Skocz do zawartości


Zdjęcie

[1.11.2][P+NP]McKwadrat

Premium NoPremium SkyBlock

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Trastian

Trastian

    Nowy

  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Trastian

Napisano 25 February 2017 - 20:18

logo2png_awqspph.png

 

rifwKzV.png

 

» IP serwera: mckwadrat.ml

» Wersja serwera: 1.11.2

» Typ serwera: SkyBlock + szybka rozbudowa

» Ilość slotów: 50+

» Autoryzacja: Premuim + NoPremium

___________________________

 

 

jAT5JdW.png

Spawn:

 

 

 

 

 

ux1FVZp.jpg

 

 

 

 

 

 

 

dpAlpcb.jpg

 

 

Parkour:

 

S405Rwh.png

 

 

 

 

 

Opis serwera:

Rozpocznij swoją przygodę na malutkiej wyspie i rozbuduj się do wszelkich granic. Jedyne, co Cię ogranicza to wyobraźnia!

Podbijaj rankingi wielkości i ekonomii!

 

Dodaliśmy kilka torów parkour!

 

 

Schematy wysp:

 

Gracz

 

xmxWjBo.png

 

VIP

 

VustGfpg.png

 

 

MIP

 

IQEWPDn.png

 

 

Ekipa serwera:

Właściciel: Trastian

Admin: Kako2406

Admin: Dzekin

 

 

GSJxFJ2.png


Użytkownik Trastian edytował ten post 07 March 2017 - 22:40

logo2png_awqspph.png

SkyBlock

IP: mckwadrat.ml

Najlepszy serwer SkyBlock na wersje 1.11.2!


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 deaphuz

deaphuz

    Autor logo Craft p o r t a l u

  • Użytkownik+
  • 570 postów
  • deaphuz#9803
  • deaphuz

Napisano 25 February 2017 - 21:02

No prezentacja powiedzmy taka sobie, przydałoby się trochę więcej informacji.

Sam serwer jest OK, nic więcej. Ot taki zwyczajny SkyBlock. Na plus jest nowa wersja, ale niestety lekkim rozczarowaniem jest brak graczy i jakiejś rozrywki, np. parkourów.


Użytkownik dphz edytował ten post 25 February 2017 - 21:02


#3 Romek2121

Romek2121

    Znawca

  • Użytkownik
  • 328 postów

Napisano 25 February 2017 - 22:27

Witam !

Po kilku minutach gry stwierdzam małe niedociągnięcia a mianowicie

W rankingu wysp top10 bierze udział administracja serwera , jak dla mnie to bez sensu !

Pozdrawiam i życzę powodzenia !



#4 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 26 February 2017 - 11:37

Witam !

Po kilku minutach gry stwierdzam małe niedociągnięcia a mianowicie

W rankingu wysp top10 bierze udział administracja serwera , jak dla mnie to bez sensu !

Pozdrawiam i życzę powodzenia !

 

To się często zdarza, jednak nic nie można poradzić, ponieważ: ,,Administracja to też ludzie", wówczas należy opuścić server i uznać jego ustrój za komunistyczny.

 

Dalej, mapa. Są to randomowe kloce wbite w jakąś powierzchnię. Taki sam efekt uzyskałbym gdybym wbił parę śrubek w ziemniaka - wielka kulka z odstającymi kompletnie nie pasującymi elementami.

 

A moja myśl mówi mi, że kiedy zobaczyłem ten spawn z góry, to chętniej usunąłbym te wszystkie budowle, bo ta wyspa jest dużo ładniejsza od tego syfku który na niej jest.

 

Plus to wersja, nic innego.


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#5 Trastian

Trastian

    Nowy

  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Trastian

Napisano 26 February 2017 - 14:09

To się często zdarza, jednak nic nie można poradzić, ponieważ: ,,Administracja to też ludzie", wówczas należy opuścić server i uznać jego ustrój za komunistyczny.

