Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Inne] Przetłumaczę twój plugin!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
48 odpowiedzi w tym temacie

#21 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 09 June 2018 - 17:02

Innymi słowy Kali ukraść krowę dobrze, krowa ukraś Kalego źle. Odrobinka hipokryzji zawsze dobra. Mówiłem ci: zacznij wreszcie myśleć
  • Katniss i blyak lubią to

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#22 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 09 June 2018 - 17:03

Mam powody, nie odpisuj mi na to nie chcę twojej opinii która nie wnosi nic wartościowego jak kolejny typ broniący innego typa bo 14'latek go obraża no hallo :)

Zdaje mi się, że to jest forum i mam do tego prawo... ;)

Ciekawi mnie też ile twoja wypowiedź wnosi wartościowego do dyskusji.


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#23 blyak

blyak

    Syn Diabła | Server Maker

  • Użytkownik+
  • 386 postów
  • blyak#8582
  • blakczu

Napisano 09 June 2018 - 17:08

Zdaje mi się że mam prawo do komentowania...

Być może nie wiele, w systemie wagowym mogła by dostać tak z 1.00

To nie znaczy że zagniesz wszystkich swoimi argumentami :)


Innymi słowy Kali ukraść krowę dobrze, krowa ukraś Kalego źle. Odrobinka hipokryzji zawsze dobra. Mówiłem ci: zacznij wreszcie myśleć

Już


Użytkownik RrMinecraft edytował ten post 09 June 2018 - 17:10

blak.png

 


#24 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 09 June 2018 - 17:21

Zdaje mi się że mam prawo do komentowania...
Być może nie wiele, w systemie wagowym mogła by dostać tak z 1.00
To nie znaczy że zagniesz wszystkich swoimi argumentami :)

Już


Mógłbyś napisać to po polsku?

#25 blyak

blyak

    Syn Diabła | Server Maker

  • Użytkownik+
  • 386 postów
  • blyak#8582
  • blakczu

Napisano 09 June 2018 - 17:48

不.

杀死你自己.

 

Skoro to chiński to skorzystaj z usługi tego typa xDDDDD

za 2.20 na pewno nie użyje translatora xDD

 

Koniec konwersacji z tobą, śmiesznie było ale co, trzeba kiedyś skończyć :)


Użytkownik RrMinecraft edytował ten post 09 June 2018 - 17:50

blak.png

 


#26 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 09 June 2018 - 17:55


不.

杀死你自己.


Skoro to chiński to skorzystaj z usługi tego typa xDDDDD

za 2.20 na pewno nie użyje translatora xDD

Koniec konwersacji z tobą, śmiesznie było ale co, trzeba kiedyś skończyć :)


Pisanie z tobą było dosyć przykrym doświadczeniem bo nie wiedziałem, że można być tak ograniczonym. Wytłumacz mi proszę w takim razie dlaczego ciągle istnieje zawód tłumacza.

#27 blyak

blyak

    Syn Diabła | Server Maker

  • Użytkownik+
  • 386 postów
  • blyak#8582
  • blakczu

Napisano 09 June 2018 - 17:58

Bo tłumacz tłumaczy  coś wartościowego, książki, filmy, gry.

A nie kurła pluginy gdzie możesz je wyżebrać za DARMO!

Jak przedstawiałem wcześniej, essentials_messages da się to w długim czasie bez skilli przetłumaczyć, nie wymaga to zawodu ani ukończenia filologi angielskiej nic takiego, nie pisz mi już skoro to taka udręka bo gdy ci odpisuję to tylko RrMinecraft płakał jak odpisywał xdn't


blak.png

 


#28 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 09 June 2018 - 18:03

Bo tłumacz tłumaczy coś wartościowego, książki, filmy, gry.
A nie kurła pluginy gdzie możesz je wyżebrać za DARMO!
Jak przedstawiałem wcześniej, essentials_messages da się to w długim czasie bez skilli przetłumaczyć, nie wymaga to zawodu ani ukończenia filologi angielskiej nic takiego, nie pisz mi już skoro to taka udręka bo gdy ci odpisuję to tylko RrMinecraft płakał jak odpisywał xdn't


To ci podpowiem bo ty chyba nie masz zielonego pojęcia o tym jak działa świat: tłumacz tłumaczy wszystko na co dostanie zlecenie: recepty, regulaminy, dokumenty itd etc. Nie ma żadnej skali ważności. A pluginy są różne. Z essentialis nikt się nie zgłosi bo wiadomo że ma już oficjalne tłumaczenie. Ale pluginów są tysiące i większość z nich nie ma tłumaczenia.

PS cesarz dowcipu

#29 blyak

blyak

    Syn Diabła | Server Maker

  • Użytkownik+
  • 386 postów
  • blyak#8582
  • blakczu

Napisano 09 June 2018 - 18:07

Nie nie wiem jak działa świat działa sobie na silniku bukkit a niebo jest czerwone, utkaj du*e typie idąc tą drogą mogę domyślić się że skoro przetłumaczę plugin będę tłumaczem, skoro upiekę bagietkę będę piekarzem a może bagieciarzem?

