Skocz do zawartości


Zdjęcie

[1.12.2][NP] Fanimc.pl Polski serwer survival. ip:mc.fanimc.pl

NoPremium

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#1 arturek1666

arturek1666

    Nowy

  • Użytkownik
  • 16 postów
  • arturek1666

Napisano 24 January 2017 - 17:44

===================================================================================

=================================================================================

IP SERWERA:

mc.fanimc.pl

===================================================================================

Forum:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

      Strona:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

     Wiki:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

      Discord:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

      TS3: crazyhouse.pl

===================================================================================

 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 

Filmik:


 

Ogólne Informacje:

Tryb Gry: Survival

Ilość slotów: 300 (Powiększę więcej slotów jak będzie więcej graczy.)

Silnik: Spigot 1.13.3

Nether: Wlaczony

The End: Wlaczony

Drop ze stona: Brak

Strona: fanimc.pl

Forum: fanimc.pl/forum

 

Szczegółowe Informacje:

SkyBlock:

Skyblock jest w trakcie remontu ale napewno niedlugo zostanie otwarty.

 

Survival:

Na naszym serwerze jak wbijesz można iść na survival przez portal i zostajesz randomowo teleportowany na świat, dzięki temu spotkanie z innymi graczem jest minimalne i lepiej dzięki temu szukać fajnego miejsca, oczywiście walka z graczami was nie ominie . Nasz serwer ma zabezpieczenia terenu wystarczy postawić blok i gotowe teren będzie twój.

Lista bloków zabezpieczających teren

Sponge block: (Blok do zabezpieczneia terenu)

Ten blok to tańsza wersja bloku diaxowego

Ten blok zabezpiecza 150x150 bloków w każda strone 

Wysokość: 256

Każdy nowy gracz może wpisać /kit region i dostać ten blok za darmo (Ta komenda działa raz)

Kolejne bloki można kupić za $25000 (kasa z gry)

 

 

Sklep:

Na naszym serwerze jest sklep, ciągle dodajemy więcej itemów, ale również serwer posiada możliwość Aukcji dzięki temu gracz może sprzedawać swoje itemy i dzięki temu zarabiać, Na serwerze jedynym sposobem na zarabianie to sprzedawania itemów lub sprzedawanie itemów dla innego gracza właśnie używając aukcji. Sklep znajduje się wszędzie wystarczy wpisać komendę /shop, Ale również znajdują się NPC na spawnie które po kliknięciu otworzą GUI z itemami.

 

PVP:

Nasz serwer posiada również miejsce PVP gdzie nie trzeba martwic się o itemy, By dostać się na PVP wystarczy pójść na spawn i tam zobaczycie portal do pvp, Jedyne wyjście, by wyjść z pvp jest użycie komendy /spawn

 

Rangi:

Nasz serwer ma rangi administracyjne

Ranga dla youtube/twich

Ranga premium: Wiem, że na początku bylem za tym, żeby nie robić rangi VIP, SVIP, i te podobne, ale niestety musiałem w końcu to zrobić by ranga premium troszeczkę zmniejszyła moje opłaty serwera, jako że otrzymywanie serwer wcale nie jest takie łatwe, ostatnio zakupiłem bungee serwer co jeszcze bardziej mnie obciążyło. Jeśli chodzi o rangę premium starałem się tak zrobić żeby ta ranga nie była za bardzo OP.

Regulamin Serwera:

Z powodu ze regulamin jest spory jest on na naszym forum:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 

Pożyteczne Komendy:

/ps (Lista komend do swojego regionu)

/skin [nick] (Ustawiasz se skina)

/clearskin (Resetujesz skina)

/home(Teleportujesz się do home)

/sethome (Ustawiasz se home max 4 homy.)

/spawn(Teleportujesz się na spawn serwera.)

Oto nasza strona wiki jak chcecie wiedzieć więcej komend:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 

 

Lista pluginow:

Przepraszam, ale ze względów bezpieczeństwa serwera lista pluginow nie może być pokazana dla graczy dlatego lista jest taka.

Pluginy:

przeciw reklam
przeciw przeklinaniu
Zabezpieczenie regionu
Permissions
Zabezpieczenie hasłem
Przywracanie terenu
WorldEdit, WorldGuard
AntiCheat
Informowanie o możliwym X-RAY
Sklep+aukcje

Plugin przeciw x-ray koniec z x-ray.

