Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 3 głosy

✽ Dargaard ✽ Forteca Mroku ✽

Superna Gates

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#1 kacper_o

kacper_o

    Hobbysta

  • Użytkownik+
  • 331 postów

Napisano 04 July 2017 - 17:04

Hejka:)
Przed Wami moja kolejna budowla, tym razem nieco bardziej z "nudy" :P

aYGmfBY.jpg

 

Zdjęcia:



Diaxikiem nie pogardze>>>>

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


Użytkownik kacper_o edytował ten post 04 July 2017 - 17:08

  • Evoken i Hevbis lubią to

8ifkn2I.png


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 04 July 2017 - 17:05

To jest wspaniałe, nic dodać nic ująć



#3 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 04 July 2017 - 17:50

To jest już zakończony projekt? Fajnie by było zobaczyć wnętrze, ale zakładam że jest kompletnie puste. Wydaje mi się, że miałbyś tam większe pole do popisu.
Świetna budowla. Gratuluję.


discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#4 kacper_o

kacper_o

    Hobbysta

  • Użytkownik+
  • 331 postów

Napisano 04 July 2017 - 17:51

To jest już zakończony projekt? Fajnie by było zobaczyć wnętrze, ale zakładam że jest kompletnie puste. Wydaje mi się, że miałbyś tam większe pole do popisu.
Świetna budowla. Gratuluję.

Budowla jest ukończona w 80%. Nie umieściłem tutaj o tym informacji (zapomniałem), ale na pmc taka widnieje. Gdy skończymy wnętrze budowla zostanie udostępniona do pobrania.


8ifkn2I.png


#5 Zioomkox

Zioomkox

    Uczony

  • Użytkownik
  • 609 postów
  • Zioomkox#6688
  • Zioomkox

Napisano 04 July 2017 - 22:26

Całość prezwntuje sie dobrze, ciężko się do czegoś do czepiać ale jak na mój gust te wieże (jeśli mogę to tak nazwac ,a jesli nie to proszę o sprostowanie) są zbyt mało wysunięte przez co w moim odczuciu ten budynek wydaje się lekko płaski ale ogólną oceną 8.5/10

#6 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 05 July 2017 - 09:46

Pokażcie zdjęcia z każdej strony. Jedynie widać boki.

 

Ale ogólnie to prezentuje się doskonale 10/10


Użytkownik Egzequtor edytował ten post 05 July 2017 - 09:46

,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#7 Bigfoot

Bigfoot

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 94 postów

Napisano 14 July 2017 - 22:29

Całość prezwntuje sie dobrze, ciężko się do czegoś do czepiać ale jak na mój gust te wieże (jeśli mogę to tak nazwac ,a jesli nie to proszę o sprostowanie) są zbyt mało wysunięte przez co w moim odczuciu ten budynek wydaje się lekko płaski ale ogólną oceną 8.5/10

Gdyby baszty były bardziej wysunięte, to wyglądałoby to jak zamek z bajki Disneya. A tak budowla wygląda bardziej ponuro.
Rewelacyjny projekt, daję dyszkę.



#8 Zioomkox

Zioomkox

    Uczony

  • Użytkownik
  • 609 postów
  • Zioomkox#6688
  • Zioomkox

Napisano 15 July 2017 - 21:01

Gdyby baszty były bardziej wysunięte, to wyglądałoby to jak zamek z bajki Disneya. A tak budowla wygląda bardziej ponuro.
Rewelacyjny projekt, daję dyszkę.



Może i masz rację ale jak napisałem to wyłącznie moje zdanie :P

#9 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 15 July 2017 - 21:02

SupernaGates znowu nas zaskakuje. Oczywiście pozytywnie.