 

Dalej, mapa. Są to randomowe kloce wbite w jakąś powierzchnię. Taki sam efekt uzyskałbym gdybym wbił parę śrubek w ziemniaka - wielka kulka z odstającymi kompletnie nie pasującymi elementami.

 

A moja myśl mówi mi, że kiedy zobaczyłem ten spawn z góry, to chętniej usunąłbym te wszystkie budowle, bo ta wyspa jest dużo ładniejsza od tego syfku który na niej jest.

 

Plus to wersja, nic innego.

 

Wiem, że serwer ma kilka niedociągnięć, ale dopiero wystartował, więc nie ma co się spodziewać, że będzie on sukcesem na miarę kilkutysięcznego serwera.

Oczywiście jestem otwarty na wszelkiego rodzaju propozycje zmian lub dodatków. I oczywiście otwarty na graczy ;)


logo2png_awqspph.png

SkyBlock

IP: mckwadrat.ml

Najlepszy serwer SkyBlock na wersje 1.11.2!


#6 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 28 February 2017 - 21:37

Wiem, że serwer ma kilka niedociągnięć, ale dopiero wystartował, więc nie ma co się spodziewać, że będzie on sukcesem na miarę kilkutysięcznego serwera.

Oczywiście jestem otwarty na wszelkiego rodzaju propozycje zmian lub dodatków. I oczywiście otwarty na graczy ;)

 

No więc na początku proponowałbym zmienić wygląd spawna. Jeśli powierzchnia jest z bloków trawy, używaj jedynie materiałów pochodzenia naturalnego, tzn, desek, pni, liści itp. Bloki z Netheru i Endu są brzydkie. Latarnie także przeszkadzają, co najwyżej jedna bez barwy powinna wystarczyć. Staraj się, aby ścieżki były krótkie i grube, jeśli mają symetrycznie prowadzić do różnych punktów wokół spawna, inaczej wyjdzie coś na kształt modelu związku chemicznego...

 

Nie stawiaj na drogach pułapek typu zniszczonych mostów, bo gracze w nie wpadną. 

 

Dalej, jak już stawiasz budowle i nie chcesz otrzymać efektu laboratoryjnego ogórka podłączonego do wielu diod, to postaraj się o zadbany teren. Na screenach są widoczne randomowe kwiaty, suchy teren typowo występującego w 99% Extreme Hills (Poradzisz sobie z tym zboczeniem leniwej d*** Mojangu, po prostu zmień biom na Jungle, będzie milszy dla oka) Usuń zatem te kwiaty i wygładź nieco teren. Polecam także pobawić się WorldEditem, sprawia, że praca jest wykonywana szybciej niż monotonne stawianie ścian.

 

Głównie problemem jest tutaj wygląd budowli, wersja i autoryzacja dobrana perfekcyjnie. Jak potrzebujesz techników albo budowniczych to zawsze możesz zapytać tutaj na forum o stanowiska.


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#7 Trastian

Trastian

    Nowy

  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Trastian

Napisano 28 February 2017 - 21:56

No więc na początku proponowałbym zmienić wygląd spawna. Jeśli powierzchnia jest z bloków trawy, używaj jedynie materiałów pochodzenia naturalnego, tzn, desek, pni, liści itp. Bloki z Netheru i Endu są brzydkie. Latarnie także przeszkadzają, co najwyżej jedna bez barwy powinna wystarczyć. Staraj się, aby ścieżki były krótkie i grube, jeśli mają symetrycznie prowadzić do różnych punktów wokół spawna, inaczej wyjdzie coś na kształt modelu związku chemicznego...

 

Nie stawiaj na drogach pułapek typu zniszczonych mostów, bo gracze w nie wpadną. 

