Skocz do zawartości


Zdjęcie

[1.12.2][40s][SV] dphz-sv – Nietuzinkowa rozgrywka. Innowacyjne rozwiązania.

NoPremium

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
48 odpowiedzi w tym temacie

#41 Veriael

Veriael

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 151 postów
  • Veriael

Napisano 02 August 2017 - 15:28

I w czym problem? Ciężko wpisać ci jedną komendę? Chyba po to ona jest, żeby z niej skorzystać?

Nic nie poradzę na to, że Mojang wyłączył serwerom non-premium obsługę skinów. Trzeba sobie jakoś radzić. Jeżeli jest to dla ciebie aż taki problem, to graj sobie na serwerach premium albo na serwerach lobby, gdzie wszystko jest zrobione idealnie kosztem niestety wszechobecnego Pay2Win.

Narzekanie na to, że na pirackim serwerze (non-premium) trzeba sobie "zapiracić" skina...

Narzekam, bo w domyślnej konfiguracji z tego co wiem, plugin ten powinien sam ładować skiny... A zapiracanie czyichś skinów komendą powinno być zablokowane. ;)



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#42 deaphuz

deaphuz

    Autor logo Craft p o r t a l u

  • Użytkownik+
  • 570 postów
  • deaphuz#9803
  • deaphuz

Napisano 03 August 2017 - 11:21

Narzekam, bo w domyślnej konfiguracji z tego co wiem, plugin ten powinien sam ładować skiny...

W domyślnej konfiguracji plugin tak ustawia skiny, że nie widać żadnego gracza.

 

A zapiracanie czyichś skinów komendą powinno być zablokowane. ;)

Niby dlaczego? Bo ty tak mówisz? Dlaczego mam usunąć coś, co jest na konkurencyjnych serwerach (chyba w sumie na większości większych serwerów non-premium) i tym samym mieć mniej dodatków, którymi mogę przyciągnąć gracza?


  • HelloDoggo lubi to

#43 Veriael

Veriael

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 151 postów
  • Veriael

Napisano 03 August 2017 - 14:17

W domyślnej konfiguracji plugin tak ustawia skiny, że nie widać żadnego gracza.

Niby dlaczego? Bo ty tak mówisz? Dlaczego mam usunąć coś, co jest na konkurencyjnych serwerach (chyba w sumie na większości większych serwerów non-premium) i tym samym mieć mniej dodatków, którymi mogę przyciągnąć gracza?



Choćby dlatego, aby być fer w stosunku do graczy posiadających grę... Ale fakt - tyle poblokowałeś na tym swoim serwerze, że coś musisz dać, choć nie wiem... Jeszcze raz - szczerze wątpię, że coś to pomoże. ;)

#44 deaphuz

deaphuz

    Autor logo Craft p o r t a l u

  • Użytkownik+
  • 570 postów
  • deaphuz#9803
  • deaphuz

Napisano 03 August 2017 - 14:31

Choćby dlatego, aby być fer w stosunku do graczy posiadających grę...

Gracze posiadający grę mają dostęp do wielu rzeczy (nie dotyczących tego serwera), do których nie ma dostępu non-premium, więc serio nie widzę problemu...

 

Ale fakt - tyle poblokowałeś na tym swoim serwerze, że coś musisz dać, choć nie wiem... 

Niedługo imitacja zostanie zaaktualizowana do Bety 1.7.3 z elementami z jeszcze nowszych wersji.

 

@up

Powiedz to twórcy pluginu, nie mi. 


  • HelloDoggo lubi to

#45 Veriael

Veriael

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 151 postów
  • Veriael

Napisano 04 August 2017 - 15:06

Gracze posiadający grę mają dostęp do wielu rzeczy (nie dotyczących tego serwera), do których nie ma dostępu non-premium, więc serio nie widzę problemu...

 

Niedługo imitacja zostanie zaaktualizowana do Bety 1.7.3 z elementami z jeszcze nowszych wersji.

 

@up

Powiedz to twórcy pluginu, nie mi. 

To ty dajesz ludziom permisję do komendy /skin, nie twórca pluginu. :)



#46 deaphuz

deaphuz

    Autor logo Craft p o r t a l u

  • Użytkownik+
  • 570 postów
  • deaphuz#9803
  • deaphuz

Napisano 25 August 2017 - 17:25

@up

Nie obchodzi mnie to.

 

Aktualizacja serwera

numer build-20170825 (pre-2.0)

 

- usunięto boostery
- usunięto ścieżkę dźwiękową
- odblokowano większość elementów z nowszych wersji, które wcześniej nie były dostępne
- dodano wędkowanie
- ostatecznie usunięto "gumcie"
- poprawiono błędy teleportacji (znikanie terenu)
- przywrócono sprint
- zmieniono limit budowania ze 128 na 256 kratek
- przywrócono Nether
- zmieniono system oznaczania wersji
- zbudowano nowy spawn
- zmiana nazwy serwera na "dphz-sv"
oraz kilka innych, mniejszych zmian


#47 Krystek1717

Krystek1717

    Nowy

  • Użytkownik
  • 34 postów

Napisano 27 August 2017 - 20:32

Grając na tym serwerze można zasnąć i położyć głowę na klawiaturze, co spowoduje automatyczne zamknięcie gry, tym samym wyjście z serwera. Dlaczego? Poza starą rozgrywką nie ma nic ciekawego. Jeśli to jest osiągnięty cel serwera, to wątpię by dalej coś z tego było, ponieważ na serwerze nie ma żadnej duszy. 


  • Veriael lubi to

#48 deaphuz

deaphuz

    Autor logo Craft p o r t a l u

  • Użytkownik+
  • 570 postów
  • deaphuz#9803
  • deaphuz

Napisano 28 August 2017 - 10:21

Grając na tym serwerze można zasnąć i położyć głowę na klawiaturze, co spowoduje automatyczne zamknięcie gry, tym samym wyjście z serwera.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

^ zdjęcie dałem w linku, bo nie chcę robić syfu w moim poście.

(sprawdzałem też logi z 26.08, nic)

 

Poza starą rozgrywką nie ma nic ciekawego.

Oprócz designu spawna wypchanego po brzegi easter eggami, interaktywnego systemu pomocy, systemu kart teleportacji, systemu dróg, frakcjodziałek, kantoru, braku pay2win i kilku innych rzeczy faktycznie nie ma na nim nic ciekawego.

 

Jeśli to jest osiągnięty cel serwera, to wątpię by dalej coś z tego było, ponieważ na serwerze nie ma żadnej duszy. 

No serwer jakoś 9 miesięcy się bez graczy trzyma, więc myślę, że jeszcze sporo czasu pociągnie.

 

-----------------

Serio? Nie mam pojęcia, czego się spodziewałeś po serwerze Survival...



#49 MrSpoks

MrSpoks

    Nowy

  • Użytkownik
  • 58 postów
  • MrSpoks

Napisano 02 September 2017 - 14:22

Fajna, przejrzysta i nieskomplikowana prezentacja. Poza tym oryginalny pomysł. - Jak będę miał czas to na pewno wbiję! :)







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: NoPremium