Skocz do zawartości


Zdjęcie

[1.13.1][50S][NP][Jail+Freebuild] mc.cosylandia.pl NOWA EDYCJA!

FreeBuild NoPremium Prison

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
59 odpowiedzi w tym temacie

#21 Somka

Somka

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 466 postów

Napisano 29 August 2018 - 09:39

Wtf P2W jak ciul i te /fly dla vipa xdddd

Edytuj ip z tematu, byłem na serwerze i nie znalazłem mobareny, ale za to naczytałem się sporo o vipie i kupowaniu rangi.


  • Ersan i Phgo lubią to

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#22 KasupeX

KasupeX

    Znawca

  • Użytkownik
  • 201 postów
  • Kasunio#0275
  • Kasunio

Napisano 29 August 2018 - 09:39

Spamilem o EULA? Odpowiadalem tylko na wasze 'argumenty' ze serwer jest p2w.

 

80% serwerow survival daje komendy /fly /heal /back dla vipa? Prosze cie...

80% serwerów FREEBUIILD 


6742.jpg


#23 Yxu.

Yxu.

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 244 postów
  • Yxu.#6560
  • Yxu_

Napisano 29 August 2018 - 09:56

Podaj chociaż nazwę jednego xD


  • Phgo lubi to

#24 Phgo

Phgo

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 76 postów

Napisano 29 August 2018 - 11:00

Serwer jest mocno P2W.
 
https://zapodaj.net/...adf114.png.html
 
Po wytknieciu tego administratorowi :
 
https://zapodaj.net/...a03719.png.html


Byłem skłonny zagrać, ale po przeczytaniu screenów powyżej zaprezentowanych przez ProjectElgarię nie mam zamiaru nawet wchodzić.
Właściciel powinien wiedzieć że nikt inny ale on sam szczególnie powinien zachowywać się bardzo profesjonalnie, a tu właściciel tego nie robi - gracz ProjektElgaria napisał mu własne zdanie o nieprzestrzeganiu EULA po czym został zaatakowany przez właściciela (świadczy to o tym, że właściciel albo jest dzieckiem albo nie powinien robić serwera bo nie zna podstawowych zasad kultury wobec podwładnych). To normalne że inni gracze mogą sobie pozwalać na hejt innych graczy, ale u właścicieli takie zachowanie jest nie profesjonalne, nie etyczne i świadczy o braku profesjonalizmu i braku doświadczenia.

Co do EULA wszyscy mają rację powinieneś jego przestrzegać zagraj sobie na zagranicznych serwerach np. Hypixelu tam jest ono przestrzegane i to dowód że na VIPach można zarabiać w sposób kosmetyczny a nie komercyjny jak w latach '14 XXIw. (które już minęły) tak jak ty to robisz i tylko pogłębiasz zasadę że w Polsce panuje stagnacja i nadal łamane jest EULA.

Osobiście nie mam zamiaru grać na tak skorumpowanym serwerze a nawet serwerach bo osobiście mając porównanie z zagranicą gram tylko na polskich serwerach którego EULA przestrzegają. ;)
EULA jest fair nie tylko wobec Microsoftu/Mojangu ale także przede wszystkim wobec graczy MC.

#25 KasupeX

KasupeX

    Znawca

  • Użytkownik
  • 201 postów
  • Kasunio#0275
  • Kasunio

Napisano 29 August 2018 - 12:28

Wtf P2W jak ciul i te /fly dla vipa xdddd
Edytuj ip z tematu, byłem na serwerze i nie znalazłem mobareny, ale za to naczytałem się sporo o vipie i kupowaniu rangi.

