Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

✽ Sanctuary ✽ Survival Spawn ✽

Superna Gates

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 kacper_o

kacper_o

    Hobbysta

  • Użytkownik+
  • 331 postów

Napisano 25 July 2017 - 15:31

Kolejna budowla dla klienta. Tym razem nieco mniejsza;)

kGZhAdq.jpg

 CLylBiJ.gif


VOY9Mki.png

Nieco zdjęć:



Diaxikiem nigdy nie pogardzę ->>

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować




8ifkn2I.png


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Dinnez

Dinnez

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 86 postów
  • Dinnez

Napisano 26 July 2017 - 17:10

Fajny spawn ,ale te pomniki to genialne są naprawdę

#3 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 27 July 2017 - 22:54

Fajny spawn ,ale te pomniki to genialne są naprawdę

 

Słowo ale to spójnik zdania złożonego rozłącznego, a ty napisałeś zdanie złożone łączne, więc skąd to ,,ale"? Powinieneś użyć ,,a".

 

A co do Sanktuarium - najlepiej przypadł mi do gustu ten smok. Barwy są standardowo: szare i czarne, co tworzy we mnie podziw. Pozycja także jest niezwykła. Sugerowałbym stworzenie kiedyś mrocznego jeźdźca na czarnym smoku, np. w fioletowych płomieniach. To byłoby piękne.


  • N0rbit4 lubi to

,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#4 fullfun

fullfun

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 599 postów

Napisano 27 July 2017 - 23:29

ehm, no cmt, mmm, hmmmmmmm...
Może.. chociaż... ehh... 
Czegoś tu jednak brakuje, jednak budowla naprawdę ładna, znowu przytłacza mnie ten brak szczegółów ;)



#5 kacper_o

kacper_o

    Hobbysta

  • Użytkownik+
  • 331 postów

Napisano 28 July 2017 - 07:01

Słowo ale to spójnik zdania złożonego rozłącznego, a ty napisałeś zdanie złożone łączne, więc skąd to ,,ale"? Powinieneś użyć ,,a".
 
A co do Sanktuarium - najlepiej przypadł mi do gustu ten smok. Barwy są standardowo: szare i czarne, co tworzy we mnie podziw. Pozycja także jest niezwykła. Sugerowałbym stworzenie kiedyś mrocznego jeźdźca na czarnym smoku, np. w fioletowych płomieniach. To byłoby piękne.

Może... zobaczymy w przyszłości:)

ehm, no cmt, mmm, hmmmmmmm...
Może.. chociaż... ehh... 
Czegoś tu jednak brakuje, jednak budowla naprawdę ładna, znowu przytłacza mnie ten brak szczegółów ;)

Jestem raczej fanem struktur, które nie toną w szczegółach, ba, nawet uważam, że budynek zachowany w mrocznym klimacie nie powinien mieć dużej ilości szczegółów. Ale jak ja to mówię.. Ilu ludzi na świecie, tyle opinii na dany temat;)
  • Karlos lubi to

8ifkn2I.png


#6 Zioomkox

Zioomkox

    Uczony

  • Użytkownik
  • 609 postów
  • Zioomkox#6688
  • Zioomkox

Napisano 28 July 2017 - 14:44

Praca prezentuje się równie dobrze na renderach jak na ss dobra robota.

#7 Patrisful

Patrisful

    Technologiczny Znawca

  • Użytkownik+
  • 222 postów
  • Patrisful

Napisano 28 July 2017 - 17:23

[...] kiedyś mrocznego jeźdźca na czarnym smoku, np. w fioletowych płomieniach. To byłoby piękne.

Masz pan coś z tym fioletowym, nawet w awatarze go nosisz. XD

@topic: Przepiękna praca, mógłbym wiedzieć w jakim programie robiona, bo raczej ten gif to z Gimpa nie pochodzi. ;)



#8 kacper_o

kacper_o

    Hobbysta

  • Użytkownik+
  • 331 postów

Napisano 28 July 2017 - 18:21

Masz pan coś z tym fioletowym, nawet w awatarze go nosisz. xD

@topic: Przepiękna praca, mógłbym wiedzieć w jakim programie robiona, bo raczej ten gif to z Gimpa nie pochodzi. ;)

Całość to składanka roboty wykonanej w różnych programach. MagicVoxel Viever, Chunky, Blender (GIF), Photoshop (obróbka zdjęć), Gimp (prezentacja) 


  • Patrisful lubi to

8ifkn2I.png


#9 Wooding_123

Wooding_123

    Nowy

  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Wooding123

Napisano 31 July 2017 - 13:14

Ładna praca,figury I smok robia klimat :)

#10 needpvp

needpvp

    Legendarny

  • Użytkownik+
  • 571 postów

Napisano 22 September 2017 - 10:49

Fajna sprawa, nie przepadam za tego typu budowlami jednak to jest wykonane i wyglada bardzo ladnie :)


Oficjalnie najstarszy aktywny użytkownik CraftPortal. Rejestracja: 25 lip 2010  (9 lat z craftportal)

๖ۣۜNot a Shemale ❤ has 233 games on Steam with the value of $4,226.94 USD (16,360.37 PLN) and a total playtime of 943.7 hours @09.11.2019






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Superna Gates