 

Rejestracja: 

Na serwerze trzeba się rejestrować, by wbić na serwer. Jest to zrobione dla bezpieczeństwa waszych kont jako ze serwer jest non premium.

 

Na serwerze jest funkcja zapomnienia hasła, działa to ale tylko jeśli po rejestracji doda się swojego maila to oczywiście nie jest obowiązkowe, ale dzięki temu szybciej się odzyska hasło, inny sposób to napisać na forum specjalny temat.

 

 

Screenshot(3)

spawnbetter2_zpssuiktu4g.png

sklepgui_zpsf89fenf0.png

PVP_zpslutdf0ti.png

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wow przeczytałeś aż tyle gratulacje.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Użytkownik arturek1666 edytował ten post 20 October 2018 - 19:19

  • Serpico lubi to

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 OweN

OweN

    Nowy

  • Użytkownik
  • 73 postów
  • Colin

Napisano 24 January 2017 - 19:39

Proponowalbym dodac kilka ss z serwera bo z tego co napisales wydaje sie godny uwagi.


Pomogłem? Kopsnij Diaxa. Dzięki!

Szukasz współpracy z licencjonowanym serwerem TS3?

Pisz PW. 

 

tsanimacja.gif


#3 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 24 January 2017 - 20:50

Proponowalbym dodac kilka ss z serwera bo z tego co napisales wydaje sie godny uwagi.

 

Też się zgadzam.

 

Prezentacja nawet ok. Podoba mi się, że ująłeś wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy survivalu, no oprócz tych cubboidów, które psują system pułapek. Ograniczyłbym je do pluginu LWC, który może pomóc, a jak populacja serwera będzie wyższa, to nawet plugin factions.


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#4 arturek1666

arturek1666

    Nowy

  • Użytkownik
  • 16 postów
  • arturek1666

Napisano 24 January 2017 - 21:02

Screenshot Donany :)


Użytkownik arturek1666 edytował ten post 24 January 2017 - 22:36


#5 poncjusz

poncjusz

    Uczony

  • Użytkownik
  • 532 postów
  • Galador256

Napisano 27 January 2017 - 14:06

Serwer zrobił na mnie raczej dobre wrażenie. A zachęciły mnie do niego screeny. Na miejscu okazało się, że było warto. Polecam!


  • Serpico lubi to

sob7f7.png


#6 Kaktuscraft

Kaktuscraft

    Wyjadacz

  • Weteran
  • 861 postów
  • MineCraftKaktus

Napisano 29 January 2017 - 21:28

Nie ma dropu ze stone, gildii ani Pay2Win. Prezentacja wygląda ładnie i schludnie. Serwer mi się podoba. Zwykły, klasyczny Survival.


  • Serpico lubi to
Lubię kaktusy.

#7 deaphuz

deaphuz

    Autor logo Craft p o r t a l u

  • Użytkownik+
  • 570 postów
  • deaphuz#9803
  • deaphuz

Napisano 01 February 2017 - 18:09

Serwer zrobił na mnie raczej dobre wrażenie. A zachęciły mnie do niego screeny. Na miejscu okazało się, że było warto. Polecam!

Heh, ciekawe. Jak ja zrobiłem serwer survival, to narzekałeś że niby nic nowego na nim nie ma, a tutaj raptem polecasz doświadczenie prawie takie samo jak na singlu. Ktoś tobie opłaca te opinie? :P

 

 

@topic

Prezentacja jest dobra, ale niektóre czcionki są beznadziejnie pokolorowane i dobrane, a screeny mają brzydkie, jaskrawe niebo i mają trochę kiepską rozdzielczość.

Sam serwer natomiast jest przeciętny. Na plus na pewno zasługuje pełne wsparcie dla najnowszej wersji gry. Niestety brakuje graczy, a cuboidy są dość drogie.

Ogólnie nie polecam tego serwera, na trybie Singleplayer dostajecie prawie to samo co tutaj. 


Użytkownik dphz edytował ten post 03 February 2017 - 12:55


#8 arturek1666

arturek1666

    Nowy

  • Użytkownik
  • 16 postów
  • arturek1666

Napisano 03 February 2017 - 14:16

Heh, ciekawe. Jak ja zrobiłem serwer survival, to narzekałeś że niby nic nowego na nim nie ma, a tutaj raptem polecasz doświadczenie prawie takie samo jak na singlu. Ktoś tobie opłaca te opinie? :P

 

 

@topic

Prezentacja jest dobra, ale niektóre czcionki są beznadziejnie pokolorowane i dobrane, a screeny mają brzydkie, jaskrawe niebo i mają trochę kiepską rozdzielczość.

