Skocz do zawartości


My Dino- Gra pisemna (Elementy Układanki + Kosiarze)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
633 odpowiedzi w tym temacie

#41 Modi

Modi

    How do you like me now?

  • Użytkownik+
  • 2144 postów

Napisano 08 August 2011 - 08:12

Po oglądnięciu odcinka poszłem do sklepu kupić coś do jedzenia a kiedy wróciłem jajko zaczęło się trząść i po chwili stało się ciemno chociaż były okna otwarte próbowałem zaświecić światło ...nic... po chwili skorupka zaczeła pękać i powoli stawało się znowu jasno... gdy się wykluł wyszedł z jajka i ....skoczył mi na ręke i zaczął mnie leciutko gryźć. Patrzył sie na mnie jakby ducha zobaczył swoimi czerwonymi oczami ...(pózniej może zrobie sygnaturke z jego wyglądem)...Chciałem dać mu owoce do jedzenia ... nie zjadł... pózniej jak już głowa mi pękała od jego jęczenia wpadłem na pomysł że może jest on mięsożerny zjadł kurczaka w chwile i zaczął się ... tulić... chyba już mnie się nie boi....Później chciałem wyjść ze smoczkiem na dwór kiedy nagle .... straciłem przytomność .. nie wiedziałem co się dzieje .. wszystko wirowało .. aż uderzyłem o ziemie z hukiem...
Nie wiem co się stało i ile czasu minęło ale zbudziłem sie .... w mieszkaniu kolegi Tord'a (urodził się w Anglii) ... wstałem i odrazu dał mi do rąk Desert eagle i 2 magazynki. Spytałem się go o co chodzi a on odpowiedział że na dworze jest .... dalej już nic nie mówił tylko wskazał żebym podszedł do okna . Podszedłem i co ujrzałem ? Setki zombiaków pałętających się wkoło bloku mieszkaniowego i dobijających się do naszych drzwi mój smok był za mną .
Miał na oko 3 metry (cudem sie zmieścił w mieszkaniu) i był cały czarny prócz oczu ... czerwone...

(Cholera rozspisałem sie troszke ...)

MODI RULZ!!!! ok


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#42 Alexefer

Alexefer

    Aether Explorer

  • Użytkownik
  • 483 postów

Napisano 08 August 2011 - 08:25

Zawołałem smoka, żeby mnie wyciągnął, ale razem z nim przyszedł zombi. Walnąłem go kilka razy z łopaty, aż padł na ziemię. Teraz otwieram powoli drzwi od piwnicy...

#43 Gość_matik7_*

Gość_matik7_*
  • Gość

Napisano 08 August 2011 - 11:28

@modi1
Edytuj i napisz coś o przebudzeniu ;)
@Cleo
Kiedy podlecieliście do niego, ale agenci obawiając się że wyskoczysz z helikoptera - przywiązali Cię do siedzenia.
Do helikoptera wskoczył jakiś człowiek z plecakiem i innym smokiem.
Teraz prowadźcie ze sobą rozmowę:
@Scor (teraz ja ci muszę coś dać ;) )
Helikopter do ciebie podlatuje. Widzisz przywiązanego człowieka ze smokiem na kolanach. Wskoczyłeś do niego, odłożyłeś plecak. Chciałeś porozmawiać z tym człowiekiem, jego imię: Cleo
Teraz prowadźcie ze sobą rozmowę:


@Alexefer
Gdy otworzyłeś drzwi coś stuknęło Cię w głowę to był jeden z twoich sąsiadów, którzy przeżyli. Obudziłeś się w szpitalu. "Gdzie ja jestem!?"- krzyczałeś "Witamy w 'Santopolis' mieście bez zarazy" odpowiedział Ci robot. Teraz musisz tylko znaleźć jakąś wolną działkę, by przeczekać wojnę z zombi. 
Dziś o 20:01 wszystkie smoki niewyklute z jaj zginą!

#44 Woolfer

Woolfer

    Dawniej LordWoolf ;)

  • Użytkownik
  • 303 postów

Napisano 08 August 2011 - 12:13

Dobijam zombie.