Użytkownik Egzequtor edytował ten post 15 July 2017 - 21:02

,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#10 fullfun

fullfun

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 599 postów

Napisano 15 July 2017 - 21:04

Budowla na całe szczęście utrzymana w swoim mrocznym klimacie, całosć prezentuje się znakomicie ;)



#11 Simon Rowninghton

Simon Rowninghton

    Budowniczy świszczypała

  • Użytkownik+
  • 208 postów

Napisano 15 July 2017 - 22:08

Gdyby baszty były bardziej wysunięte, to wyglądałoby to jak zamek z bajki Disneya. A tak budowla wygląda bardziej ponuro.
Rewelacyjny projekt, daję dyszkę.

Jeśli przez wysunięte masz na myśli wyzsze to muszę cię zmartwic ponieważ jedna z baszt osiągnęła limit wysokości.

#12 fullfun

fullfun

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 599 postów

Napisano 15 July 2017 - 22:11

Jeśli przez wysunięte masz na myśli wyzsze to muszę cię zmartwic ponieważ jedna z baszt osiągnęła limit wysokości.

jeśli się nie mylę, to za pomocą odpowiednich programów/modyfikacji można w łatwy sposób zwiększyć limit wysokości.



#13 Simon Rowninghton

Simon Rowninghton

    Budowniczy świszczypała

  • Użytkownik+
  • 208 postów

Napisano 16 July 2017 - 01:12

jeśli się nie mylę, to za pomocą odpowiednich programów/modyfikacji można w łatwy sposób zwiększyć limit wysokości.

Jest wprawdzie modyfikacją dająca taką możliwość, jednak mało kto jej używa a obecny limit pozwala na tworzenie dostatecznie monumentalnych budowli. Druga sprawa jest to rozwiązanie przeznaczone dla mocniejszych komputerów więc nie mamy zamiaru go stosować z myślą o innych członkach.

#14 fullfun

fullfun

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 599 postów

Napisano 16 July 2017 - 16:05

Jest wprawdzie modyfikacją dająca taką możliwość, jednak mało kto jej używa a obecny limit pozwala na tworzenie dostatecznie monumentalnych budowli. Druga sprawa jest to rozwiązanie przeznaczone dla mocniejszych komputerów więc nie mamy zamiaru go stosować z myślą o innych członkach.

chociaż patrząc na to z drugiej strony, to budowla nie jest w rozmiarach miencraftowych, tzn. ciężko byłoby ją używać "w grze"



#15 Bigfoot

Bigfoot

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 94 postów

Napisano 17 July 2017 - 00:35

 

Jeśli przez wysunięte masz na myśli wyzsze to muszę cię zmartwic ponieważ jedna z baszt osiągnęła limit wysokości.

Nie, chodziło raczej o odpowiedź na sugestię, jakoby baszty miały być wysunięte bardziej na boki. W mojej ocenie zabieg ten zrujnowałby zabieg budowli.



#16 LezioPL

LezioPL

    Nie oceniaj dyrta po teksturze

  • Użytkownik+
  • 134 postów

Napisano 18 July 2017 - 21:44

hmmm nic dodać nic ująć 10/10

 

chociaż mało tych screenów a najbardziej tych bez shaderów.


HLGpd1z.gif


#17 needpvp

needpvp

    Legendarny

  • Użytkownik+
  • 571 postów

Napisano 22 September 2017 - 10:51

należałoby tu tylko wspomnieć że nie jest to twierdza. Bardziej coś podchodzace pod zamczysko. Całość prezentuje się rewelacyjnie i z chęcią poczytałbym jakiś bardziej rozbudowany backstory budowli, bo wygląda na taką po przejściach i z wieloma tajemnicami :)


Oficjalnie najstarszy aktywny użytkownik CraftPortal. Rejestracja: 25 lip 2010  (9 lat z craftportal)

๖ۣۜNot a Shemale ❤ has 233 games on Steam with the value of $4,226.94 USD (16,360.37 PLN) and a total playtime of 943.7 hours @09.11.2019


#18 Лукаш

Лукаш

    EsseK

  • Użytkownik+
  • 322 postów
  • LoxiXD

Napisano 22 September 2017 - 13:57

10/10


B6MXVSV.png






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Superna Gates