w czystym J2ME by było przynajmniej 80.
KTO TO OTWORZY TEN JEST KOKSEM, JAK: Geroo, Karol350, xmenmax, Bziq, zbrojny120, grzdylek, bezio22, BaDgEr.

#184 piotrkol7

piotrkol7

Bywalec

• Użytkownik
  • 107 postów

Napisano 30 wrzesień 2012 - 21:27

@up, zajefajny pomysł, jestem za tym. Trzymaj plusa!
Dołączona grafika

#185 axell1997

axell1997

Nowy

• Użytkownik
  • 1 postów
  • mrZiggi

Napisano 21 marzec 2013 - 08:15

ja mam problem odnośnie tej gry "comcraft" oczewiście jest on zależny od wersji w 0.1 błąd java brak dostępnej pamięci w 0.2 i 0.2b ładował się do połowy i wyłanczał 0.3 nawet sie nie włączył 0.5 ex cośtam jak te błędy naprawić proszę o pomoc

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych