Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowicjusz w MC szuka najpotrzebniejszych modów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 DemiMi

DemiMi

    Nowy

  • Użytkownik
  • 6 postów
  • DemiMi

Napisano 04 January 2017 - 20:27

Witam! OD niedawna gram w MC posiadam widnows 10 editon /pe. Poszukuję modów które pozwolą mi zablokować np. niszczenie wybranych obiektów, tworzenie safe zone takich podstaw których brakuje w bazowej wersji gry. Serdecznie przepraszam za ewentualną niewiedzę ale od dwóch dni szukam czegoś przydatnego ale trafiam albo na buble albo zła wersja albo na androida. Pozdrawiam!



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 04 January 2017 - 21:06

Pobierz prawdziwego Minecrafta, bo na ten szajs który posiadasz chyba nawet nie ma żadnych modów.

A tak btw to co rozumiesz poprzez tworzenie safe zone? Bo mam dziwne przeczucie, że masz na myśli plugin.

Użytkownik MrKisiel edytował ten post 04 January 2017 - 21:07


#3 DemiMi

DemiMi

    Nowy

  • Użytkownik
  • 6 postów
  • DemiMi

Napisano 05 January 2017 - 07:14

Chodzi np. masz dom i tam na polu wielkości domu tworzysz miejsce gdzie nie można się bić itp. A co do pobrania "prawdziwego" to nie mam kasy na zakup licencji za 100zł.

Dodam że PE JEST legalna, dla tego tak mówię.


Użytkownik DemiMi edytował ten post 05 January 2017 - 07:15


#4 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 05 January 2017 - 08:03

W takim razie chodzi ci o pluginty, nie mody. Naprawde, jeśli już masz zamiar grać w mc to zaopatrz sie w PRAWDZIWĄ gre, a nie oograniczony port mobilny.


#5 DemiMi

DemiMi

    Nowy

  • Użytkownik
  • 6 postów
  • DemiMi

Napisano 05 January 2017 - 08:39

Właśnie tak patrzę i o co chodzi z tym premium? Na stronie producenta nie ma o nim wzmianki tylko jedna gra za 100zł.



#6 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 05 January 2017 - 12:30

Właśnie tak patrzę i o co chodzi z tym premium? Na stronie producenta nie ma o nim wzmianki tylko jedna gra za 100zł.



Polecam tą stronę:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


:P
To jest MC premium.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"