@
ScorBiota jakoś nie ma :P

#45 ScorBiot

ScorBiot

    IRC-ownik

  • Użytkownik+
  • 2705 postów
  • Scorbiot

Napisano 08 August 2011 - 12:15

@Cleo
- Dzięki niech będą stwórcy! Zaraz, moment - powiedziałem, dostrzegłszy tego małego gada - TY też TO masz?! Cholera, co tu się dzieje, może mi ktoś wytłumaczyć?! - Teraz dopiero usiadłem na miejscu, czując, jak tracę równowagę przez startujący śmigłowiec. 
@Woolfer
Słyszysz, jak nieumarli obrócili w drzazgi wysłużone drzwi frontowe. Musisz szybko uciekać, niestety ulice są niemożliwe do przejścia przez hordy żywych trupów.
Możesz:
1. Iść na pewną śmierć,
2. przedzierać się przez zaułki,
3. zrobić Carmageddon za pomocą swojego wozu zombiakom.


#46 Markus

Markus

    Mistrz zabawiania :)

  • Użytkownik
  • 406 postów

Napisano 08 August 2011 - 12:23

Ach,moja głowa!Gdzie ja jestem? To jakiś statek,halo jest tu kto? Na szczęście koło mnie był mój smok.Przeszukaliśmy statek,lecz nikogo tu nie było. Na szczęście radiostacja działała.Wzywaliśmy S.O.S.Nikt nie odbierał.Zabarykadowaliśmy się w kajucie kapitana gdzie była radiostacja.Znowu zjedliśmy coś,odpoczęliśmy.W nocy usłyszeliśmy głos z radia: "Halo ,odbieramy wasz sygnał S.O.S,odbiór"Odpowiedziałem "Tak,prosimy o pomoc,mapa wykazuje że jesteśmy na morzu Sólwgaciach niedaleko wyspy Krakak.A wy gdzie jesteście?Odbiór"."Już do was płyniemy,jesteśmy w mieście Santopolis,bez odbioru". Wtem usłyszałem jęk zombie z dolnego pokładu.Już były tuż tuż koło naszej kajuty...
Dołączona grafika

#47 Gość_matik7_*

Gość_matik7_*
  • Gość

Napisano 08 August 2011 - 12:43

Nagle smok każdego z was przemówił: "Santopolis- spotkasz tam innych smoczych jeźdźców. Podążaj tam!
@Markus (Sól w gaciach :D)
Znajdujesz pistolet z 2 flarami. Nagle zombi przedzierają się przez podłogę w kajucie w której się znajdujesz. Gdy wychodzisz widzisz helikopter lecący na zachód. Niestety za szybko leciał, abyś mógł zwrócić na siebie ich uwagę. Twój smok podleciał do Ciebie i powiedział to co napisałem 6 wersów wyżej. Ty przestraszony tym wszystkim wskoczyłeś do wody. W oddali przez mgłę płynie w twoją stronę łódź z nazwą "S. S. Santopolis II" ... 
@Cleo
Usłyszałeś głos z GPS-a: "6 kilometrów do Santopolis"
Pilot powiedział: "Hej! Zobacz nasz statek! Ktoś tam jest? (Markus!)", a drugi: "Nie to tylko zombie"

#48 ScorBiot

ScorBiot

    IRC-ownik

  • Użytkownik+
  • 2705 postów
  • Scorbiot

Napisano 08 August 2011 - 12:48

@Cleo
- Nosz kurr..! - Wstałem i podeszłem do wyjścia, trzymając się ścian i stojąc przodem do krajobrazu żywcem wyciętym z jakiegoś filmu klasy B. - Budzę się wieczorem i od razu jakieś rewelacje! - kontynuowałem, nadal będąc tyłem do Cleo - A ty? Co ty tutaj robisz? Chyba mi nie wmówisz, że jesteś tu przypadkiem? Ale... Muszę chwilę odpocząć... Pomówmy o czymś innym... Masz smoka? Ciekawe... Oboje mamy... - Teraz już wróciłem na miejsce, nadal mając przed oczami ten straszliwy widok martwego miasta - Mojego uratowałem dzięki ASG... - westchnąłem - Masz fajki? Muszę zapalić. - wyjąłem nóż i rozciąłem więzy trzymające go w miejscu.

- Że co? Na pewno nie człowiek? Crest, poświeć tam! - Mój smok wprawdzie nie spróbował zrobić z siebie reflektora, tylko posłał... Płynne światło? Tam w dół... - I powiedzcie, co to jest Santopolis i czemu to gó**o jest takie ważne?

#49 Modi

Modi

    How do you like me now?