 

Dalej, jak już stawiasz budowle i nie chcesz otrzymać efektu laboratoryjnego ogórka podłączonego do wielu diod, to postaraj się o zadbany teren. Na screenach są widoczne randomowe kwiaty, suchy teren typowo występującego w 99% Extreme Hills (Poradzisz sobie z tym zboczeniem leniwej d*** Mojangu, po prostu zmień biom na Jungle, będzie milszy dla oka) Usuń zatem te kwiaty i wygładź nieco teren. Polecam także pobawić się WorldEditem, sprawia, że praca jest wykonywana szybciej niż monotonne stawianie ścian.

 

Głównie problemem jest tutaj wygląd budowli, wersja i autoryzacja dobrana perfekcyjnie. Jak potrzebujesz techników albo budowniczych to zawsze możesz zapytać tutaj na forum o stanowiska.

W edycji dopisałem, że powstały nowe mapy oraz w trakcie budowy jest NOWY całkiem inny od tego spawn. Jeśli chodzi o techników, to mam zaplecze :D Budowniczych poznałem niedawno, a efekty ich pracy będą widoczne maksymalnie za tydzień ;)
Serdecznie zapraszam na obejrzenie tych efektów :D


logo2png_awqspph.png

SkyBlock

IP: mckwadrat.ml

Najlepszy serwer SkyBlock na wersje 1.11.2!


#8 Flojd

Flojd

    Znawca

  • Użytkownik
  • 321 postów
  • Flojd

Napisano 08 March 2017 - 07:27

Ładny spawn, taki prosty skyblock :)

 

Proponuje zaktualizować IslandWorld do 7.1

 

Po zakonczeniu Beta testów proponuje nie dopisywać administracji sztucznie $ typu 9999999999999999$ to psuje rozgrywke i odstrasza graczy,

Ekonomia powinna być fair i równa dla wszystkich to podstawa na skyblockach

 

Proponuje dodać punktacje poszczególnych bloków


4.png


#9 Trastian

Trastian

    Nowy

  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Trastian

Napisano 08 March 2017 - 23:08

Proponuje zaktualizować IslandWorld do 7.1

 

Po zakonczeniu Beta testów proponuje nie dopisywać administracji sztucznie $ typu 9999999999999999$ to psuje rozgrywke i odstrasza graczy,

Ekonomia powinna być fair i równa dla wszystkich to podstawa na skyblockach

 

Proponuje dodać punktacje poszczególnych bloków

1. Najnowsza wersja IslandWorlda to obecnie 7.0 ;)

2. Konta administracji zresetowane

3. Punktacja bloków zrobiona


Użytkownik Trastian edytował ten post 09 March 2017 - 18:39

logo2png_awqspph.png

SkyBlock

IP: mckwadrat.ml

Najlepszy serwer SkyBlock na wersje 1.11.2!


#10 Flojd

Flojd

    Znawca

  • Użytkownik
  • 321 postów
  • Flojd

Napisano 10 March 2017 - 19:58

7.1 tylko że na stronie Spigota Gnacik zapomniał zaktualizować, tutaj masz najnowszą wersje 7.1 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


4.png


#11 poncjusz

poncjusz

    Uczony

  • Użytkownik
  • 532 postów
  • Galador256

Napisano 11 March 2017 - 15:17

Serwer ma potencjał, widać że jest rozwijany ale powoli i zmiany nie zawsze idą w dobrym kierunku. Przeszkadza też zbyt mała ilość aktywnych graczy,


sob7f7.png


#12 Sogan

Sogan

    Nowy

  • Użytkownik
  • 77 postów

Napisano 11 March 2017 - 17:29

"znawca" - wielki @Galador256 przemowil.
Gosciu, nikt cie tu nie prosi. Nabijasz posty i reklamujesz swoj serwer swoimi wypocinami.



Koleś sam nabija posty i trolluje każdy komentarz Poncjusza. Wystarczy sprawdzić. To jakiś nieogar z komplekasami, bo na jego serwerku nikt nie gra.
6pqgq8.png





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Premium, NoPremium, SkyBlock