Skocz do zawartości


Zdjęcie

[1.11.2][NP][SURVIVAL] Pushmine

PvP Frakcje NoPremium

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Magnum

Magnum

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 123 postów
  • Magnum69

Napisano 15 January 2017 - 12:42

KSG0hFj.gif

 

 

Moim postanowieniem noworocznym jest stworzenie własnej wersji gry z nowymi mobami i przedmiotami.


PS. Jeśli wchodzisz na serwer z myślą o otrzymaniu z góry admina to odpuść sobie ;)


Zapraszam ip: pushmine.eu



! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
! ! ! KONKURS KONKURS ! ! !
! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !




 


Użytkownik Magnum edytował ten post 02 February 2017 - 18:52

142740.gif


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 saizen31

saizen31

    Pan nocy

  • Użytkownik+
  • 346 postów
  • Senessim

Napisano 15 January 2017 - 13:03

Kolejny żałosny serwer.... Mikołaj Rej dawno temu już mówił:"A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają" A gdzie u ciebie Polskie litery? Wiem... Pewnie napiszesz, że twój cudowny a może nawet lipny generator nie obsługuje Polskich znaków.... Tak, tak... Znam tą piękną historię z innych serwerów... Widzę jeszcze kilka głupot... Minecraft z jajem, czyli jakim? Kurzym, strusim czy może raczej o czym innym mówisz... xD W dodatku to

 

Dla leniwych by mogli skopiować

A jak geniuszu się wchodzi na serwer bez ip serwera?

 

Dobra i ostatnia rzecz:

 

Moim postanowieniem noworocznym jest stworzenie własnej wersji gry z nowymi mobami i przedmiotami.

Nikogo to nie obchodzi. Też miałem postanowienie noworoczne, ale długo by tu o tym gadać... xD



#3 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 15 January 2017 - 13:03

Drop: Klasyczny. Tzn. z rud?

 

No i tak:

- Prezentacja jest ładna, przejrzysta i zachęca do wejścia

- Tryb gry z najnowszą wersją stanowi najlepszy typ Survivalu, czyli Survival Vanilla (w prezentacji nie pisze jednak o żadnych dodatkowych funkcjach, komendach itp. ale jeśli są jakieś drobne, to będzie to wtedy Survival Semi-Vanilla)

 

Więcej nie mam się czego przyczepić, bo niczego innego się nie dowiedziałem z prezentacji, no ale najpotrzebniejsze informacje + fajny tekst od siebie z ładną prezentacją = porządna prezentacja.

Jeśli zatem z informacji wynikają rzeczy porządnego serwera, można określić, że Serwer jest nawet przystosowany do gry bez ukrytych i zbędnych rzeczy.

 

Wszedłbym gdybym miał czas.


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#4 Magnum

Magnum

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 123 postów
  • Magnum69

Napisano 15 January 2017 - 14:08

Kolejny żałosny serwer.... Mikołaj Rej dawno temu już mówił:"A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają" A gdzie u ciebie Polskie litery? Wiem... Pewnie napiszesz, że twój cudowny a może nawet lipny generator nie obsługuje Polskich znaków.... Tak, tak... Znam tą piękną historię z innych serwerów... Widzę jeszcze kilka głupot... Minecraft z jajem, czyli jakim? Kurzym, strusim czy może raczej o czym innym mówisz... xD W dodatku to

A jak geniuszu się wchodzi na serwer bez ip serwera?

 

Dobra i ostatnia rzecz:

Nikogo to nie obchodzi. Też miałem postanowienie noworoczne, ale długo by tu o tym gadać... xD

Skoro zacząłeś tak agresywnie to trzeba zgasić płytkie myślenie (sądząc po opinie i ostatnich Twoich tematach)
 

 

Mikołaj Rej dawno temu już mówił:"A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają" A gdzie u ciebie Polskie litery? Wiem... Pewnie napiszesz, że twój cudowny a może nawet lipny generator nie obsługuje Polskich znaków.... Tak, tak... Znam tą piękną historię z innych serwerów...

Po pierwsze primo żadnych generatorów nie używam, wystarczy mi dobra czcionka i photoshop, w którym można zdziałać cuda. Jak już chcesz być taki wielce poprawny to proszę byś mnie szanował i "Twój, Tobie , Ci, Ciebie " itd. pisał z dużej litery, bo to jest forma grzecznościowa wielki polonisto.

 

 

Widzę jeszcze kilka głupot... Minecraft z jajem, czyli jakim? Kurzym, strusim czy może raczej o czym innym mówisz... xD

Tu niestety Twoje słowa świadczą o płytkości "Minecraft z jajem", czyli z takim kopem, energią, życiem. Sprawdź synonimy doucz się. Ja chciałem być ciut oryginalny i jak jest jakaś marka to zawsze jest jakieś motto czy też tzw. slogan (nie wyskakuj tylko z Rejem) .

