Skocz do zawartości


Zdjęcie

Swobodny przyjecielski survival


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 GoldMan

GoldMan

    Nowy

  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 05 February 2017 - 19:58

Witam, szukam jednej przyjaznej osoby chętnej do towarzyskiej gry na survivalu. Posiadam małe doświadczenie, gdyż ostatni raz grałem na becie, i po paru latach wróciłem z tęsknoty :P. Na nowo zacząłem od wczoraj, nie mam żadnej ekipy ani znajomego grającego w Minecraft. Posiadam oryginalną grę, lecz nie wymagam posiadania takowej, doświadczenie też jest mi obojętne - co wiemy to nasze, czego nie to się nauczymy, w tym wypadku może być nawet ciekawiej :). Nie obchodzi mnie wiek, wymagam jednak poważnego podejścia do gry, znajomości ortografii i jakiegokolwiek rozumowania, nie szukam osób na jeden dzień do poodwalania! Jeśli znajdzie się jakaś chętna duszyczka, polubimy się i porozumiemy, możemy pomyśleć o serwerze, zapewne prywatny serwer na max 3 osoby, wszystko do omówienia. Jeżeli chodzi o kwestię porozumiewania się mogę zaoferować serwer ts3 tylko dla naszej dyspozycji (jednakże najczęściej nie mogę rozmawiać, to byłaby opcja gdyby czasem jakimś cudem udało mi się znaleźć taki moment w danym dniu :P). Kontaktem jak na razie jest ten temat. Pozdrawiam ! :)


  • Egzequtor i zuziaxi lubią to

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 creepek_

creepek_

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 713 postów
  • creepek#7535
  • creepek

Napisano 05 February 2017 - 21:18

Ja tez szukam osoby chętnej do grania :P Zbieg okoliczności? Raczej nieee. ... :D

Potrzebujesz pomocy z serwerem?
Napisz do mnie na PW! Chętnie ci pomogę ;)
Zapraszam również na discord: creepek#7535

DONEJTY

- Od: Szogunx | Wiadomość: | Ilość: 8

- Od: Grzesiek11 | Wiadomość: Cel: być w każdej diaxxowej sygnaturze | Ilość: 5

- Od: jahumen | Wiadomość: Jahumen to król | Ilość: 1
- Od: grepolis | Wiadomość: Daj mnie do sygnatury | Ilość: 1
- Od: psiki | Wiadomość: CHCE DO SYGNATURY :P | Ilość: 1


#3 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 06 February 2017 - 01:15

Musiałbyś długo nadrabiać. Wiadomości jest od groma. Zależy też z jakiej części bety przybyłeś. Najlepiej jak z Bety 1.9 (tej niepełnej wersji), wtedy masz najwięcej dobrych wiadomości i łatwo ogarnąć, jednak i tak z dwa miesiące tego wszystkiego trzeba poświęcić.


  • GoldMan lubi to

,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#4 GoldMan

GoldMan

    Nowy

  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 06 February 2017 - 15:40

Jak dobrze pamiętam to zakończyłem na becie 1.6.x, ponieważ od wersji ze znaczkiem 1.7.x Minecraft już nie działał na moim ówczesnym komputerze. Zdaję sobie sprawę, że jest dużo do nadrobienia jednak nie zniechęca mnie to a wręcz motywuje, na nowo poznam grę, nie będzie to jakaś monotonia. Coś tam czytałem i oglądałem na temat niektórych nowości, nie powinno być problemu :P

 

Ja tez szukam osoby chętnej do grania :P Zbieg okoliczności? Raczej nieee. ... :D

 

Jeśli jesteś chętny na survival taki jak na single, lecz w dwójkę zapraszam na GG: 37191144, Skype: goldman2403, lub na inny komunikator, który Ci spasuje :)

 

Ktoś jeszcze jest chętny? Zapraszam :)



#5 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 07 February 2017 - 01:00