Sam serwer natomiast jest przeciętny. Na plus na pewno zasługuje pełne wsparcie dla najnowszej wersji gry. Niestety brakuje graczy, a cuboidy są dość drogie.

Ogólnie nie polecam tego serwera, na trybie Singleplayer dostajecie prawie to samo co tutaj. 

 

Nikomu nie place za te komentarze :). Jestem uczciwym właścicielemKażdy ma swoje opinie, raz ktoś lubi serwer, a raz ktoś nie xD. Tak już jest.



#9 Zeroo

Zeroo

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 12 February 2017 - 13:20

Jakie jest hasło 

 



#10 arturek1666

arturek1666

    Nowy

  • Użytkownik
  • 16 postów
  • arturek1666

Napisano 13 February 2017 - 12:07

Jakie jest hasło


Jeśli zapomniałeś swojego hasła jeśli podałeś maila to łatwo odzyskasz konto jeśli natomiast nie wtedy proszę zgłosić się na forum: forum.fanimc.pl

#11 digitalcrow

digitalcrow

    DidzitalKroł

  • Użytkownik+
  • 134 postów
  • PanJanekk

Napisano 27 February 2017 - 23:13

Serwer warty polecenia!

 

Najnowsza wersja Yayyy!

 

Noł iźiHaCe

 

Ogółem 11/10!



#12 krzmaciek

krzmaciek

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 163 postów
  • krzmaciek

Napisano 18 March 2017 - 20:50

Egzekutor ... cuboidy są na tym nieszczęsnym serwerze w postaci bloku diaxu położonego na ziemi, tworzy się cuboid.


Jeżeli pomogłem kliknij "Lubię to" :).


#13 arturek1666

arturek1666

    Nowy

  • Użytkownik
  • 16 postów
  • arturek1666

Napisano 24 March 2017 - 13:53

Czemu piszesz że nieszczęsny serwer. Jeśli taki jest lepiej napisz co zrobić by było odwrotnie xD. Jak się już pisze nieszczęsny to już dobrze napisać, dlaczego bym mógł jako właściciel ulepszyć ten serwer w końcu po to jestem.

 

Nie jestem takim właścicielem że ignoruje swoich graczy. Szanuje ich opinie i próbuje jak najlepiej naprawić co jest nie tak.
 
Jeśli ktoś z was napisze cos złego na temat serwera proszę chociaż napisać, dlaczego bym mógł go poprawić dzięki.

Użytkownik arturek1666 edytował ten post 24 March 2017 - 13:59

  • Serpico lubi to

#14 marek334

marek334

    Nowy

  • Użytkownik
  • 36 postów

Napisano 31 March 2017 - 15:05

Zgłaszam sie na MODERATORA :D

Jestem obecnie n aserwie



#15 arturek1666

arturek1666

    Nowy

  • Użytkownik
  • 16 postów
  • arturek1666

Napisano 31 March 2017 - 16:03

Rekrutacja odbywa sie na forum forum.fanimc.pl :). Nie tutaj xD. + Jest tylko otwarta rekrutacja na helpera jak narazie.



#16 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 15 July 2017 - 11:03

Przykro mi to stwierdzić, ale server zmienił się na gorsze. Zawiera co raz to więcej elementów P2W oraz łatwej gry w ogóle nie przypominającej survivalu. Ostatnio post edytowano 4 lipca, więc sporo się zmieniło. Moja opinia także.

 

 

===============================================================================================================================

===============================================================================================================================

IP SERWERA:

mc.fanimc.pl

 

===============================================================================================================================

===============================================================================================================================

 

Ogólne Informacje:

Tryb Gry: Survival

Ilość slotów: 50 (Powiększę jak będzie więcej(czego więcej? slotów?)

Silnik: Tacospigot 1.12

Nether: Wlaczony

The End: Wlaczony

Drop ze stona: Brak

Strona: fanimc.pl

Forum: forum.fanimc.pl

Specyfikacje:

 

Processor: intel® Xeon® Processor E3-1245 v5 (8M Cache, 3.50 GHz

RAM: 6GB ramu

Serwer ma wszystko bez limitow oprócz ramu

 

Szczegółowe Informacje:

 

Survival:

Na naszym serwerze jak wbijesz (kiedy wejdziesz na nasz server) można iść na survival przez portal i zostajesz randomowo teleportowany na świat. (kropka) Dzięki temu spotkanie z innymi graczem jest minimalne i lepiej dzięki temu szukać fajnego miejsca, oczywiście walka z graczami was nie ominie . Nasz serwer ma zabezpieczenia terenu, (przecinek) wystarczy postawić blok i gotowe teren będzie twój.

