Skocz do zawartości


Zdjęcie

World Edit i World Guard

worldedit

Najlepsza odpowiedź Anonimowy369 , 02 May 2013 - 14:01

Zaznaczyć całego świata żeby go zsetować (np. //set stone) się nie da. Ale jeśli chodzi Ci żeby dać region na cały świat to on jest już stworzony :) Dajny na to chcesz dla całego świata wyłączyć pvp: /region flag __global__ pvp deny

Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Travian188

Travian188

    Uczony

  • Użytkownik
  • 697 postów
  • Travian188

Napisano 02 May 2013 - 13:49

Mam pytanie czy jest taka komenda która zaznaczy mi caly świat ,żebym nie musiał zaznaczać //expand i chodzic i zaznaczac. 


Witam!

Szukam osób, które znają się na pisaniu pluginów bukkit. Nie chodzi mi o pisanie 1 małego pluginu, tylko o ok. 30 obszernych i wymagających dużo pracy pluginów. W zamian za napisanie pluginu płacę pieniędzmi w zł (Cena do ustalenia) lub diaxami na forum. Jeśli jest ktoś chętny do pracy, prosił bym o skontaktowaniu się ze mną drogą mailową lub przez forum. Pozdrawiam.


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Furas Berneńczyk

Furas Berneńczyk

    Muminek

  • Weteran
  • 752 postów
  • Bartor#1111

Napisano 02 May 2013 - 13:59

Niestety, komendy zaznaczającej cały świat nie ma.


"A wy, coście szarzyzny uprawiali brzydź

I zbiorową w pyskach złudę srożyli dumnie

Czy zdołacie tym życiem, co was wydrwi, żyć

I w zawrotny przepych słońca wejść bezrozumnie?"
~Bolesław Leśmian, "Marsjanie"


#3 Anonimowy369

Anonimowy369

    Znawca

  • Użytkownik
  • 231 postów

Napisano 02 May 2013 - 14:01   Najlepsza odpowiedź

Zaznaczyć całego świata żeby go zsetować (np. //set stone) się nie da. Ale jeśli chodzi Ci żeby dać region na cały świat to on jest już stworzony :) Dajny na to chcesz dla całego świata wyłączyć pvp: /region flag __global__ pvp deny


Dołączona grafika

Adres IP: s146.csrv.pl:24312


#4 chlitto

chlitto

    Uczony

  • Weteran
  • 578 postów
  • chlitto

Napisano 02 May 2013 - 14:03

Travian188 forum to nie czat. Przed publikacją tematu należy pomyśleć i poszukać, a nie zakładać temat co godzinę.



#5 Travian188

Travian188

    Uczony

  • Użytkownik
  • 697 postów
  • Travian188

Napisano 02 May 2013 - 14:11

No ale jak czegoś nie wiem myślałem ,że moge tak jeśli nie to sory już nie będę


Witam!

Szukam osób, które znają się na pisaniu pluginów bukkit. Nie chodzi mi o pisanie 1 małego pluginu, tylko o ok. 30 obszernych i wymagających dużo pracy pluginów. W zamian za napisanie pluginu płacę pieniędzmi w zł (Cena do ustalenia) lub diaxami na forum. Jeśli jest ktoś chętny do pracy, prosił bym o skontaktowaniu się ze mną drogą mailową lub przez forum. Pozdrawiam.






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: worldedit