Skocz do zawartości


Zdjęcie

[1.8-1.12] [NP] [RPG] (OFFICIAL) -|R-P-G-V2|- => Metin2 w Minecraft!

NoPremium RolePlay 1.7-1.8

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
30 odpowiedzi w tym temacie

#21 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 14 July 2017 - 20:34

Bardzo kiepskie pierwsze wrażenie, po wejściu na serwer chciałem się zarejestrować i otrzymałem wiadomość ,że jestem zarejestrowany mimo ,że serwer odwiedziłem pierwszy raz.

 

Naucz się edytować post, nie pisać kolejne kroki wobec serwera w nowych postach.


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#22 Zioomkox

Zioomkox

    Uczony

  • Użytkownik
  • 609 postów
  • Zioomkox#6688
  • Zioomkox

Napisano 14 July 2017 - 21:33

Naucz się edytować post, nie pisać kolejne kroki wobec serwera w nowych postach.



Wsumie nie głupie.

#23 MaRsOnix

MaRsOnix

    Nowy

  • Użytkownik
  • 35 postów
  • MaRsOnIx

Napisano 16 July 2017 - 18:14

Bardzo kiepskie pierwsze wrażenie, po wejściu na serwer chciałem się zarejestrować i otrzymałem wiadomość ,że jestem zarejestrowany mimo ,że serwer odwiedziłem pierwszy raz.

Zgłoś się do nas na nasz serwer teamspeak: ts.pvp.iq.pl
Tam rozwiązujemy tego typu sprawy :)



#24 Zioomkox

Zioomkox

    Uczony

  • Użytkownik
  • 609 postów
  • Zioomkox#6688
  • Zioomkox

Napisano 17 July 2017 - 15:20

Zgłoś się do nas na nasz serwer teamspeak: ts.pvp.iq.pl
Tam rozwiązujemy tego typu sprawy :)



Dzięki za informację zjawię się.

#25 Лукаш

Лукаш

    EsseK

  • Użytkownik+
  • 322 postów
  • LoxiXD

Napisano 10 August 2017 - 00:25

Serwer jakoś mnie nie zachęca, bo po co tracić kase na techników zeby napisali pluginy do gry, ktora istnieje i jest za darmo :o W Metinie sa tez śluby i sklepiki tworzone przez graczy, a tutaj nie widze ;(

B6MXVSV.png


#26 MaRsOnix

MaRsOnix

    Nowy

  • Użytkownik
  • 35 postów
  • MaRsOnIx

Napisano 12 August 2017 - 17:50

Serwer jakoś mnie nie zachęca, bo po co tracić kase na techników zeby napisali pluginy do gry, ktora istnieje i jest za darmo :o W Metinie sa tez śluby i sklepiki tworzone przez graczy, a tutaj nie widze ;(

 

Nie musisz martwić się o mój budżet, bo nie wydałem na to ani grosza, tutaj też są sklepiki, a rozgrywka jest zupełnie inna, część rzeczy została jedynie zaczerpnięta.



#27 MaRsOnix

MaRsOnix

    Nowy

  • Użytkownik
  • 35 postów
  • MaRsOnIx

Napisano 01 November 2017 - 12:09

Serdecznie zapraszamy na event Halloween, który aktualnie odbywa się na serwerze :)



#28 needpvp

needpvp

    Legendarny

  • Użytkownik+
  • 571 postów

Napisano 01 November 2017 - 13:05

Przyznać muszę że zapowiedź serwera jest naprawdę dobra! :)

Pomimo że pierwsze wrażenie było typu "o jezu tylko nie to, zobaczmy co to za gó*no" (nie jestem fanem metina) to po chwili czytania muszę przyznać że sam projekt jest naprawdę bardzo dopracowany i interesujący.

Widać nakład pracy jaki w to włożyliście.

To teoria, a co do praktyki to mam nadzieję że fabuła faktycznie jest ciekawa i wciągająca oraz że rozgrywka nie jest monotonna i nudna. 

Z chęcią odwiedziłbym owy serwer.


Użytkownik needpvp edytował ten post 01 November 2017 - 13:05

Oficjalnie najstarszy aktywny użytkownik CraftPortal. Rejestracja: 25 lip 2010  (9 lat z craftportal)

๖ۣۜNot a Shemale ❤ has 233 games on Steam with the value of $4,226.94 USD (16,360.37 PLN) and a total playtime of 943.7 hours @09.11.2019


#29 MaRsOnix

MaRsOnix

    Nowy

  • Użytkownik
  • 35 postów
  • MaRsOnIx

Napisano 03 November 2017 - 17:53

Przyznać muszę że zapowiedź serwera jest naprawdę dobra! :)

Pomimo że pierwsze wrażenie było typu "o jezu tylko nie to, zobaczmy co to za gó*no" (nie jestem fanem metina) to po chwili czytania muszę przyznać że sam projekt jest naprawdę bardzo dopracowany i interesujący.

Widać nakład pracy jaki w to włożyliście.

To teoria, a co do praktyki to mam nadzieję że fabuła faktycznie jest ciekawa i wciągająca oraz że rozgrywka nie jest monotonna i nudna. 

Z chęcią odwiedziłbym owy serwer.

 

Dziękuję za opinię, zapraszamy :)



#30 NoobLenny

NoobLenny

    Zbrodniarz wojenny większy od kisiela

  • Użytkownik+
  • 307 postów

Napisano 24 January 2018 - 22:39

Serwer świetny. Udało mi się dobić do 58 levela, później przestałem grać przez święta. Chyba wrócę i dokończę dzieło :D


progi postuff

 

2

69

128

313

666

999

1337

2137

7354

7355608

2147483648


#31 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 05 July 2018 - 16:08

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został przeniesiony do
archiwum


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: NoPremium, RolePlay, 1.7-1.8