Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytanie Dot.rekrutacji

Rekru rekrutacja pytanie pyta Rekru Pytania Pytanie Pomocy Helm Me Help Autokorekta nie polecam

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 TigerKing191

TigerKing191

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 31 August 2016 - 07:19

Witam, nie dawno zauwazylem w necie post z rekrutacja. Była tam ankieta która wypelnilem i chciałem się zapytać jak długo czeka się na odpowiedz i czy w ogóle to jest aktualne z gory dziękuje

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Sofiak

Sofiak

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 510 postów
  • Besvious

Napisano 31 August 2016 - 07:39

nie


Bez_nazwy.png

no matter how hard i try it never stop hurts...


#3 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 31 August 2016 - 07:53

czy w ogóle to jest aktualne

Jeśli zauważyłeś post, to spójrz na datę jego powstania. Możliwe że jest to temat z przed kilku lat :/

 

 jak długo czeka się na odpowiedz 

To zależy od tego gdzie wysłałeś zgłoszenie. Być może odpowiedzi zwrotnej nie dostaniesz.


discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#4 TigerKing191

TigerKing191

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 31 August 2016 - 08:19

No ok dzięki .... Na jednym z serwerów znalazłem Kubel (taki nick)on nalezy do CC. i dowiedziałem się ze mogę dołączyć do CC a wiec gdzie mogę się zgłosić i co musze spełniać?
Przepraszam, pytanie u gory nieaktualne znalazłem artykuł i film na yt z rekrutacja. Temat uważam za zamknięty.

#5 PanCake

PanCake

    Mistrz

  • Zbanowany
  • 1980 postów
  • PanCake#1071

Napisano 31 August 2016 - 08:32

Wiadomość wygenerowana automatycznie<br /><br />Temat został przeniesiony do<br />kosza<br />


2AyfJ3g.png






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Rekru rekrutacja pytanie pyta, Rekru, Pytania, Pytanie, Pomocy, Helm, Me, Help, Autokorekta nie polecam