Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szukam osoby, która mogłaby usunąć niepotrzebne przedmioty z modyfikacji.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 fullfun

fullfun

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 599 postów

Napisano 20 February 2017 - 20:11

Witam!

Buduję na serwerze z modyfikacją Decocraft, lecz prawie 80% przedmiotów i bloków zawartych w tym modzie jest zbędnych.

Powoduje to spowalnianie gry, przez co budowanie staje się utrudnione. Potrzeba mi tylko dekoracji lochów oraz średniowiecznych przedmiotów. 

 

Szukam osoby, która umie lub może usunąć niepotrzebne obiekty z modyfikacji, jeśli istnieje jakikolwiek poradnik mówiący o tym, jak to wykonać, byłbym wdzięczny za podesłanie linku w odpowiedzi lub w wiadomości prywatnej. 

 



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Dr. Ned

Dr. Ned

    I can fix that!

  • Użytkownik+
  • 764 postów

Napisano 20 February 2017 - 20:15

Modyfikowanie jakiegoś moda do użytku publicznego NIE jest dozwolone. Tyle ode mnie.


ned2.jpg


#3 MentolMen

MentolMen

    cos

  • Użytkownik
  • 157 postów
  • MentolMen

Napisano 20 February 2017 - 20:32

Ktos04852 jeżeli robisz to tylko dla siebie to masz do tego prawo albo przynajmniej nikt cię do wiezienia nie wsadzi 



#4 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 20 February 2017 - 23:13

Poza tym co napisał @2up, to jeśli masz laga przez duże ilości przedmiotów w modzie to ten serwer jest po prostu w tym stanie nie do użycia. Wpuścisz ludzi to zaraz zcrashują serwer byle czym.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"

#5 Evoken

Evoken

    Twórca Askary

  • Użytkownik+
  • 430 postów

Napisano 20 February 2017 - 23:25

Wydaję mi się, że to tak nie działa. Owszem duża ilość modów bądź też duża ilość bloków jaki dany mod zapewnia może spowolnić WŁĄCZANIE się gry, jednak usunięcie samej zawartości moda nic nie zmieni jeśli chodzi o lagi/niskie fpsy w grze. Swiat w minecraftcie wczytuje Ci tylko te bloki, które postawiłeś dlatego wątpię, aby duża gama bloków do wykorzystania, jednak nigdzie nie postawiona obniżała Ci w jakiś szczególny sposób fpsy.


Użytkownik Evoken edytował ten post 21 February 2017 - 01:43

"Moja pasja to... moje życie to, to tworzywo co wnika w tętnice, tym oddycham i stawiam krzyżyki wróżbitom co wczesne wróżyli mi znicze"


#6 Dr. Ned

Dr. Ned

    I can fix that!

  • Użytkownik+
  • 764 postów

Napisano 21 February 2017 - 00:06

Ktos04852 jeżeli robisz to tylko dla siebie to masz do tego prawo albo przynajmniej nikt cię do wiezienia nie wsadzi 

Cytuję siebie, "modyfikowanie jakiegoś moda do użytku PUBLICZNEGO..." - starczy?

Nie odpowiadaj na wypowiedź, której nawet nie przeczytałeś, bądź nie zrozumiałeś. A autor posta chce użyć tak zmodyfikowanego moda na serwerze. A na serwerach się nie gra samemu.


ned2.jpg


#7 Evoken

Evoken

    Twórca Askary

  • Użytkownik+
  • 430 postów

Napisano 21 February 2017 - 01:40

A na serwerach się nie gra samemu.

 

Tutaj się mylisz. Wiele osób używa serwerów do różnego typu projektów, do którego dostęp ma tylko jakaś tam wąska grupka osób pracujących nad danym projektem. Sam serwer może być potrzebny do np. nagrywania filmów z MC.

 

Edit: Może nie samemu jako jedna osoba, ale można to także traktować jako jedną grupę pracującą nad czymś. W każdym razie takie serwery nie mają charakteru publicznego.


Użytkownik Evoken edytował ten post 21 February 2017 - 01:42

"Moja pasja to... moje życie to, to tworzywo co wnika w tętnice, tym oddycham i stawiam krzyżyki wróżbitom co wczesne wróżyli mi znicze"


#8 fullfun

fullfun

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 599 postów

Napisano 21 February 2017 - 08:17

Tak jak pisał @up, BUDUJĘ na serwerze, do której ma dostęp zaledwie parę osób, ale lagi są czasem naprawdę duże, nawet na odpalonej modyfikacji na single player. Patrząc pod f3 prawy, górny róg, zużycie ramu podczas korzystania z moda jest o wiele wyższe. Zna ktoś rozwiązanie problemu z tematu, czy też nie? Nie widzę potrzeby prowadzenia zbędnych dyskusji, ponieważ to i nie ma sensu, i do niczego nie prowadzi.



#9 Gość_mateusz2015_5102_*

Gość_mateusz2015_5102_*
  • Gość

Napisano 21 February 2017 - 09:03

Ja moge spróbować, trochę się na tym znam.