Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jakich komend trzeba użyć, by ustawić gamemode i zabrać permisje.

MC 1.13 Komendy Jednosobowy

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 DankiScar

DankiScar

    Nowy

  • Użytkownik
  • 34 postów
  • DankiScar

Napisano 30 July 2018 - 18:33

Witam!

 

Mam mały problem. Zrobiłem mapkę na minecraft 1.13 (tryb jednoosobowy) i nie wiem, jakich komend trzeba użyć, by naprawić mały błąd. Skończyłem mapkę i wylogowałem się, mając tryb kreatywny i zalogowałem się na inny launcher pod całkiem innym nick'iem (dodam, ze mam MC Premium). I okazało się, że na tym losowym nicku osoba jest w tym samym miejscu co się wylogowałem i ma tryb kreatywny i tego command blocka. Ustawiłem komendą /setworldspawn (lub podobną) spawn dla świata, lecz postać tam nawet się nie ,,zrespawnowała" . Na tym losowym koncie ma również permisje. Właśnie szukam komendy, która usunęłaby permisję do dawania gamemode itp. i żeby dana osoba ,,spawniła" się w wyznaczonym miejscu. A jeżeli ostatecznie się nie da na jednoosobowym, to czy po wgraniu na serwer da się to ustawić jakimiś komendami i czy po pobraniu tej mapki z serwera te komendy będą działać i osoba nie będzie miała permisji i by po wejściu na mapkę ,,zrespawnowała" się w wyznaczonym miejscu?  :ocelot:



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Lewonier!

Lewonier!

    Ekspert

  • Użytkownik+
  • 802 postów
  • Lewyyy#5568
  • MRLewonier

Napisano 30 July 2018 - 20:00

Po prostu ustaw się w miejscu gdzie chcesz by był spawn, ustaw gamemode jaki chcesz i zapisz mapę. Gracz ma te samo postępy co ty.


Pościczki 

Liczba postów: 100 200 300 400 500 600 700 800 900 1000...

Rejestracja: ojoj daaaawno kiedyś

kolorki: ========......................

 

 

 

 






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: MC 1.13, Komendy, Jednosobowy