Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Inne] Poszukiwani testerzy

tester

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 tytanik2011

tytanik2011

    Góra Lodowa

  • Użytkownik
  • 157 postów
  • tytanik2011

Napisano 26 July 2018 - 18:39

  • Nazwa i opis projektu/serwera: Serwer skyblock, wersje 1.8-1.13. Więcej opowiem po zgłoszeniu.
  • Oczekuję: Rozgrywki na serwerze, usilnego próbowania zniszczenia serwera, włamania się na konta administratorów itp. Po prostu znalezienie tylu błędów ile się uda.
  • Oferuję: Po starcie serwera rangę, przedmioty na start. Jeżeli masz inne wymagania możemy się dogadać.
  • O mnie: Mam na imię Michał, serwery minecraft robię już od kilku lat. Moją pasją jest lotnictwo (jak ktoś się orientuje to teoria PPL zdana ;D)
  • Kontakt: PW na forum


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 TheNightSteve

TheNightSteve

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 198 postów

Napisano 26 July 2018 - 19:42

Czy jest sens tworzenia kolejnego skyblock'a? Stworz cos orginalnego :0

#3 Roqqu

Roqqu

    tak

  • Użytkownik+
  • 528 postów
  • Roqqu

Napisano 27 July 2018 - 10:22

@up no tak, ale skyblocka na 1.13 jeszcze nie ma ;P
A na dodatek, moze beda jakies dodatki? kappa



#4 Virtuosso

Virtuosso

    Znawca

  • Użytkownik
  • 212 postów
  • Virtuoz#0457
  • KDV_Virtuosso

Napisano 27 July 2018 - 20:06

Czy jest sens tworzenia kolejnego skyblock'a? Stworz cos orginalnego :0

Wymagasz od niego kreatywności, a piszesz pod tematami jak jakieś zwierze, posty, które niczego nie wnoszą.Najpierw wymagaj czegoś od siebie, a później od innych.A jak już masz coś komentować to rób to w sposób NORMALNY i z logiką.

 

A co do tematu, 

 

 

  • Nazwa i opis projektu/serwera: Serwer skyblock, wersje 1.8-1.13. Więcej opowiem po zgłoszeniu.
  • Oczekuję: Rozgrywki na serwerze, usilnego próbowania zniszczenia serwera, włamania się na konta administratorów itp. Po prostu znalezienie tylu błędów ile się uda.
  • Oferuję: Po starcie serwera rangę, przedmioty na start. Jeżeli masz inne wymagania możemy się dogadać.
  • O mnie: Mam na imię Michał, serwery minecraft robię już od kilku lat. Moją pasją jest lotnictwo (jak ktoś się orientuje to teoria PPL zdana ;D)
  • Kontakt: PW na forum

 

Skoro szukasz testerów powinieneś napisać z jakimi pluginami mieliby do czynienia, napisać wszystkie niezbędne rzeczy, aby taki typowy tester wiedział z czym musi mu się pracować.







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: tester