Skocz do zawartości


Zdjęcie

Instalacja WorldEdit w Singleplayerze

WorldEdit Singleplayer Minecraft Mods Li Liteloader Plugins

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 MarsoneQ

MarsoneQ

    Nowy

  • Użytkownik
  • 4 postów
  • MarsoneQ

Napisano 19 August 2018 - 14:48

Nikt nie lubi skomplikowanych poradników, więc od razu mówię, że sprawa jest bardzo prosta.

 

Wymagane Pliki: 

    

- Minecraft Launcher  || Dla osób nieposiadających oryginalnej wersji Minecraft: 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 

- LiteLoader || W zależności od wersji, na której chcemy grać, wybieramy ją na stronie i klikamy hiperłącze poniżej wybranej wersji. Następnie pobieramy z listy plik z rozszerzeniem .exe.

 

- WorldEdit - Wrapper || Należy wejść w link: 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

i następnie wcisnąć żółty przycisk po prawej stronie ekranu zatytułowany, jako "Download Mod".

 

Instalacja:

1. Otwieramy pobrany plik liteloader-installer i instalujemy program LiteLoader. Upewnij się czy w instalatorze została zaznaczona odpowiednia wersja gry oraz czy folder docelowy instalacji to C:\Users\nazwa_profilu\AppData\Roaming\.minecraft. Jeśli położenie folderu .minecraft w twoim komputerze jest inne, zaznacz jego poprawną lokację.

 

2. Pobrany plik WorldEdit - Wrapper umieszczamy we wspomnianym wyżej folderze .minecraft w folderze mods, który się w nim znajduje

UWAGA! Jeśli w Twoim folderze .minecraft nie ma folderu mods, otwórz grę po zakończeniu kroku drugiego (w przypadku Shiginima Launcher przed uruchomieniem Minecraft zmienić wersję gry klikając w lewym dolnym rogu launchera przycisk "Edytuj Profil" oraz w oknie wyboru wersji wybrać opcję "release (wersja) - LiteLoader").

 

3. Po umieszczeniu pliku WorldEdit - Wrapper uruchomić ponownie grę z wersją LiteLoader (czytaj czerwoną informację) i w głównym menu gry otworzyć zakładkę ukrytą przy prawej krawędzi ekranu. Jeśli będzie tam informacja "1 mod(s) loaded", oznacza to, że instalacja przebiegła pomyślnie. Teraz komendy pluginu WorldEdit będą działały w trybie singleplayer.

 

INFORMACJA: Chwilowo WorldEdit - Wrapper dla wersji nowszych niż 1.7.10 nie jest dostępny. Najbardziej kompatybilny jest z wersją 1.7.2 oraz 1.7.10. Na nowszych wersjach Minecraft mod najzwyczajniej nie zadziała.

 

W RAZIE PROBLEMÓW, PISZ POD POSTEM LUB PW, A JA UDZIELĘ CI POTRZEBNYCH WSKAZÓWEK!

 

 



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 GFCarter

GFCarter

    Nowy

  • Użytkownik
  • 42 postów
  • 'Lil Gongol#9121
  • Piorun906

Napisano 19 August 2018 - 14:51

no nawet spoko, bym dał większą ocenę, ale taki WorldEdit jest na Crystal Launcherze więc + jeszcze inne pluginy


Mam nadzieję, że pomogłem, a jak tak to, j**ie mnie to czy zostawisz diaxa czy nie :P


#3 MarsoneQ

MarsoneQ

    Nowy

  • Użytkownik
  • 4 postów
  • MarsoneQ

Napisano 19 August 2018 - 15:13

Zajmuję się optymalizacją Shaderów, a sugerowany przeze mnie launcher jest spójny ze wszystkimi rozszerzeniami. Można powiedzieć, że to taki sentyment. :)

no nawet spoko, bym dał większą ocenę, ale taki WorldEdit jest na Crystal Launcherze więc + jeszcze inne pluginy



#4 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 19 August 2018 - 15:20

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


 

WorldEdit pod Forge'a, działa na 1.12.2. Wgrywa się tak samo jak każdy inny mod. A funkcjonalność identyczna z tym Bukkitowym.


  • Velta i Somka lubią to

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: WorldEdit, Singleplayer, Minecraft, Mods, Li, Liteloader, Plugins