/ma join :)
 

Podaj chociaż nazwę jednego xD

Ty mi podaj chociaż jeden gdzie Vip nie posiada fly :)
 
 

Byłem skłonny zagrać, ale po przeczytaniu screenów powyżej zaprezentowanych przez ProjectElgarię nie mam zamiaru nawet wchodzić.
Właściciel powinien wiedzieć że nikt inny ale on sam szczególnie powinien zachowywać się bardzo profesjonalnie, a tu właściciel tego nie robi - gracz ProjektElgaria napisał mu własne zdanie o nieprzestrzeganiu EULA po czym został zaatakowany przez właściciela (świadczy to o tym, że właściciel albo jest dzieckiem albo nie powinien robić serwera bo nie zna podstawowych zasad kultury wobec podwładnych). To normalne że inni gracze mogą sobie pozwalać na hejt innych graczy, ale u właścicieli takie zachowanie jest nie profesjonalne, nie etyczne i świadczy o braku profesjonalizmu i braku doświadczenia.

Co do EULA wszyscy mają rację powinieneś jego przestrzegać zagraj sobie na zagranicznych serwerach np. Hypixelu tam jest ono przestrzegane i to dowód że na VIPach można zarabiać w sposób kosmetyczny a nie komercyjny jak w latach '14 XXIw. (które już minęły) tak jak ty to robisz i tylko pogłębiasz zasadę że w Polsce panuje stagnacja i nadal łamane jest EULA.

Osobiście nie mam zamiaru grać na tak skorumpowanym serwerze a nawet serwerach bo osobiście mając porównanie z zagranicą gram tylko na polskich serwerach którego EULA przestrzegają.  ;)
EULA jest fair nie tylko wobec Microsoftu/Mojangu ale także przede wszystkim wobec graczy MC.
 

 

Nikt nikogo do gry nie zmusza :) Wszystko co ma VIP można osiągnąć poprzez gre na serwerze no może oprócz /fly i 3x /sethome :)


Użytkownik KasupeX edytował ten post 29 August 2018 - 12:32

6742.jpg


#26 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 29 August 2018 - 12:42

Po komentarzach można stwierdzić jasno i czytelnie, że serwer nie jest warty uwagi.

Byłem tam, ale wyszedłem, graczy było niewielu.

 

Jeśli chodzi o sam serwer, to sprawia wrażenie maszynki do zarabiania na graczach, poziom P2W wystrzelił po za skalę.

 

Prezentacja jest uboga, zero wysiłku.

 

Moja opinia na temat tego serwera: 2/10


  • Ersan lubi to

,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#27 Yxu.

Yxu.

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 244 postów
  • Yxu.#6560
  • Yxu_

Napisano 29 August 2018 - 12:54

To ja pierwszy zadałem pytanie o serwer freebuild, na którym jest /fly dla vipa.

Serwer jest nie wart uwagi ze względu na brak automatycznych działek (możliwość kupna komendą) oraz przez liczne błędy i nie dociągnięcia. Serwer nie polecam.



#28 Somka

Somka

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 466 postów

Napisano 29 August 2018 - 13:15

Ja znam tylko jeden serwer gdzie na frebuildzie vipy/svipy/evipy mają fly, ale tam P2W jest tak najeb**y że mojang postawiło serwerowi ultimatum.

#29 fullfun

fullfun

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 599 postów

Napisano 29 August 2018 - 13:43

Na 98% serwerów (z klasą) Vip ma jedynie udogodnienia kosmetyczne oraz delikatną przewagę w postaci prostych zestawów łatwo zdobywalnych.



#30 KasupeX

KasupeX

    Znawca

  • Użytkownik
  • 201 postów
  • Kasunio#0275
  • Kasunio

Napisano 29 August 2018 - 16:19

Na 98% serwerów (z klasą) Vip ma jedynie udogodnienia kosmetyczne oraz delikatną przewagę w postaci prostych zestawów łatwo zdobywalnych.

Skąd taka statystyka? :)


6742.jpg


#31 Yxu.

Yxu.

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 244 postów
  • Yxu.#6560
  • Yxu_

Napisano 29 August 2018 - 17:44

Zacznijmy od tego, skąd Twoja statystyka.


Użytkownik Yxu. edytował ten post 29 August 2018 - 17:44


#32 fullfun

fullfun

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 599 postów

Napisano 29 August 2018 - 18:03

Skąd taka statystyka? :)

Stąd, że szanujący się właściciele serwerów przestrzegają prawa.