  • Użytkownik+
  • 2144 postów

Napisano 08 August 2011 - 12:57

Osłupiałem po tym jak mój smok powiedział to zdanie ale ... spytałem sie Tord'a gdzie jest to Santopolis on powiedział że jakieś 100 kilometrów na wschód (Matko Boska....) Wziąłem smoczka na ręce, przygotowaliśmy broń i wyszliśmy w strone jego auta ... cudem nie rzuciły sie na nas zombie ... odpaliliśmy auto i ruszyliśmy autostradą (zajmie to 3 posty plus tankowanie to 4)

MODI RULZ!!!! ok


#50 Gość_matik7_*

Gość_matik7_*
  • Gość

Napisano 08 August 2011 - 12:58

@Cleo i ScorBiot
Pilot: "Santopolis to miasto wolne od zombich. Jest otoczone wielką kulą zrobioną ze szkła tytanowego." Pielęgniarka: "Ale niestety jest tam coraz trudniej. Zbuntowało się już około 10 robotów"
Mike (Koleś z bazooką) : "Skaczę!"- Skoczył w dół ze spadochronem...

#51 ScorBiot

ScorBiot

    IRC-ownik

  • Użytkownik+
  • 2705 postów
  • Scorbiot

Napisano 08 August 2011 - 12:59

@modi1
Przecież to maluśki smok...
PS. jesteś pod moimi skrzydłami.
 
@Mike
- Hej, koleś, co ty od*****alasz? Co on robi? Po kiego grzyba skacze?

#52 Gość_matik7_*

Gość_matik7_*
  • Gość

Napisano 08 August 2011 - 13:00

@modi1
Twój smok jest jeszcze mały nie możecia na nim lecieć i to jest 100km na wschód!!! 
@Cleo i Scor
GPS: "2 km do: Santopolis."

#53 Jeff The Morderca

Jeff The Morderca

    Zbanowany

  • Użytkownik
  • 822 postów
  • nie wiem

Napisano 08 August 2011 - 13:02

Twoje imie: TNTeener
Nazwa smoka: Darkedix
Typ smoka: Ciemność
Historia jak go znalazłem: Pewnego dnia jechałem samochodem i skończyło mi się paliwo. Zatankowałem go i pojechałem do domu. Przed domem leżało jajko.Poszłem spać następnego dnia widzę jajko na stolę.


Chyba mnie pomineliście albo coś.
Dołączona grafika
[img[http://www.troll.me/...d/wc-donald.png[/img]
glupota123.blogspot.com - R.I.P Normalny Internet [*]

MIAŁEM ESSENTIALS PRZETERMINOWANE.


ludzie nie miejcie serca z cabelston


#54 ScorBiot

ScorBiot

    IRC-ownik

  • Użytkownik+
  • 2705 postów
  • Scorbiot

Napisano 08 August 2011 - 13:04

@TNTeener
Dla mie za mało epicka historia.
 
- Mówiłem już, uratowałem go dzięki ASG. Ale teraz może mi ktoś chociaż broń dać?

#55 Gość_matik7_*

Gość_matik7_*
  • Gość

Napisano 08 August 2011 - 13:04

@Scor
Pilot: ''K***a! Mike! Co ty odpier****sz!?''- Podchodzi do Scorbiota: "Umiesz kierować helikopterem!? Idź szybko!''-----''Mike! Ty sukinsynu! Jak mogłeś nam to zrobić K***a!?''

#56 Modi

Modi

    How do you like me now?

  • Użytkownik+
  • 2144 postów

Napisano 08 August 2011 - 13:10

Dobra editne
PS:Ile on rośnie ?

MODI RULZ!!!! ok


#57 Gość_matik7_*

Gość_matik7_*
  • Gość

Napisano 08 August 2011 - 13:11

@modi1
Patrz w spoiler:
Czyli tu


#58 ScorBiot

ScorBiot

    IRC-ownik

  • Użytkownik+
  • 2705 postów
  • Scorbiot

Napisano 08 August 2011 - 13:18

- Hej, hej, ej! Co się k***a dzieje?! Umie ktoś pilotować śmigłowiec? - nie oczekując na reakcję szybko zasiadłem za stery - Eh, chol**ne życie... Macie jakąś broń? Karabin jakiś, albo inny szajs?

#59 Modi

Modi

    How do you like me now?

  • Użytkownik+
  • 2144 postów

Napisano 08 August 2011 - 13:18

A w postach ?

MODI RULZ!!!! ok


#60 ScorBiot

ScorBiot

    IRC-ownik

  • Użytkownik+
  • 2705 postów
  • Scorbiot

Napisano 08 August 2011 - 13:20

Zależy jak postępujesz. Musisz go ekspić.