Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomysly odnosnie serwera


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
471 odpowiedzi w tym temacie

#41 GreyHavens

GreyHavens

    jCraft forever

  • Użytkownik+
  • 1893 postów

Napisano 18 December 2011 - 20:02

Przydała by się.. white lista!
Tak jak było przed 3 miesiącami (strzelam!). To znaczy ,że trzeba było złożyć podanie by móc grać..
Dlaczego!? Skąd taki pomysł!? A dlatego że nie mogę znieść 9 letnich dzieci które kradną, griefują, żebrają i błagają o jedzenie itp. przedmioty. Proszę o pozytywne rozpatrzenie prośby.

W koncu zasob grieferow i debili skonczy sie. Jezeli widzisz cos nieodpowiedniego to zglaszaj, da sie bana i bedzie spokoj ;)

 


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#42 Sibcat

Sibcat

    Gristle heel

  • Użytkownik
  • 355 postów
  • Throgrim

Napisano 19 December 2011 - 17:25

Marek86am1 ma całkowitą racje, ja też nie mogę znieść 9 letnich bachorów, które łamią zasady serwera jak się tylko da.

m7TInq0.png


#43 kaban00

kaban00

    Operator jCraft

  • Użytkownik+
  • 158 postów
  • kaban00

Napisano 19 December 2011 - 17:36

To zgłaszajcie ich na /modreq. Szybko się ich pozbędziemy :)

#44 Fifi

Fifi

  • Weteran
  • 1370 postów

Napisano 21 December 2011 - 12:58

Nie sądzę, żebyście się szybko pozbyli. Jak była tymczasowa mapa mieliście to gdzieś, a aktualnie chociaż byłem na serwerze 5 minut i głównie gadałem to i tak znalazłem i zgłosiłem 1 griefa.

Danie cuba zajmuje max. 1,5 minuty, zrobienie rollbacku około dwóch, jeżeli nie pierwsze to przynajmniej drugie mogłoby być.

Jak ma być tak jak ostatnio, że 3 razy w 1 dzień naprawiałem domek, nikt się nie przejął moim zgłoszeniem ani nie chciał mi dać cuba czy przynajmniej zrobić rollbacka to nie ma to żadnego sensu.

Dobrze byłoby gdyby było tak jak przed tym durnym pomysłem, żeby wprowadzić creative (który swoją drogą odrzuciliśmy w referendum, a administracja i tak zrobiła po swojemu, a nie tak jak chcieli gracze) - czyli whitelista, dołożyć do tego cuby, a przynajmniej HawkEye, żeby dało się robić rollbacki.

#45 GreyHavens

GreyHavens

    jCraft forever

  • Użytkownik+
  • 1893 postów

Napisano 21 December 2011 - 13:08

Nie wiem na jakich innych serwerach grales, ale dla mnie zrobienie rollbacka zajmuje mniej niz 10 sekund. Druga sprawa, to, ze jak masz grief to powinienes tylko zglosic, a nie zglosic i naprawiac. Cuboidow nie dajemy bo za duzo z tym problemow pozniej jest, juz mielismy cuboidy na serwerze i operatorzy nie mieli ani jednej wolnej chwili.

Kto ci powiedzial, ze nie da sie robic rollbackow? oO

Co do twojego "zgloszenia" to zapewne nie skorzystales z modreq, mimo iz na spawnie wyaznie napisane jest jak sie zglasza grief. Postepuj zgodnie ze wskazowkami to nie bedzie problemow :)

 


#46 Fifi

Fifi

  • Weteran
  • 1370 postów

Napisano 21 December 2011 - 18:16

Aktualnie zgłosiłem i nie naprawiałem ale to o innym mowa.

Podałem czas na przykładzie mnie, jako nieogarniętego admina, któremu się wpakowało 60kilka osób na serwer i który do niedawna administrował tym sam. Ale z cuboidami spokojnie nadążałem w pojedynkę :unsure:

Wtedy akurat nie było jeszcze tabliczek na spawnie bo był tylko taki mały, który Hime zbudowała.

Przepraszam. Trochu pozłoszczony jestem bo ostatnio jak była poprzednia mapka (nie ta creative) uzbierałem całkiem sporo fajnych rzeczy, a potem wszystko mi zdemolowano :( A na tej creative wcześniej było survi i przez to teraz nie można przenosić itemków ani budynków nawet jak ktoś trzymał rzeczy z survi w osobnej skrzynce. Chlip :(

#47 retor12

retor12

    Nowy

  • Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 24 December 2011 - 18:07

Ja chciałbym żeby było więzienie.Zamiast wyrzucenie z serwa to do więzienia. Tam by musiał wszystko oddać. Byłaby stołówka. Jeśli byłby perm to jest wyjątek więc wywalanie za ucieczkę perm.Byliby Strażnicy co by się zmieniali albo gdy komuś nie chciało się siedzieć w więzieniu to by zarabiał w kopalni jako robotnik albo inne prace. (UFF... Ale się rozpisałem ;))

#48 GreyHavens

GreyHavens

    jCraft forever

  • Użytkownik+
  • 1893 postów

Napisano 24 December 2011 - 20:43

Nie bedzie wiezienia poniewaz widzac po innych serwerach wiezienie wcale nie resocjalizuje griefera, dlatego dajemy bany.