Użytkownik fullfun edytował ten post 29 August 2018 - 18:03

  • Phgo lubi to

#33 KasupeX

KasupeX

    Znawca

  • Użytkownik
  • 201 postów
  • Kasunio#0275
  • Kasunio

Napisano 29 August 2018 - 21:09

Stąd, że szanujący się właściciele serwerów przestrzegają prawa.

 
 
Chyba mnie zamkną za udostępnienie randze Vip latania na serwerze minecraft ¯\_(ツ)_/¯


6742.jpg


#34 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 29 August 2018 - 21:14

 
 
Chyba mnie zamkną za udostępnienie randze Vip latania na serwerze minecraft ¯\_(ツ)_/¯

 

Kto wie kiedy ktoś to sprawdzi, może już czas najwyższy?


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#35 KasupeX

KasupeX

    Znawca

  • Użytkownik
  • 201 postów
  • Kasunio#0275
  • Kasunio

Napisano 29 August 2018 - 21:15

Kto wie kiedy ktoś to sprawdzi, może już czas najwyższy?

¯\_(ツ)_/¯


6742.jpg


#36 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 29 August 2018 - 21:24

Zrób przyjemność graczom i posłuchaj ,,Starszych" z polskiej sceny.

Albo robisz serwer dla pieniędzy albo dla satysfakcji.

 

Wybierz jedno.


  • Phgo lubi to

,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#37 KasupeX

KasupeX

    Znawca

  • Użytkownik
  • 201 postów
  • Kasunio#0275
  • Kasunio

Napisano 30 August 2018 - 12:34

Zrób przyjemność graczom i posłuchaj ,,Starszych" z polskiej sceny.

Albo robisz serwer dla pieniędzy albo dla satysfakcji.

 

Wybierz jedno.

Nie wiem kto tu jest "starszy" na polskiej scenie, a poza tym nikt kto gra na serwerze nie narzeka na nic, a jak mają jakieś propozycje/znajdą błąd to od razu zgłaszają :)

No przykro mi, że jak ktoś wbija na 5 minut ponarzekać na wszystko bo u nas jest inaczej niż na masówkach, gdzie wszystko musi być automatyczne, to wychodzi i płacze na forum ¯\_(ツ)_/¯


6742.jpg


#38 ProjectElgaria

ProjectElgaria

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 55 postów

Napisano 30 August 2018 - 12:49

No przykro mi, że jak ktoś wbija na 5 minut ponarzekać na wszystko bo u nas jest inaczej niż na masówkach, gdzie wszystko musi być automatyczne, to wychodzi i płacze na forum ¯\_(ツ)_/¯

 

Skoncz. Gdzie 'plakalem' o tym, ze dzialki nie sa automatycznie? Zwrocilem uwage, ze serwer jest mocno P2W - jest to prawda.

 

Inaczej niz na masowkach? Tam tez jest P2W - nic sie nie zmienia.



#39 KasupeX

KasupeX

    Znawca

  • Użytkownik
  • 201 postów
  • Kasunio#0275
  • Kasunio

Napisano 30 August 2018 - 14:01

Skoncz. Gdzie 'plakalem' o tym, ze dzialki nie sa automatycznie? Zwrocilem uwage, ze serwer jest mocno P2W - jest to prawda.

 

Inaczej niz na masowkach? Tam tez jest P2W - nic sie nie zmienia.

Akurat w tym przypadku nie chodziło mi o Ciebie.


@topic Dodano prezentację graficzną :)


6742.jpg


#40 KasupeX

KasupeX

    Znawca

  • Użytkownik
  • 201 postów
  • Kasunio#0275
  • Kasunio

Napisano 03 September 2018 - 11:38

Dodano możliwość przeniesienia znalezionych zwierząt z mapy surowcowej na swoją działkę :) 


6742.jpg






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: FreeBuild, NoPremium, Prison