 

 

A jak geniuszu się wchodzi na serwer bez ip serwera?

Zakładam, że ludzie grający w MC są na tyle inteligentni, że potrafią zapamiętać DNS (o ile wiesz co to) adresu IP, więc leniwi m.in. ja wolą skopiować i mieć z głowy.

 

 

Nikogo to nie obchodzi. Też miałem postanowienie noworoczne, ale długo by tu o tym gadać... xD

Przykro mi, że nie masz samozaparcia i masz negatywną samoocenę  . Jako dowód, że już realizuje swoje plany podsyłam projekt moba:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

(nie wiem czy się załaduje, ale raczej nie) 


PS. NASTĘPNYM RAZEM WEJDŹ PIERW NA SERWER, PRZYWITAJ SIĘ I ZOBACZ CO OFERUJE NASZ SERWER, A NIE SFRUSTROWANY (sprawdź w słowniku sjp, bo po Twoich tematach sądzę, że krytyka Cię bolała i wyżyć się chcesz) WCHODZISZ NA REKLAMĘ I OCENIASZ NEGATYWNIE BEZ WEJŚCIA NA SERWER. 
Pozdrawiam

 

 

 

Drop: Klasyczny. Tzn. z rud?

No i tak:
- Prezentacja jest ładna, przejrzysta i zachęca do wejścia
- Tryb gry z najnowszą wersją stanowi najlepszy typ Survivalu, czyli Survival Vanilla (w prezentacji nie pisze jednak o żadnych dodatkowych funkcjach, komendach itp. ale jeśli są jakieś drobne, to będzie to wtedy Survival Semi-Vanilla)

Więcej nie mam się czego przyczepić, bo niczego innego się nie dowiedziałem z prezentacji, no ale najpotrzebniejsze informacje + fajny tekst od siebie z ładną prezentacją = porządna prezentacja.
Jeśli zatem z informacji wynikają rzeczy porządnego serwera, można określić, że Serwer jest nawet przystosowany do gry bez ukrytych i zbędnych rzeczy.

Wszedłbym gdybym miał czas.

Tak klasyczny drop z rud. Większość rzeczy jak jestem prezentuje na serwerze bo wtedy jest tzw. "WoW". Mam kilka swoich skryptów, plugin raz pisałem ,ale teraz zrezygnowałem z niego. Raczej mierzę ku klasyce z czasów bety, ale z połączeniem nowości jakie oferuje nowy minecraft + chcę dodać coś od siebie by być oryginalnym.
Muszę tylko przypomnieć sobie ciut jave, bo piszę i uczę się języka C więc takie skakanie średni daje rezultat.
 


  • Hevbis lubi to

142740.gif


#5 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 15 January 2017 - 14:27

Moim zdaniem prezentacja wygląda dość słabo, ale widać że włożyłeś w nią wiele pracy. Fajny pomysł z tym gif'em.

Trochę mało informacji. Mogłeś napisać czemu uważasz swój serwer, za godny uwagi itd.

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia ;D 


Użytkownik Hevbis edytował ten post 15 January 2017 - 14:28

discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#6 Magnum

Magnum

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 123 postów
  • Magnum69

Napisano 15 January 2017 - 14:36

Moim zdaniem prezentacja wygląda dość słabo, ale widać że włożyłeś w nią wiele pracy. Fajny pomysł z tym gif'em.

Trochę mało informacji. Mogłeś napisać czemu uważasz swój serwer, za godny uwagi itd.

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia ;D 

Celem było zaprezentowanie serwera wizualnie, technicznie chciałem zaprezentować go indywidualnie na serwerze, ponieważ mam kilka wisienek na torcie.
Ogólnie są skrypty, pluginy jak na survival przystało. Chcę w przyszłości wyróżnić serwer oryginalnością jaką będą własne rzeczy (moby,itemy i bloki). 
Póki co obmyślam pomysły by wszystko trzymało się ładu i przypominam JAVE, bo przy pisaniu w C zapomniałem trochę tego języka, ale to raczej kwestia czasu.

Pozdrawiam i zapraszam.

 


142740.gif


#7 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 15 January 2017 - 14:55

technicznie chciałem zaprezentować go indywidualnie na serwerze, ponieważ mam kilka wisienek na torcie.

Nie warto ukrywać tych "wisienek".

Na tym forum można znaleźć mnóstwo dobrych serwerów. Jeśli nie zachęcisz graczy prezentacją, będą przeglądać dział dalej, w poszukiwaniu czegoś na prawdę niezwykłego, a twój projekt pominą.

Jak chcesz mogę spróbować zrobić ci jakąś graficzną prezentację, z autorskimi elementami. Prostą i przejrzystą, może ci się spodoba.

 

Pozdrawiam i zapraszam.

Raczej nie wejdę. Coraz rzadziej gram w Minecraft'a, a buduje już na 2 serwerach.


discord server here: https://discord.gg/exDArtf






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: PvP, Frakcje, NoPremium