Skocz do zawartości


Zdjęcie

Plotme + worldedit

plotme worldedit together

Najlepsza odpowiedź Maul Polska , 30 March 2018 - 14:42

Cześć!
 

Przy pomocy komendy /p weanywhere można przełączyć możliwość używania worldedit na własnej działce i na całym świecie.

Domyślnie world edit działa tylko w obrębie posiadanej działki.

Reszta to kwestia odpowiednich permisji dla danej rangi.
Jeżeli VIP w świecie działek może używać worldedit, to będzie mógł to robić na działce z założonym przez niego claimem.

Przy prawidłowym ustawieniu świata pluginami plotme i multiverse wszystko od razu powinno śmigać

 

195y0j.jpg

 

Edit: Taki tam zrzut ekranu

Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 sdsdsd

sdsdsd

    Nowy

  • Użytkownik
  • 21 postów

Napisano 30 March 2018 - 13:52

Witajcie !

Mam do was pytanie...

Jak połączyć plugin worldedit z plotme w sensie , że można go używać na działce i gracz/vip będzie również mógł z niego korzystać( oczywiście tylko na swojej działce)



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Maul Polska

Maul Polska

    Nowy

  • Użytkownik
  • 32 postów
  • Maul_PL#5566
  • Maul_PL

Napisano 30 March 2018 - 14:42   Najlepsza odpowiedź

Cześć!
 

Przy pomocy komendy /p weanywhere można przełączyć możliwość używania worldedit na własnej działce i na całym świecie.

Domyślnie world edit działa tylko w obrębie posiadanej działki.

Reszta to kwestia odpowiednich permisji dla danej rangi.
Jeżeli VIP w świecie działek może używać worldedit, to będzie mógł to robić na działce z założonym przez niego claimem.

Przy prawidłowym ustawieniu świata pluginami plotme i multiverse wszystko od razu powinno śmigać

 

195y0j.jpg

 

Edit: Taki tam zrzut ekranu


Użytkownik Maul Polska edytował ten post 30 March 2018 - 14:50

Bardzo fajny plugin na działki w języku polskim. Niezbędny na survivalu :)
https://www.spigotmc...HedVlj55LhlND0Q
 


#3 sdsdsd

sdsdsd

    Nowy

  • Użytkownik
  • 21 postów

Napisano 30 March 2018 - 14:54

Cześć!
 

Przy pomocy komendy /p weanywhere można przełączyć możliwość używania worldedit na własnej działce i na całym świecie.

Domyślnie world edit działa tylko w obrębie posiadanej działki.

Reszta to kwestia odpowiednich permisji dla danej rangi.
Jeżeli VIP w świecie działek może używać worldedit, to będzie mógł to robić na działce z założonym przez niego claimem.

Przy prawidłowym ustawieniu świata pluginami plotme i multiverse wszystko od razu powinno śmigać

Problem jest  tez w tym , że gdy mam swoja działkę i zaznaczam i wpisuje np komendy set 5 to pokazuje mi 0 bloków zostało zmienionych 


Problem jest  tez w tym , że gdy mam swoja działkę i zaznaczam i wpisuje np komendy set 5 to pokazuje mi 0 bloków zostało zmienionych

A dobra nie ważne , zaraz tylko coś sprawdzę i napisze czy jest ok.



#4 sdsdsd

sdsdsd

    Nowy

  • Użytkownik
  • 21 postów

Napisano 30 March 2018 - 15:16

Dzieki za pomoc! Wszystko działa jak należy :)







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: plotme, worldedit, together