Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Inne] Poszukuję beta testerów!

inne tester

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 N3ls0n

N3ls0n

    Nowy

  • Użytkownik
  • 40 postów

Napisano 23 June 2018 - 16:09

  • Nazwa i opis projektu/serwera: OurVillage to serwer tworzony przez amatorów, którzy pierwszy raz tworzą coś co ujrzy światło dzienne. Jest to serwer typu Freebuild, na którym nie zobaczycie płaskiego, monotonnego terenu z PlotMe. Działkę możecie dostać na zwykłym świecie w sąsiedztwie innych graczy. Liczymy że ten serwer będzie klimatem przypominał właśnie taka 'NasząWioskę' :D . Stawiamy też na ekonomię graczy i potrzebujemy od Was wielu pomysłów!
  • Oczekuję: Czasu na grę i możliwości dopasowania czasu, bo narazie nie możemy mieć włączonego serwera 24/7, pomysłów, doświadczenia w grze na serwerach tego typu, dobrej myśli i cierpliwości! 
  • Oferuję: Nie wiem co mogłbym tu wpisać, bo zapłacic nie mogę, ale oferuję pomysł i coś innego niż zwykłe freebuildy no i rangę beta testera, która wyróżni Was po oficjalnym starcie (oczywiście jeśli dotrwacie do końca betatestów i będziecie aktywni podczas nich, błędy same sie nie wykryją!)
  • O mnie: Jestem Jakub, własny serwer w planach miałem od dawna, jednak dopiero teraz pod koniec roku szkolnego zacząłem nad nim pracować wraz z moim przyjacielem, Łukaszem. Wcześniej tylko trochę bawiłem się na lokalnych serwerach, nawet próbowałem pisać własne skrypty w Skripcie i trochę używam tej wiedzy przy aktualnym tworzeniu serwera.
  • Kontakt: Priv na forum lub discord: 

    By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


Użytkownik N3ls0n edytował ten post 23 June 2018 - 16:10


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 KaiserrPL

KaiserrPL

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 145 postów
  • ThePolishKaiserr#1867
  • KaiserrPL

Napisano 23 June 2018 - 16:13

Zgłaszam się



#3 blyak

blyak

    Syn Diabła | Server Maker

  • Użytkownik+
  • 386 postów
  • blyak#8582
  • blakczu

Napisano 23 June 2018 - 17:29

Chętnie zostanę na dłużej i wam pomogę :) 


blak.png

 


#4 Gość_zeber_*

Gość_zeber_*
  • Gość

Napisano 23 June 2018 - 19:26

O, brzmi jak minecraft-elite.pl. Zgłaszam się.







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: inne, tester