[Czytaj więcej]


  • Jaca097 lubi to

blak.png

 


#30 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 09 June 2018 - 18:12

Nie nie wiem jak działa świat działa sobie na silniku bukkit a niebo jest czerwone, utkaj du*e typie idąc tą drogą mogę domyślić się że skoro przetłumaczę plugin będę tłumaczem, skoro upiekę bagietkę będę piekarzem a może bagieciarzem?

[Czytaj więcej]


Ojoj ktoś tu sobie znowu nie radzi z emocjami. Jak przestaniesz postrzegać świat na jedynie w odcieniach czerni i bieli (i tak wiem że nie ogarniesz tej przenośni więc trzymaj podpowiedź: to figura retoryczna) to odkryjesz, że znając dobrze język możesz być hobbystycznym tłumaczem tak samo z piekarzem. Nie masz dokumentów na wykonywanie tego zawodu ale posiadasz pewne umiejętności które umożliwiają ci wykonywanie pewnych zadań. Powtórzę jeszcze raz: zacznij myśleć dzieciaku

#31 blyak

blyak

    Syn Diabła | Server Maker

  • Użytkownik+
  • 386 postów
  • blyak#8582
  • blakczu

Napisano 09 June 2018 - 18:14

Jesteś na wysokim poziomie przezywając mnie od dzieciaków, może twój wiek przekracza 18 lat, to nie znaczy że ci wolno, nie twoja sprawa w jakim jestem wieku i z czym nie mam problemu a z czym mam, a reszta posta to tak ok :)


blak.png

 


#32 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 09 June 2018 - 18:24

Jesteś na wysokim poziomie przezywając mnie od dzieciaków, może twój wiek przekracza 18 lat, to nie znaczy że ci wolno, nie twoja sprawa w jakim jestem wieku i z czym nie mam problemu a z czym mam, a reszta posta to tak ok :)


Przypomnę ci że we wcześniejszych postach jakoś nie miałeś provlemu z obrażaniem mnie ale kogoś tu widocznie zabolało serduszko. Skoro mi nie wolno to bardzo proszę, czekam na pozew. Natomiast samo to słowo jest z zgrubieniem od wyrazu dziecko. Czyli wszystko się zgadza

Użytkownik benio1394 edytował ten post 09 June 2018 - 18:24


#33 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 09 June 2018 - 18:30

Bo tłumacz tłumaczy  coś wartościowego, książki, filmy, gry.

A nie kurła pluginy gdzie możesz je wyżebrać za DARMO!

Jak przedstawiałem wcześniej, essentials_messages da się to w długim czasie bez skilli przetłumaczyć, nie wymaga to zawodu ani ukończenia filologi angielskiej nic takiego, nie pisz mi już skoro to taka udręka bo gdy ci odpisuję to tylko RrMinecraft płakał jak odpisywał xdn't

Weź się ogarnij... Walnij kilka razy łbem o ścianę, może wskoczy w swoje miejsce i zaczniesz myśleć, to co piszesz nie ma żadnego sensu.


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#34 blyak

blyak

    Syn Diabła | Server Maker

  • Użytkownik+
  • 386 postów
  • blyak#8582
  • blakczu

Napisano 09 June 2018 - 18:33

Nastolatek*

Serduszko boli XDDD

Pozew xDDD

Nie mam żadnych problemów kardiologicznych 

A po co to komu ten pozew?

Strata czasu, pieniędzy itd, pomyśl gościu, kłócisz się dłuższy czas z nastolatkiem xD

To chyba jest z tobą coś nie tak, nie odpisuj już, ja wiem ty masz tyle argumentów że na wybory tylko z tobą, rozpiera cię energia wiem, ale po co ci to? Bronię swojego słowa, ty żyjesz na takim czymś że nastolatek broniący się musi dostać za swoje, czemuż? Nie wiem, zachowaj to dla siebie, gościu nie odpowiadaj już, chciałem zakończyć ale ty obrażasz cały czas kogoś, dobrze wiesz w jakim wieku jestem ale nastawiasz mnie by mi oberwało się za teraz i wcześniej


Weź się ogarnij... Walnij kilka razy łbem o ścianę, może wskoczy w swoje miejsce i zaczniesz myśleć, to co piszesz nie ma żadnego sensu.

Kolego, weź znajdź sobie inny temat.

Nie skomentuję bo wiem, masz swój świat, bronisz kolegi, ale starczy co?


blak.png

 


#35 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 09 June 2018 - 18:34

Nastolatek*

Serduszko boli XDDD

Pozew xDDD

Nie mam żadnych problemów kardiologicznych 

A po co to komu ten pozew?