Jak dobrze pamiętam to zakończyłem na becie 1.6.x, ponieważ od wersji ze znaczkiem 1.7.x Minecraft już nie działał na moim ówczesnym komputerze. Zdaję sobie sprawę, że jest dużo do nadrobienia jednak nie zniechęca mnie to a wręcz motywuje, na nowo poznam grę, nie będzie to jakaś monotonia. Coś tam czytałem i oglądałem na temat niektórych nowości, nie powinno być problemu :P

 

 

Jeśli jesteś chętny na survival taki jak na single, lecz w dwójkę zapraszam na GG: 37191144, Skype: goldman2403, lub na inny komunikator, który Ci spasuje :)

 

Ktoś jeszcze jest chętny? Zapraszam :)

 

Mnie by trochę zniechęciło, gdybym miał na nowo odkrywać tajniki gry mieszając ogromne fałdy dobrej starej rozgrywki (praktycznie pierwsza wersja bety, która szła w kierunku zepsucia Minecrafta to Beta 1.6.x, dobry Minecraft zakończył się na Becie 1.5, takie info) z nową słabą. Najmilej by było trzymać Ciebie w jakiś rezerwatach dla nieskazitelnych ludzi zamrożonych w starych fazach... jednak skoro chcesz wrócić do tego syfu co teraz oferuje Minecraft... naprawdę smutne.

 

To będzie brutalny cios bardzo odległej i czystej części gry jaką pamiętasz z tą potężnie zasyfioną słabymi nowinkami i okropnymi mechanikami gry Minecraftem. Z jednej strony przyzwyczajenie będzie łatwe, ale uwierz mi wiem co mówię, nie opamiętasz się w tych zmianach. To będzie zupełnie inne przeżycie, poznasz inne uczucie.


  • GoldMan lubi to

,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#6 GoldMan

GoldMan

    Nowy

  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 07 February 2017 - 14:00

Jak na razie to 1 dzień gry mam za sobą w całkiem starym stylu gry, nie poznaję na siłę tego co nowe, gram po staremu, chyba, że nawinie się coś nowego, przypadkowo. Nie mam też nic przeciwko gry w becie 1.5 czy też 1.6, szkoda tylko, że oryginalny Minecraft oferuje (jak mi się wydaje, bo w opcjach tylko takie wersje są) wersje od 1.0 gry właściwej, więc chcąc zagrać w betę musiałbym mimo kupna oryginału i tak spiracić grę, chyba, że tak mi się tylko wydaje i jest możliwość zagrania w oryginalną betę, wtedy oczywiście stoję otworem na taką propozycję jeśli by ktoś chciał :P



#7 Maratończyk

Maratończyk

    Nowy

  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 22 April 2017 - 22:35

Siema :D Dopiero zacząłem grę I całkiem Fajnie mi idzie na single ładnie buduje nie lubię jak ktoś coś robi na Odp.. :P jeśli nadal Kogoś szukasz to chętnie bym z tobą zagrał :P



#8 MineMadrus

MineMadrus

    Znawca

  • Użytkownik
  • 263 postów
  • MineMadrus

Napisano 23 April 2017 - 08:17

Jak na razie to 1 dzień gry mam za sobą w całkiem starym stylu gry, nie poznaję na siłę tego co nowe, gram po staremu, chyba, że nawinie się coś nowego, przypadkowo. Nie mam też nic przeciwko gry w becie 1.5 czy też 1.6, szkoda tylko, że oryginalny Minecraft oferuje (jak mi się wydaje, bo w opcjach tylko takie wersje są) wersje od 1.0 gry właściwej, więc chcąc zagrać w betę musiałbym mimo kupna oryginału i tak spiracić grę, chyba, że tak mi się tylko wydaje i jest możliwość zagrania w oryginalną betę, wtedy oczywiście stoję otworem na taką propozycję jeśli by ktoś chciał :P

W opcjach minecraft launcher'a jest opcja żeby grać na becie,alphie czy też snapshotach