Lista bloków zabezpieczających teren

Iron block: (Blok do zabezpieczneia terenu) NOWOŚĆ

Ten blok to tańsza wersja bloku diaxowego

Ten blok zabezpiecza 50 bloków w każda strone 

Wysokość: 256

Ten blok trzeba kupić nie da się go craftowac

Diaxowy blok: (Blok do zabezpieczenia terenu)

Blokuje teren na: 100 bloków z kazdej strony

Wysokość: 256

Ten blok trzeba kupić nie da się go craftowac (P2W - płać żeby wygrać)

Obsydian blok: (Blok Pro do zabezpieczenia terenu) NOWOŚĆ

Blokuje teren na: 200 bloków z każdej strony

Wysokość: 256

Ten blok łączy blok diaxowy + blok gąbki

Ten blok trzeba kupić nie da się go craftowac (Kolejne P2W)

 

MiniGry:

Zdecydowaliśmy się pododawać gry na nasz serwer by troszkę było więcej zabawy. Wkrótce będą dodane. (napiszcie jakie)

 

Sklep:

Na naszym serwerze jest sklep, nad którym (w którym) ciągle dodajemy więcej itemów (P2W + ,,ŁatwoTargi" gdzie za ziemniaki można mieć cały set), ale również serwer posiada możliwość Aukcji dzięki temu gracz może sprzedawać swoje itemy i dzięki temu zarabiać, Na serwerze jedynym sposobem na zarabianie to sprzedawania itemów lub sprzedawanie itemów dla innego gracza właśnie używając aukcji. Sklep znajduje się wszędzie wystarczy wpisać komendę /shop, Ale również znajdują się NPC na spawnie które po kliknięciu otworzą GUI z itemami.

 

PVP:

Nasz serwer posiada również miejsce PVP gdzie nie trzeba martwic się o itemy (i to jest ten wasz survival?), By dostać się na PVP wystarczy pójść na spawn i tam zobaczycie portal do pvp i tak się wejdzie.(kropka) Jedyne wyjście, by wyjść z pvp jest użycie komendy /spawn

 

Rangi:

Nasz serwer ma jedynie rangi administracyjne, Nie ma rang VIP, SVIP ani inne te podobne, nasz serwer został zrobiony tak by każdy miał równe szanse (a cubboidy do kupienia?), Ten serwer został zrobiony by była mila atmosfera, a nie by na nim zarabiać (jasne, popatrz wyżej). Jeśli jest się youtuberem lub streamerem serwer posiada takie rangi i daje za darmo jeśli ma się więcej niż 1000 subskrypcji + reklama.(dobra, do**********e, czyli jak zostanę youtuberem, który ma 1000 subów, to na waszym serwerze pojawi się ranga youtuber, czyli jak w 2011 roku PewDiePie, miał więcej niż 1000 subów, to wasz serwer nagle ,,dostał" te rangi, chociaż nie istniał, naucz się polskiego, bo to już kuje w oczy)

 

Nether i End:

Na serwerze jest reset endu i netheru co miesiąc dzięki temu inni gracze mają szanse znaleźć cos fajnego, a nie ze ciągłe end i nether jest taki sam i coraz ciężej cos znaleźć. (i po co dodajecie pierdoły? no po co? każdy o tym wie...)

 

Lista Administracji: (Mogą być zmiany)

Właściciel: artuditu

Główny Admin: Nestus

Admin: KizuThalia

Moderator:Nie ma

Architekt: Patryk2803

Główny Budowniczy: JaaYea

Budowniczy: Nie ma

 

 

Regulamin Serwera:

Z powodu ze regulamin jest spory jest on na naszym forum:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 

Pożyteczne Komendy:

/ps (Lista komend do swojego regionu)

/skin [nick] (Ustawiasz se skina)

/clearskin (Resetujesz skina)

/home(Teleportujesz się do home)

/sethome (Ustawiasz se home max 3 homy.) (i gdzie ten wasz survival?)

/spawn(Teleportujesz się na spawn serwera.)