 


#49 maciekg333

maciekg333

    Ekspert

  • Weteran
  • 1493 postów

Napisano 24 December 2011 - 21:24

Oj to zależy, dla griefera ban, ale jak ja się włamałem Valiantowi do domu, to powiniem do więzienia iść a nie mieć bana :D
Dołączona grafika

#50 Fifi

Fifi

  • Weteran
  • 1370 postów

Napisano 27 December 2011 - 13:49

Ja u mnie daję permy, chyba, że jakiś znajomy griefera zapewni, że już się dany wybryk więcej nie powtórzy.
Na razie działa i największe griefy to bugi mapy po tym jak jeden admin się pomylił z worldeditem i musiałem ubić serwer bez zapisu żeby mi się komp nie zwiesił xD

A ostatnio wprowadziłem magiczne więzienie tłokowe (czyli najśmieszniejszą rzecz jaką widziałem w MC, nie wiem już czy WillowxD czy ValiantSong to wymyślił ale chwała im za to ustrojstwo 8D), jak znajdą się grieferzy (bo mój serwer na szczęście cierpi na ich zupełny brak) to zobaczymy czy ich to zresocjalizuje :P

#51 Repcak1

Repcak1

    Uczony

  • Użytkownik
  • 693 postów

Napisano 30 December 2011 - 09:49

Co o tym sądzicie :)?

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



#52 czupryn

czupryn

    Ravort

  • Użytkownik
  • 567 postów

Napisano 30 December 2011 - 12:33

Ciekawy, jednak zastanawiam się czy będzie sens dostawania expa i kasy za wydobywanie tych samych kamieni. Z tego co się orientuję Adikso napisał plugin specjalnie dla nas dający możliwość sprzedawania swojego expa czy coś podobnego.

logo.png


#53 maciekg333

maciekg333

    Ekspert

  • Weteran
  • 1493 postów

Napisano 30 December 2011 - 20:25

Aaa... To dlatego Adikso ma żółty nick :D Kurczę, jak się nauczyć javy ? Z jakiegoś podręcznika, czy skąd ?
Dołączona grafika

#54 Danio

Danio

    szatan piekło 666

  • Użytkownik+
  • 2695 postów

Napisano 31 December 2011 - 12:11

Książka lub kurs. To drugie lepsze. Tylko nie myśl sobie, że hop-siup i wszystko umiesz, profesjonalna nauka Javy może zająć do kilku lat, jak zresztą czas nauczenia się każdego innego języka programowania.

Don't hold me back

This is my own hell


#55 WMR2

WMR2

    Tak naprawdę jestem tosterem ;_;

  • Użytkownik
  • 862 postów
  • WMR2

Napisano 31 December 2011 - 14:04

Jestem pełen podziwu dla Adikso, ja nie miałbym nerwów na tworzenie tego. Sporo trzeba się napracować i oczywiście trzeba znać Java'e ;)
Dołączona grafika

#56 Frogimen

Frogimen

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 178 postów

Napisano 17 January 2012 - 17:24

Bardzo by ułatwiło grę możliwość tworzenia targów z chest schopami w zarejestrowanych miastach.
Po za tym w każdym zarejestrowanym mieście powinny być zasady odnośnie budowania oraz zakaz budowania slamsów w odległości co najmniej 100 kratek od miasta.
Kolejnym fajnym rozwiązaniem była by nagroda za złapanie (zabicie) gierifera przez gracza ,który dostawał by nagrodę . A jedyne co by pomagało graczowi w znalezieniu sprawcy by był kompas , lub koordynaty.

#57 Fifi

Fifi

  • Weteran
  • 1370 postów

Napisano 12 February 2012 - 23:20

Już nic, jeżeli ktoś może proszę o kasację postu.

#58 GreyHavens

GreyHavens

    jCraft forever

  • Użytkownik+
  • 1893 postów

Napisano 12 February 2012 - 23:46

Twoj dom nie byl rollbackowany bo ostatnia akcja byla zapewne ponad 2 miesiece temu, a logi nie siegaja tak daleko na galerii -_-

Budynek zostal usuniety w trakcie sprzatania, zapewne z powodu albo niskiej wartosci artystycznej, albo z powodu robienia miejsca pod ambitniejsze projekty. Nie sugeruje tutaj nic, nie wiem nawet jak ten twoj budynek wygladal.

Natomiast dyskusja na temat creative / survival skonczyla sie juz we wrzesniu, nie bedziemy jej wznawiac miesiace po fakcie.

 


#59 Fifi

Fifi

  • Weteran
  • 1370 postów

Napisano 13 February 2012 - 00:01

Okok, przepraszam za zamieszanie i że się pozłościłem bez powodu.
Zwracam honor i proszę o wybaczenie.

Fifi (Alternejtiw).

#60 Doylgaafs

Doylgaafs

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 101 postów

Napisano 26 April 2012 - 19:24

Mam kilka pomysłów:
1. Uważam, że możliwość kupowania rzeczy stackami w AS obok sprzedawania stackami umiliła by wszystkim gre :). Jeżeli ktoś potrzebuje np. dużo wełny i musi ją kupować pojedyńczo to zabiera mu to dużo czasu.
2. Wejście na PVP powinno być dozwolone dopiero od 11 lub 12 punktów reputacji. W ten sposób uniknelibyśmy wchodzenia nowych graczy, których nie obchodzi czy dostaną jakiegoś bana (lub nie ogarniają o co chodzi i w ogóle), na PVP.
3. ehh... wyleciało mi z głowy. Jak sobie przypomne to napisze ;)
Dołączona grafika
Pomog?em Ci? Powiedzia?em co? co ma sens? Po prostu mnie lubisz?
KLIKNIJ W OBRAZEK NA GÓRZE I ZOSTAW MI DIASKA :)