jCraft – Rywalizacja PVP na nowo

Na serwerze jCraft ponownie pojawił się tryb PvP! Od teraz możecie rywalizować z przyjaciółmi, wykazując się sprytem i talentem. Co pewien czas tryb oraz arena będą ulegały zmianie. Pojawią się klasyczne rozgrywki takie jak przejmowanie flagi czy Deathmatch z różnorodnymi urozmaiceniami. Poniżej znajdziecie objaśnienie, na czym polega aktualny tryb rozgrywki dostępny na serwerze.

PvP: Rywalizacja – Zdobądź wszystko lub zaskocz sprytem

Tryb Rywalizacja polega na zdobyciu flagi przeciwnika i dostarczeniu jej do spawnu swojej drużyny. Korzystając z surowców dostępnych na kilkunastu wysepkach, zbuduj drogę do bazy rywala. Zbliżając się do nieprzyjaciela znajdziesz coraz cenniejsze surowce (drewno, kamień, żelazo, diamenty). Tworząc narzędzia, broń i zbroję z coraz lepszych materiałów zdobędziesz przewagę nad przeciwnikiem. Wykazując się sprytem i umiejętnościami kradzieży oraz spychania przeciwników do lawy, zyskasz dla swojej drużyny czas na zaplanowanie ataku.

IP: fb.craftsite.pl

Magia, wioski, otwarty świat, brak działek, brak płatności, loteria, otwarty handel, a teraz nawet areny PVP – pełna wolność rozgrywki! To wszystko dostępne na wersji Minecraft 1.7.4. Czekamy na Ciebie!

Ice_trooper