Wiecej dowiecie sie na serwerze (czyli pewnie są ukryte inne komendy)

 

Lista pluginow:

Przepraszam, ale lista pluginów jest zablokowana, ale mogę mniej więcej powiedzieć co się znajduje. (to poproś innych o pomoc, zanim zaczniesz pisać, że nie możesz)

Pluginy:

przeciw reklam (czyli jak się nazywa?)
przeciw przeklinaniu 
​(czyli jak się nazywa?)
zmieniający /help ​(czyli jak się nazywa?)
Zabezpieczenie regionu ​(czyli jak się nazywa?)
Essentials
Permissions
Zabezpieczenie hasłem 
​(czyli jak się nazywa?)
Przywracanie terenu ​(czyli jak się nazywa?)
WorldEdit, WorldGuard
AntiCheat
Informowanie o możliwym X-RAY 
​(czyli jak się nazywa?)
Sklep+aukcje ​(czyli jak się nazywa?)
NPC ​(czyli jak się nazywa?)

Po zginięciu twoje itemy są w twoim ciele ma się 20 minut na ich wziecie. ​(czyli jak się nazywa?)

Plugin przeciw x-ray koniec z x-ray​(czyli jak się nazywa?)

 

Rejestracja: 

Na serwerze trzeba się rejestrować, by wbić na serwer i potem wystarczy się logować. (to także każdy wie) Jest to zrobione dla bezpieczeństwa waszych kont jako ze serwer jest non premium proszę tylko pamiętać ze wasze konta są tylko bezpieczne, jeśli wasze hasła są trudne do odgadnięcia. (zdanie bez sensu, dodałeś tylko po to aby zepsuć cały sens.)

 

Na serwerze jest funkcja zapomnienia hasła, ale to działa (zamień miejscami),(usuń przecinek) tylko(dodaj przecinek) jeśli po rejestracji doda się swojego maila to oczywiście nie jest obowiązkowe, ale dzięki temu szybciej się odzyska hasło, inny sposób to napisać na forum pod specjalny dział (temat, widać, że nie znasz się na forum) że zapomniało się hasło i administracja sprawdzi, (o zagubieniu hasła) czy to na pewno ta osoba co się podaje. (kolejny raz dodajesz głupoty, które niszczą poprzedni sens, nie pisz za dużo) Oczywiście zajmuje czasu i przeważnie zajmie to z 1 dzień a przez maila w 10 minut się odzyska konto.

 

Jeśli masz minecraft premium nie trzeba się

 rejestrować, bo powinno rejestrować automatycznie, oznacza to tez ze jak ktoś jest na crackowanym launcher i weżnie sobie nick popularnego youtubera nie wejdzie na serwer, bo to konto premium, Innymi słowami jak masz minecraft premium na pewno nikt ci swojego nicka nie zabierze.


 

Screenshot(3) (2)

spawn2_zpswb7itxfk.png

sklepgui_zpsf89fenf0.png

 

Filmik: (Niedługo) (może filmik uratuje zdjęcia spawna z dynmapy oraz sklep, który jest na tym serwerze najważniejszy, oczywiście P2W)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wow przeczytałeś aż tyle gratulacje. (dziękuję, to była czysta przyjemność)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

No to tyle, co o tym sądzę:

 

Autor nie zna:

- Polskich znaków

- Interpunkcji

 

Oraz popełnia całą masę błędów językowych.

A co do servera: Nie jest to survival, to jest freebuild z elementami survivalu (działki na survivalu to nie jest server survival, to jest server 4fun, bez jakichkolwiek wyzwań. Tym samym przemawia do nas arena na spawnie w trosce o zbulwersowanych graczy, którzy zginą z rąk innych, bezpośrednio w grze)

 

A sam server jest P2W.


  • fullfun lubi to

,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#17 arturek1666

arturek1666

    Nowy

  • Użytkownik
  • 16 postów
  • arturek1666

Napisano 15 July 2017 - 11:53

Egzequtor
 
Pay2Win:
Nasz serwer nie ma ani vip, ani svip, ani nic takiego, jest tylko kasa z gry innymi słowami każdy zaczyna z ta samą ilością kasy. Innymi słowami przesadzasz, jeśli chodzi o p2w, A zresztą są regiony tak jak by każdy miał region za free wbiłby postawił block i wyszedł nigdy nie wrócił to marnowanie miejsca a tak gracze muszą trochę pograć by zdobyć kasę i wtedy dopiero blok zabezpieczający może kupić dzięki temu serwer będzie mniej zawalony.
 
