ZombieCraft czyli Nazi Zombie w Minecraft!

Istnieją do Minecraft nieoficjalne dodatki, które całkowicie zmieniają sens rozgrywki. Jednym z takich dodatków jest ZombieCraft, który zamienia Minecraft w tryb Nazi Zombie. Jeśli grałeś kiedyś w Call of Duty: World At War to musisz wiedzieć czym jest ten tryb. Bardzo gorąco polecam go sprawdzić, zobaczmy co nam oferuje.

ZombieCraft prezentuje naprawdę bardzo wysoki poziom wykonania. Jak na nieoficjalny dodatek do Minecraft. Zmienia on jednak całkowicie postać gry, ponieważ teraz nie zbierasz rzeczy, teraz zbierasz pieniądze, by je kupić. Nie chodzi tutaj o kupowanie drewna czy kamienia. Za zabijanie coraz to nowych fal zombie i nie tylko, zdobywamy punkty. Można je wymienić na lepsze bronie, spróbować z mystery box lub otworzyć nowe obszary mapy.

Zacznijmy od tego, jak to wygląda i o co w tym chodzi.

W aktualnej wersji ZombieCraft mamy do wyboru trzy mapy. Każda z nich składa się z segmentów, które odblokujemy za punkty. Znajdują się tam miejsca, gdzie kupimy broń, dostaniemy amunicję, uleczymy się lub wylosujemy przedmiot w mystery boxsie.

Gra aktualnie oferuje osiem różnych broni palnych i kilka do walki wręcz. Z każdą nową nadchodzącą falą przeciwnicy są silniejsi i broń będzie coraz mniej skuteczna!

Same bronie można kupić w odpowiednich spotach oznaczonych na niebiesko. Wystarczy do nich podejść, a wyświetli się napis z nazwą broni, jej ceną i klawiszem, jaki musisz wcisnąć, by ją zakupić(domyślnie E).

Mystery Box to coś innego. Jest to możliwość zdobycia losowej broni za określoną cenę. Po wydaniu na to punktów jest nam wybierania losowa broń, którą możemy wziąć.

Pokonując fale przeciwników, będzie ich zbierało się coraz więcej. Nie da rady się przed nimi skryć, ponieważ posiadają specjalnie zaprogramowane AI, które wytycza drogę, by nie utykali na ścianach. Nie można tutaj uniknąć konfrontacji. Odblokowując zamknięte obszary na mapie, zdobywamy czas na lepsze strategie do walki. Płotki służące za bramy można otworzyć za opłatą 1000 punktów. Dostarcza ona więcej niż nowe tereny.

Kiedy dojdziemy na nowo otwarte obszary mapy, to dostaniemy tam różne dodatkowe rzeczy. Czasami jest to włącznik prądu, który uruchamia maszyny uleczające. Można spotkać też pułapki, które da się wykorzystać na przeciwnikach. I co najważniejsze nowe bronie do walki z nimi.

Aktualnie można spotkać dwa różne typy przeciwników. Jest to zwykły Zombie, który oczywiście robi się silniejszy z każdą nadchodzącą falą, oraz Hell Sheep, czyli czarna owca, która wybucha po kontakcie z nami. Okropne stworzenie.

Gorąco polecam pobrać ten dodatek i spróbować samemu zagrać. Gra jest niesamowita, świetnie zrobiona, urozmaicona i warta uwagi!

Pobierzecie ją za darmo z linku poniżej. W paczce jest instrukcja jak ją uruchomić i grać.

ZombieCraft – Pobierz

 

[yframe url=’http://www.youtube.com/watch?v=ELd4O1mDR5Y’]