[NEWS] Kolorowe łóżka nadchodzą! [AKTUALIZACJA]

Jedna z najczęściej powtarzanych propozycji wkrótce doczeka się spełnienia w grze, dzisiaj (tj. poniedziałek) Jeb napisał na swoim twitterze o kolorowych łóżkach. Ciekawą sprawą jest również fakt, iż razem z wersją na komputery osobiste wersja MCPE również dostanie tą nowość, to ciekawy krok Developerów – miejmy nadzieje że to nie jest odosobniony przypadek.


 

Co to oznacza dla nas? Same plusy! Większa różnorodność tego elementu wyjdzie nam na dobre, będziemy mogli pożegnać się z modyfikacjami dodającymi ten element do gry. Osoby powiązane z budownictwem w grze również wyjdą na lepsze – aranżacja domu nagle zyskuje zupełnie nowe możliwości.

Ciekawą wiadomością jest również równoczesny fakt dodania tego elementu do wersji gry na urządzenia mobilne – kolejny krok w drodze do ujednolicenia?

@Aktualizacja!

Dzisiaj na twitterze Jeba pojawiła się zaskakująca informacja – łóżka na MCPE zostaną dodane wcześniej, a dokładniej w wersji 1.1


Witam was również z nową formułą na naszym portalu, raz na jakiś czas przy jakiejś istotnej nowości na portalu wyląduje taki szybki artykuł – co o tym sądzicie? Oprócz tego oczywiście chciałbym was zaprosić do dyskusji na temat zmian wprowadzonych przed Developerów.

Źródło grafiki