Cos mi się wydaje ze myślałeś ze to regiony za prawdziwą kasę, pomyliłeś się troszeczkę xD
 
To nie freebuild
Dla mnie mój serwer to nie freebuild tylko wciąż survival, to prawda że jest zabezpieczenie terenu, ale czy myślisz ze graczom podobało by sie to ze ktoś im niszczy ich ciężką prace, nie raczej nie nawet jak by wiedzieli ze to survival i tak by byli wkurzeni. Taki serwer jest mało popularny jak dla mnie. A zresztą jak chcesz sie bić z kimś na regionie możesz wyłączyć flagę pvp i sie bić.
 
Lista pluginow:
Myślisz ze będę taki mądry żeby podać prawdziwe nazwy pluginow by później ktoś sobie skopiował mój pomysł serwera nope. (Również jak nie zna się listę pluginow trudniej dla hackerów).
 
/home i /sethome
sporo serwerów survival mają home i sethome wiec i innym to nie przeszkadza, mój serwer robie z nim co chcę jak chcę by survival miał home i sethome będzie go miec.
 
Rozumiem to twoja opinia. A i dzięki ze poznajdywałeś błędy z pisownia niestety nie mieszkam w Polsce wiec mam zawsze z tym problem. Dałeś zła opinie, ale wciąż dzięki pomyśle nad sprawami i spróbuje co nieco pozmieniać by bardziej przypominało survival, ale regiony zostaną xD.

 

Dziękuje również za dokładne opisanie wszystkiego


Użytkownik arturek1666 edytował ten post 15 July 2017 - 14:58

  • Vebros lubi to

#18 Zioomkox

Zioomkox

    Uczony

  • Użytkownik
  • 609 postów
  • Zioomkox#6688
  • Zioomkox

Napisano 20 July 2017 - 12:02

Jeden z tych surviwali co potrafią zaskoczyć w pozytywny sposób jak najbardziej polecam.

#19 Vebros

Vebros

    Gracz Retro

  • Użytkownik+
  • 119 postów
  • Vebros#8474
  • _Vebros_

Napisano 08 August 2017 - 20:33

Jestem pod wrażeniem, jeszcze ten spawn...  :3 Polecam



#20 Veriael

Veriael

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 151 postów
  • Veriael

Napisano 08 August 2017 - 23:10

Z jednej strony ludziom się podoba, a ja wciąż nie wiem co mam myśleć o serwerze po przeczytaniu tej prezentacji i wejściu na jego stronę, albo coś stronę naśladującą, bo wygląda to żenująco... Na forum dla przykładu tabelki informacyjne z przykładowym tekstem z motywu... xD Dodatkowo ten twój język... Ech. Nie mógłbyś załatwić sobie kogoś, kto zajął by się tą... Jakkolwiek reprezentacyjną stroną projektu? Nie zachęca to ani trochę, ale mimo to jutro postaram się obadać sprawę na samym serwerze... Oby było lepiej.

 

 

@Edit

5/10

Byłem chwilę na serwerze, to i o nim się wypowiem. Spawn ładny, ale jestem w 90% przekonany, że to po prostu bezczelne kopiuj wklej... Świat bardzo ładnie generowany. Niestety od strony technicznej nie jest tak kolorowo - serwerowe wiadomości zarówno na czacie, jak i tabliczkach nie mają znaków diakrytycznych, a rejestrować się musiałem - mimo, że "powinno mnie zarejestrować automatycznie". Dodatkowo spawn jest nieukończony... Pomijając to, że jest ogromny i pusty (co też skierowało mnie na to, że po prostu go wklejono od jakiegoś budowniczego z Planet Minecraft), to przykładowo brakuje regulaminu - a ja nie mam zamiaru wchodzić na tę paskudną, niedopracowaną stronę, aby się z nim zapoznać... Tym bardziej, że jest pisany pewnie tym samym żałosnym językiem, co cała reszta... :/ 5/10 za chęci, ale masz dwie osoby więcej w administracji - któraś z nich na pewno potrafi pisać po polsku... Kilka tabliczek na spawnie to także nie tak wiele. Niestety nie potrafiłbym grać na takim serwerze, będąc ciągle bombardowanym takimi niedoróbkami...


Użytkownik Veriael edytował ten post 09 August 2017 - 09:52

  • Vebros lubi to





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: NoPremium