Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Świat i budowle MaAjkel'a


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#21 Dalione

Dalione

    Aldwin

  • Użytkownik
  • 149 postów

Napisano 18 March 2011 - 13:58

boże kazdy dom z cegły wygląda jak dom jjay a most tez chyba pomysł człowieku logicznie po 3-ne drzewo to nie tylko pomysł jjay zanim on je miał to juz były wiec jeśli ktoś miał wcześniej to jjay tez ma plagiaty .... sory za błędy


Po pierwsze skoro już piszesz "Boże" pisz z dużej litery.
Po drugie nie wiem czy przeczytałeś mój pierwszy post w tym temacie, jeśli nie to zrób to jak najszybciej.
Po trzecie ogarnij te błędy , rób sobie dyktanda bo to pomaga.
A po czwarte , przeczytaj punkt drugi to może zrozumiesz o co mi chodzi.

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#22 MaAjkel

MaAjkel

    Nowy

  • Użytkownik
  • 38 postów

Napisano 18 March 2011 - 14:46

Po pierwsze może jest ateistą więc nie pisze z dużej :D
Po drugie z twojego pierwszego posta wynika, że posądziłeś mnie o plagiat. Masz trochę racji, most jest identyczny, ale robilem go na szybko, nie patrzyłem na jakieś let's play'e. Robiłem go sam. No i nie wiem jakim cudem jest podobny do jego mostu. Świątynia? A to też w części wzorowałem się na jj. Drzewo? Ha ja mam poczwórne a on miał potrójne... A w ogóle te drzewo se robiłem dla jaj. Wróćmy do domku. Tak jak to Serakel napisał, każdy dom z cegły jest podobny. Chyba, że zrobiłbym na nim nie wiem 2 wieżyczki to byłby oryginalny.
Zobaczyłem już chyba multum let's play'i więc zawsze coś z jakiegoś zapamiętam no i to wybuduję, bo mi się podoba. Nie cała budowla identyko tylko jakąś część. Nie podoba Ci się to, że coś jest troszkę podobne? To nie wchodź już w ten temat...

#23 Dramo

Dramo

    Mistrz

  • Zbanowany
  • 2366 postów

Napisano 18 March 2011 - 14:58

PLAGIAT! GRASZ W MINECRAFTA A JJAY PIERWSZY W NIEGO GRAŁ! PLAAAGIAT!!111oenoenoen

Ogólnie domek bardzo sympatyczny, latarnia i świątynia fajna. Nie wiem czy są podobne do budowli JJaya bo nie oglądam żadnych lp(może 2 odcinki) ale z tego co widzę to on staje się szybko wręcz bogiem niektórych osób
(a on miał trawę na świecie ty też masz plagiatujesz po nim etc)

Pracuj dalej, bardzo fajne budynki :)

#24 MaAjkel

MaAjkel

    Nowy

  • Użytkownik
  • 38 postów

Napisano 18 March 2011 - 15:03

Taa.. Coś mają na jego punkcie... A może to on plagiatuje od innych.. Nie wiadomo...
A co do latarni to parę dni temu zamieniłem clear stone'a na białą wełnę i teraz jest jeszcze lepszy efekt :)

#25 Dalione

Dalione

    Aldwin

  • Użytkownik
  • 149 postów

Napisano 18 March 2011 - 15:31

Nie wiem dlaczego mnie porównujecie do osób które piszą tak pod każdym domkiem , ja napisałem tylko że wyczuwam podobieństwo w twoich budowlach , a nie że zgapiłeś. Chyba że nie potraficie czytać i jesteście matołami (tak samo jak ci którzy wierzą w stereotypy). A tak przy okazji - ateiści nie wierzą w Boga , więc po co mieli by zaczynać od tego zdanie ? Myśl !


I od razu piszę że nie sugeruję że jesteście matołami , bo możecie się poskarżyć że tak odczuliście mój post i zaraz dostane 10 % ostrzeżenia.

#26 Dramo

Dramo

    Mistrz

  • Zbanowany
  • 2366 postów

Napisano 18 March 2011 - 15:34

Nie wiem dlaczego mnie porównujecie do osób które piszą tak pod każdym domkiem , ja napisałem tylko że wyczuwam podobieństwo w twoich budowlach , a nie że zgapiłeś. Chyba że nie potraficie czytać i jesteście matołami (tak samo jak ci którzy wierzą w stereotypy). A tak przy okazji - ateiści nie wierzą w Boga , więc po co mieli by zaczynać od tego zdanie ? Myśl !


I od razu piszę że nie sugeruję że jesteście matołami , bo możecie się poskarżyć że tak odczuliście mój post i zaraz dostane 10 % ostrzeżenia.

Ktoś Cię porównał? Nie wydaje mi się

#27 MaAjkel

MaAjkel

    Nowy

  • Użytkownik
  • 38 postów

Napisano 18 March 2011 - 15:46

Nikt Cie nie porównuje, tylko chodzi o ogół. Masa ludzi ciągle pieprzy o JJay'u i wariują na jego punkcie.
A no

A tak przy okazji - ateiści nie wierzą w Boga , więc po co mieli by zaczynać od tego zdanie ? Myśl !

Ok mój błąd. Troszkę sam się zamieszałem.

#28 Dalione

Dalione

    Aldwin

  • Użytkownik
  • 149 postów

Napisano 18 March 2011 - 16:15

Więc piszę z góry że ja nie zwariowałem tylko odczułem podobieństwo Twoich budowli. Tak , poczułem się porównany do tych osób , ale to już moje odczucia.