Strata czasu, pieniędzy itd, pomyśl gościu, kłócisz się dłuższy czas z nastolatkiem xD

To chyba jest z tobą coś nie tak, nie odpisuj już, ja wiem ty masz tyle argumentów że na wybory tylko z tobą, rozpiera cię energia wiem, ale po co ci to? Bronię swojego słowa, ty żyjesz na takim czymś że nastolatek broniący się musi dostać za swoje, czemuż? Nie wiem, zachowaj to dla siebie, gościu nie odpowiadaj już, chciałem zakończyć ale ty obrażasz cały czas kogoś, dobrze wiesz w jakim wieku jestem ale nastawiasz mnie by mi oberwało się za teraz i wcześniej

Bronisz swojego słowa? No to niezła obrona, skoro jedyne co potrafisz robić to powtarzać w kółko jak mantrę jedno zdanie. (to, że branie kasy za wszystko jest głupie bo można kogoś tego nauczyć)

Zachowujesz się jak typowy rozpieszczony dzieciaczek...

 

Skończyłbyś bo jedyne co pokazujesz to swoją głupotę i kompletną ignorancję.

 

@Edit, napisałbym post, ale po co nabijać.

 

Dlaczego miałbym Ci ustąpić?... Czyżby brakowało Ci argumentu, to wymyślasz teraz, że młodszym się ustępuje? Czy po prostu nie potrafisz prowadzić rozmowy na poziomie i próbujesz się wymigać?


Użytkownik Katniss edytował ten post 09 June 2018 - 18:38

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#36 blyak

blyak

    Syn Diabła | Server Maker

  • Użytkownik+
  • 386 postów
  • blyak#8582
  • blakczu

Napisano 09 June 2018 - 18:37

Tyle że zaraz wyskoczy i Aha wygrałem poddałeś się, nie...

Nie mam ochoty dyskutować z pełnoletnimi typami, nie nauczono was że młodszym się ustępuję ?

Potem wychodzi taki jeden i taki drugi, dobrze przyznam wam wygraną, Miejcie to dla siebie resztę zdania, i taka rada...

Sam się gościu ogarnij, zmień wyraz, to było modne w środowisku dziewczyn, jak im się nie podobało to, aha ogarnij się...

NIE ODPISYWAĆ JUŻ


"Zachowujesz się jak typowy rozpieszczony dzieciaczek..."

Zachowujesz się jak nie powiem kto, zakończyłem z tobą temat, typowi widz medusy, "to niezły"

Faktycznie, niezły gościu co mu młodszy daje wygrać bo się nie odwalą...


blak.png

 


#37 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 09 June 2018 - 18:39

Nastolatek*
Serduszko boli XDDD
Pozew xDDD
Nie mam żadnych problemów kardiologicznych
A po co to komu ten pozew?
Strata czasu, pieniędzy itd, pomyśl gościu, kłócisz się dłuższy czas z nastolatkiem xD
To chyba jest z tobą coś nie tak, nie odpisuj już, ja wiem ty masz tyle argumentów że na wybory tylko z tobą, rozpiera cię energia wiem, ale po co ci to? Bronię swojego słowa, ty żyjesz na takim czymś że nastolatek broniący się musi dostać za swoje, czemuż? Nie wiem, zachowaj to dla siebie, gościu nie odpowiadaj już, chciałem zakończyć ale ty obrażasz cały czas kogoś, dobrze wiesz w jakim wieku jestem ale nastawiasz mnie by mi oberwało się za teraz i wcześniej

Kolego, weź znajdź sobie inny temat.
Nie skomentuję bo wiem, masz swój świat, bronisz kolegi, ale starczy co?


Dziecko*

A czyż to nie twoje słowa, że to forum i można tu wyrażać swoje zdanie? No więc właśnie to robię. Sam sobie jesteś winien, piszesz idiotyzmy i się dziwisz, że ludzie ci to wypominają. A jak ty nie masz żadnych kontrargumentów to bardzo mi przykro ale to nie mój problem. Naucz się myśleć czy coś. To naprawdę może pomóc

#38 blyak

blyak

    Syn Diabła | Server Maker

  • Użytkownik+
  • 386 postów
  • blyak#8582
  • blakczu

Napisano 09 June 2018 - 18:44

Dziecko*

A czyż to nie twoje słowa, że to forum i można tu wyrażać swoje zdanie? No więc właśnie to robię. Sam sobie jesteś winien, piszesz idiotyzmy i się dziwisz, że ludzie ci to wypominają. A jak ty nie masz żadnych kontrargumentów to bardzo mi przykro ale to nie mój problem. Naucz się myśleć czy coś. To naprawdę może pomóc

Ok


blak.png

 


#39 Jaca097

Jaca097

    Nowy

  • Użytkownik
  • 28 postów
  • Jaca097

Napisano 18 June 2018 - 20:04

@refresh

#40 Somka

Somka

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 466 postów

Napisano 19 June 2018 - 08:52

Toć mamy 2018 rok, po co komu zatrudniać tłumacza? XDDD
  • blyak lubi to